Opinie o Elvis Firma Usługowa Mariusz Michalec w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Elvis Firma Usługowa Mariusz Michalec. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Elvis Firma Usługowa Mariusz Michalec na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Naprawa i konserwacja maszyn

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Elvis Firma Usługowa Mariusz Michalec w Wrocław

Iza Nowy wpis

Pan jest(usunięte przez administratora) Wciska kity o zepsutej różnicówce, kiedy ona działa. Jeszcze naciąga na kolejne słono płatne wizyty i rzekome „naprawy”. Jedyne co mu dobrze wychodzi to przechwałki na temat swojej osoby, podróży, i swojego sprytu.

PB Nowy wpis

Taka firma nie powinna istniec. Bardzo niemily Pan, szuka u innych problemow a sam ma je ze soba.

klient Nowy wpis

Pan właściciel jest niezrónoważony emocjonalnie. Brak profesjonalizmu. Wykłóca się o byle co, szuka pretekstu do sprzeczki. Nie polecam.

Sz Nowy wpis

Nie polecam! Usługa wykonana nieprawidłowo, instalacja nadal nie działa. Pan bardzo wulgarny. Drogo!

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Elvis Firma Usługowa Mariusz Michalec? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
teresazyzak@gmail.com

Właściciel nie ma pojęcia o tym co robi a na pewno nie o elektryce bo tylko kasuje i to słono nie dając pokwitowania i nie naprawiając usterki bardzo wulgarny jeżeli składa się reklamację i odsyła do Caritasu

Agnieszka

Panowie przyszli naprawić nieszczelność instalacji gazowej. Usługa była bardzo droga. Po 3 dniach poprosiłam osobę z innej firmy, żeby sprawdziła, czy instalacja na pewno jest szczelna. Okazało się, że wyciek nie został naprawiony. Prosiłam o zwrot połowy pieniędzy, ponieważ i tak muszę wynająć kolejną firmę do naprawy. Pieniędzy nie otrzymałam. Nie polecam.

Jan
@Agnieszka

Jakie było stanowisko firmy Elvis Firma Usługowa Mariusz Michalec na Twoją informację o tym, że usługa nie została wykonana tak jak należy? Ciekawe, czy uda Ci się porozumieć z tą firmą, aby odzyskać połowę kwoty. Jak myślisz?

Agnieszka
@Jan

Panowie z tej firmy stwierdzili, że nie oddadzą mi żadnych pieniędzy. Szef był bardzo nie uprzejmy i sugerował, że sama sobie rozkręciłam instalację, żeby wyciągnąć pieniądze :D a ja nawet śrubokrętu nie mam ani młotku

elvis
@Agnieszka

naszczęscie moja firma ma rozmowę z paniom jak z pani tatom celnikiem rozmowę nagraną i mamy też wydruk esms który pani donmnie napisała jeśli do 3dni roboczych nie usunie pani szkalujących nieprawdziwych zdań to założę pani sprawę z powinowactwa cywilnego i zobaczymy czy będzie pani pisała bzdury nadal

klily

polecam- rzetelnie, szybko, różnorodność, w korzystnej cenie

Majka

Najgorsza firma ever ! Moja mame oszukal na 1200 zl ! Na policji pokazal sfalszowana fakture i ze niby wplacila 450 zl. I sklamal ze byla pijana jak nigdy alkoholu nie pije. Nie polecam !

Zostaw merytoryczną opinię o Elvis Firma Usługowa Mariusz Michalec - Wrocław

Elvis Firma Usługowa Mariusz Michalec
  • Stacha Świstackiego 10 lok. 7