AK Media Dystrybucja

Giżycko

Opinie o AK Media Dystrybucja

Kolporter Maciej Warszawa

Jestem zadowolony z pracy w AK Media Dystrybucja w Warszawie. Pracowałem dla kilku innych firm roznoszących ulotki a jedynie w tej dostałem wynagrodzenie i to po 3 dniach. Polecam !

Oskar

Polecam pracodawcę !!! Na drugi dzień dostałem wypłatę choć w umówię było 14 roboczych dni.

Patrycja

@Magda kielce - a na jaki okres była podpisywana umowa? Czy AK Media Dystrybucja zaproponowała Ci jednorazowe zlecenie, czy jest to praca cykliczna? Takie dodatkowe informacje mogą być ważne dla osób, które zastanawiają się nad podjęciem pracy w firmie.

Magda Kielce
@Patrycja 14.09.2017 14:04

Pracowałam 5 dni kolejny raz

Magda kielce

Fajna praca dodatkowa. Wykonałam pracę a pieniądze dostałam na drugi dzień(usunięte przez administratora) w końcu ktoś uczciwy Polecam AK Media

X

Niepoważna firma. Nie dzwonią ani nie zapraszają na rozmowę w celu omówienia grafiku, dyspozycyjności (bo niestety ciężko sie dokładnie określić w formularzu) nie mówiąc już o przedstawieniu warunków umowy. Po prostu wysyłają sms-a z konkretnymi terminami (łącznie z dniem bieżącym na godzinę przed rozpoczęciem pracy!!) i jeśli nie dasz rady w te dni się pojawić,wylatujesz. Sądziłam, że jest to praca dodatkowa,którą można pogodzić z innymi obowiązkami,jednak się myliłam. Wielkie rozczarowanie.

Kaśka
@X 14.09.2017 13:33

To masz problem.Ja pracuje od dawna i jak nie mogę to przepraszam i czekam na kolejne zlecenie.Widocznie masz nie wyparzoną buzie! Przynajmniej więcej pracy dla mnie.

Patrycja

@Matylda R a na jakim stanowisku pracujesz? Możesz napisać nieco więcej o warunkach zatrudnienia? Są może planowane nowe zatrudnienia w AK Media?

Matylda R

Jestem zadowolona ze współpracy z firmą AK Media Dystrybucja. Otrzymałam również pit za wykonaną pracę. Polecam

Alan

Pracuję już kolejny raz dla AK Media. Bardzo polecam .Wypłata w terminie zgodnie z umową.

Marcia

Dostałam pracę od razu po rejestracji na stronie. Otrzymałam ulotki i przystąpiłam do ich rozdawania. Po rozdaniu wszystkich przesłałam dokumenty, a wy agrodzenie otrzymałam po kilku dniach. Czekam z niecierpliwością na kolejne zlecenia. Godnie polecam firmę AK Media!

Klient

Takiego Kontrahenta do współpracy to ja szukałem już bardzo długo. POLECAM!

Hostessa

Współpracowałam z tą firmą i roznosiłam dla nich ulotki. Polecam tą firmę, gdyż kontakt z pracownikiem mnie zatrudniającym był super oraz otrzymała wynagrodzenie na czas.

Klient

Nie rozumiem tych szokujacych i negatywnych komentarzy dotyczacej Firmy Akmedia . Jest to solidna Firma na wysokim poziomie . Akcje oraz raporty zdjeciowe dostałem w określonym terminie jaki był w zleceniu . Ludzka nienawiść nie zna granic. Daje 5/5 . Polecam

Pablo

Jeśli się dogada to można załatwić większość problemów. Wynagrodzenie zgodne z umową. Wydaje mi się, że można polecić.

Klient

Zleciłem akcje roznoszenia ulotek -ilość 10000 sztuk . Akcja przebiegła szybko i pomyślnie. Współpraca z tą firmą podoba mi sie . Jest konkretna i rzetelna . Jeśli chodzi o raporty zdjeciowe to coś nowego w tej branży . Jestem jak najbardziej za !

Kolporter

Pracowałem w firmie AK Media Dystrybucja, wykonałem wszystko zgodnie ze zleceniem i otrzymałem wynagrodzenie nawet wcześniej niż było to określone w umowie. Można też zarobić dobre pieniądze - dodatkowy plus - to umowa - większość firm z tej branży zatrudnia "na dziko" bez umowy - nie wypłacając potem wynagrodzenia.

helmus

Pracuje dla firmy AK Media jako kolporter. Wszystko ok, kontakt bez problemu, umowa, pieniądze na czas. Polecam.

Monika

Roznoszę ulotki teraz dla tej firmy 2 raz i jak na razie wszystko było ok :)

Klient

Zleciłem firmie plakatowanie i miałem pełną kontrolę nad całą realizacją - widziałem nawet jak pracownicy je przyklejają i otrzymałem profesjonalną dokumentację zdjęciową. POLECAM w 100% tą firmę.

Jimi

znajomy spełnia się i rozwija rozklejając plakaty i roznosząc ulotki?

crazy life

Zgadzam sie z "zadowolona". Mialam taką samą sytuację- dziura w budżecie i dzięki ak media mogłam dalej realizować moje hobby. Jak najbardziej polecam :););)

zadowolona

Czytałam wasze opinie wczesniej, przed podpisaniem z ak media umowy, bałam sie ze rzeczywiście bedzie coś nie tak, ale nie miałam wyjscia, bo potrzebowałalam kasy i odesłałam ta podpisaną umowę. Dokladnie zapoznalam sie z dokumentem i z warunkami ktore musze miec na uwadze zeby dobrze wykonac zlecenie, dopytalam sie jeszcze doklanie konsultanki przez tel i wszystko wyszło super. Kase dostalam w terminie i jestem mega zadowolona. teraz czekam na kolejne zlecenia i polecam wszystkim którzy chcą sobie zarobic trochę kaski :) nie sluchajcie tych ktorzy zle pisza o ak media, oni nie potrafią czytac i maja problemy ze zrozumieniem tego co czytaja, i oczywiscie osoby ktore maja problemy to dlatego ze nie chcialo im sie pracowac i mysleli ze moga udawac ze wykonali zlecenie. Jestem ZADOWOLONA ze wspołpracy :)

pawel k.

Polecam

Klient

Zleciłem firmie kolportaż ulotek i jestem bardzo zadowolony na pewno jeszcze wrócę do AK Media z kolejnymi zleceniami i polecę swoim znajomym.

Rafał

Ja mogę polecić firmę jako godnego pracodawcę. Plakaty rozwiesiłem - trzeba było zrobić zdjęcia i podać lokalizacje ich zrobienia, a pieniądze otrzymałem przed czasem. POLECAM!!

Marek P.

Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z firmą AK Media i polecam każdemu kto potrafi czytać ze zrozumieniem i używa mózgu jak coś robi - to na pewno można z nimi stale współpracować - 100% POLECAM!

lady

Witam wszystkich miałam też przyjemność współpracować z firmą akmedia.Rzadko się spotyka tyle negatywnych opinii , a ludzie dalej chcą pracować. Ja też za pierwszym razem miałam trochę problemu ze zrozumieniem umowy. Lecz trafiłam na osobę bardzo sympatyczną i wszystko stało się jasne.Kasę dostałam i dalej współpracujemy.Czytajcie umowę i jak coś pytajcie zanim podpiszecie. Polecam

Bartłomiej P.

Popieram wypowiedz Pana Marcina z dnia 2015-03-07. Jeżeli ktoś nie czyta dokumentów które podpisuje może winić tylko siebie Pozdrawiam wszystkie anonimowe osoby które boją się ujawnić pomimo że rzekomo zostały oszukane przez firmę - czy aby na pewno jesteście pewni swego??

Marcin

... ludzie czytajcie co podpisujecie. Podpisałem z firmą umowę ale najpierw ją dobrze przeczytałem - jest kilka podpunktów w które warto bardziej się wczytać - nie ukrywam że też kilka kwestii było dla mnie nie zrozumiałych ale od czego są telefony aby dopytać jak się czego nie kuma Praca dość ciężka ale godziny dowolne - Faktem jest że kilka telefonów musiałem wykonać odnośnie wypłaty ale to z mojego niedopatrzenia odnośnie dokumentów - kasa była na czas

Ja to podsumuję jednym zdaniem: Pracuję u nich już ponad 2 lata i pieniądze mam nawet zawsze przed czasem - jak nie przesyłacie raportów, czy dokumentów, a na forum próbujecie nazwać od oszustów to widać jakim poziomem inteligencji operujecie. Polecam firmę AK Media - takich pracodawców jak najwięcej! (usunięte przez administratora)- bo wypada się podpisać pod komentarzem.

Inny

Niewykonalna praca i tyle w temacie.. pzdr.

ulotkarz

Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z firmą AK Media. Wypłacają pieniądze po kilku dniach od przesłania raportów i dokumentów. 100% Pewna firma.

Nie polecam,(usunięte przez administratora) nie da się dogadać

Magdalena

Dostałam pieniądze:) Fakt, że po terminie i z tymi mailami to dużo nerwów, ale najważniejsze, że zapłacili.

Moniczka

Ja dopiedziałam się o tej firmie w biurze pracy. po zarejestrowaniu od razu po kilku dniach do mnie zadzwonili. pracowałam przy roznoszeniu ulotek i rozdawaniu gadżetów przez 5,5 h w sobote na monciaku i miałam 1 h przerwy. Nie dość że P. Robert który dostarczył nam ulotki i gadżety i był naszym opiekunem, był dla nas mega miły i wcale nie naciskał że mamy jakoś harować czy coś, to jeszcze na koniec akcji mogliśmy sobie wziąć kilka gadżetów do domu :) Dokumenty z nr konta wysłałam w sobote w nocy a pieniążki co do złotówki dostałam w środe :D Mi tam się bardzo dobrze i miło pracowało i z chęcią nie raz bede jeszcze tam pracować :3

Gdańsk

Ogólnie ze mną było tak, że najpierw przyjąłem zlecenie na plakatowanie, bo bardzo szybko zadzwonili po mojej rejestracji na roznoszenieulotek, kilka dni później dopiero jakoś trafiłem na tę stronę i bardzo się przestraszyłem czytając te opinie. No ale zlecenie trzeba było wypełnić, wycofać się nie można. Więc plakatuję dalej, zdjęcia wysyłam na bieżąco, wszystko spoko. Po wykonanym zleceniu chcieli, żebym jeszcze raz im dokumenty wysłał, a więc wysłałem. Od tego czasu 6 dni i pieniążki ładnie pięknie na konto wpłynęły :) I to więcej, niż miało być :). Ogólnie jedno, do czego się mogę przyczepić to jest to, że każą w jakichś instytucjach, uczelniach plakatować, co niestety często jest niewykonalne. A tak to polecam :) PS: Aha i nie polecam osobom słabszym/dziewczynom, bo z reguły ulotek/plakatów jest bardzo dużo.

Pawel

dostalem odpowiedz przez lento.pl ze firma jest zainteresowana i daje 60-100 zl na dzien oraz niedlugo dostane od nich telefony warto czy oszusci?

Piotrek

wg mnie firma pozytywna , zwykla umowa - pieniadze na koncie , plakaty rozwieszone w okreslonych placówkach . jak na dorobienie polecam .

siewinsky9

miałem dla nich pracować, ale trochę zniechęciły mnie opinie - zaryzykowałem i okazało się, że trochę ściema w necie, bo wynagrodzenie dostałem bez problemu:) wyrzucacie ulotki do śmietnika, to wam nie płacą, proste!!!!!!

Andzik
@siewinsky9 27.04.2014 14:15

po jakim czasie otrzymałeś wynagrodzenie?

@Andzik 05.05.2014 11:27
po jakim czasie otrzymałeś wynagrodzenie?

po 3 dniach ja dostałem.

polecam

W necie pytasz ? zapytaj firme co daje Ci pracę.zdecydowanie polecam. Jestem uczciwy i nie ukrywam prosili bym skomentował. Roznoszę ulotki rok i zarabiam stale pieniądze dobre pieniądze.

feniks

dla firmy ak media pracuję blisko 3 lata i ani razu nie miałem problemu z wypłatą co prawda niektóre zlecenia są ciężkie a inne lżejsze ale praca to praca przez 3 lata nie były tak ciężkie bym musiał zrezygnować z tego zlecenia moim zdaniem ak media to bardzo pożądna firma która jest przede wszystkim wypłacalna

m4rcin

mialem napisac co mysle, to pisze: czasami ciezka prace daja, ale jesli cos przekracza zakres obowiazkow zawartych w umowie to zawsze jakims dodatkowym groszem sypna :))

Jakub

Ja pracuję dla AK MEDIA DYSTRYBUCJA już 2 rok i nie mam z nimi problemu. Wypłatę dostaję w terminie. Też kiedyś czytałem te opinie ale wolałem na własnej skórze sprawdzić. Polecam bo często kasa jest niezła.Zimą jest ciężko ale żadna praca nie śmierdzi.

polecam

albert dlaczego odradzasz pracę w ak meble? czy pracowałeś tam ? jakie tam proponują wynagrodzenie za miesiąc?

gość

ja nie wiem... czytam opinie i jestem w szoku!!! ja mam bardzo dobre doswiadczenie z ta firma

korek

ja tam zadnych problemow z ta firma nie mialem.. zrobilem co trzeba i pieniadze tez dostalem na czas. bez zadnych watpliwosci moglbym ich polecic. Ale najlepiej samemu sie przekonac czy warto pracowac i czy warunki odpowiadaja.

marcinnek

Mi się bardzo dobrze pracuje dla Ak Media juz od bardzo dawna, wysyłam raporty z roznoszenia ulotek i nie mam żadnego problemu z jakimś niewypłacaniem pieniędzy czy jej opóźnianiem. Fajna praca w przyjaznej atmosferze.

pracuś

Pracowałęm w firmie AK MEDIA i dalej tam pracuje i jestem mega zadowolony: Po pierwsze: Pieniądze zawsze wypłacane mi są na czas. Po drugie: zlecają mi często akcje i wykonuje je szybko sprawnie i profesjonalnie - z czego zapewne też są zadowoleni. Większość z was to pewnie lenie, które chciałyby zarobić ale kombinują aby jak najmniej się narobić! Polecam i daję 6 gwiazdek!

Andhow92

witam! ja pracowałem w akmedia i nie narzekam właśnie otrzymałem wypłatę:) nie czekałem ani dnia dużej niż pisało to w umowie:). firma bardzo solidna i wypłacalna nie wiem czemu dużo osób ma tak złe zdanie o tej firmie:( serdecznie polecam:)

Przemek

Polecam firma solidna pracowałem w tej firmie jako kolporter dostałem pieniądze za prace a te wszystkie szkalujące opinie firmy sa kłamliwe i nie słuszne [usunięte przez moderatora]

Zostaw opinię o AK Media Dystrybucja - Giżycko

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie AK Media Dystrybucja