Opinie o Jacek Wawrzyniak Jmserwis Centrum Grzewcze w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Jacek Wawrzyniak Jmserwis Centrum Grzewcze. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Jacek Wawrzyniak Jmserwis Centrum Grzewcze o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Naprawa i konserwacja wyrobów metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jacek Wawrzyniak Jmserwis Centrum Grzewcze w Wrocław

Patryk Nowy wpis

Szybka i fachowa pomoc, bezproblemowy kontakt. Polecam!

Stefan Nowy wpis

Jestem pod wrażeniem fachowości . Pozdrawiam serdecznie .

Maja Nowy wpis

Bardzo fajnie jest wiedzieć, że jesteście tak zadowoleni z usług Pana Jacka! Czy wiecie, czy może poszukuje on pracowników? Może obecnie rekrutuje na jakiekolwiek stanowisko i mozna by było spróbować. Jeśli jesteście tak zadowoleni z wykonanych usług, myślę, że wiele można się nauczyć pod okiem takiego fachowca.

Zofia - Gaj Nowy wpis

Moje obie ręce podpisuję bardzo pozytywną opinię o firmie JM SERWIS . Korzystam z usług Pan Jacka od kilku lat - nie było momentu zwątpienia w Jego umiejętności , życzliwość, cierpliwość i przede wszystkim FACHOWOŚĆ. Jakby było mało to w ostatnich dniach firma ta wymieniała mi piec - za tę usługę dodatkowe podziękowania dla Pana Montera. Dziękuję !

Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Jacek Wawrzyniak Jmserwis Centrum Grzewcze kandydat na stanowisko Zatrudnię spawaczy konstrukcji, monteruw płyt warstwowych. ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?
Łukasz Gabryś

Kolejny raz skorzystałem z pomocy P. Jacka Wawrzyniaka z jmserwis Centrum Grzewcze. Tym razem w ramach zgłoszonej reklamacji po poprzedniej firmie POLFRA i jej serwisanta, którą odradzam wszystkim (słaba komunikacja, nie podają wyceny usługi i zamawiają części na koszt klienta, nie informując o tym).Pan Jacek kolejny raz szybko, zdiagnozował przyczynę wycieku z pieca Vissman Vitoped 100, w krótkim czasie usunął usterkę oraz wyjaśnił przyczynę. Dodatkowo pomógł przygotowując pismo do reklamacji poprzedniej usługi na podstawie swojej diagnozy. Jedynym mankamentem są późne godziny przyjazdu, wynikające z b. dużej ilości zleceń od innych klientów. Bardzo polecam P. Jacka Wawrzyniaka jako solidnego i pomocnego serwisanta w różnych problemach z piecem.

Czy jest możliwość pracy w Jacek Wawrzyniak Jmserwis Centrum Grzewcze na część etatu?

Bartosz z Brochowa

Niewątpliwie najlepszym w całej Polsce fachowcem w montażu, naprawy i serwisowaniu urządzeń grzewczych i wentylacyjnych jest firma - Jmserwis Centrum Grzewcze we Wrocławiu a konkretnie Pan Jacek Wawrzyniak. Pan Jacek jest to człowiek bardzo uczynny - naprawia nie tylko konkretne zlecenie, a także jak zauważy inne usterki to bez namysłu ekspresowo naprawi to co wymaga naprawy, poprawki, udzieli porady a nawet na drugi dzień zapyta czy wszystko działa poprawnie. Wysoki poziom kultury osobistej. Znaleźć takiego super speca we Wrocławiu graniczy z cudem. Serdecznie DZIĘKUJĘ Panie Jacku.

Strączkowa, Ołtaszyn

Super szybka i wyśmienita pomoc! Pan Jacek to jedyne rzetelne "pogotowie ratunkowe" we Wrocławiu! Dziękujemy serdecznie za możliwość spędzania dni w CIEPŁYM mieszkaniu!!!

Maryla

Pan Jacek okazał się nie tylko jako wyśmienity fachowiec, ale także jako jedyne "kőłko ratunkowe" w awarii pieca gazowego w tym tygodniu, gdzie inni (nawet ta Firma, ktőra od lat prowadzi przegląd rocznej konserwacji) odmawiali pomocy z braku terminőw. 5 gwiazdek to jeszcze za mało, aby docenić pracę, zaangażowanie, fachowość i summienność pana Jacka. Dziękuję serdecznie za pomoc!

Kamil

Nie polecam tej firmy. Od 5 tygodni czekam na naprawę pieca grzewczego. Nikt nie odbiera telefonu albo umawia terminy, w których nikt się nie pojawia. Zaczął się sezon grzewczy a kocioł dalej nie jest naprawiony. Pisałem, dzwoniłem,prosiłem ale bezskutecznie.

Łukasz Gabryś

Bardzo polecam serwisanta Pana Jacka Wawrzyniaka, bardzo fachowo wyjaśnił przyczynę usterki, sprawnie usunął usterkę, dodatkowo zrobił przegląd pieca i odpowietrzenie kalryferów.Wysoki poziom kultury osobistej, cirrpliwość, chętnie skorzystam następny raz.Warto dopracować tylko kwestię punktualności w podanych klientowi godzinach.Dziękuję i polecam !!!

Dorota K

Polecam z całego serca firmę JMserwis. Zarówno fachowców dostępnych prawie o każdej porze ( nie zostawili mnie nigdy z ręką ,,w nocniku,,) jak również cierpliwość do trudnych klientów osób z biura. Cierpliwość, zaangażowanie i fachowość na bardzo wysokim poziomie.

Mariola z Brzezinki

Po wielu trudnościach p.Jacek znalazł wadę ukrytą pieca , i uruchomił go . Praca była długa i mozolna , ale nie zrezygnował , dołożył wszelkich starań żeby ogrzewanie działało . Dziękuję bardzo za takie poświęcenie . Niesamowity człowiek . Polecam .

Kamila

Jestem bardzo zadowolona. Pan przyjechał późno, ale w tym samym dniu, pomimo że miał dużo zleceń, a ja jestem z Legnicy . Sympatycznie, sprawnie, profesjonalnie. Miła obsługa

STENIA

Firma bardzo solidna i dokładna a przede wszystkim uczciwa teraz takich mało .POLECAM!!

Barbara
@STENIA

@STENIA Bardzo mnie cieszy Twój pozytyw dany na firmę Jmserwis. Czy właściciel firmy na swoje instalacje grzewcze daje jakąś gwarancję?

Zofia

Szybko, sprawnie i oby na jak najdłużej :) do pieca Immergas przyjechał p. Piotr i w ciągu pół godziny awaria została naprawiona. Polecam!!!

Dimitr

Witam wszystkich, Pan Jacek jest bardzo dobry specjalista. Naprawił mi kocioł gazowy o 22 nocy. Wszystko było zrobione dobrze i tanio. Naprawdę polecam. Pozdrawiam, Dimitr

Henryk

O 23 00 naprawiony piec. P Jacek przybył z pomocą. Bardzo profesjonalnie polecam

Tadeusz

Fajnie czytać pozytywne opinie klientów ale to jest forum pracownicze!

Elżbieta
@Tadeusz

Dokładnie, też jestem tego zdania dlatego proszę osoby, które są zatrudnione w tej firmie o przedstawienie informacji na temat tego pracodawcy. Czy ktoś wie, czy na chwilę obecną prowadzone są jakieś rekrutacje?

Klientka

Pewnie będę jedną z nielicznych. Totalny brak profesjonalizmu. Najwidoczniej cierpią na nadmiar pracy. Po wcześniejszej wizycie Pana jacka o którą sporo czasu zabiegałam miało być wszystko ładnie pięknie nie udało nam się więcej spotkać a tym bardziej porozmawiać. Było zwlekanie jak nie dziś to jutro jak nie jutro to po niedzieli . Jest to przykre rozmowy są przekierowywane na biuro i co ta biedna dziewczyna ma powiedzieć.

Zostaw merytoryczną opinię o Jacek Wawrzyniak Jmserwis Centrum Grzewcze - Wrocław

• Jak się pracuje w Jacek Wawrzyniak Jmserwis Centrum Grzewcze?

Zobacz opinie na temat firmy Jacek Wawrzyniak Jmserwis Centrum Grzewcze tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jacek Wawrzyniak Jmserwis Centrum Grzewcze?

Jacek Wawrzyniak Jmserwis Centrum Grzewcze
4.2/5 Na podstawie 6 ocen.
  • Szybowcowa 70 lok. 1a
    54-130 Wrocław