AP CLIMA

Wrocław

Opinie o AP CLIMA

Paulina

@łyk czy w związku z tym, że "sezon" tego typu usług w zasadzie dobiega końca, raczej nie można spodziewać się nowych ofert pracy do końca tego roku? Nie wiem, jak to dokładniej działa - może to czas "przeglądów" - firma chyba też ma takie usługi w swojej ofercie?

Paulina

@bart126 piszesz o jakiejś konkretnej sytuacji?

łyk

nie pomyślałem o tym w sumie.. Faktycznie, idzie lato a z nim zapotrzebowanie na klimatyzację :) wydaje mi się, że mogą mieć przez to więcej pracy. Zwłaszcza, że mają rozwiązania i dla domu i dla firmy. Można przebierać w klimatyzatorach tak naprawdę.

bart126

Może zarabiają dużo bo oszukują klientów. Pobierają zaliczki i nie kończą zleceń, być może to zasługa zgrania zespołu. Okraść, oszukać to ich dewiza.

fajnie że to profesjonalna firma na pewno wyślę Cv.. tylko pytanie wiem, że od rozmowy kwalifikacyjnej zależy nie tylko to, czy dostanę się do pracy, ale i to, na jakich warunkach będę ewentualnie pracować. Chce więc zatem przygotowac się do niej dobrze. Pomoże mi ktos w tym? dziękuje bardzo za odpowiedzi...

Ela

O tak, muszę się zgodzić, ze są to fachowcy. Również mam nadzieję, że za swoją prace otrzymuja nalezyte wynagrodzenie : )

Hippis

Widzę, że same dobre słowa :) Miło. Ja ze swojej strony mogę je potwierdzić, ponieważ od dłuższego czasu jestem pracownikiem tej firmy i staramy się wszystkie zlecenia wykonywać profesjonalnie, nie zysk jest najważniejszy.

Czesław

Mimo, że nie pracowałem w tej firmie to mogę z całą odpowiedzialnością ich polecić. Po prostu profesjonalisci, korzystalem z ich uslug kilkakrotnie, raz nawet poprawiali robotę, którą spartaczyła ich konkurencja

Dawid74

Profesjonalny zespół, zgrana i uprzejma dla siebie ekipa. Miałem okazje tam pracować, zdobyłem doświadczenie i ciesze się, że w tak solidnej firmie.

Hewj

Polecam firmę, pełen profesjonalizm

Wywrocki

Nie pracowałem tam, ale jeśli wynagrodzenia są naprawdę proporcjonalne do do włożonej pracy to zarabiają tam dużo :) Zespół profesjonalistów :)

Arek

Wynagrodzenie otrzymuje się adekwatnie do włożonej pracy, dlatego ja się cieszę, że mogłem tam pracować. Zdobyłem niezbędne doświadczenie, które przydało mi się w nowej pracy. Z racji tego, że żona otrzymała pracę w innym mieście musiałem się rozstać z ap climą.

Marcin

W Apclima pracuję od kilku lat jako monter klimatyzacji i wentylacji. Bardzo sobie chwalę pracę. Wynagrodzenie adekwatne do pracy, a za nadgodziny są wypłacane premie.

Marcin

Bardzo miło wspominam pracę w Ap Clima. Odszedłem tylko z tego względu, że się przeprowadziłem. Dobry kontakt z szefem, możliwość otrzymania premii za bezproblemowe realizacje zleceń.

Zostaw opinię o AP CLIMA - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie AP CLIMA