Spółdzielnia Mieszkaniowa w Piastowie

Piastów

Opinie o Spółdzielnia Mieszkaniowa w Piastowie

zaniepokojony

CZy jest osoba odpowiedzialna w Spółdzielni Mieszkaniowej, która zajmuje się zielenią na osiedlach piastowskich.Ostatnio na osiedlach rządzą emerytki, wycinają gałęzie drzew wieczorami, sadzą drzewa i nowe krzewy tam ,gdzie chcą, nie pytając pozostałych lokatorów ani nikogo ze spółdzielni.Dawniej była osoba za to odpowiedzialna ,teraz widzę, że z nadmiaru wolnego czasu na blokach rządzą emeryci

Zostaw opinię o Spółdzielnia Mieszkaniowa w Piastowie - Piastów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Spółdzielnia Mieszkaniowa w Piastowie