Fuji Seal Poland Sp. z o.o.

2.1 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Fuji Seal Poland Sp. z o.o.

OGŁOSZENIA REKRUTACYJNE!!!!!!!!

W związku z prężnym rozwojem firmy prowadzimy rekrutacje na kilka stanowisk.

Szczegóły znajdziecie w zakładce "Oferty Pracy"

Czekamy na Wasze zgłoszenia!!!
Elo Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 14 dni.

Witam, orientuje się ktoś jaką stawkę teraz proponują jako operator maszyn na konwersję?

Pytanie Nowy wpis

Czy osoby, który były na rozmowie kwalifikacyjnej, mogłyby podać jakieś rady odnośnie rekrutacji do Fuji Seal Poland Sp. z o.o.? Na co zwrócić uwagę przygotowując się do rozmowy na stanowisko Operator Maszyn i Urządzeń?

Nowy wpis

OGŁOSZENIA REKRUTACYJNE!!!!!!!!

W związku z prężnym rozwojem firmy prowadzimy rekrutacje na kilka stanowisk.

Szczegóły znajdziecie w zakładce "Oferty Pracy"

Czekamy na Wasze zgłoszenia!!!

Czy pensja w Fuji Seal Poland Sp. z o.o. składała się z samej podstawy, czy może również z ewentualnych dodatków? Konkretnie jako Operator Maszyn, ich ogłoszenie jest 17 maja na GoWork.pl.

Tiruriru

Jedyne dodatki na jakie możesz liczyć to zmianowy 5% i za godziny nocne

Xcbv
@Pytanie

Te dodatki to grosze, nie ma co się nimi sugerować. Ogólnie podstawa jest śmiesznie niska jak na taką firmę i są miesiące, że się zarabia bardzo kiepsko.

@Xcbv

A jak wygląda kwestia podwyżek w Fuji Sealu? Jakie trzeba spełnić warunki aby móc na nie liczyć? Często się zdarzają?

Tadzik
@Marzena

Większe dostają podwyżki nowi pracownicy niż Ci z wieloletnim stażem.Wychodza chyba z założenia że nowego trzeba zatrzymać,a stary pracownik to już będzie nadal pracował.

@Tadzik

To błędne założenie, bo to doświadczonego pracownika powinno się wspierać. Wiadomo, że nowi też są potrzebni, ale głównie uczą się od tych co już dłużej pracują. A jakie konkretnie są różnice w podwyżkach?

Xcbv
@Bogdan

Po trzech miesiącach stawki praktycznie się wyrównują z pracownikiem który pracuje ponad 2 lata. Japończycy podobno sobie cenią przywiązanie do pracodawcy, ale tutaj panuje polska szkoła zarządzania, której mamy efekty.

alan Nowy wpis
@Bogdan

Jak dal mnie niewielkie. Nie ma o czym mówić.

Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej na Pracownik Administracyjny w Fuji Seal Poland Sp. z o.o.? Podziel się swoimi odczuciami ze spotkania z rekruterem. Twoja opinia może okazać się cenna dla innych użytkowników.

Czy w Fuji Seal Poland Sp. z o.o. wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

Tao
Klient

Poklepią po plecach

Witold
@Tao

Mmmm, najlepsza motywacja!

Iks
@Witold

Oczywiście, bo po co komu pieniądze :PP

loki
@Iks

Ludzie są w fuji najważniejsi, ale pieniądze dla ludzi niekoniecznie ;)

@loki

Rozśmieszyłeś mnie. Jak dla mnie to kasa jest najważniejsza. Napisałbyś ile się miesięcznie dostanie na czysto? Bo warto wiedzieć na czym stoję zanim wyślę CV.

Ross Ulbricht

Słysząc po tym co się ostatnio dzieje, to jest mi niezmiernie miło, że zmieniłem miejsce pracy. Teraz normalna podstawa, godziwa premia i praca po 8h, a w Fuji? No właśnie... Jeszcze trochę takich wspaniałych działań i naprawdę nie będzie miał kto robić, bo nie opłaca się tutaj cokolwiek z siebie dawać, bo każdy u góry ma na to wywalone, a będzie jeszcze gorzej. Najważniejsze żeby nie dać godziwej podwyżki stałym pracownikom i obcinać nadgodziny, a w zamian zatrudnić skład patologii, której miesiąc pracy to 50/50. Oby tak dalej.

@Ross Ulbricht

Brak podwyżek był spowodowany słabą kondycją firmy, czy po prostu jest taka polityka, żeby nie płacić więcej? Nie było szans, żeby coś się poprawiło w tym temacie i dlatego odszedłeś?

X1

Ile teraz nowy pracownik produkcyjny dostaje na start?

????????????
@X1

Nowy pracownik na start dostaje 2800 brutto. Przy czym pracownik pracujący 4 lata ma 2800 brutto

Xxx

2800 na start

Xxxxxxxxxxx
@????????????

Ja dostałem 3000 brutto na start+zmianowość i dodatek nocny

@????????????

200 zł brutto więcej jak minimalna. Grubo. Już chyba u typowego "prywaciarza" zatrudniającego kilka osób dostaje się więcej.

Genero
@Xxxxxxxxxxx

Czyli 2.3k na reke

@Xxxxxxxxxxx

A ile wynosi ten dodatek nocny w Fuji Sealu? Czy stawka startowa później jakoś rośnie? O ile? Obowiązują jakieś dodatki płacowe jak np. premie?

erant
@Marzena

Wynosi tyle ile ustawa przewiduje, czyli bardzo mało. Z czasem nic nie wzrasta. Premie są, ale tak jakby ich nie było, bo czasami zdarza się 100 zł, a czasami nawet 20, więc jak to w firmie nazywa się "premia", to widać jaki jest szacunek do pracowników. Ogólnie lepiej nie będzie, bo już zapowiedzieli oficjalnie, że w Polsce ma być zakład oparty na niskich płacach, ale będą inwestować w technologie. Na zachodzie praca na drukarni za 700 euro to jakaś abstrakcja, a u nas norma.

Witold
@erant

Fajnie że napisałeś tak dużo na temat wynagrodzeń w Fuji Seal. Co możesz natomiast powiedzieć o atmosferze? Można się dogadać zarówno z szefostwem, jak i innymi pracownikami - jak to oceniasz?

OGŁOSZENIA REKRUTACYJNE!!!

Z przyjemnością informujemy, że w związku z prężnym rozwojem firmy, rozpoczęliśmy rekrutację na kilka stanowisk.

Szczegóły znajdą Państwo w zakładce: "Oferty Pracy"

Czekamy na Wasze zgłoszenia!
X1

Jesteście zadowoleni z podwyżek? Ile teraz zarabia nowy pracownik, a ile pracownik z paroletnim stażem?

Jacek
@X1

A jak z nadgodzinami płacą czy do odbioru

Marta

Fuji Seal szuka pracowników na stanowiska Laboranta działu technologicznego, Kontrolera jakości oraz operatorów maszyn. W ogłoszeniu nie ma informacji o doświadczeniu, czy na tych stanowiskach jest wymagane? A może wystarczy odpowiednie wykształcenie?

Wiecie czy Fuji Seal Poland Sp. z o.o. udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Ela

Da ci laptop z tektury

Aldons
@Pytanie

I telefon w budce telefoniczej

Nie wiecie może co się stało z kierownikiem zmian Łukaszem? Ma ktoś z nim kontakt?

vda
@Były pracownik

Z tego co wiadomo przeprowadził się do Wawy do mniejszej firmy za lepsze pieniądze

Marzena

Poniżej padło już pytania o szkolenia dla pracowników ale nikt na nie nie odpowiedział. Wiele osób właśnie na to zwraca uwagę aby firma umożliwiała rozwój osobisty. Jest to dość ważna kwestia więc byłabym wdzięczna gdyby ktoś napisał jak to wygląda w Fuji Seal Poland.

Luki
Kandydat

A z uprawnieniami na wózki widłowe plus operator maszyn ile można zarobić bo ja za mniej niż 4000 ty nie będę robił w tej chwili zarabiam 6000 tys za 2 mniej mogę robić wiadomo lżejsza praca niż tam gdzie pracuje

pecky
@Luki

A to nie w tym zakładzie kolego. Tutaj jeśli chodzi o zarobki w podstawie i premie jakie dostajemy, to jest dramat. Zakład, który ma się za wielką korporację, którą w żaden sposób nie dotknęła pandemia płaci ochłapy i pluje pracownikom w twarz za naprawdę ciężką pracę na niektórych stanowiskach. W zeszłym roku jeszcze było ok, ale widać w tym roku pracowników mają gdzieś i liczą się tabelki w excelu w slajdzie 'oszczędności'. Kiepskie zarobki + pandemia, to mieszkanka, która powoduje, że żyć się odechciewa, więc sam oceń czy Ci taka praca odpowiada.

Gość

Jak wygląda w tej firmie praca w systemie 4 brygadowym? Po ile godzin pracuje się na jednej zmianie?

Bywalec
@Gość

Robisz dwa dni po 12h i dwie noce po 12h. Nastepnie masz cztery dni przerwy i tak w kółko aż budzisz się 10-tego z ręką w nocniku a tam na koncie 2100 za cały miesiac naprawdę ciężkiej pracy

Kiki32
@Bywalec

Z tego co wiem to w czterobrygadowce wychodzi ponad 190godz czyli zaplaca ci za 30 nadgodzin setek to nie odbierzesz tyle tylko grubo ponad 3tysiace

Sindbad

Praca jak wszędzie trzeba (usunięte przez administratora) Ale wypłata śmiech. Żal mi tych co piszą ,że są tam tylko dla cztorobrygadówki. Do pracy przychodzimy zarabiać! Starzy nie zarabiają tam najniższej ale z nich żółć leje się szerokim strumieniem najbardziej. Zreszta kokosów tam też nie mają. Nadzór ok. Czysto.BHP na wysokim poziomie. Możnaby było pracować ale za te pieniądze mija się to z celem. I ta zasłona dymna w postaci kart posiłkowych...i podwyżek...

@Sindbad

Ponad 3tys to smiech

kulczyk
@Leon

Żeby zarabiać ponad 3k, to trzeba być "kimś". Zwykły parob ma sporo mniej jak 3k, i tak się powoli wegetuje na tej wsi. Dopiero pensje bez nadgodzin pokazują ile tak naprawdę się tutaj zarabia i jak tak naprawdę jest wyceniana nasza praca.

Rekomendacja
@kulczyk

Co ty gadasz 2 tyg nocek i dwie niedziele grubo ponad 3 tysi

@kulczyk

Z pewnego zrodla wiem ze to nie prawda 3tys ma sie a pare godz sie zlapie to ze 3500tys

kulczyk
@Leon

To ciekawe źródło, bo "goła" wypłata na najgorszym z działów dla zwykłych pracowników to jakieś 2,5k netto. Normalne plucie w twarz pracownikom, ale na szczęście nadrabiają premiami 25 zł miesięcznie.

Kamil

A nadgodziny często się zdarzają ?

xoxo

Cześć, Jak jest w dziale transportu? Widzę, że szukają tam specjalisty, warto aplikować? Jak z atmosferą i kasą?

OGŁOSZENIA REKRUTACYJNE!!!

Zapraszamy do sprawdzania naszych najświeższych ofert pracy!

Szczegóły znajdą Państwo w zakładce: "Oferty Pracy"

Czekamy na Wasze zgłoszenia!

Zostaw merytoryczną opinię o Fuji Seal Poland Sp. z o.o. - Kutno

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Fuji Seal Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Fuji Seal Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fuji Seal Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 4, z czego 0 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Fuji Seal Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Fuji Seal Poland Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Fuji Seal Poland Sp. z o.o.