Fuji Seal Poland Sp. z o.o.

2.1 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Fuji Seal Poland Sp. z o.o.

Hanna

Fuji Seal Poland wydaje się być atrakcyjnym pracodawcą na rynku w Kutnie. Czy ktoś z użytkowników zainteresowanych wątkiem, może wypowiedzieć się na temat obecnej sytuacji w Fuji Seal Poland? @Emilka co rozumiesz pod pojęciem "specyfika pracy"? Jesteś zainteresowana informacjami o wymaganiach pracodawcy na stanowisku w dziale księgowym oraz o zadaniach i obowiązkach pracownika czy może poszukujesz innych informacji? Napisz jakich.

Hanna

@Patryk, pytasz, bo jesteś zainteresowany pracą w Fuji Seal Poland czy po prostu z ciekawości? A może pracowałeś w tym miejscu? @Emilka2015, a jakie warunki byłyby dla Ciebie satysfakcjonujące? Aplikowałaś już do pracy w Fuji Seal Poland? Czy ktoś z Was pracował bądź pracuje aktualnie w Fuji Seal Poland? Co możecie powiedzieć o warunkach oferowanych przez tego pracodawcę?

Emilka2015
@Hanna

Jeszcze nie,ale chciałbym się czegoś dowiedzieć o pracy w tej firmie i w tym dziale. Nawet niekoniecznie o samym wynagrodzeniu,ale specyfice pracy.

Emilka2015

Czy ktoś kto pracuje w Fuji Seal w księgowości może podzielić się opinią o pracy w tym dziale i mniej więcej wysokością wynagrodzenia. Dziękuję

Patryk

Jakieś aktualności z pracy w firmie moglibyście napisać.

Czy ktoś może opisać, jak aktualnie przedstawia się firma na tle innych - zarówno w tym obszarze jak i lokalizacji? To bardzo cenna pomoc dla osób mieszkających w Kutno.

Kolega ze zmiany

Kierownik Bartuś z konwersji jest najlepszy... Żenada. Zero zainteresowania swoimi obowiązkami... Czesto robi sobie przerwy 40 minutowe na wc.nocami nawet nie łaska mu wyjść. Z biura gdy cos sie dzieje z maszyna. Ale oczywiście przed menagerem robi piękne oczy bo co to nie on. Teraz wrócił z wakacji i Chorwacji i zamiast zając sie swoimi obowiązkami chodzi od maszyny do maszyny i chwali się zdjeciami z wakacji... Najgorszy i najbardziej żenujący kierpwnik ever. Nie pozdrawiam zdecydowanie. P.s Bartuś weź sie za robote.

Farba
@Kolega ze zmiany

Bartuś weź się za robotę a nie po WC się chowasz i gnijesz ja za ciebie nie będę robił. Kierowniczek a na leszcza do pracy dojeżdża.

Filip

Mam wrażenie, że dobrze się tu pracuje skoro tak rzadko piszecie.

NowyPracownik

Czy są jakieś nowe wieści jak pracuje się aktualnie w Fuji a najbardziej chodzi o dział drukarni. Dostałem propozycję i pracy i zastanawiam się co zrobić . Ktoś coś może powiedzieć ?

Bros

Flexo! A raczej cyrk! Robert i jego kierowniczki pożal sie Boże....żenujące.

Młody
@Bros

Co masz na myśli "pożal sie Boże" mógł byś coś więcej napisać ? Jestem ciekawy ?

Bros
@Młody

Dezorganizacja, brak decyzyjności, wymagania z kosmosu, papierologia, kolesiostwo, nowe prace, operatorzy pozostawieni sami sobie, maszyny wiecznie zepsute, brak szkoleń, wszystko przekłada sie na druk, który mimo ogromnych starań drukarzy daje wiele do życzenia. Do tego konwersja zachowująca sie tak jakby zjadła wszystkie rozumy, czepiającą sie drobnych błędów. Kontrola jakości bezradna....a efekt końcowy ? Zapierniczasz jak wół a i tak jest źle. Długo tak nie pociągniemy. To jest początek końca tego działu.

Nemo

To prawda że tam teraz K.W. jest kierownikiem zakładu?

Młody
@Nemo

DB a niżej AW a na samym dole ZS (imię, nazwisko)

artiom

Jak tam u Was z zarobkami? Wzrosły trochę względem zeszłego roku? Zastanawiam się czy będzie w ogóle sens zgłaszać się podczas następnej rekrutacji skoro mi zaproponują 1600-1700 zł.

xyz
@artiom

Niestety to co napisał "byly pracownik" - to prawda. W Fuji Seal niczego się nie dorobisz, prawda jest też to że nie ma już żadnych płatnych nadgodzin, premii itp, tyle ile masz podstawy na umowie tyle tylko zarobisz. Jutro w sobotę jest piknik firmowy i dyrekcja sobie wymyśliła żeby każdy się przebrał w strój z materiałów z recyklingu czyli "śmieci". To tylko dowód na to co dla nich znaczą pracownicy!!!

artiom
@xyz

W takim razie muszę przyznać, że jestem naprawdę rozczarowanym tym jak działa "Strefa" w ostatnich latach. 3/4 zakładów oferuje śmieciowe pieniądze (czyli poniżej 2k zł do ręki). Te lepiej płatne są już obsadzone na full, więc teraz jak ktoś chcę szukać lepiej płatnej pracy, to w Kutnie jej nie znajdzie. Mam wrażenie, że to chyba jakaś zmowa pracodawców, aby nie dawać zbyt dużo i nie psuć im rynku niewolnika. Praca jest, ale zarobki wręcz się uwsteczniają i jest to tendencja, która w innych miastach Polski nie funkcjonuje. Czasami wystarczy zapytać kolegów z innych miast i dla nich zarobki 2-3 tys. na rękę na produkcji przy niezbyt wymagającej pracy, to normalka. Jak dla mnie kpina z ludzi jest w naszym mieście i za te pieniądze nie da się żyć. Da się jedynie wegetować żyjąc z miesiąca na miesiąc i odmawiając sobie wszystkiego. Być może o to w tym wszystko chodzi?

Mlody

Pracuje tam od ponad roku...od pewnego czasu zmienił mi sie kierownik niestety na gorsze... Koles calkiem olewa swoje obowiazki najlepiej jest mu gdy siedzi cale noce w biurze i oglada części do swojego pięknego Audi. Zero zainteresowania z jego strony ...przerzuca w ten sposob swoje obowiązki i odpowiedzialność na podwładnych. P.s cała konwersja się z Ciebie śmieje jesteś najgorszym kierownikiem od początku działalności tej firmy.

Loren

Witam. Czy brał ktoś może udział w rozmowie rekrutacyjnej na stanowisko Account Receivables Assiociate i otrzymał informację zwrotną odnośnie procesu ?

Hanna

@byly pracownik a na jakim stanowisku byłeś zatrudniony?

byly pracownik

Pracowalem tam 4 lata. Zakres obowiazkow i odpowiedzialnosci kompletnie nie odzwierciedlaja zarobki!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Bo to oscylacja najnizszej krajowej, podobne pieniadze zarobisz na ochronie, na budowie czy poprostu przy zbieraniu ogorkow. W firmie jest jeden wielki balagan nikt nie wie o co chodzi nie ma osob decyzyjnych jak jest jakis problem to cala wina zwalana jest na pracownikow szeregowych tak jak ktos wyzej napisal duzo mlodych zatrudnili ale to dlatego ze za te kase nie ma komu robic!!!!!!! Brak nadgodzin premi itp.. jak nie masz co ze soba zrobic masz dwie sprawne rece, nie myslisz za wiele to zapraszam do fuji.

hmm'

Gimbaza co masz na myśli @Stefanek? Bo raczej trzeba mieć lata skończone żeby tutaj pracować

Stefanek

Kiedyś tam pracowałem jako tzw. Stefanek, na produkcji pracują fajni ludzie, no może ostatnio za dużo tej gimbazy ale to dlatego że już nie mają kogo brać za tą kasę, robota jak robota trochę śmierdzi w niektórych działach...kadra "menagerska" hmm no tego to się nie podejmuje opisać - to trzeba zobaczyć

Bolo

omijajcie Fuji z daleka, wszyscy uciekają już od samej góry odchodzi jeden menager po drugim a to świadczy o tym, że żle się dzieje

Bolo

Duduś

Dno, dno i jeszcze raz dno ....

Zostaw merytoryczną opinię o Fuji Seal Poland Sp. z o.o. - Kutno

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Fuji Seal Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Fuji Seal Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fuji Seal Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 4, z czego 0 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Fuji Seal Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Fuji Seal Poland Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Fuji Seal Poland Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii