Fuji Seal Poland Sp. z o.o.

2.1 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Fuji Seal Poland Sp. z o.o.

Pracodawca

 Aktualność
Witamy wszystkich użytkowników serwisu GoWork.pl


Do tej pory jedynie wnikliwie przyglądaliśmy się treściom publikowanym na forum. Jako solidny pracodawca chcemy w pełni wykorzystać serwis GoWork.pl, aby odpowiadać na Państwa pytania i przybliżyć proponowane przez nas warunki współpracy.  Pragniemy wciąż się rozwijać, dlatego cieszy nas  możliwość poznania Państwa, spostrzeżeń, z których wyciągniemy wnioski, by móc usprawniać funkcjonowanie Fuji Seal Poland.


Jako jeden z najnowocześniejszych i największych zakładów produkcyjnych w Kutnie, zatrudniamy około 500 pracowników. Stoimy przed wyzywaniem, ale i misja, by zapewnić, stabilne warunki zatrudnienia i zadowolenie z pracy. Bardzo cenimy sobie atmosferę opartą na wzajemnym szacunku i  jesteśmy otwarci na nowe pomysły, innowacje czy poglądy. Wciąż dążymy do podnoszenia standardów naszych usług i świadczeń dla pracowników, którzy przyczyniają się do rozwoju firmy.


Wszystkich zainteresowanych naszym przedsiębiorstwem zachęcamy do odwiedzania naszego profilu oraz śledzenia ofert pracy. Każdego, kto zechce się podzielić swoją opinią, prosimy o merytoryczne wypowiedzi oraz o zachowanie kultury w treści komentarzy, ponieważ tylko do takich jesteśmy w stanie się odnieść. W przypadku szczegółowych pytań lub kwestii wymagających wyjaśnienia zapraszamy do kontaktu bezpośredniego: rekrutacja@pl.fujiseal.com


Serdecznie pozdrawiamy,

Fuji Seal Poland Sp. z o.o.
Nick

Lipa lipa lipa. Premie po 20zl a chcą żeby stawać na głowie i pracować na każdej maszynie :) 3tys brutto po okresie próbnym raczej ciężko będzie tutaj dostać.

Jan
@Nick

Poważnie dają teraz premie 20zł? I jest to burtto czy netto? Jestem w szoku dodam że kiedyś bardzo dawno temu też tam pracowałem ale takiego dziadostwa nie było że ktoś proponował 20 PLN premii...

Nick
@Jan

No tak tak. Za osoby co dostają po 5, 10, 20 zł. Wiadomo że są i po 50zl:) ale rzadko. (usunięte przez administratora) i tyle nie polecam.

x
@Nick

Więcej teraz zarobi się w Lidlu: "Lidl w Polsce z początkiem marca zmienił politykę wynagrodzeń pracowników. Od teraz w tej sieci handlowej zarabia się od 3100 do 3800 zł brutto miesięcznie na "dzień dobry". Po roku pracodawca gwarantuje skok płacy do poziomu od 3250 zł brutto do 4050 zł brutto. Z kolei po dwóch latach można liczyć na pensję od 3450 do 4350 zł brutto miesięcznie." W Lidlu przynajmniej człowiek zdrowia nie straci, bo praca nie dość, że lżejsza, to jeszcze bez szkodliwych substancji. W FSP nie zarobisz, a zdrowie stracisz na pewno.

już były pracownik

Praca bardzo ciężka, a zarobki takie, że lepiej nie komentować. Za dużo lżejszą pracę można lepiej w Kutnie zarobić i to pracując po 8h 5 dni w tygodniu. Ciężko zliczyć ile tutaj osób się przewinęło, ale nie ma co się dziwić, bo nikt nie decyduje się na tak ciężką pracę, bo lubi, a dlatego, że chce zarobić. Tutaj nie zarobisz, a jedynie sobie zdrowie zmarnujesz.

Przejrzysty
@już były pracownik

Drogi były już pracowniku, jak chcesz mieć lekką pracę to polecam Bibliotekę w mieście Kutno, ale chyba juz wszystkie(usunięte przez administratora)tam pracują i jest komplet :-) Rozumie, że jak się do FSP się przyjmowałeś to nie wiedziałeś, że będziesz za stawkę głodową pracował? (usunięte przez administratora)

M&K

Witam. Jeśli już interesuje was praca w niedzielę i święta za 2500 zł brutto oczywiście to stanowczo odradzam dział konwersji i zmianę D kterej (usunięte przez administratora) Jakiś rok temu wyrzucił jedna z pracownic nie dając jasnych powodów i po pół roku na miejsce tej kobiety przyjęto jego żonę która po 3 miesiącach dostała umowę na stałe... Ta sytuacja myślę że nie wymaga komentarza.(usunięte przez administratora)

Ojtamojtam
@M&K

No cóż...on ma wywalone na wszystko. Na dniówkach jeszcze z kanciapy wyjdzie na hale ale na nocy...ciężko koniami go wyciągnąć. Tylko w tel siedzi i albo mecze albo filmy ogląda. A jak awaria jest to napierw musi swoje pomarudzić. Z jednej strony fajnie bo nie łazi i nie marudzi, że maszyny wolniej pracują itd. Istna samowolka....

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
E
@M&K

Dlaczego takie osoby są dalej utrzymywane na takich stanowiskach? Przecież korporacja Fuji zabrania takich praktyk. A co do zarobków, to widać kiepskie. Teraz większość zakładów oferuje co najmniej 3000 brutto.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
tom

ok

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Wybitny człowiek

Jak jest na magazynie? Chodzi mi o wózki widłowe. Da się ogarnąć :)?

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
murzynek bambo

Nowy rok, to czas postanowień noworocznych. Dla mnie z pewnością to będzie szukanie lepszej pracy. Za te pieniądze to już nikogo nie mogą znaleźć do pracy poza tymi co się załapują i liczą żeby później pójść na zasiłek, a tych co chcą pracować, to by wycisnęli jak cytrynę. Żeby zatrzymać pracowników trzeba się trochę postarać.

Lukas

Fuji Seal cały czas poszukuje pracowników. Jaki dział na produkcji polecacie na który warto byłoby się starać?

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Mick Jagger

Najlepiej jak ktoś się załapie niech w międzyczasie szuka lepszych ofert. Szału z kasą nie ma, a wymagania ogromne na niektórych działach. Dużo też zależy na jakich ludzi traficie, bo w tym zakładzie przekrój osób jest ogromny. Od ludzi pomocnych i życzliwych po chamów i prostaków oderwanych od pługa myślących, że pozjadali wszystkie rozumy. Najważniejsze, że najbliższym czasie dobrze płatnej pracy w Kutnie nie powinno brakować.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Tomek

Hejka, Ja zaczynam pracę na dziale Finishing od stycznia. Na zmianę do którego brygadzisty najlepiej trafić? Który jest najbardziej pomocny i kompetentny?

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Hh
@Tomek

J. Tomczak

1

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
AGA

Może ktoś podpowie jak przygotować się do rozmowy rekrutacyjnej po angielsku w tej firmie?

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Zosia
@AGA

Szczegolnie to nie musisz sie przygotowywać. Dział HR w tej firmie to prowizorka. Jeśli masz kogoś znajomego kto cię tam polecił to Ciebie przyjmą. Jeśli nie masz to raczej nie zostaniesz przyjęta, No chyba ze na produkcję...

Były murzyn
@Zosia

Niestety to jest prawda bez znajomości cieżko sie dostać do tego "raju". Przyjmują z polecenia, i nikt sie z tym nie kryje. Jedyny plusem w tej firmie są wysokie bony na świeta - o ile jeszcza są. Zwykły operator maszyn np na konwersji nie trafia na starcie do przyuczenia na maszyne tylko na magazyn i zapi..sz paleciaczkiem jak dziki wół. Ludzie tam pracujący mają ciśnienie na kase praca w świeta za wyższa stawkę: 2,3setki i mało sie nie pozabijają. Istny mordor. Jak musisz to pracujesz jak nie to omijać szerokim łukiem

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Abc
@Były murzyn

Bony z roku na rok coraz mniejsze. Ogólnie wszystko to prawda, a zarobki raczej bardzo słabe. Jeden z działów, to już w ogóle kołchoz.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Qrt

Kellog's się rozbudowuje, więc chyba już lepiej iść tam jak będą przyjęcia. W Fuji kasa słaba i wymogi stanowczo za wysokie wysokie jak na to co oferują. Magazyny teraz też się budują i rok 2019 może być ciekawy jeśli chodzi o lokalny rynek pracy. Pracodawcy muszą się bardziej postarać jeśli chcą zachować pracowników

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Zosia

@Hanna Boisz sie czy wstydzisz używać swojego prawdziwego imienia? Chcesz sie bawić w moderatora ??? Może zajmij sie swoją pracą w dziale Hr aby w tej firmie zaczęło sie dziać lepiej. Bo jak narazie ściągacie ją na samo dno poprzez złe decyzje kadrowe, kolesiostwo i nepotyzm.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
qwerty

Pensje jak na stawiane wymogi to jawna kpina z ludzi i nic dziwnego, że jest duża rotacja. Od nowego roku będzie jeszcze większy problem z pracownikami, a jak się otworzą nowe miejsca pracy w regionie, to będzie naprawdę tragedia. Zarząd chyba liczy na cud, ale prędzej rozwalą ten zakład niż zabłysną przed Japończykami. Podwyżki są potrzebne, ale to naprawdę znaczące, a nie takie grosze jak dotychczas. Nikt nie będzie narażał zdrowia (a nawet życia) dla waszych marnych targetów za te śmieszne pieniądze. Nie da się tutaj wytrzymać na dłuższą metę. 3k na rękę, a nie brutto powinno być na start.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Bcz

Niedługo i Fuji ulegnie pokusie zatrudniania tanich parobków. Już takie myśli chodzą po głowie rządzących i na pewno dobrze się to nie skończy.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Hanna
@Bcz

Co masz konkretnie na myśli poprzez swoją wypowiedź? Warto rozwinąć Twoja opinie, gdyż na ten moment jest ona niezrozumiała dla pozostałych użytkowników forum. Napisz więcej szczegółów o wspomnianej przez Ciebie sytuacji, a pomoże to osobom zainteresowanym rekrutacją do Fuji Seal Poland.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Bcz
@Hanna

Po prostu brak motywacji dla pracowników, brak znaczących podwyżek, a wymagania z roku na rok coraz większe.

Hanna

@Strefowiec, z Twojej wypowiedzi wnioskuję, że brałeś ostatnio udział w rekrutacji do Fuji Seal Poland. Czy ktoś również jak Ty, spotkał się z taką sytuacją? Jak prezentowała się atmosfera w trakcie rozmowy o pracę? Zachęcam Ciebie do odpowiedzi na powyższe pytania.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
f5
@Hanna

Rozmowa okej, wszystko raczej w miłej i przyjemnej atmosferze i nie można się do tego przyczepić, ale trzymanie w tajemnicy stawki jaka obowiązuje na tym stanowisku w firmie też nie przystoi. Ostatnio to się stało modne wśród pracodawców i coraz więcej jest pytań w stylu "ile chciałbyś zarabiać?", a nie konkrety jakie mogą zaoferować na danym stanowisku. Chyba nie ma osoby, która powie, że zarabia za dużo, więc pytanie bez sensu. Lepiej jakby wykładali wszystko podczas rozmowy, np. "Na początek oferujemy tyle i tyle, a po paru miesiącach x więcej". Później wypadałoby przedstawić jakie są możliwości rozwoju i czy są jakieś oferowane kursy przez pracodawce co pomogłoby jeszcze pracownikom w dostaniu podwyżki i podwyższaniu swoich kwalifikacji. Jasne ścieżki rozwoju i podwyżki dla stałych pracowników to też duży atut, który jeśli obowiązuje, to warto się nim pochwalić, a jeśli nie, to warto, aby coś takiego wprowadzić, bo w dzisiejszych czasach jeśli pracownicy nie widzą sensu, aby dalej pracować w firmie, to szukają po prostu dalej. To tyle moich spostrzeżeń na ten temat.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Hanna
@f5

Myślę że, użytkowników zainteresuje również wynik Twojej rekrutacji. Czy otrzymałeś ofertę pracy i czy początkowe warunki zatrudnienia są dla Ciebie satysfakcjonujące? Odpowiedzi na te pytania będą cenną wskazówką dla osób przygotowujących się do procesu kwalifikacyjnego do Fuji Seal Poland.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Strefowiec

Niestety, ale już podczas rozmów kwalifikacyjnych widać, że mają brak szacunku dla potencjalnego pracownika marnując jego cenny czas na udział w ankiecie badającej rynek pracy w regionie. Ostatecznie i tak przyjmują osoby z polecenia, albo najtańszego zdesperowanego wyrobnika. Brak informacji na temat stawki jaka funkcjonuje w firmie podczas rozmowy, to kolejna porażka. I tak każdy wie, że dzisiejsza strefa ekonomiczna w Kutnie, to kpina i cyrk, więc po co robić z tego tajemnicę? Na Zachodzie jawne zarobki to norma, a tutaj pomimo braku pracowników dalej mamy cyrki z tajemnicą wynagrodzeń, a ostatecznie i tak dowiadujesz się, że możesz zarabiać niewiele więcej niż najniższa krajowa. Chyba nie jest tajemnicą, że ludzie w dzisiejszych czasach pracują dla pieniędzy, a nie dla przyjemności? Ze swojej strony nie polecam.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Hanna

Fuji Seal Poland poszukuje Młodszego Specjalisty ds. zobowiązań. Czy jest ktoś zainteresowany podjęciem pracy na tym stanowisku? A może ktoś pracuje na podobnym i chciałby podzielić się swoim doświadczeniem? Jak wygląda atmosfera panująca w tym dziale czyli finansów?

Zainteresowany

Czy są szanse na podwyżki w firmie? Jak atmosfera?

zainteresowany

Jak tam teraz na produkcji? Jak praca i atmosfera? Jakie zarobki? Poprawiło się coś na przestrzeni roku? Z tego co widzę w urzędzie pracy, to płaca bez szału, bo jakieś 1700-1800 zł, ale może sama praca i atmosfera potrafi wynagrodzić marne zarobki? Są jakieś dobrze płatne nadgodziny i można dobić do tych 2,5 tys. na rękę?

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna

Zostaw merytoryczną opinię o Fuji Seal Poland Sp. z o.o. - Kutno

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Często zadawane pytania

  • Jak się pracuje w Fuji Seal Poland Sp. z o.o.?

    Zobacz opinie na temat firmy Fuji Seal Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

  • Jakie są opinie pracowników o pracy w Fuji Seal Poland Sp. z o.o.?

    Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 4, z czego 0 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

  • Jak wygląda rekrutacja do firmy Fuji Seal Poland Sp. z o.o.?

    Kandydaci do pracy w Fuji Seal Poland Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Fuji Seal Poland Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii