Opinie o Grupa Eurocash S.A. w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Grupa Eurocash S.A.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Grupa Eurocash S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grupa Eurocash S.A. w Wrocław

Klient

Sklep na kamieńskiego Wrocław delikatesy centrum. Asotrymebt fajny, mięsny super. Tylko atmosfera fatalna- Według mnie fatalny kierownik sklepu, zero poszanowania pracowników ! . Pracownicy zastraszenie. Jestem klientem sklepu i często słyszę od kasjerek jak nie szanuje się tam pracowników. Od lat tam kupuje i jeszcze tak źle tam nie było.

Gustaw

Ale przecież na siłę nikt nie trzyma. Po co zmuszać się, można pracować w innym miejscu!!

Niewolnik eurocashu

Hahaha ludzie co maja resztki godności to z tymi złodziejami i oszustami nie chcą mieć nic wspólnego (usunięte przez administratora) ich pies, będą się (usunięte przez administratora) smażyć w piekle

@Niewolnik eurocashu

Złych piekło nie pochłonie ]:

Resztki godności zachowałem
@.

Karma wraca wiec nie ma przyczyny żeby się martwić ;)) kto się (usunięte przez administratora) urodził kanarkiem nie zdechnie !!!

Tobiasz

Nie polecam pracy w tej firmie ponieważ kierowca robi wszystko liczy pakuje ładuje, ciężka fizycznie słabo płatna co chwile oferty pracy ze szukają kierowców nie polecam . Pytanie moje od kiedy kierowca robi wszystko chyba tylko tam gdzie brakuje magazynierów Nie polecam!!!!!!!!!!!

@Tobiasz

A jak wyglądają warunki zatrudnienia i kasa dla kierowcy - tylko szczerzę i konkretnie proszę.

zainteresowany

Witam wszystkich , zostałem zaproszony na rozmowę na szefa ekipy , czy ktoś może mi napisać jak płacą i jak wygląda praca i ile ludzi mam pod sobą z góry dziękuję za info

@zainteresowany

2800 z czego polowa to premia plus z 200 zl ( nocki absencja)podobno. Około 20 osób .

@zainteresowany

2800 z czego połowa to premia - czyli najniższa krajowa na papier a reszta w kopercie? Czy całość do ubruttowienia i legal? A jak zatrudniają na pełen czy 3/4 etatu? Kumpel co tu sporo wcześniej pracował mówił o jakis potronceniach - potwierdzasz a jak tak to za co? Z góry dzięki za info.

Witam. Tylko proszę naprawdę o konkrety a nie jakieś ogólniki - jak wyglądają zarobki na magazynie we Wrocławiu? Finansowo warto, o inne warunki nie pytam.

@Zainteresowany

Przepraszam nie dopowiedziałem, nie na szefa ekipy (to wcześniej było) tylko niżej.

Notak

Byłam zatrudniona kilka miesięcy, nigdy w tak chorej firmie nie byłam. Bajzel, dwulicowość,obgadywanie innych. Szczególnie osoby z biura,które dostały się na stołek bo maja znajomosci(mamusie) osoby są na stołkach które nie maja kompletnie pojęcia o stanowisku. Menedżer porażka... współczuje tylko kierowcom bo maja naprawdę przesrane pracować w tym zawodzie w tej firmie. Nie wiem jak na magazynie, ale w biurze nie polecam.

@Notak

"Byłam zatrudniona kilka miesięcy" - czyli sama nie odeszłaś a zostałaś zwolniona. Biedne dziecko teraz się użala jaka to zła firma, a gdzie wpisy jak to źle z tych kilku miesięcy??? Nie było bo fajna posadka ale się pracować nie chciało i zwolnili biedulkę nieuczciwi źli ludzie :)

Notak
@anonymous

A widzisz, jednak nie zwolnili. Bo umowa była na określony czas i się skończyła. Od początku było wiadomo na jaki okres będę zatrudniona bez możliwości przedłużenia ;) poza tym nie widziałam, żeby jakakolwiek osoba,która przychodziła do biura zachwalała owa firmę. Wręcz przeciwnie. Tak wiec nie jest to tylko moja opinia;)

@Notak

Nawet przy zatrudnieniu na czas określony istnieje coś takiego jak rozwiązanie umowy o pracę, więc jeśli rzeczywiście było tak źle jak piszesz dlaczego nie wypowiedziałaś? Pracy naokoło jest pod dostatkiem teraz jest nawet czas pracownika a nie pracodawcy więc warto z tego korzystać. Albo nie wiesz co się dzieję naokoło albo szukasz lekkiej pracy za ogromne pieniądze - powodzenia.

Hanna

@zainteresowany, jak ocenisz poziom merytoryczny rozmowy w Grupa Eurocash S.A., na którą zostałeś zaproszony? Jakie pytania zostały Ci na niej zadane? Dobrze by było gdybyś zdecydował się zrelacjonować przebieg tej rozmowy pozostałym użytkownikom tego forum.

Hanna

@Pit, jeżeli Twoim zdaniem spotkania organizowane przez Grupa Eurocash S.A. nie mają wiele wspólnego z integracją, to w takim razie, jaki mają charakter? Jaka atmosfera na nich panuje?

Hanna

Ze strony internetowej Grupa Eurocash S.A. wynika, że pracodawca organizuje imprezy świąteczne swoim pracownikom. Bywaliście na takich uroczystościach? Jakie są Wasze odczucia? Była to jakaś forma integracji?

Pit
@Hanna

To jest robione na przysłowiowe odp... w takim terminie że katolik nie tańczy bo post,

Pit
@Hanna

Ludzie nie mieli latami podwyżek, a to jest rzecz z której nie każdy korzysta nie ma to wiele wspólnego z integracją

Waldek

Jaka jest przyczyna, że tak dawno nikt nie pisał na forum?

Hanna

@Tobiasz wnioskuję, że pracowałeś na stanowisku: kierowca. Czy przy omawianiu warunków umowy ze swoim przełożonym nie zostałeś powiadomiony o obowiązkach, które teraz wykonujesz?

Hanna

Zaglądaliście już w nowe oferty pracy Eurocash S.A.? Znajdziecie je http://www.gowork.pl/praca/eurocash-s.a.;pr - zaciekawiła Was któraś z nich? ;)

Waldek

Ile może zarobić kierowca w Eurocash-u w Łodzi? Jakie stawiają wymagania? Wiem, że to dobra firma i chciałbym przejść ale muszę się zorientować jakie są finanse. Będę wdzięczny jeśli ktoś mi podpowie.

zainteresowana

Może ktoś napisze jak pracuje się na stanowiskach biurowych w Eurocash ? np. w kadrach i płacach ? Od dłuższego czasu wciąż jest oferta na stanowisko specjalisty ds. kadr i płac ? Proszę o jakąś informację czy warto startować na to stanowisko ...

sifn

Tylko, że na specjalistę musisz mieć wykształcenie wyższe

pracownik ec

Paliwo tankujesz na flote, masz karte firmowa. Na swieta teraz bylo 300 zl na zakupy w hali Eurocash. Ja polecam jestem zadowolona z tej pracy.

sentymentalny

jak cudowne masz wspomnienia i wciąż nimi żyjesz ps. czytałeś nowy numer Faktu? jest wspaniały artykuł jak syn pobił matkę krakowską podsuszaną, koniecznie przeczytaj na kiblu

Wózkowy sektorowy:)

Chyba czegoś nie zrozumiałeś. Byłem jednym z pierwszych pracowników zatrudnionych w nowo powstającym wrocławskim oddziale Tradis. Część załogi była ze starego Sydo (np Marcin "tefałenik" czy Arek "eminem") a część nowych pracowników. I zwisa mi to, kto teraz prowadzi rozmowy. Wtedy była to zajebista blondynka - może i z agencji rekrutacyjnej ale kogo to obchodzi. Miałem normalną umowę o pracę z Tradis. Pomykałem sobie widlaczkiem "Junga", woziłem palety z doków na regały l uzupełniałem komis. I miałem za to co miesiąc 2500 zł na koncie. Ponad 7 lat temu! A tak poza tym - tzw "kierownicy logistyki" zmieniali się co chwilę - sam przeżyłem ze czterech. I nawet jedną babkę przysłali chyba z Lublina ale nie pamiętam co się z nią stało.

mały

Każdy z potencjalnych pracowników zapraszany jest na rozmowę z Kierownikiem Logistyki i jest to mężczyzna. Jeśli rozmawiałeś z kobietą, to najprawdopodobniej z babką z agencji pracy, a tam stawki są zdecydowanie niższe. Nie wprowadzaj ludzi w błąd.

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa Eurocash S.A. - Wrocław

• Jak się pracuje w Grupa Eurocash S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Grupa Eurocash S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Grupa Eurocash S.A.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Grupa Eurocash S.A.?

Kandydaci do pracy w Grupa Eurocash S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Grupa Eurocash S.A.