Opinie o Grupa Eurocash S.A. w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Grupa Eurocash S.A.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Grupa Eurocash S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grupa Eurocash S.A. w Wrocław

Hussle

Witam tutejszych zgromadzonych :P Ktoś mi powie jaka jest specyfika pracy w Dziale Ekspedycji Towarów ? Co należy do glownych obowiazkow pracownika i jakie są zarobki? Godziny pracy też mnie interesują. Z gory wdzieczny bede jesli zaczerpnę stad jakichskolwiek kontruktywnych i wiarygodnych opinii ;)

To prawda (usunięte przez administratora)powinien być kierownikiem, jest konkretny i rzeczowy a przy tym normalny:), nie wywyższa się i rozumie pracowników, można z nim porozmawiac i poradzic sie a on zawsze pomoże. Szanuje go i doceniam. Mam nadzieje ze gdy zmieni sie nazwa firmy a co za tym idzie kierownictwo, (usunięte przez administratora) dostanie to na co zasługuje, godne sobie miejsce kierownicze i Tradis wyjdzie na pożądną firme..:)

Prawny fakt

Witam, Proszę o nie używanie wulgaryzmów. Proszę o stosowanie się do regulaminu forum. Użytkownik, który poczuję się urażony treścią może wystosować prośbę o udostępnienie danych oraz zgłoszenie do organów ścigania podejrzenie o popełnieniu przestępstwa. Uczulam na tego typu zachowania.

anonim - 2011-01-22 09:49:36Zatrudniłam się parę miesięcy temu, jako kontroler jakości. Moja opinia o firmie i zatrudnionych w niej osobach, może być tylko i wyłącznie wybiórcza.Pan, którego nazywają Kierownikiem Logistyki wyjęty jak nie z tego świata.Co zauważyłam to że za priorytet ma porządek na magazynie. Wydał polecenie, by palety wstawiane do komisu były zafoliowane. Okazało się to wielką pomyłką. Następna rzecz którą widzę obecnie, to załadunek palet po długości.Nie zazdroszczę kierowcą , którzy mają rozładować samochód.Powód takiej mądrej Jego decyzji to duża liczba połamanych palet przy załadunku. A co z towarem zniszczonym podczas takiego załadunku?.Rzecz, którą zauważyłam na swoim podwórku, to niewielkie zaangażowanie w pracy jednej z kontrolerek. Czym to spowodowane. Może bliższą zażyłością z kierownikiem zmiany.chodzi o rudego brzydkiego lachociąga nie powinno tak być ze dziewczyna kozy jest z nim na zmianie grafik uklada pod nia. My możemy miec tylko dwie przerwy a ona chodzi sobie kiedy chce . Zresztą koza to najwiekszy frajer w tradisie, nikt go na naszej zmianie nie lubi, (usunięte przez administratora)powinien być kierownikiem zmiany a koza mu moze (usunięte przez administratora) jak koza jest bez (usunięte przez administratora) to nit sie go nie słucha i robi co chce

ciekawe kto przytulił z zarządu ????

Niezłe łapówki poszły za nowe wózki widłowe które wynajeli . Najdroższe stawki w całej Polsce i jedna z najgorszych marek .Wał roku w naszej wspaniałej firmie ! !

stary wyjadacz

Bart - 2010-09-30 15:53:58ktoś chce rozjebac chyba ta firme skoro wszyscy sa ze soba skloceni :D jesli wypowiedzi gówniarzy tutaj to także pracownicy tradisu i jest ich wiecej to nie dziwie sie atmosfery , (usunięte przez administratora) którzy nie maja pojecia o indywidulanosci i uwazaja ze to normalne tak jest i bedzie , [(usunięte przez administratora) to wasza wina i sprawa skoro tam zostaliscie , wiec nie mowcie innym ze maja byc takimi żałosnymi (usunięte przez administratora), jestescie zalosni bo przyjda nowi a szacunku nie bedzie od was do nich bo wlasnie macie tak wyprane (usunięte przez administratora)? takiej pracy jak w tradisie to ze świecą we Wrocku szukać!!! wkur wiają mnie tutaj teksty pracowników dla których to jest pierwsza praca w życiu i któórzy utozsamiają się z (usunięte przez administratora)Popracujecie troche w innych miejscach to zatesknicie za Tradisem!!!! jestem dumny ze tutaj pracuje i zarabiam duzo(usunięte przez administratora)co miesiac za tak naprawde umiarkowanier ciezka prace. Przynajmniej co mjesiac mam na koncie tyle ile zarobilem a nie jak gdzie indziej reszta kasy na świetego nigdy. Kierownictwo jest super mozna sie duzo dogadac, jak poprosisz to ci dlugi weekend zrobi w grafiku, jak robisz swoje i wyrabiasz(usunięte przez administratora), pozdro dla calej zalogi tradis z granicznej!!!

wielki

palety ciagac ,kierownice obracac po to jestescie i sa wielcy i lepsi od was

nowy

ktoś coś wie o poznań-komorniki

jak tak kochasz to zycze stazu zawodowego do emerytury

animon

zmiana B jest najlepsza!

zmiana c to jakas parodia, nawet kierownik n(usunięte przez administratora)tam, ludzie jak z horroru, [usunięte przez admina]bije z daleka, ta zmiana powinna przestac istniec :D :D :D

COBI

Handlowcy zarabiają mało bo TRADIS blokuje masę klientów a zarobki P.H. uzależnione są od sprzedaży i ściągniętych pieniedzy!Więc nawet jeśli wystawiają f-ry na(usunięte przez administratora)to ponad połowę wydają na koszty własne!Nie biorą urlopów,zarzynają swe prywatne auta i tak to wygląda!Jestem 15 lat P.H. i wiem jakie są realia!Pozdrawiam:)

Witam. Czy mógłby ktoś napisać jakie są zarobki kierowcy kat. C we Wrocławiu, jaki system pracy itp?

Przyjdz to sie przekonasz.. poczestowac Cie moge herbatka :D :D :D

$$

Witam.Jak Panie radzą sobie w firmie i czy są zatrudniane(bynajmniej ogłoszenia zapraszają ;).Co należy do ich obowiązków? Jaki socjal firma proponuje?Pozdrowionka

Herbata_z_Arszenikiem

Zarobisz kokosy :) jest cos takiego jak GOOGLE drogi kolego.. Forum firmy Tradis to nie informacja..

mam pytanko czy ktos wie jak wyglada rozmowa rekrutacyjna w firmie emperia info? mam na dniach taka rozmowe na stanowisko operator service desku. moze mi ktos napisac cos na temat pracy na tym stanowisku: jaka atmosfera, zarobki itd

Do Herbaty ..

Herbata_z_Arszenikiem - 2010-07-27 00:15:25Albo jesteś ograniczony albo takiego udajesz.. Czlowiek wykształcony po studiach nie musi zapierdalac z paleciakiem skumaj to w koncu ale jak sie jest miernota bez wiekszych aspiracji to sie tak wlasnie jeczy i narzeka, bo wiesz ze juz Ci sie nigdy nie odmieni i o lepszej pracy mozesz pomarzyc.. jestes zwyklym fizycznym robolem, Ty tam nawet myslec nie musisz. A rodzine prawie kazdy z nas ma.. i nie chodzi o to chodzi o szacunek do pracy i podejscie do ludzi i to Ty nie (usunięte przez administratora) tych co chca pracowac. Ja doceniam co mam, bo bylo gorzej ale u mnie to jest przejciowe i kiedys tez bede ponad takim jak Ty i znajac podejscie ludzi do pracy tez bede wywierac presje na prace o ile mozna tu mowic o czyms takim. Podpisuje sie pod tym w 200%. Pozdrawiamy z magazynu w Błoniu! Tu kto chce uczciwie pracowac, to pracuje i nie marudzi, a reszcie... Post został usuniętysam bym powiedzial slowo, ktore tylko takie osoby rozumieja, a mam na mysli (usunięte przez administratora)br /> Te osobniki z inteligencja malolatow psuja tylko to co ci powazni staraja sie swoja praca uczynic z tego co nazywane jest przez nielicznych tragizmem. Pewnie pod moja wypowiedzia(usunięte przez administratora) radze robic to samo :) Jak tak im w tragizmie zle, to niech szukaja tych wspanialych wg. nich prac za grube miliony ;] Pozdrawiam Wszystkich uczciwych i pracowitych, reszta niech idzie szukac skarbow :D hahaha powodzenia im zycze :P

Herbata_z_Arszenikiem

Albo jesteś ograniczony albo takiego udajesz.. Czlowiek wykształcony po studiach nie musi (usunięte przez administratora) paleciakiem skumaj to w koncu ale jak sie jest miernota bez wiekszych aspiracji to sie tak wlasnie jeczy i narzeka, bo wiesz ze juz Ci sie nigdy nie odmieni i o lepszej pracy mozesz pomarzyc.. jestes zwyklym fizycznym robolem, Ty tam nawet myslec nie musisz. A rodzine prawie kazdy z nas ma.. i nie chodzi o to chodzi o szacunek do pracy i podejscie do ludzi i to Ty nie (usunięte przez administratora) tych co chca pracowac. Ja doceniam co mam, bo bylo gorzej ale u mnie to jest przejciowe i kiedys tez bede ponad takim jak Ty i znajac podejscie ludzi do pracy tez bede wywierac presje na prace o ile mozna tu mowic o czyms takim.

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa Eurocash S.A. - Wrocław

• Jak się pracuje w Grupa Eurocash S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Grupa Eurocash S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Grupa Eurocash S.A.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Grupa Eurocash S.A.?

Kandydaci do pracy w Grupa Eurocash S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Grupa Eurocash S.A.