Opinie o Coty Eastern Europe sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Coty Eastern Europe sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Coty Eastern Europe sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów kosmetycznych i toaletowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Coty Eastern Europe sp. z o.o. w Warszawa

Hej, Czy ktoś wie jak wyglądaj zarobki na stanowisku AP accountant?

Ksiegowa

Pracuje w nowym ssc przy dworcu zachodnim od 3 miesiecy w ksiegowosci, w dziale zobowiazan. Jestem zatrudniona przez agencje. Na chwile obecna super atmosfera i ludzie. Nie ma cisnienia, stresu, ludzie bardzo pomocni. Pieniadze ok :)

ania
@Ksiegowa

A czy możesz powiedzieć coś więcej na temat wynagrodzenia? Godzinach pracy lub ewentualnych nadgodzinach?

Matt26
@Ksiegowa

Księgowa,możesz powiedzieć coś więcej na temat tego SSC, jak wyglądała rozmowa,jakie są zarobki, na ile jest pierwsza umowa i czy jest to umowa o pracę?

Julita

@Kocica oczywiście, że po to powstało to forum, żeby dzielić się swoimi doświadczeniami z pracy w firmie COTY POLSKA SP. Z O.O. Ale ja również próbuje to jako moderator forum zweryfikować, bo pojawiają się różne opinie i ważne, by na forum były tylko prawdziwe.

Botega
@Julita

@Julita NeverEver i Kocica mają rację. Ja mogę dodać, że doświadczyłam tego również. Może i są to ekspertki w swoich obszarach - ale to jest nic nie warte, jeżeli od strony ludzkiej pojawia się manipulacja i żmijowe języki. Ja chcę iść do pracy z radością ale tutaj się poprostu nie da....

Etna

Praca na start, dla studenta, nic ambitnego niestety. Podział procesami sprawia, ze po dwóch tygodniach wymarzona praca w księgowości staje się udręką. Płace niezłe, atmosfera ok, perspektywy rozwoju zawodowego znikome.

ksiegowa
@Etna

dlaczego udreka? Jestem zainteresowana oferta pracy w ksiegowosc. Mozesz rozwinac temat? Z gory dziekuje.

Coty Eastern Europe sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Supply & Local Customization Manager CEE. Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
bua ha ha!!!

Calvin Klein w Lidlu. Bua ha ha ha!!!! To już jest koniec, nie ma już nic.... jesteśmy wolni, możemy już iść.... bua ha ha ha!!!

Julita

@NeverEver nie brzmi najlepiej Twoja opinia o atmosferze w tym dziale. Ciekawe jest to, że firma COTY POLSKA SP. Z O.O. zapewnia, że w biurze jest świetna atmosfera https://www.gowork.pl/coty-polska-sp.-z-o.o.,69165/benefity_z_bycia_cotem Jednak mimo wszystko firma nie ma aż takiego wpływu na charakter osób, które zatrudnia i to od nich zależy ta atmosfera. Szkoda, że to Cie spotkało, ale może skoro firmie zależy na dobrej atmosferze, więc takie sytuacje warto zgłaszać komuś wyżej.

Kocica
@Julita

problem w tym że ona pisze o tych wyżej a więc co można zrobić gdy problem jest na wyżynach? A i jeszcze jedno... PR firmy to tylko PR..... A rzeczywistość to rzeczywistość. Po to przecież powstało to forum.

szukam

zatrudnienie przez agencje ? Dlaczego nie przez firme bezposrednio tylko agencja

Julita

@Ksiegowa podałabyś jakieś rady odnośnie rekrutacji dla @szukam jak i innych użytkowników? Na co zwrócić uwagę? Zapewne zainteresuje to osoby chcące się zatrudnić w COTY POLSKA.

szukam

wiecie jak wyglada praca w nowym SSC na pozycjach zwiazanym z planowaniem , projektami ? jakie zarobi, wymagania, co mozna oczekiwac . dzieki

Julita

Są tu pracownicy marketingu firmy COTY POLSKA, którzy opowiedzą o pracy w tym dziale użytkownikowi @mel. A gdzie widziałeś ogłoszenie na asystenkę? Obecnie widzę na serwisie gowork.pl, że firma szuka: Junior Brand Managera (http://www.gowork.pl/praca/inne;b/warszawa;l?oferta_opinie=pracuj.pl5525528 ) oraz Key Account Managera (http://www.gowork.pl/praca/inne;b/warszawa;l?oferta_opinie=pracuj.pl5547632 ).

mel

Może ktoś powiedzieć coś o dziale marketingu klienckiego? Szukają teraz asystentki

Julita

@Varden czyli praca w COTY POLSKA jest dobra dorywczo jak i na stałe? A właściwie czemu byłeś zadowolony z pracy? Czy chodzi tylko o atmosferę czy coś jeszcze wpływa na Twoją ocenę? Takie informacje są istotne dla zastanawiających się nad pracą.

Varden

Witam ja pracowałem jako pomocnik operatora wózka widłowego (pracownik operacyjnej). Po 5 miesiącach musiałem zrezygnować bo miałem studia a prace traktowała jako tymczasową. Szczerze mówiąc to jestem bardzo zadowolony z tego okresu pracy. Super ekipa, fajna spokojna praca, jeśli masz problem z jakimś zadaniem to cotowcy zawsze ci pomogą wytłumaczą. Aaa nie wiem jak w przypadku innych ludzi ale ja po 4 albo 4,5 miesiąca dostałem ofertę pracy na stałe. Co do innych stanowisk to nie wypowiadam się nie wiem jak jest na vas-ie ale gdy brakowało ludzi w kanałach to chłopaki z placu czy operacyjnej pracowali na wyżej wymienionym stanowisku i też nie było problemu ani żadnych spięć. Podsumowując jestem zadowolony z pracy jeśli nie jesteś leniwy i pracujesz dobrze to napewno znajdziesz tam zatrudnienia. Conajmniej jako wózkowy.

Czy jest jakaś szansa żeby firma przejęła pracownika w Coty po jakimś czasie pracy przez agencję? Chodzi mi głównie o stanowisko operatora wózka widłowego i magazyniera.

hania

Witam serdecznie. Chciałbym zmienić swoją dotychczasową pracę ze względu na niskie zarobki. Podobno w tej firmie z kasą jest całkiem nieźle, tylko z atmosferą jest ciężko. Kolega mówił , że w obecnej chwili coty poszukuje asystentów działu księgowości

helena

Jak wyglądają zarobki w tej chwili przez agencje ,ile mozna wyjść najwiecej/msc.?

Iwona

W Coty robota jest na chwilę przez agencje pracy tymczasowej, a później do pola. Co ja powiem dziecią jak do gara nie będzie co wrzucić, bo robota na chwilę?

Dorota

Cześć, czy możecie mi powiedzieć w jaki sposób można się dostać do tej firmy? Na stronie internetowej nie widze żadnej możliwości wysłania CV. Dziękuję za pomoc

Aśka

Weźcie też pod uwagę, że mimo iż w Warszawie są większe zarobki to też życie więcej kosztuje niż w mniejszych miastach, więc jest to dość proporcjonalne niestety. Na stronie internetowej Coty na którą w sumie wpadłam przypadkiem czytam że Coty Polska jest czwartą największą firmą kosmetyczną działającą na rynku detalicznym w Polsce i charakteryzuje się wysoką dynamiką wzrostu. Czyli co za tym idzie pewnie można oczekiwać rozbudowy firmy a wiec i nowych miejsc pracy, super. Będę śledzić temat

Michal

Zgadzam sie w kwestii pracy 24/7. Bez dodatkowej zaplaty i kosztem zycia prywatnego.Tak dziala wawa.

Zostaw merytoryczną opinię o Coty Eastern Europe sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Coty Eastern Europe sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Coty Eastern Europe sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Coty Eastern Europe sp. z o.o.?

Coty Eastern Europe sp. z o.o.