Opinie o Roznoszenieulotek Pl (Ak Media Dystrybucja) w Giżycko

Jesteśmy obecnie firmą numer 1, która dynamicznie się rozwija. Specjalizujemy się w plakatowaniu i kolportażu materiałów reklamowych już ponad 20 lat! Naszym priorytetem jest najwyższa jakość oferowanych usług. Gwarantujemy ją dzięki zastosowaniu i rozwojowi innowacyjnych systemów kontroli.Jesteśmy jedyną firmą z branży kolportażu ulotek i plakatowania zarejestrowaną w Urzędzie Patentowym Rzeczpospolitej Polskiej.

Branże: Marketing, reklama i PR - działalności agencji reklamowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AK Media Dystrybucja w Giżycko

Weronix

Praca ciężka ale szefostwo bardzo miłe. Pieniądze się zgadzają i wszystko na legalnie (umowa). Polecam każdemu pracę w AK Media.

Igga

Polecam serdecznie współpracę z AK Media.

Andrii

Dzień dobry Chciałbym praracować na rozdawaniu ulotek mam 16 lat 884643032-mój numer Z poważaniem andrii

Ann

Bardzo fajnie pracowało się

logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
jslociak

Bardzo miło mi się pracowało.

Oliwia

Super. Polecam miły kontakt z właścicielem .

Oliwka

Polecam współpracę, szybki kontakt i wyrozumiałość.

Martyna

Bardzo dobry kontakt,pan zawsze pomocny. Szybkie i miłe zlecenie. Praca dość męcząca ale było warto. polecam

Kacper

Super! Bardzo miły kontakt z właścicielem, pełen profesjonalizm.

Kacper

Praca bardzo przyjemna. Pieniądze na konto doszły szybko. Współpracę z firmą oceniam bardzo pozytywnie.

Wszystko dobrze wytłumaczone, pomoc o każdej godzinie. Szybka wypłata pieniędzy, jestem bardzo zadowolona.

BM

Dobry kontakt z firmą, szybka wysyłka pieniędzy, zlecenie szczegółowo rozpisane Bardzo Polecam

Szymon

Fajna, ciekawa i szybka praca. Pieniążki szybko na koncie. Polecam

Michal

Polecam serdecznie. Bardzo dobry kontakt z obsługą. W razie pytań służą pomocą nawet do późnych godzin

Denis Waliczek

Dobra firma , Pan od pomocy miły Praca nie jest ciężka

Oliwia

Super współpraca z AK Media. Bardzo miły Pan, zawsze pomocny. Wypłata jak i kontakt z Panem bardzo szybki. Polecam!

MagdaK

Jestem bardzo zadowolona i z czystym sumieniem mogę polecić każdemu tę firmę. Wszystko było tłumaczone na bieżąco, informacje przekazywane mailowo były jasne i konkretne. Nie napotkałam żadnych problemów z kontaktem. Wypłata również została wypłacona bardzo szybko.

Adrian123

Bardzo dobra firma, super pomoc oraz szybka wypłata.

shs

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy, wypłata pare dni po wykonaniu zlecenia i wszystko zostalo idealnie wytłumaczone:)

Buchos

Dobrze zorganizowana praca. Stały kontakt z osobą prowadzącą - co było dla mnie dużym plusem. Wszystkie procedury zachowane, wszystko uczciwie. Bardzo fajna współpraca.

Zostaw merytoryczną opinię o AK Media Dystrybucja - Giżycko

• Jak się pracuje w AK Media Dystrybucja?

Zobacz opinie na temat firmy AK Media Dystrybucja tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 325.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AK Media Dystrybucja?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 315, z czego 312 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy AK Media Dystrybucja?

Kandydaci do pracy w AK Media Dystrybucja napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

AK Media Dystrybucja