Opinie o Zakłady Odzieżowe Wybrzeże w Gdynia

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Zakłady Odzieżowe Wybrzeże. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Zakłady Odzieżowe Wybrzeże o rekrutacji.

Branże: Produkcja odzieży wierzchniej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakłady Odzieżowe Wybrzeże w Gdynia

Jak rany... bolo nie wytrzymam ... kto aplikuje na konfekcjonera??? to posada dla Wybrańca. Aplikuje się na szefa działu, dyrektora, mega specjalistę, młodego boga. Posada wybrańca jest właśnie dla Ciebie, jeśli tylko masz ochotę sprawdź na sobie. Posiądziesz wiedzę z pierwszej ręki bo tu widzę nic do Ciebie nie przemawia. Świetne zarobki, permanentne uznanie, pełne urlopy latem lub na życzenie, uśmiech i dziękuję na co dzień. Tylko podjąć pracę i rączki całować. Jak jeszcze mogę Cię zachęcić, czego potrzebujesz? Och bolo jesteś moim balsamem na skołatane serce :)

@riki no idź idź powodzenia:)

obiadek

Super jak w tej firmie można zrobić karierę .Jeszcze nie tak dawno nazwijmy Masonistka ze stołem do masażu noszonym na plecach wchodziła do zow dzięki cioci.Cioteczka nawet pożegnała Panią Anię fizykoterapeutkę do której biegała na zabiegi za free ale cóż rodzinka musi zarobić więc masaże dla pracowników były płatne ,a gabinet wyremontowany i w pełni wyposażony za fundusze z PEFRONu.Z masażu za namową cioci(naganiacza) sama korzystałam( od 70 zł do 120 zł) i muszę to powiedzieć że tej masonce, kota do głaskania bym nie dała .Fama szybko się rozeszła ,że kiepska ,tylko kasę trzepie.Nikt cioci podpaść nie chciał (księgowość magazyn marketing krojownia) itp.nasza masonka znalazła etat na krojowni (pare osob przeniesiono ktoś odszedł kogoś zwolnili a donosicielka wylądowała w magazynie który doszczętnie zdezorganizowała i doprowadziła do odejścia wartościowych ludzi aż sama musiała zasiąść za kierownicą sztaplarki , a teraz po ukończeniu kursów i szkoleń na które dostała fundusze z zow ląduje w przychodni ,którą również zdezorganizuje i wyślę parę osób na wcześniejszą emeryturkę ,a swoją drogą to w kotłowni nie ma komu palić więc Ciociu zrób coś naprawdę pożytecznego

Zygzak

No tak, bo tam w księgowości to tacy wielce idealnie z idealnymi kwalifikacjami.

Czym zaskoczyła Cię rozmowa kwalifikacyjna w Zakłady Odzieżowe Wybrzeże na stanowisko zatrudnię pracownika ogólno - budowlanego Gdynia? Daj znać innym kandydatom, co sądzisz o procesie rekrutacyjnym.
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.

Porażka

Propaganda ZOWoska jest żenująca na tej stronie, gorsza niż naszych rządzących. Konfekcjonera szukają już chyba od roku, specj. ds księgowości zmienia się co 3 mce bo ludzie mają dość po tym czasie, ale "u nich jest dobrze, bo teraz szukają". Cały zakład się cieszy, że jedna od cioci idzie na przychodnię. Ale za pewnie "nagle zostanie kierowniczką przychodni", "nagle ludzie tam pracujący nie będą się nadawać na te stanowiska" i "nagle decyzją najważniejszego zostaną zwolnieni", bo najważniejszy podejmuję decyzję wyłącznie SAM:)

tytoń

Póki co przesyłam pozdrowienia z krainy 1000 polskich jezior z mroźnych Mazur a po powrocie do firmy będę patrzyła i śmiała się tobie prosto w oczy czapko z nutrii sierściuchu jeden

TYTOŃ

To znaczy siedzisz sobie w ZOW-ie jakiś czas i jest Tobie dobrze Hm.A ja sądzę ,że jesteś przyjacielem królika i to z najbliższego otoczenia i wiesz myślę ,że chodzisz w czapce z nutrii i płaszczu który przesiąknięty jest cuchnącą naftaliną. HE HE HE

lika wrzuca propagandę:)

Niestety tu nie ma pojęcia "bez zastrzeżeń". Każdy ma dość pracy w tej firmie, jednak występuję u nich coś takiego jak: - strach przed znalezieniem czegoś innego, - strach, że nikt ich nie zatrudni, - strach przed odejściem przez gadki zarządu typu że"w innych firmach jest gorzej, że ludzie na czarno pracują, że wypłat nie dostają", - strach przed nagłą zmianą w swoim życiu w przypadku zmiany pracy, - strach przez zasiedzenie (wiele lat w ZOWie i jak to zmienić?) Jak to jest naprawdę? Powiem Wam po tym jak ja odeszłam z ZOWu i moi rówieśnicy. Jest super. Każdy kto odszedł chwali sobie nową pracę, jak widzicie nikt nie wraca do ZOWu i nie prosi o etat. Co potrzeba???? - najważniejsze M O B I L I Z A C J A!!!!!!!!!!!!!! - ofert pracy jest mnóstwo na różnych portalach - bezrobocie spada Po prostu jeśli macie szacunek do siebie i uważacie że chcecie zmienić swoje życie to zmobilizujcie się do tego a wszystko dobre samo przyjdzie:)

Jan

A co na to Inspekcja Pracy i PEFRON?Toleruja takie warunki barbażynskiej pracy ludzi niepelnosprawnych czy ludzie boja sie to zglośić..

Człowiek
@Jan

No właśnie CO ? Panie Janie. Inspekcje wszelakie tyle skargi ludzkie obchodzą co kot napłakał. Zgłoszenia przyjęli, dokumenty sprawdzili, wnioski spisali i tyle. Widać dokumenty poświadczają postępowanie zgodne z prawem........ A ludzie chcą pracować, zarabiać cokolwiek i cokolwiek do garnka włożyć. Może o ochronę pracujących ludzi chodzi? Mottem w naszej firmie od wielu lat jest " jeść małą łyżeczką". To informacja dla wszystkich, którzy myślą o podjęciu pracy w firmie.Jak się przyzwyczaisz do tej najmniejszej to i na emeryturze będzie łatwiej. Kasa jest nie dla wykształconych, doświadczonych lub pracusiów. Jest dla sprytnych, ambitnych, dbających wyłącznie o własne interesy. Również dla klakierów bo dzieło wymaga pomocników. Z.O. Wybrzeże ? Między bajki odłożyć marzenia o idealnym funkcjonowaniu Firmy. Nie o ideały tu chodzi, nie o pracujących fachowców , nie o ich pensje , zdrowie, rozwój czy marzenia. Wszędzie decyduje ekonomia. Okrada ludzi z rozwagi, empatii, marzeń i ideałów. Okręt musi płynąć nie tonąć. Bliższa ciału koszula, miękkie serce przeszkadza w realizacji. Tak rodzi się pomysł na przetrwanie, zysk własny, nepotyzm, niezdrowe ambicje. Tymi słowy zapraszam do Z.O. Wybrzeże silnych, pięknych, zdrowych i ambitnych. Na jak długo i za ile. Przestańcie wciąż pytać. To piękna, rozwojowa firma oparta na doskonałych pracownikach z nieosiągalnymi marzeniami . Potem na dłoniach i strachem w oczach. Pozdrawiam pracujących i tych, którzy już realizują się w nowych miejscach.

Jan

A jak z pracownikami dozoru portierzy czy warto tam pracowac jako portier?...

koleżanki

PANI JOLU PIS wygrał wybory ! chcemy księdza na wigilii i obrazy w ubikacjach ...

Robol

Minimalną,pensje 1750 mało kto posiada na umowie, bo większość krawców i konfekcjonerów ma 1500-1600 Na dopłatę do pensji minimalnej zabierane są pieniądze z naszych przymusowych nadgodzin, które widnieją na kwitku jako premia specjalna a nie jako nadgodziny.Praca bardzo ciężka,bo normy są bardzo wysokie,za te nędzne grosze dajesz z siebie wszystko nawet więcej jak byś pracowała na akordzie. Na szwalniach jest jeszcze połowa ludzi która ma nie wykorzystane urlopy za 2014 Oczywiście w papierach wszystko się zgadza, bo wniosek urlopowy musiałaś we wrześniu podpisać i chodzić do pracy, w tym zakładzie nie wyprosisz nawet jednego dnia urlopu wtedy kiedy ty potrzebujesz.Na święta, ani na urlop nie dostajesz nic,żeby dostać za pranie odzieży roboczej , trzeba pisać podanie z prośbą a to jest tylko 5 zł za miesić już za dwa lata nam nie zapłacili.Jedynie wypłata wpływa regularnie.Nie polecam nikomu tego obozu pracy.

Robol

Maszyna do szycia

A za wypracowane przez szwaczki i nie tylko nadgodziny prezes za namową Jolanty T zamówi u znajomych i rodzinki JOLANTY T ze trzydzieści kolejnych nowych obrazów i po rozwiesza je. No właśnie gdzie ? W kotłowni ,ubikacjach na korytarzach ,stołówce,JOLA u córci i zięcia w domku i tak rodzinka i znajomki zarobią kasę , nie małą i kolejne pieniążki z firmy wypłyną z szerokim strumieniem do kieszeni nie tych pracowników którzy pracują najciężej tylko tych którzy firmę traktują jak dobrą KROWĘ DOJNĄ ,zbliżają się święta więc JOLANTA T uda się zapewne na zasłużony wypoczynek i ciekawi nas wszystkich, które sanatorium teraz sobie wybierze w końcu jest tak zmęczona i wyczerpana pw w tym roku ciężką pracą

Szpula62

Konfekcjoner odzieży, czyli szwaczek zakład poszukuje ! A to niespodzianka ! Jakoś ta super kadra zarządzająca nie zauwzyla, że od kilku lat nie ma chętnych do szkół odzieżowych i to nie tylko na wybrzeżu, ale w całej Polsce. Absolwenci tychże szkół,o ile gdzieś są, to szukają pracy w sklepach odzieżowych lub zmieniają zawód. Szwaczki, to najgorzej wynagradzania grupa zawodową w Polsce. Firma może, i zapewne ma pełen portfel zamówień, tylko drobiazg - kto te zamówienia uszyje ? I jeszcze jedno w ogłoszeniu jest wymagana "dyspozycyjnosc" - a to oznacza: wydłużone godziny pracy, pracę w soboty, nawet w niedziele - a wynagrodzenie za pracę i nadgodziny.....to już pracownicy szwalnie mogą długo i ciekawie opowiadać!

Minus

Plusie a w jakim dziale pracujesz? Bo jak tak się Tobie podoba firma to powinnas ujawnić się a nie używać nickow. Napisz które szwaczki dostały urlop w przeciagu 10 lat, ktory sobie cały sam zaplanowaly? Jesli jesteś taka szczęśliwa to ujawmij swój dzial. Czy to magazym moze? A moze kooperacja? :-)

Tbetka23

Pracownicy nie działają jak zespół i niestety jest to "zasługą" zarządu. Ogromne napięcia i konflikty między pracownikami poszczególnych działów. Atmosfera oczekiwania na dobrniecie do emerytury dyr marketingu. Niestety strategii działania, rozwoju nie widać. Profil produkcji też bez większej przyszłości. Zarząd niestety uczynił z firmy schronisko dla różnej maści niedouczonych kuzynek stawiając je z doskonałymi pensjami na kierownicze stanowiska , widać klakierow potrzebuje. Urlopy...to szczególnie na produkcji jest zawsze problem. Zdecydowana większość pracowników wynagrodzenie otrzymuje w wysokości najniższej krajowej. Ale, może ktoś chętny do pracy w tej firmie trafi na dobry dzień zarządu i zyska niezla posadę, a przy okazji jakieś dopłaty do nauki języków, dopłaty do studiów...były osoby które wydoily z firmy dziesiątki tysięcy i mając nowe lepsze kompetencje i uprawnienia poszło do innych firm ...takie to zarządzanie i gospodarowanie.

@Tbetka23

Witam Wszystkich rozgoryczonych (rozgoryczona) swoją nieudolnością. Firma prężnie działająca z szerokimi kontaktami w całej europie i nie tylko! Struktura firmy oraz działania zarządu godne pochwały i czerpania wzorców. Zarządzający z myśleniem perspektywicznym mający na pierwszym planie dobro w przyszłości. Wiele takich firm "spółdzielni" padło gdy doszli do władzy cwaniaki itp., a tysiące osób poszło z Torbami. Trzeba chylić czoła Prezesowi i całej kadrze zarządzającej, że firma przetrwała rozwija się a przyszłość objawia się świetle. Zgodnie z hasłem Uśmiechnij się jesteś w Gdyni, a najlepsi przebierają w ofertach pracy pozdrawiam Wszystkich. Polecam Firmę Plusy: - pensja terminowo na czas - stałe godziny pracy - miła atmosfera - swobodny dostęp do urlopów

usmiech
@Plus

Witam Wszystkich patrzących na ZOW od środka z rozgoryczeniem. Ja też zaliczyłam ten punkt widzenia. Przykro mi, że czujecie się przytłoczeni. Plusie - jesteś zbyt oficjalny i starający szybko zatrzeć złe opinie, które świadczą o tym, że ta ryba psuje się od głowy od długiego czasu. Firma działająca z szerokimi kontaktami w całej Europie i nie tylko! Dokładnie! Potwierdzam, ale tak to się marnuje w środku! To jakość zatrzyma klienta na dłużej przede wszystkim, a nie prowizoryczne chwilowe działania. Smutne to jest, jak efekty działania niekompetentnych osób lub byle jakich decyzji na chwilę nie przyczyniają się do tego, by klient czuł niezmienny poziom zadowolenia. Prestiż i możliwości i potencjał psują się poprzez autorytarne zarządzanie. Dlatego czas, aby działania zarządu zweryfikować, ponieważ są zbyt usztywnione i blokujące możliwości perspektywicznego podejmowania decyzji niżej. To prawda - są tam ludzie, którym zależy na dłuższej perspektywie rozwoju, lecz należy zadbać o tę pracującą, wykwalifikowaną kadrę - bo to cenne dobro. Brakuje tam otwartości i działań motywujących do podejmowania ciekawych rozwiązań. Trzeba chylić czoła cennym pracownikom z wieloletnim doświadczeniem, że wykazują maksimum wytrwałości pomimo braku poczucia bezpieczeństwa i szerzenia nieufności międzydziałowej. Zgodnie z hasłem Uśmiechnij się jesteś w Gdyni, najlepsi przebierają w ofertach pracy firm o systemie zarządzania na miarę czasów obecnych. Czas w Zow się zatrzymał, choć ludzi młodych tu nie brak - góra jest zbyt skostniała. Nie polecam ZOW, bo mimo długoletniego doświadczenia się zestarzała i nie chce się zmienić i wyjść naprzeciw naprawdę znaczącym klientom. Plusy: - pensja terminowo na czas, - stałe godziny pracy, Minusy: - atmosfera braku stabilności, przenoszenie pracowników z działu do działu, utrzymywanie niepewnej atmosfery w celu utrzymania pracowników, - zarzadzanie autorytarne, skostniałe, decyzyjność pracownika - na niskim poziomie, - kadra zarządzająca wybrana w/g niejasnych kryteriów, - niskie pensje,

terefere kuku
@Tbetka23

Pensja stoi w miejscu od trzech lat jej nie ma nikt na papierze no może tylko biura i brygadzistki z brakarkami a pracownik musi rypac a i tak go oszukaja dopłaty do średniej, premie jak się wykona 100 procent a i za drugą grupę panie nic nie czują więcej to wielka sciema a jak się chodzi na l 4 to na dywanik do prezesa albo z kwitkiem za bramę porażka

Paragraf 22

Minusy:stary Prezes i przechodzona hostessa -robienie z pracowników inwalidów na siłę po to a żeby z PEFRONU wyciągnąć kasę (szeregowy pracownik nic z tego nie ma)chyba że szyderczy uśmiech panny Joli Plusy:nędzne wypłaty na czas -urlopy są bo boją się kontroli z PIPy

kaliber44

Plusy: - terminowe wypłaty - umowy o prace - bezproblemowe korzystanie z urlopów Minusy: - 95% obsadzonych stanowisk zajmują kobiety - kompletny brak systemu informatycznego - nieumiejętność, tudzież brak wiedzy o możliwościach wykorzystania funduszy na rzecz osób niepełnosprawnych

wiosna

jeśli nie znalazłaś pracy to szukaj dalej a w tych zakładach nie polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Zakłady Odzieżowe Wybrzeże - Gdynia

• Jak się pracuje w Zakłady Odzieżowe Wybrzeże?

Zobacz opinie na temat firmy Zakłady Odzieżowe Wybrzeże tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakłady Odzieżowe Wybrzeże?

Zakłady Odzieżowe Wybrzeże