Fuji Seal Poland Sp. z o.o.

Opinie o Fuji Seal Poland Sp. z o.o.

Luki

A z uprawnieniami na wózki widłowe plus operator maszyn ile można zarobić bo ja za mniej niż 4000 ty nie będę robił w tej chwili zarabiam 6000 tys za 2 mniej mogę robić wiadomo lżejsza praca niż tam gdzie pracuje

pecky
@Luki

A to nie w tym zakładzie kolego. Tutaj jeśli chodzi o zarobki w podstawie i premie jakie dostajemy, to jest dramat. Zakład, który ma się za wielką korporację, którą w żaden sposób nie dotknęła pandemia płaci ochłapy i pluje pracownikom w twarz za naprawdę ciężką pracę na niektórych stanowiskach. W zeszłym roku jeszcze było ok, ale widać w tym roku pracowników mają gdzieś i liczą się tabelki w excelu w slajdzie 'oszczędności'. Kiepskie zarobki + pandemia, to mieszkanka, która powoduje, że żyć się odechciewa, więc sam oceń czy Ci taka praca odpowiada.

Jak wygląda w tej firmie praca w systemie 4 brygadowym? Po ile godzin pracuje się na jednej zmianie?

Bywalec
@Gość

Robisz dwa dni po 12h i dwie noce po 12h. Nastepnie masz cztery dni przerwy i tak w kółko aż budzisz się 10-tego z ręką w nocniku a tam na koncie 2100 za cały miesiac naprawdę ciężkiej pracy

Kiki32
@Bywalec

Z tego co wiem to w czterobrygadowce wychodzi ponad 190godz czyli zaplaca ci za 30 nadgodzin setek to nie odbierzesz tyle tylko grubo ponad 3tysiace

Sindbad

Praca jak wszędzie trzeba (usunięte przez administratora) Ale wypłata śmiech. Żal mi tych co piszą ,że są tam tylko dla cztorobrygadówki. Do pracy przychodzimy zarabiać! Starzy nie zarabiają tam najniższej ale z nich żółć leje się szerokim strumieniem najbardziej. Zreszta kokosów tam też nie mają. Nadzór ok. Czysto.BHP na wysokim poziomie. Możnaby było pracować ale za te pieniądze mija się to z celem. I ta zasłona dymna w postaci kart posiłkowych...i podwyżek...

@Sindbad

Ponad 3tys to smiech

kulczyk
@Leon

Żeby zarabiać ponad 3k, to trzeba być "kimś". Zwykły parob ma sporo mniej jak 3k, i tak się powoli wegetuje na tej wsi. Dopiero pensje bez nadgodzin pokazują ile tak naprawdę się tutaj zarabia i jak tak naprawdę jest wyceniana nasza praca.

@kulczyk

Co ty gadasz 2 tyg nocek i dwie niedziele grubo ponad 3 tysi

@kulczyk

Z pewnego zrodla wiem ze to nie prawda 3tys ma sie a pare godz sie zlapie to ze 3500tys

kulczyk
@Leon

To ciekawe źródło, bo "goła" wypłata na najgorszym z działów dla zwykłych pracowników to jakieś 2,5k netto. Normalne plucie w twarz pracownikom, ale na szczęście nadrabiają premiami 25 zł miesięcznie.

Kamil

A nadgodziny często się zdarzają ?

Supervisor

IMMEDIATELY

NO QUESTION

xoxo

Cześć, Jak jest w dziale transportu? Widzę, że szukają tam specjalisty, warto aplikować? Jak z atmosferą i kasą?

Aktualność
OGŁOSZENIA REKRUTACYJNE!!!

Zapraszamy do sprawdzania naszych najświeższych ofert pracy!

Szczegóły znajdą Państwo w zakładce: "Oferty Pracy"

Czekamy na Wasze zgłoszenia!
Nikt

Ile zarabia Operator maszyn w Fuij?

Były

Pracowałem tam kiedyś i faktycznie jeżeli chodzi o prace na produkcji to jakaś porażka pod względem wysiłku który przekłada się na wynagrodzenie bez znaczenia na którym dziale bo wszędzie jeden (usunięte przez administratora). W dzisiejszych czasach jeżdżąc na śmieciarce można 4000zł na rękę zarobić, Współczuje ludziom co latami tam pracują i na amen utkwili w tym zakładzie ocknijcie się w każdej innej pracy wam zaproponują lepsze pieniadze! Szanujcie się!

Gerwazy

Na pewno nie dajcie sobie wmówić na rozmowie że spokojnie do wypłaty można dorobić nadgodzinami. Obcinają nawet z grafika. wiele osób pracuje tam tylko dzięki systemowi czterobrygadowemu, bo na pewno nie dla pieniędzy.

Bro

Teraz nowy dyrektor ktory w firmie za siatka odbieral ludziom nadgodziny i dodatki. Powodzebnia dyrektorzy nadchodzi czas gdzie juz nic sie nie ukryje przed Japonią

Maniek
@Bro

Łysy Wam pokaże co to znaczy byznes po Polsku :-)

fujiyama
@Maniek

Pokazywać to sobie mogą. Już teraz właśnie widać tego skutki. Obecnie ma się tutaj stawkę mniejszą niż w Biedronce czy Lidlu i nikt tutaj nie chce pracować. W ogłoszeniach o pracę już nawet podają, że oferują "dodatek za pracę w trybie nocnym". Kpina, żart coś takiego podawać, bo ten dodatek jest odgórny ustawowo, a zresztą i tak są to śmieszne pieniądze.

Bry

Teraz nowy dyrektor ktory w Printpack obieral ludziom dodatki i nadgodziny. Powodzenia Adam i Robert! Zobaczymy co bedzie gdy juz pewnych rzeczy nie da sie ukryc przed Japończykami

mieszkaniec

Kawalerki w Kutnie z rynku wtórnego chodzą po 200k zł, mieszkania trzypokojowe dla rodziny, to koszt ok. 300k zł. Czy to w takim wypadku aż takie dziwne, że ludzie chcą zarabiać więcej by móc prowadzić normalne życie? Zarobki w Fuji to kpina żart i dlatego w firmie mają pracowników jakich mają, a w ostatnim czasie można powiedzieć, że właściwie nie mają, bo wszyscy słabiej opłacani uciekają do innych firm gdzie na start dostają więcej niż tutaj. Ta firma to ogromna korporacja i dodatkowo dostaje ulgi z racji funkcjonowania z ŁSSE, więc wypadałoby żeby mieszkańcom zapewniała przynajmniej godziwe zarobki. Szkoda, że ci co zarabiają po 10 tysięcy miesięcznie nie rozumieją tych co zasuwają za 2,5k. Zupełny brak zrozumienia sytuacji z ich strony, a realna sytuacja firmy to nie tylko tabelki w excelu.

Jaka jest umowa w firmie Fuji Seal Poland Sp. z o.o.? Wiecie czy jako Pracownik Produkcji zatrudniają na zlecenie?

Tiruriru

Przeczytaj sobie w ofertach pracy to się dowiesz

Zatrudniamy tylko na podstawie umowy o pracę

Jak wyglada praca na magazynie w tej firmie ? Jest ciężko?

Koraq

Ludzie uciekają, bo nikt się nie utrzyma za te marne pieniądze. Wystarczy zobaczyć ile kosztują mieszkania w Kutnie, a jakie są zarobki większości pracowników. Nikt nie chce wegetować za 2500 netto pracując po 12h dziennie. Pewne osoby powinny zostać pociągnięte do odpowiedzialności za ten stan rzeczy, bo zatrudnianie nowych osób, które uciekają po 3 miesiącach generuje spore straty. Taka osoba nie wytwarza żadnego zysku dla firmy przez ten czas, bo cały czas się szkoli. Można by te pieniądze przeznaczyć na podwyżki(usunięte przez administratora)

Teflon

Porażką jest taka sama stawka na start na każdym z działów. Jak można porównywać konwersję czy magazyn z taką drukarnią gdzie zapieprzasz jak w kamieniołomie wdychając rakotwórcze chemikalia. Nic dziwnego, że brak chętnych do pracy, a ci bardziej ogarnięci nie chcą robić za te śmieszne pieniądze. Szanujmy siebie, a przede wszystkim swoje zdrowie. 4k brutto dla pracownika z rocznym strażem, to może wtedy ludzie nie będą uciekać. Pzynajmniej przez jakiś czas.

@Teflon

Napisałeś o szkodliwych warunkach, w których pracują pracownicy zatrudnieni na drukarni. Mógłbyś dodać, czy pracodawca w jakiś sposób stara się zniwelować działanie tych szkodliwych substancji? Ciekawi mnie, czy pracownicy wyposażeni są w ochronne maski.

Teflon
@Dawid

Są wyposażeni, ale niemożliwym jest chodzić w niej przez 12h, bo prędzej by się człowiek udusił. Praca drukarza jest oficjalnie uznawana za zawód, w którym pracownicy są narażeni na różne powikłania zdrowotne. Nie da się całkowicie wyeliminować szkodliwości takiej pracy dlatego też pracownicy powinni być dobrze wynagradzani.

Yuri

Interesuje mnie praca na magazynie, ktoś z obecnych pracowników może dać znać, jak atmosfera? Czekam na odp na aplikacje ale po zapoznaniu z opiniami mam wątpliwości...

Rogus
@Yuri

Praca na magazynie w tej firmie jest super.Ludzie wracają z innych firm spowrotem bo nigdzie nie ma tak dobrze.Na nocnej zmiane bez problemu mozna pospać do rana i za dnia mieć czas dla siebie. Wszystko to dzieki super kierowniczce Bozence i jej asystentowi Arturowi.

@Rogus

Widzę, że jesteś zadowolony z pracy na magazynie w firmie Fuji Seal Poland. Pozwól, że zagłębię się w Twoją wypowiedź i zapytam Cię, jak wyglądają kwestie wynagrodzenia na tym stanowisku? Obowiązuje podstawowa stawka wynagrodzenia, czy może również ewentualne dodatki? Liczę na Twoją dalszą aktywność.

bulion

Wszystko fajnie wygląda w teorii dla kogoś z góry, kto pisze te teoretyczne wywody w swoim biurze. Prawda jest jednak zupełnie inna i w zakładzie nie jest tak kolorowo i będzie coraz gorzej, bo rotacja pracowników jest bardzo duża i odbije się to na wszystkich. Łącznie z samą firmą. Obecna sytuacja, to nieporozumienie i jeśli dalej będzie takie cięcie kosztów na pracownikach, to długo skład zarządzający zakładu nie pociągnie po przyjeździe wizytacji z Japonii. To, że teraz ktoś sobie wyliczy spore pozorne oszczędności (podwyżki), to nie znaczy, że nie przyniesie to większych strat w przyszłości (reklamacje, niedotrzymywanie terminów, brak pełnej obsady ludzi do pracy).

@bulion

Znasz może powody rotacji w firmie Fuji Seal Poland? Pracownicy sami odchodzą, czy może to pracodawca zdecydował się zmniejszyć ilość pracowników? Jeżeli możesz, to napisz również coś na temat atmosfery w tym zakładzie pracy, ponieważ brakuje informacji na ten temat. Zachęcam.

Lipa lipa lipa. Premie po 20zl a chcą żeby stawać na głowie i pracować na każdej maszynie :) 3tys brutto po okresie próbnym raczej ciężko będzie tutaj dostać.

Jan

Poważnie dają teraz premie 20zł? I jest to burtto czy netto? Jestem w szoku dodam że kiedyś bardzo dawno temu też tam pracowałem ale takiego dziadostwa nie było że ktoś proponował 20 PLN premii...

@Jan

No tak tak. Za osoby co dostają po 5, 10, 20 zł. Wiadomo że są i po 50zl:) ale rzadko. (usunięte przez administratora) i tyle nie polecam.

x

Więcej teraz zarobi się w Lidlu: "Lidl w Polsce z początkiem marca zmienił politykę wynagrodzeń pracowników. Od teraz w tej sieci handlowej zarabia się od 3100 do 3800 zł brutto miesięcznie na "dzień dobry". Po roku pracodawca gwarantuje skok płacy do poziomu od 3250 zł brutto do 4050 zł brutto. Z kolei po dwóch latach można liczyć na pensję od 3450 do 4350 zł brutto miesięcznie." W Lidlu przynajmniej człowiek zdrowia nie straci, bo praca nie dość, że lżejsza, to jeszcze bez szkodliwych substancji. W FSP nie zarobisz, a zdrowie stracisz na pewno.

już były pracownik

Praca bardzo ciężka, a zarobki takie, że lepiej nie komentować. Za dużo lżejszą pracę można lepiej w Kutnie zarobić i to pracując po 8h 5 dni w tygodniu. Ciężko zliczyć ile tutaj osób się przewinęło, ale nie ma co się dziwić, bo nikt nie decyduje się na tak ciężką pracę, bo lubi, a dlatego, że chce zarobić. Tutaj nie zarobisz, a jedynie sobie zdrowie zmarnujesz.

Przejrzysty
@już były pracownik

Drogi były już pracowniku, jak chcesz mieć lekką pracę to polecam Bibliotekę w mieście Kutno, ale chyba juz wszystkie(usunięte przez administratora)tam pracują i jest komplet :-) Rozumie, że jak się do FSP się przyjmowałeś to nie wiedziałeś, że będziesz za stawkę głodową pracował? (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Fuji Seal Poland Sp. z o.o. - Kutno

• Jak się pracuje w Fuji Seal Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Fuji Seal Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fuji Seal Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 5, z czego 0 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Fuji Seal Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Fuji Seal Poland Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Fuji Seal Poland Sp. z o.o.