Opinie o Zakłady Odzieżowe Wybrzeże w Gdynia

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Zakłady Odzieżowe Wybrzeże. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Zakłady Odzieżowe Wybrzeże o rekrutacji.

Branże: Produkcja odzieży wierzchniej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakłady Odzieżowe Wybrzeże w Gdynia

Ja tam wierzę w świstaka. Jeśli siedzi i zawija, znaczy myśli i znajdzie wyjście z każdej sytuacji. Martwi mnie jedynie, że zabraknie świstakowi sreberka do zawijania. Co wtedy będzie robił ?

Harnaś

Może ktoś mi zdradzić jak wygląda praca kierowcy w tej firmie z góry dziękuje

STAR
@Harnaś

Hmmmm.Z tego co pamiętam to było kiedyś 7-8 kierowców , a teraz wszyscy spierd..... li resztę dopowiedz sobie sam

piąty bieg

Ale jaja poszukują kierowcy !!! Ludzie nie dajcie się !!! Wielbłądy lżej pracują !!!

gwiazda

,,A świstak siedzi i zawija je w sreberka'' JOLA

Czym zaskoczyła Cię rozmowa kwalifikacyjna w Zakłady Odzieżowe Wybrzeże na stanowisko zatrudnię pracownika ogólno - budowlanego Gdynia? Daj znać innym kandydatom, co sądzisz o procesie rekrutacyjnym.
teeeninisiiista

Panie ppprrrreezesiesiesie czy kierowca , który był uczestnikiem wypadku drogowego i wysłany przez pana na kurs prawa jazdy był finansowany PFRON i samochody rozumiem ,że też zakupione były z tego funduszu

solistka

ZOW jako zakład pracy chronionej dostaje dofinansowanie do płacy osób z niepełnosprawnością i jeśli rzeczywiście wynagrodzenie osób pracujących na szwalni to minimalna krajowa ( w 2017 r. - 1459 złotych netto.), no to mamy istną porażkę patrząc na wewnętrzne funkcjonowanie tej firmy. Jakie to jest dofinansowanie? Poniżej dane z zielonalinia.gov.pl "Maksymalne kwoty dofinansowania do wynagrodzenia pracownika niepełnosprawnego: znaczny stopień niepełnosprawności: ze schorzeniem specjalnym - 2 400 zł, bez schorzenia specjalnego - 1 800 zł, umiarkowany stopień niepełnosprawności: ze schorzeniem specjalnym - 1 725 zł, bez schorzenia specjalnego - 1 125 zł, lekki stopień niepełnosprawności: ze schorzeniem specjalnym - 1 050 zł, bez schorzenia specjalnego - 450 zł." No to obstawiam przy najmniejszym ryzyku, że 50% osób z niepełnosprawnością nie jest opłacana przez ZOW, tylko w 100% przez PFRON, reszta w połowie przez PFRON i ZOW. I jeszcze Prezes ucina pensje? No brawo, brawo.

Trzeba zgłosić, że wykorzystują kobiety z grupą dostają marne pieniądze . Oszust nawet nie płaci tyle co powinien . Ten prezes powinien usiąść za maszyną i dostać te grosze. Nawet najniższej krajowej te kobiety nie dostają. Złodziej jeden !!! Trzeba się zabrać za ten (usunięte przez administratora)

Tak

Co tak cicho? Wszyscy zapadli w zimowy sen?

była księżniczka z księgowości

Jak to gdzie te miliony ?!!! Inwestują w mieszkania dla swojej FAMILIADY to dla tego nie ma kasy na podwyżki ,niby kredyty muszą spłacać ..... śmiechu warte......

Wszystko na temat

Te 2% to ciocia Jola z rodzinką ma się rozumieć

centymetr

LPP Poszukuje technologów odzieży mają super ofertę Stabilne zatrunienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku odzieżowym, Możliwość rozwoju zawodowego i awansu, Świadczenia dodatkowe - współfinansujemy pakiet medyczny oraz kartę Multisport, Kupony zniżkowe do naszych sklepów, Rozbudowaną platformę szkoleniową, Ubezpieczenie grupowe, Możliwość obcowania z modą w przyjaznej atmosferze. Pakiet relokacyjny - w przypadku zmiany miejsca zamieszkania. Oferujemy pracę stacjonarną w biurze w Gdańsku w oparciu o umowę o pracę. A U NAS CO !!!??? GARB I WIOSŁO uśmiech J... i E ... że jutro wychodzimy na prostą że jeszcze trochę i będzie lepiej i tak od 12-u lat

Wszystko na ten temat
@centymetr

Lepiej to już było i nie wróci więcej. Firma za stara, skostniała, niereformowalna. Istnieje prawie tyle co miasto Gdynia. Miasto się rozwija a firma wlecze. Można zachwycać się ,że funkcjonuje i daje pracę, że jest jakaś pięknie brzmiąca koncepcja rozwoju , ale dlaczego na tak skandalicznie niskim poziomie ? Zalety/wady: 98% pracowników mieści się w grupie najuboższych, wszystko na ten temat

YES

Emeryturki jeszcze nie ma ale po przeszkoleniu pracować może np. na stacji benzynowej lub też jako pokojowa w renomowanej sieci hoteli naprawdę chcieć to móc. U nas w firmie potrafi tylko mataczyć manipulować i kręcić ludźmi tak tej pani sprawia to przyjemność , a pracując gdzie indziej może nauczyłaby się szanować ludzi pod warunkiem że zajmowałaby stanowisko adekwatne do swoich umiejętnośći

Joe

Tak tak dyrektor marketingu to zbędne stanowisko w tej firmie a jakie oszczędności!!!!

korektor

Wciąż szukają nowych pracowników i szukać będą młodych ,zdolnych i wykształconych a przede wszystkim zielonych . Takich którzy nie znają i za szybko nie poznają realiów tejże firmy. Tą firmą rządzi a w zasadzie kręci jedna osoba Dyrektor Marketingu .Wydawać by się mogło,że działem księgowości kieruje Gł. Księgowa a tak nie było i na pewno tak nie jest Nie będę wdawać się w szczegóły i rozwijać tematu ale powiem że gdyby tej pani nie było w firmie to oszczędności z tego powodu byłyby ogromne tak ogromne a ludzie otrzymywaliby za swoją prace godne wynagrodzenie !!!!!!

Tak
@korektor

Jeszcze nie ma emeryturki wiec mozna pomarzyc

Milion Dollar Man:)

Uzupełniam: - Od parunastu lat million dollar man nie daję podwyżek, jak daje to 20 - 50 zł BRUTTO :) - Jak słyszy że ktoś chcę podwyżki to wychodzi z siebie; - Miliony dolarów może są zysku, ale odliczając koszty wychodzi na minus zero:) - Paczki na święta po 50 zł netto (a gdzie te miliony dolarów) - większość pracowników na najniżzej krajowej i na podzielonych etatach w każdych działach (tu na krojowni, tu palić w piecu przy okazji itp)

Uzupełniam. Właściciel firmy uzyskującej miliony dolarów rocznie. Dolarów nie złotówek. Pracowników dobiera i docenia. Pozwala decydować i pracować. Nie przeszkadza a nagradza. Zadziwiające, model tak prosty. Można ??? Z.O. Wybrzeże wciąż szuka pracowników...... nic dodać nic ująć.

Szwalnia górna

ŻĄDAMY PODWYŻEK!!!!!!!!!!!! GDZIE TE MILIONY DOLARÓW??????????? FIRMA JEST TAK BOGATA A MY ZARABIAMY NAJNIŻSZĄ KRAJOWĄ????????????? NIECH NAM TO PREZES WYTŁUMACZY!!!!!!!!!!!!!!!!!

lok

co prawda to prawda , tak tu manipulują i kręcą ludźmi, że ja do tej pory chodzę zakręcona

bka

Wiecie ,że zamiast stanowiska dyrektor ds.marketingu powinno powstać nowe wraz z działem , którym kieruje . Nowe stanowisko to dyrektor ds.manipulacji . To na m.. i to na m a jaka różnica

kora

dzisiaj wszystkie oglądałyśmy siebie nawzajem w pracy i nie tylko ale cóż pracować trzeba Jola także

jaszczurka

Masakra co to za firma sam jad w ludziach siedzi a Jolanta tylko syczeć umie kssssssss

Zostaw merytoryczną opinię o Zakłady Odzieżowe Wybrzeże - Gdynia

• Jak się pracuje w Zakłady Odzieżowe Wybrzeże?

Zobacz opinie na temat firmy Zakłady Odzieżowe Wybrzeże tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakłady Odzieżowe Wybrzeże?

Zakłady Odzieżowe Wybrzeże