Fuji Seal Poland Sp. z o.o.

2 Dodaj opinię

Aktualności

Pracodawca

 Aktualność

REKRUTACJA 


Z przyjemnością informujemy, że w związku z prężnym rozwojem firmy, rozpoczęliśmy rekrutację na kilka stanowisk. 


Szczegóły znajdą Państwo w zakładce: "Oferty Pracy"

Czekamy na Wsze zgłoszenia!

Pomocna?
Tak2Nie2

Pracodawca

 Aktualność

Foundation Day!

Jak co roku  w maju obchodziliśmy Foundation Day. Tym razem była to 123 rocznica założenia Fuji Seal. 20 maja  wszyscy obecni pracownicy zgromadzili się na placu przed fabryką, aby wspólnie świętować.

Spotkanie otworzyła Dyrektor Zarządzający Dorota Bartoszak odczytując list od President and CEO Fuji Seal International, Inc. Shigeko Okazaki, w którym to przekazała podziękowania za dotychczasową pracę oraz życzyła dalszych sukcesów.

Foundation Day zawsze przebiega w atmosferze dobrej zabawy.  Głównym założeniem tegorocznych obchodów było połączenie integracji z misją. Celem uroczystości było uzbieranie karmy dla psów ze schroniska Cztery Łapy w Żychlinie. Dzięki wspólnej zabawie zebraliśmy, aż 253 kilogramy karmy dla potrzebujących zwierząt! Po dobrej zabawie, w słusznym celu uczciliśmy nasze wydarzenie słodkim poczęstunkiem.

Dziękujemy serdecznie firmie Party Project, która zorganizowała event oraz wszystkim pracownikom za aktywny udział. Do zobaczenia za rok!


Serdecznie pozdrawiamy,

Fuji Seal Poland Sp. z o.o.

Pomocna?
Tak4Nie3

Pracodawca

 Aktualność

„Najlepszy Pracodawca wg Studentów Politechniki Łódzkiej” - I. edycja

Fuji Seal Poland bierze udział w I edycji konkursu na: „Najlepszego Pracodawcę województwa łódzkiego według Studentów Politechniki Łódzkiej”. 
Od dzisiaj (10 kwietnia) Studenci mogą oddać swój głos. 
Głosowanie trwa do końca maja 2019.

Więcej informacji na stronie: 

Pomocna?
Tak4Nie15

Pracodawca

 Aktualność

Fuji Seal Poland jako solidny pracodawca od marca ruszył z dofinansowaniem posiłków dla wszystkich pracowników firmy.


Każdy pracownik otrzymał Kartę Lunch Pass Sodexo, która jest nowoczesnym dofinansowaniem posiłków dla pracowników. Posiadacze karty mają możliwość wyboru ulubionego posiłku w jednym z ponad 50.000 tysięcy punktów gastronomicznych wraz z dostępem do największego w Polsce programu rabatowego w restauracjach.


Serdecznie pozdrawiamy,

Fuji Seal Poland Sp. z o.o.

Pomocna?
Tak6Nie7

Pracodawca

 Aktualność

Witamy wszystkich użytkowników serwisu GoWork.pl


Do tej pory jedynie wnikliwie przyglądaliśmy się treściom publikowanym na forum. Jako solidny pracodawca chcemy w pełni wykorzystać serwis GoWork.pl, aby odpowiadać na Państwa pytania i przybliżyć proponowane przez nas warunki współpracy.  Pragniemy wciąż się rozwijać, dlatego cieszy nas  możliwość poznania Państwa, spostrzeżeń, z których wyciągniemy wnioski, by móc usprawniać funkcjonowanie Fuji Seal Poland.


Jako jeden z najnowocześniejszych i największych zakładów produkcyjnych w Kutnie, zatrudniamy około 500 pracowników. Stoimy przed wyzywaniem, ale i misja, by zapewnić, stabilne warunki zatrudnienia i zadowolenie z pracy. Bardzo cenimy sobie atmosferę opartą na wzajemnym szacunku i  jesteśmy otwarci na nowe pomysły, innowacje czy poglądy. Wciąż dążymy do podnoszenia standardów naszych usług i świadczeń dla pracowników, którzy przyczyniają się do rozwoju firmy.


Wszystkich zainteresowanych naszym przedsiębiorstwem zachęcamy do odwiedzania naszego profilu oraz śledzenia ofert pracy. Każdego, kto zechce się podzielić swoją opinią, prosimy o merytoryczne wypowiedzi oraz o zachowanie kultury w treści komentarzy, ponieważ tylko do takich jesteśmy w stanie się odnieść. W przypadku szczegółowych pytań lub kwestii wymagających wyjaśnienia zapraszamy do kontaktu bezpośredniego: rekrutacja@pl.fujiseal.com


Serdecznie pozdrawiamy,

Fuji Seal Poland Sp. z o.o.

Pomocna?
Tak9Nie12
Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie

Potrzebujesz wsparcia?
Skontaktuj się z Panią Joanną Koczaj-Dyrda: zgloszenie@gowork.pl

Fuji Seal Poland Sp. z o.o.