Fuji Seal Poland

Kutno

Opinie o Fuji Seal Poland

xyz

http://oferty.praca.gov.pl/portal/index.cbop#/szczegolyOferty?73ccc901a819e21f7ef4787886338f1a No nieźle, oferta pracy z Fuji w UP, przedział zarobków to najniższa krajowa+ Mam nadzieje, że to praca lekka, łatwa i przyjemna i do tego skierowana do chłopaków zaraz po szkole? Po odliczeniu kosztów dojazdu związanych z paliwem, to i tak zostaje najniższa krajowa, więc oferta naprawdę bardzo atrakcyjna. Już widze te tłumy chętnych.

Bros

Flexo! A raczej cyrk! Robert i jego kierowniczki pożal sie Boże....żenujące.

Młody
@Bros 2 tygodnie temu
Flexo! A raczej cyrk! Robert i jego kierowniczki pożal sie Boże....żenujące.

Co masz na myśli "pożal sie Boże" mógł byś coś więcej napisać ? Jestem ciekawy ?

Bros
@Młody 2 tygodnie temu

Dezorganizacja, brak decyzyjności, wymagania z kosmosu, papierologia, kolesiostwo, nowe prace, operatorzy pozostawieni sami sobie, maszyny wiecznie zepsute, brak szkoleń, wszystko przekłada sie na druk, który mimo ogromnych starań drukarzy daje wiele do życzenia. Do tego konwersja zachowująca sie tak jakby zjadła wszystkie rozumy, czepiającą sie drobnych błędów. Kontrola jakości bezradna....a efekt końcowy ? Zapierniczasz jak wół a i tak jest źle. Długo tak nie pociągniemy. To jest początek końca tego działu.

Nemo

To prawda że tam teraz K.W. jest kierownikiem zakładu?

Młody
@Nemo 22.09.2017, 20:57
To prawda że tam teraz K.W. jest kierownikiem zakładu?

DB a niżej AW a na samym dole ZS (imię, nazwisko)

artiom

Jak tam u Was z zarobkami? Wzrosły trochę względem zeszłego roku? Zastanawiam się czy będzie w ogóle sens zgłaszać się podczas następnej rekrutacji skoro mi zaproponują 1600-1700 zł.

xyz
@artiom 07.09.2017, 15:39

Niestety to co napisał "byly pracownik" - to prawda. W Fuji Seal niczego się nie dorobisz, prawda jest też to że nie ma już żadnych płatnych nadgodzin, premii itp, tyle ile masz podstawy na umowie tyle tylko zarobisz. Jutro w sobotę jest piknik firmowy i dyrekcja sobie wymyśliła żeby każdy się przebrał w strój z materiałów z recyklingu czyli "śmieci". To tylko dowód na to co dla nich znaczą pracownicy!!!

artiom
@xyz 08.09.2017, 10:47

W takim razie muszę przyznać, że jestem naprawdę rozczarowanym tym jak działa "Strefa" w ostatnich latach. 3/4 zakładów oferuje śmieciowe pieniądze (czyli poniżej 2k zł do ręki). Te lepiej płatne są już obsadzone na full, więc teraz jak ktoś chcę szukać lepiej płatnej pracy, to w Kutnie jej nie znajdzie. Mam wrażenie, że to chyba jakaś zmowa pracodawców, aby nie dawać zbyt dużo i nie psuć im rynku niewolnika. Praca jest, ale zarobki wręcz się uwsteczniają i jest to tendencja, która w innych miastach Polski nie funkcjonuje. Czasami wystarczy zapytać kolegów z innych miast i dla nich zarobki 2-3 tys. na rękę na produkcji przy niezbyt wymagającej pracy, to normalka. Jak dla mnie kpina z ludzi jest w naszym mieście i za te pieniądze nie da się żyć. Da się jedynie wegetować żyjąc z miesiąca na miesiąc i odmawiając sobie wszystkiego. Być może o to w tym wszystko chodzi?

Kolega ze zmiany

Kierownik Bartuś z konwersji jest najlepszy... Żenada. Zero zainteresowania swoimi obowiązkami... Czesto robi sobie przerwy 40 minutowe na wc.nocami nawet nie łaska mu wyjść. Z biura gdy cos sie dzieje z maszyna. Ale oczywiście przed menagerem robi piękne oczy bo co to nie on. Teraz wrócił z wakacji i Chorwacji i zamiast zając sie swoimi obowiązkami chodzi od maszyny do maszyny i chwali się zdjeciami z wakacji... Najgorszy i najbardziej żenujący kierpwnik ever. Nie pozdrawiam zdecydowanie. P.s Bartuś weź sie za robote.

Mlody

Pracuje tam od ponad roku...od pewnego czasu zmienił mi sie kierownik niestety na gorsze... Koles calkiem olewa swoje obowiazki najlepiej jest mu gdy siedzi cale noce w biurze i oglada części do swojego pięknego Audi. Zero zainteresowania z jego strony ...przerzuca w ten sposob swoje obowiązki i odpowiedzialność na podwładnych. P.s cała konwersja się z Ciebie śmieje jesteś najgorszym kierownikiem od początku działalności tej firmy.

Loren

Witam. Czy brał ktoś może udział w rozmowie rekrutacyjnej na stanowisko Account Receivables Assiociate i otrzymał informację zwrotną odnośnie procesu ?

Hanna
użytkownik zarejestrowany

@byly pracownik a na jakim stanowisku byłeś zatrudniony?

byly pracownik

Pracowalem tam 4 lata. Zakres obowiazkow i odpowiedzialnosci kompletnie nie odzwierciedlaja zarobki!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Bo to oscylacja najnizszej krajowej, podobne pieniadze zarobisz na ochronie, na budowie czy poprostu przy zbieraniu ogorkow. W firmie jest jeden wielki balagan nikt nie wie o co chodzi nie ma osob decyzyjnych jak jest jakis problem to cala wina zwalana jest na pracownikow szeregowych tak jak ktos wyzej napisal duzo mlodych zatrudnili ale to dlatego ze za te kase nie ma komu robic!!!!!!! Brak nadgodzin premi itp.. jak nie masz co ze soba zrobic masz dwie sprawne rece, nie myslisz za wiele to zapraszam do fuji.

hmm'
użytkownik zarejestrowany

Gimbaza co masz na myśli @Stefanek? Bo raczej trzeba mieć lata skończone żeby tutaj pracować

Stefanek

Kiedyś tam pracowałem jako tzw. Stefanek, na produkcji pracują fajni ludzie, no może ostatnio za dużo tej gimbazy ale to dlatego że już nie mają kogo brać za tą kasę, robota jak robota trochę śmierdzi w niektórych działach...kadra "menagerska" hmm no tego to się nie podejmuje opisać - to trzeba zobaczyć

Bolo

omijajcie Fuji z daleka, wszyscy uciekają już od samej góry odchodzi jeden menager po drugim a to świadczy o tym, że żle się dzieje

Bolo

Duduś

Dno, dno i jeszcze raz dno ....

były

Nie polecam NAJWIĘKSZE NYGUSY zarabiają najwięcej ,mówię też o kierownikach .

zawiedziony

Firma z założenia fajna , niestety przewija się kolesiostwo. Brak perspektyw na wybicie się jeśli za Twoimi plecami nie stoi (brat, sistra, żona, mąż). Każą robić cuda za ochłapy . Pieniądze śmiesznie małe jak na stawiane wymogi . Firma pięknie czaruje jedynie wizytacje i delegacje które widzą tylko to co jest im pokazane. Ogólnie kadra kierownicza wyciska z firmy dla siebie tyle ile może nawet już się z tym nie kryjąc nawet przed szarymi pracownikami . Dla mnie ocena niedostateczna ,ponieważ nawet żal patrzeć na to co tam się dzieje.

Jola
@zawiedziony 28.01.2016, 02:21

Taka prawda...

SPRAWIEDLIWY

NO A TERAZ SĄ ZWOLNIENIA.

Kaszanka

konwersja to zarobki 1800 brutto plus 200 max po okresie próbnym.

pouche

Omijajcie szerokim łukiem dzial POUCHE traktuja gorzej jak rumuna cygana czy murzyna ☺

jarro40

Zarobki to 1800 brutto na okresie próbnym, potem 200 zł podwyżki czyli 2000 2100 brutto. Jak uważacie że warto to proszę

Jarek

Jak wyglądają zarobki w tej firmie na produkcji? Podzieli się ktoś tą wiedzą?

zbibal76

Witam Aktualnie jest prowadzony nabór do Fuji Seal w Kutnie, czy możecie podać wysokość zarobków na początku, czy trzeba jechać w delegacje na szkolenie i czy praca jest w systemie czterobrygadowym?

ktoś

Zarobki to podstawa lub 200 zł więcej. Nadgodziny ratują sytuację, ale coś kosztem czegoś. Szału nie ma.

Jaro

Dobrze to juz tam było . Patowa atmosfera, zero perspektyw na lepsze.

monika76

Jest luty i jest lepiej.Pracuje tam od dwóch lat i wszystko idzie w dobrą stronę. Płacą na czas, nadgodzin ile tylko chcecie,wszystkie to 100% stawki. Atmosfera się polepsza,widać, że zmiany były słuszne.

anonim14

Uwaga na pracę w Fuji Seal Polska w Kutnie. Niski poziom kultury osobistej pracowników. Wiedzy na temat procesów produkcyjnych i ich usprawnień na poziomie miernym. Normy jakościowe z zakresu HACCP,GMP,GHP - ładnie opisane i tyle. Wynagrodzenie i atmosfera też daje wiele do życzenia. Co do związków zawodowych zawiązanych w tym zakładzie to praktycznie nic nie robią by walczyć o lepsze warunki pracy. Ogólnie tragedia. Praca idealna dla desperatów oraz osób będących pod ścianą - niemających innych perspektyw na zatrudnienie. Halo pobudka czas się ogarnąć " BO MOŻNA SIĘ OBUDZIĆ W POŚREDNIAKU".

maszynista

Witam, to była dobra firma jeszcze rok temu- wiadomo z kasą "szału nie było" ale atmosfera była w prządku i każdemu chciało się robić. Po zmianach na górze (pozornie dobrych) wszystko się rozwala. Dyrekcja próbuje od nowa napisać podręczniki "Poligraficzne" co krok nowe odkrycie dotyczące technologii do tego totalne nie zrozumienie procesu produkcji, ciągłe ciśnienie z góry na "robienie cudów"...no i zaczęło się co mądrzejsi odchodzą a księgowa uczy się druku (trzymam kciuki). W takim tempie za pół roku będzie musiała stanąć za maszyną...

vdssd

Zapytajcie się (usunięte przez administratora)(dyrektor produkcji) on wie wszystko najlepiej, nawet menadżer który pracował tam od początku, zwolnił się, bo nie wytrzymał z tym kolesiem. Tej firmie wróżę słabą przyszłość, a zarobki nawet nie pytajcie porażka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

bogdan

A jak wygląda ocena na dzień dzisiejszy?

Żadnych wypowiedzi? Proszę o jakieś opinie...

Kaia
@anonim 09.06.2009, 21:07
Żadnych wypowiedzi? Proszę o jakieś opinie...

Niestety ale te wszystkie opinie to prawda... :( nie moge napisać nic pozytywnego. Z roku na rok jest coraz gorzej. Pracownik dla pracownika jest wilkiem... Przykre

Zostaw opinię o Fuji Seal Poland - Kutno

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Fuji Seal Poland