Kaczmarek II Sp. z o.o.

Malewo

Ocena pracodawcy 4/6

na podstawie 12 ocen.

Opinie o Kaczmarek II Sp. z o.o.

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kaczmarek II Sp. z o.o.

gal anonim

to nie jest firma technologiczna to trochę lepiej działająca manufaktura wysłużone narzędzia drobne używane przez trzy zmiany brak rezerwowych konieczność pracy na dwóch liniach technologicznych efekt mizerna jakość częste awarie wirtualne wymagania umiejętności obsługi i programowania wszystkich maszyn połączone z niekompetencją niektórych ludzi to obraz super firmy

anonim

To z KWH Pipe powinni wszystkich zwolnić bo piją kawę nie tylko o 3.40 ale od 8 do 16 co pół godziny.

anonim

Firma ok ale zarządzana przez osoby bez wyobraźni z dnia na dzień mogą cie zwolnic bo tak im się podoba. Wczoraj zwolnili 7 osób bo pili kawę o 3.40... Zastraszanie i mobbing jest tam na porządku dziennym.

Zostaw opinię o Kaczmarek II Sp. z o.o. - Malewo

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kaczmarek II Sp. z o.o.