Opinie o Zakłady Odzieżowe Wybrzeże w Gdynia

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Zakłady Odzieżowe Wybrzeże. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Zakłady Odzieżowe Wybrzeże o rekrutacji.

Branże: Produkcja odzieży wierzchniej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakłady Odzieżowe Wybrzeże w Gdynia

Pwn

Idź spać bo jutro w pracy się widzimy poszukiwaczu pracy

J

Kadra zarządzająca po hotelarstwie Koń by się uśmiał a zebra rozpłakała hihihi

Sis

Te co po znajomości dostały pracę .albo dobra koleżanka wkręciła do firmy to d...chrony jolki za to maja raj we firmie .Mogą poniewierać ludźmi jak chcą ,a te sztuczne uśmiechy na twarzach ....wystarczy spojrzeć. ..... bez komentarza brak pokory i szacunku do ludzi

:-)))

Coś tam pełznie w trawie . Wąż? A może żmija ? I węża , i żmiję z daleka omijaj !!!!!! (usunięte przez administratora) szukaj w ofertach pracy a nie w opiniach o zakładach

Czym zaskoczyła Cię rozmowa kwalifikacyjna w Zakłady Odzieżowe Wybrzeże na stanowisko zatrudnię pracownika ogólno - budowlanego Gdynia? Daj znać innym kandydatom, co sądzisz o procesie rekrutacyjnym.
logo firmy Serwisant rowerowy
pi

A sekretarki względnie asystentki prezesa tam nie potrzebujecie bo słyszałam, że ta co tam pracuje to mało obrotna i strasznie powolna tak słyszałam

pis
@pi

Co do sekretarki, jeśli się niepodoba prezesowi to niech zmieni. Przecież dla niego musi to być osoba NAJlepsza, a takich mnóstwo na rynku:)

Naprawdę Patologio z Wybrzeża Nie piszcie tych postów o poszukiwaniach ofert pracy!!!! Wiemy, że chcecie się podlizać cioci, ale na tym forum jest to żenujące!!!!!!! Wiemy, że Wam się praca podoba, bo jak ciocia chroni to włos Wam z głowy nie spadnie. Ale Wybrzeże nie będzie trwało do końca Waszych dni i za jakiś czas zobaczycie jak inne firmy na Was zareagują i na Wasze super doświadczenie:) Wtedy zetkniecie się z prawdziwym rynkiem pracy, który widzi każdy pracownik Wybrzeża bez znajomości.

Brawo Ty
@:)

Nie no przecież co chwilę jest miejsce w marketingu, zaopatrzeniu i księgowości, bo tam są iwspaniałe kierowniczki:) To pracownicy są poniżej poziomu. Z kadry zarządzającej trzeba brać przykład:)

nordic walking

To wyjedź do Grecji hihi

zakręcona

A mnie jest szkoda lata :))

bzzzzy

dod już z firmy wyszłaś i w skm-ce siedzisz :)

Usłyszałam świetną wypowiedź właściciela Firmy odnoszącej od wielu lat sukcesy na całym świecie. Jak odnieść taki sukces ? Cytat: zatrudniam naprawdę dobrych pracowników, dbam o nich i nie przeszkadzam im w pracy. Można ????

mieszanka wedlowska

Przemielić trzeba działy kooperacji ,zaopatrzenia,magazyn,księgowość,marketing wszędzie tam gdzie swoich wielbicieli ma sławna Jola .Jak organizm jest zatruty to trzeba go odtruć tu się kłania oddział intensywnej terapii a nie sanatorium w górach tudzież w Ciechocinku . Kierowniczki tych działów działają na zasadzie: tak pani Jolu ,dobrze pani Jolu, dziękuję pani Jolu ,wszystkiego dobrego pani Jolu itp... a i tak każda na każdą donosi dbając nie o swoich podwładnych tylko o swoje prywatne interesy wręcz tyłki ,wyjątkiem jest Kooperacja gdzie kierowniczce krzywdy nie da zrobić ciocia Jola i oczywiście muszę wspomnieć naszą magazynierkę ,która jest ponad wszystkich , którą cioteczka uchroni a co tam jutro i tak was w pracy zobaczę jak będziecie się do siebie cukrzyć ciuciu ciuciu

pudel
@mieszanka wedlowska

kierowniczka zaopatrzenia tragedia, rozsiewa swoj jad po calej firmie, jak to jest mozliwe?

Sowa
@mieszanka wedlowska

A co z imprezami z klientami z norwegii?

Ciekawy/a
@Sowa

A co z nimi? Masz jakieś świeże wiadomości

robol

Ciekawe Bolo, bardzo interesujace.. a co z zaopatrzeniem, księgowościa i marketingiem? Z tego co wiem w tych dzialach ciagle cos sie mieli, ludzie odchodza, maja lepsza prace, godniejsze warunki i tyle

Lampka

Ale dobrze by bylo żeby Edek też odszedł już na emeryturkę za nim z torbami pójdziemy a ida święta i my chcemy jeść a nie patrzeć jak inni żrą

Mało Zdolna

Jolanta musi odejść !!!

prezes

to niech okulista przepisze okulary albo mocniejsze szkła

B

Jak od kwietnia szukaja specjalistów i do tej pory nie mogą znaleźć to może niech ztrudnią frajerów

robol

nie ma w tej firmie takiego stanowiska, o premiach nikt nie slyszal

Megy

a ja tam żadnych nowych kierowników nie widzę no chyba że mam zaćmę

Propaganda dobija dna. 90 % wpisów narzeka i jedzie na firmę i nagle znajdują się takie, że firma jest niesamowita:) Żenada:) Tonący brzytwy się chwyta:)

2345 pracuje ZOWie

Zostaw merytoryczną opinię o Zakłady Odzieżowe Wybrzeże - Gdynia

• Jak się pracuje w Zakłady Odzieżowe Wybrzeże?

Zobacz opinie na temat firmy Zakłady Odzieżowe Wybrzeże tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakłady Odzieżowe Wybrzeże?

Zakłady Odzieżowe Wybrzeże