Fuji Seal Poland Sp. z o.o.

Opinie o Fuji Seal Poland Sp. z o.o.

M&K

Witam. Jeśli już interesuje was praca w niedzielę i święta za 2500 zł brutto oczywiście to stanowczo odradzam dział konwersji i zmianę D kterej (usunięte przez administratora) Jakiś rok temu wyrzucił jedna z pracownic nie dając jasnych powodów i po pół roku na miejsce tej kobiety przyjęto jego żonę która po 3 miesiącach dostała umowę na stałe... Ta sytuacja myślę że nie wymaga komentarza.(usunięte przez administratora)

Ojtamojtam
@M&K

No cóż...on ma wywalone na wszystko. Na dniówkach jeszcze z kanciapy wyjdzie na hale ale na nocy...ciężko koniami go wyciągnąć. Tylko w tel siedzi i albo mecze albo filmy ogląda. A jak awaria jest to napierw musi swoje pomarudzić. Z jednej strony fajnie bo nie łazi i nie marudzi, że maszyny wolniej pracują itd. Istna samowolka....

E
@M&K

Dlaczego takie osoby są dalej utrzymywane na takich stanowiskach? Przecież korporacja Fuji zabrania takich praktyk. A co do zarobków, to widać kiepskie. Teraz większość zakładów oferuje co najmniej 3000 brutto.

tom

ok

Wybitny człowiek

Jak jest na magazynie? Chodzi mi o wózki widłowe. Da się ogarnąć :)?

murzynek bambo

Nowy rok, to czas postanowień noworocznych. Dla mnie z pewnością to będzie szukanie lepszej pracy. Za te pieniądze to już nikogo nie mogą znaleźć do pracy poza tymi co się załapują i liczą żeby później pójść na zasiłek, a tych co chcą pracować, to by wycisnęli jak cytrynę. Żeby zatrzymać pracowników trzeba się trochę postarać.

Supervisor

IMMEDIATELY

NO QUESTION

Lukas

Fuji Seal cały czas poszukuje pracowników. Jaki dział na produkcji polecacie na który warto byłoby się starać?

Mick Jagger

Najlepiej jak ktoś się załapie niech w międzyczasie szuka lepszych ofert. Szału z kasą nie ma, a wymagania ogromne na niektórych działach. Dużo też zależy na jakich ludzi traficie, bo w tym zakładzie przekrój osób jest ogromny. Od ludzi pomocnych i życzliwych po chamów i prostaków oderwanych od pługa myślących, że pozjadali wszystkie rozumy. Najważniejsze, że najbliższym czasie dobrze płatnej pracy w Kutnie nie powinno brakować.

Hejka, Ja zaczynam pracę na dziale Finishing od stycznia. Na zmianę do którego brygadzisty najlepiej trafić? Który jest najbardziej pomocny i kompetentny?

Hh
@Tomek

J. Tomczak

AGA

Może ktoś podpowie jak przygotować się do rozmowy rekrutacyjnej po angielsku w tej firmie?

Zosia
@AGA

Szczegolnie to nie musisz sie przygotowywać. Dział HR w tej firmie to prowizorka. Jeśli masz kogoś znajomego kto cię tam polecił to Ciebie przyjmą. Jeśli nie masz to raczej nie zostaniesz przyjęta, No chyba ze na produkcję...

Były murzyn
@Zosia

Niestety to jest prawda bez znajomości cieżko sie dostać do tego "raju". Przyjmują z polecenia, i nikt sie z tym nie kryje. Jedyny plusem w tej firmie są wysokie bony na świeta - o ile jeszcza są. Zwykły operator maszyn np na konwersji nie trafia na starcie do przyuczenia na maszyne tylko na magazyn i zapi..sz paleciaczkiem jak dziki wół. Ludzie tam pracujący mają ciśnienie na kase praca w świeta za wyższa stawkę: 2,3setki i mało sie nie pozabijają. Istny mordor. Jak musisz to pracujesz jak nie to omijać szerokim łukiem

Abc
@Były murzyn

Bony z roku na rok coraz mniejsze. Ogólnie wszystko to prawda, a zarobki raczej bardzo słabe. Jeden z działów, to już w ogóle kołchoz.

Qrt

Kellog's się rozbudowuje, więc chyba już lepiej iść tam jak będą przyjęcia. W Fuji kasa słaba i wymogi stanowczo za wysokie wysokie jak na to co oferują. Magazyny teraz też się budują i rok 2019 może być ciekawy jeśli chodzi o lokalny rynek pracy. Pracodawcy muszą się bardziej postarać jeśli chcą zachować pracowników

Zosia

@Hanna Boisz sie czy wstydzisz używać swojego prawdziwego imienia? Chcesz sie bawić w moderatora ??? Może zajmij sie swoją pracą w dziale Hr aby w tej firmie zaczęło sie dziać lepiej. Bo jak narazie ściągacie ją na samo dno poprzez złe decyzje kadrowe, kolesiostwo i nepotyzm.

qwerty

Pensje jak na stawiane wymogi to jawna kpina z ludzi i nic dziwnego, że jest duża rotacja. Od nowego roku będzie jeszcze większy problem z pracownikami, a jak się otworzą nowe miejsca pracy w regionie, to będzie naprawdę tragedia. Zarząd chyba liczy na cud, ale prędzej rozwalą ten zakład niż zabłysną przed Japończykami. Podwyżki są potrzebne, ale to naprawdę znaczące, a nie takie grosze jak dotychczas. Nikt nie będzie narażał zdrowia (a nawet życia) dla waszych marnych targetów za te śmieszne pieniądze. Nie da się tutaj wytrzymać na dłuższą metę. 3k na rękę, a nie brutto powinno być na start.

Bcz

Niedługo i Fuji ulegnie pokusie zatrudniania tanich parobków. Już takie myśli chodzą po głowie rządzących i na pewno dobrze się to nie skończy.

@Bcz

Co masz konkretnie na myśli poprzez swoją wypowiedź? Warto rozwinąć Twoja opinie, gdyż na ten moment jest ona niezrozumiała dla pozostałych użytkowników forum. Napisz więcej szczegółów o wspomnianej przez Ciebie sytuacji, a pomoże to osobom zainteresowanym rekrutacją do Fuji Seal Poland.

Bcz
@Hanna

Po prostu brak motywacji dla pracowników, brak znaczących podwyżek, a wymagania z roku na rok coraz większe.

Hanna

@Strefowiec, z Twojej wypowiedzi wnioskuję, że brałeś ostatnio udział w rekrutacji do Fuji Seal Poland. Czy ktoś również jak Ty, spotkał się z taką sytuacją? Jak prezentowała się atmosfera w trakcie rozmowy o pracę? Zachęcam Ciebie do odpowiedzi na powyższe pytania.

f5
@Hanna

Rozmowa okej, wszystko raczej w miłej i przyjemnej atmosferze i nie można się do tego przyczepić, ale trzymanie w tajemnicy stawki jaka obowiązuje na tym stanowisku w firmie też nie przystoi. Ostatnio to się stało modne wśród pracodawców i coraz więcej jest pytań w stylu "ile chciałbyś zarabiać?", a nie konkrety jakie mogą zaoferować na danym stanowisku. Chyba nie ma osoby, która powie, że zarabia za dużo, więc pytanie bez sensu. Lepiej jakby wykładali wszystko podczas rozmowy, np. "Na początek oferujemy tyle i tyle, a po paru miesiącach x więcej". Później wypadałoby przedstawić jakie są możliwości rozwoju i czy są jakieś oferowane kursy przez pracodawce co pomogłoby jeszcze pracownikom w dostaniu podwyżki i podwyższaniu swoich kwalifikacji. Jasne ścieżki rozwoju i podwyżki dla stałych pracowników to też duży atut, który jeśli obowiązuje, to warto się nim pochwalić, a jeśli nie, to warto, aby coś takiego wprowadzić, bo w dzisiejszych czasach jeśli pracownicy nie widzą sensu, aby dalej pracować w firmie, to szukają po prostu dalej. To tyle moich spostrzeżeń na ten temat.

@f5

Myślę że, użytkowników zainteresuje również wynik Twojej rekrutacji. Czy otrzymałeś ofertę pracy i czy początkowe warunki zatrudnienia są dla Ciebie satysfakcjonujące? Odpowiedzi na te pytania będą cenną wskazówką dla osób przygotowujących się do procesu kwalifikacyjnego do Fuji Seal Poland.

Strefowiec

Niestety, ale już podczas rozmów kwalifikacyjnych widać, że mają brak szacunku dla potencjalnego pracownika marnując jego cenny czas na udział w ankiecie badającej rynek pracy w regionie. Ostatecznie i tak przyjmują osoby z polecenia, albo najtańszego zdesperowanego wyrobnika. Brak informacji na temat stawki jaka funkcjonuje w firmie podczas rozmowy, to kolejna porażka. I tak każdy wie, że dzisiejsza strefa ekonomiczna w Kutnie, to kpina i cyrk, więc po co robić z tego tajemnicę? Na Zachodzie jawne zarobki to norma, a tutaj pomimo braku pracowników dalej mamy cyrki z tajemnicą wynagrodzeń, a ostatecznie i tak dowiadujesz się, że możesz zarabiać niewiele więcej niż najniższa krajowa. Chyba nie jest tajemnicą, że ludzie w dzisiejszych czasach pracują dla pieniędzy, a nie dla przyjemności? Ze swojej strony nie polecam.

Hanna

Fuji Seal Poland poszukuje Młodszego Specjalisty ds. zobowiązań. Czy jest ktoś zainteresowany podjęciem pracy na tym stanowisku? A może ktoś pracuje na podobnym i chciałby podzielić się swoim doświadczeniem? Jak wygląda atmosfera panująca w tym dziale czyli finansów?

Czy są szanse na podwyżki w firmie? Jak atmosfera?

zainteresowany

Jak tam teraz na produkcji? Jak praca i atmosfera? Jakie zarobki? Poprawiło się coś na przestrzeni roku? Z tego co widzę w urzędzie pracy, to płaca bez szału, bo jakieś 1700-1800 zł, ale może sama praca i atmosfera potrafi wynagrodzić marne zarobki? Są jakieś dobrze płatne nadgodziny i można dobić do tych 2,5 tys. na rękę?

Hanna

Fuji Seal Poland wydaje się być atrakcyjnym pracodawcą na rynku w Kutnie. Czy ktoś z użytkowników zainteresowanych wątkiem, może wypowiedzieć się na temat obecnej sytuacji w Fuji Seal Poland? @Emilka co rozumiesz pod pojęciem "specyfika pracy"? Jesteś zainteresowana informacjami o wymaganiach pracodawcy na stanowisku w dziale księgowym oraz o zadaniach i obowiązkach pracownika czy może poszukujesz innych informacji? Napisz jakich.

Hanna

@Patryk, pytasz, bo jesteś zainteresowany pracą w Fuji Seal Poland czy po prostu z ciekawości? A może pracowałeś w tym miejscu? @Emilka2015, a jakie warunki byłyby dla Ciebie satysfakcjonujące? Aplikowałaś już do pracy w Fuji Seal Poland? Czy ktoś z Was pracował bądź pracuje aktualnie w Fuji Seal Poland? Co możecie powiedzieć o warunkach oferowanych przez tego pracodawcę?

Emilka2015
@Hanna

Jeszcze nie,ale chciałbym się czegoś dowiedzieć o pracy w tej firmie i w tym dziale. Nawet niekoniecznie o samym wynagrodzeniu,ale specyfice pracy.

Emilka2015

Czy ktoś kto pracuje w Fuji Seal w księgowości może podzielić się opinią o pracy w tym dziale i mniej więcej wysokością wynagrodzenia. Dziękuję

Zostaw merytoryczną opinię o Fuji Seal Poland Sp. z o.o. - Kutno

• Jak się pracuje w Fuji Seal Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Fuji Seal Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fuji Seal Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 5, z czego 0 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Fuji Seal Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Fuji Seal Poland Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Fuji Seal Poland Sp. z o.o.