Opinie o Rad-Pol Sp. z o.o. w Pruszków

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Rad-Pol Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Rad-Pol Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: AGD - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rad-Pol Sp. z o.o. w Pruszków

Kris

Firma wystawiła ogłoszenie o pracę, w ogłoszeniu widnieje umowa o pracę lecz gdy przyszło co do czego dają tylko zlecenie. Nie ma możliwości umowy o pracę na czas określony czy na okres próbny. Jeśli firma na samym początku nie chce się wywiązywać ze swojej oferty to raczej nie warta jest dalszej współpracy. Tłumaczeniu że to tylko na początku nie daję wiary. Rozmowę przeprowadzają dwie może i sympatyczne panie ze sprzedaży nie rozróżniające kwoty pensji netto od brutto (SORY) żaden kierownik czy ktoś od HR. Jak dla mnie FIRMA NIESOLIDNA dotyczy Sopotu i Gdańska 569

darek J

tak, możesz wysłać...na radpolu zawsze szukają ludzi...

Magda

Uważajcie na nich ściema jakich wszędzie wiele. To TVNu trzeba zgłosić

jamnik

i jak @ilok dowiedziałeś się gdzieś czeggoś poza tym miejscem tu? a może przyjęli Cię do pracy i mógłbyś coś powiedzieć już z doświadczenia? bo znajomy polecał mi Rad-Pol ale postanowiłem być ostrożny i sprawdzić zanim w ogóle pomyślę o aplikowaniu tam, tylko że ciężko znaleźć gdzięs jakieś konkretne informacje

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Rad-Pol Sp. z o.o.? Które pytanie uznajesz za najciekawsze, a które za najtrudniejsze? Które z zaproponowanych warunków na stanowisku Szukam pomocnika na budowę, murarza wydawały Ci się najkorzystniejsze?
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
kapcioszek

Ogólnie warunki pracy nie za bardzo ale do wytrzymania. Za to osoby w "BIURZE" to porażka. A Pani kozaczek...a sorry paputek to mogłaby mieć trochę godności.

Warunki pracy do poprawy, ale meble to są z Włoch - bez przesady. Ostatnio pojawiła się nowa osoba w Rad-Polu, od razu widać że ma doświadczenie w przeciwieństwie do poprzedniczki, wygadany, ma przynajmniej jakas wizje, ale czy coś zwojuje z naszym Prezesem. Raczej nie, wiec pewnie skończy się tak ze znajdzie cos innego i zwieje, a szkoda.

Putin - to Ty chyba nie pracowałeś w firmie Rad-Pol skoro mówisz, że meble nie są z Włoch. Gybyś w niej pracował to miałbyś pojęcie i nie pisałabyś takich bzdur na formu!

Putin

Firma Rad Pol to niestety porażka. Wytrzymują tam (mówię o placowkach rad pol'a na Mazowszu) tylko przyjezdni "zza Buga" , którzy po otrzasnieciu się ze "snu o warśawie" tyraja za uragajace czlowiekowi stawki i wytrzymują każde widzi mi się swojego szefa byleby tylko nie wrócić do swoich wsi bez przyszłości...Poznałem w firmie kilka naprawdę ciekawych i wartościowych osób jednak podobnie jak ja wszyscy odeszli po zorientowaniu się na jakich zasadach działa firma (krzak!).Co do mebli "wloskich" to nie były one nawet skladane we Wlochach (warszaqakich) o Italii nie wspomnę.Skladane sa po prostu na Tworkach w Pruszkowie. Ludzie nie dajcie się nabierać oszustom!

Aneta

W tej firmie pracownicy pracują bardzo długo....wiec napewno jest ok ;)a nieprzychylne komentarze to wiadomo jakich ''pracownikow'' nie powinno sie sugerowac opiniami a samemu przekonac.

oleo

Obiektywnie. Najniższa krajowa na umowie, reszta w kopercie.Szef notorycznie spóźnia się z wypłatani. Zero przestrzegania KP I zasad BHP. Ogólnie w firmie pracownicy mają zakaz porozumiewania się ze sobą. (usunięte przez administratora), kamery, gpsy, podsłuchy na telefonach. Nie polecam. Szkoda czasu i nerw.

tomek

[usunięte przez moderatora] płatność spod lady fałszywa pani dyrektor [usunięte przez moderatora] bez rejestracji firma jej to GoldenLine w Pruszkowie zabieranie za urlopy z prowizji i z premii - przy zarobku ok 1700zł 600zł za 10dni ur wyp inspekcja i bhp dostaje w łapę daję temat dalej do TV[usunięte przez moderatora]

Paputek

Pozwolę się dołończyć do dyskusji. Miałam okazję zapoznać się z polityką firmy i ludźmi pracujących na dobrą opinię firmy RAD-POL .Jestem zadowolona ,nikt nikogo nie wykorzystuję -ile wypracujesz tyle masz . Prosta zasada 1-Bądź uczciwy a uczciwość wraca z nawiązką . 2.Pracuj dla firmy RAD-POL jak byś pracował dla swojej firmy. Jeśłi chodzi o [usunięte przez moderatora] to pełny szacunek dla jego osoby ,gdyż to dzięki jego mocnym stronom wszyscy mieliśmy i mamy przyjemnośc pracować dla firmy. Jeśli chodzi o traktowanie pracownika -nie mam zastrzeżen -a że jest wymagający -to oto chodzi w biznesie musi dbać oto co stworzył . Nawet zwraca uwagę na drobiazgi a mianowicie,,skręcony kabel od telefonu,,ale to żaden problem -trzeba się dostosować i tyle. Ja osobiście dziękuję iż mogę się rozwijać oraz zdobywac nowe doświadczenia w tej firmie. Jak już ktoś wcześniej pisał : ,,JEŚLI TY JESTEŚ FER DLA SZEFA ON BĘDZIE FER DLA CIEBE,,

@Paputek

Nie polecam Mebli z Firmy Rad-pol po pierwsze meble są z płyt paździerzowych lakierowane i szpachlowane w syfie sciema niesamowita nie polecam po drugie Pan radziuk nie wywiazuje sie z umów i sprzedaje używane meble z wystawy tragedia ale bajere ma do kłamania meble z włoch wyprodukowane u stolarzy pod pruszkowem dobre

Nonna Jadzia
@ja

"Ja" Jak jesteś taki kompetentny i tyle wiesz, to powinieneś też wiedzieć że nazwiska pisze się dużą literą.

ania

No bo [usunięte przez moderatora] nie ma nic w glowie. jest dwulicowa.

leon

wszystkie wpisy negatywne to prawda i tak bardzo łagodnie przedstawiona .Wszystkich klientów przed zakupem proponuję o rozwagę i bardzo wnikliwą analizę. A ostatni taki bardzo pozytywny nick młoda to pracownica \'dyrektorka\',która jeszcze namawia pracowników o pozytywne wpisy

młoda

Cześć!!! Co wy pleciecie bzdury, pracowałam w Rad-Polu 5 lat i chyba mogę więcej powiedzieć na temat pracodawcy niż Wy po trzech miesiącach. Ogólnie Prezes sam się wszystkiego dorobił, meble stylowe są jego pasją i konikiem więc nic dziwnego że ma bardzo duże wymagania co do pracowników. Chodzi o wiedzę na temat produktów a że tego jest bardzo dużo sorry w trzy miesiące nie mieliście możliwości zapoznania się z Pełną ofertą firmy. Umowę dostałam od razu bez problemów i kwestią negocjacji są kolejne dodatki i podwyżki, jest system prowizyjny i jeżeli nie handlujesz to nie masz kasy logiczne. Jeżeli handlujesz masz kasę i to niezłą. A jeśli chodzi o szpachlowanie mebli to się z tym zgodzę że meble są poddawane renowacji głównie te które stoją na ekspozycji długi okres czasu i są porysowane, są wtedy wystawiane do sprzedaży jaki wyprzedaż ekspozycji w bardzo niskich cenach. Praca fajna jest jedna zasada \" ty jesteś ok dla szefa i szef jest ok dla ciebie. Pozdrawiam

haha

Aż 3 miesiące czekałeś. Ja uciekłam szybciej. Takich akcji to ja dziękuję. Mydlenie oczu. Właściciel ma manię prześladowczą każdemu sprawdza komputer. Grozi wyrzuceniem z pracy za rozmowy z innymi o pensji. Teoretycznie każdy tego przestrzega. A rozstrzał duży. Wyzysk na pracownikach i obiecywanie gruszek na wierzbie.

jaqszyn

Co ty pleciesz? czlowieku. Miałem okazję tam chwile popracować. Kasa w normie, załoga OK ale "kadra" ....szkoda gadać. Nie mają pojęcia o dobrym traktowaniu pracownika. Dyspozycyjność = dziś pracujesz w Warszawie, jutro jesteś w Gdańsku. Dziennie pracuje się po kilkanaście godzin. A nie wspomnę o podejściu pana [usunięte przez moderatora] właściciela. Uciekłem z Rad Polu bo przez trzy miesiące pracy nie miałem unowy i nie byłem ubezpieczony, tyrałem jak osioł po 15 godzin i nawet dziękuję nie usłyszałem. A klientom naiwnym wciskają stare klamoty retuszowane szpachlą samochodową mówiąc, że to nowe wloskie stylowe meble. Trzymać się jak najdalej od [usunięte przez moderatora]

sad ( z ang)

A ja mam inne zdanie(usunięte przez administratora) Obiecują gruszki na wierzbie a wychodzi jak zwykle... Przykre.

Firma Rad-Pol bardzo dobrze rozwijająca się najlepsza firma szkoda ze tylko praktyki tam odbywałem Pracodawca uczciwy jak najbardziej celujący wypłata na czas cała gotówka wysokie stawki godzinowe

Zostaw merytoryczną opinię o Rad-Pol Sp. z o.o. - Pruszków

• Jak się pracuje w Rad-Pol Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Rad-Pol Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Rad-Pol Sp. z o.o.?

Rad-Pol Sp. z o.o.