Opinie o Weltech w Mysłowice

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Weltech. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Weltech o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Materiały budowlane - produkcja materiałów instalacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Weltech w Mysłowice

arkadiusz

bardzo dobra atmosfera pracy jak ktoś chce pracować za 7-8 złotych, zawsze można pracować za 2,5 do 3 złotych, jak wam sie nie podoba to wypier na zachód za 10Euro na poczatek.Wynocha stąd

@arkadiusz

a może ty wy..... na wschód co ???

miezin

Witam. Znalałem ogłoszenie, że firma poszukuje operatora CNC. Czy ktoś mógłby coś napisać na temat pracy na CNC w tej firmie? Jakiego typu produkcja jest (jednostkowa, seryjna), jakie zarobki, cz jest mozliwość dorabiania po godzinach i jak za to płacą

Mario

Napewno na co możesz liczyć że będziesz pracował pod kimś co ma działalność umowa zlecenie kasa żadna bo na bank dostaniesz 10 zl na początek heh a po jakimś czasie jak się będziesz prosił do tego stopnia ze powiesz ze masz lepsza ofertę pracy to ci dadzą złoty lub dwa więcej i dalej będą obiecywać zresztą idź i zobaczysz a sam wtedy tu napisz

Mario

Tak to dostajesz netto za godzinę na początek. Potem podwyżka + premia

Inżynier Produkcji

Anonki, słuchajcie co się ostatnio odjebało xD. Przeglądam sobie ogłoszenia pracy i nagle patrzę, a tam Weltech. Najpierw się śmieje, ale czytam dalej, że to praca w dynamicznie rozwijającej się firmie z perspektywami, adekwatne wynagrodzenie, przyjemne środowisko i jeszcze do tego (usunięte przez administratora) ścieżki rozwoju. Pomyślałem sobie, że w sumie to niczego innego ze swoimi kwalifikacjami nie dostanę i może warto się zgłosić. Poprosiłem kumpla Patryka żeby mi zrobił CV do weltechu, bo było w wymaganiach a ja nawet nie wiedziałem co to jest. Patryk mówi, że mordo nie takie rzeczy się robiło i że mi wyśle za godzinkę. Równo po godzince dostałem maila od Patryka, ściągnąłem plik i wysyłam gdzie trzeba. Następnego dnia dzwoni do mnie jakaś babeczka i serdecznie mi gratuluje dostania się do drugiego etapu rekrutacji. Czułem się dobrze, bo chyba pierwszy raz się gdzieś dostałem. Nie mogłem wymyślić skąd ona wie cokolwiek o moim doświadczeniu, które nie istniało, ale w sumie co to za różnica. Na miejscu jakiś kierownik zaprosił mnie do swojego gabinetu, przegląda jakiś papierek (chyba to moje CV xD) i mówi, że bardzo się cieszy, że w końcu ktoś zgłasza się na stanowisko inżyniera produkcji. Trochę się zawstydziłem i mówię, że ja to raczej na jakieś niższe stanowisko – malowanie, albo może czyszczenie, a on się zaczął śmiać i mówi zdziwionym głosem, że Panie Anonie, bardzo Pan jest zabawny, ale przejdźmy do rzeczy. Nie wiedziałem zupełnie co się dzieje, a on zaczyna wymieniać „mhhmm, studia z zarządzania na Harvardzie, wieloletnie doświadczenie w branży gastronomicznej, w zasadzie to nie ma o czym rozmawiać, zaczyna Pan pracę od jutra, a dokumenty to jakoś przy okazji”. Patryk Ty (usunięte przez administratora) XD Najpierw mi się wydawało, że to wszystko mnie przerasta i wracam do domu grać w starcrafta, ale w końcu uznałem, że (usunięte przez administratora) carpie diem, może być całkiem zabawnie i już nieco bardziej elokwentnym głosem powiedziałem, że może na mnie liczyć xD. Następnego dnia wstałem o 7:00, założyłem garniak jeszcze od studniówki i zaczesałem włosy na żel do tyłu jak Gordon Gekon ze znanego filmu o biznesie „Wall Street”, bo w końcu jak mam być menadżerem to chyba muszę wyglądać jak manadżer. Wziąłem taki rozpierdziany neseser od starego, wsadziłem kalkulator, notatnik i kilka długopisów. Psikłem jeszcze bossem pod pachy i byłem gotowy do wyjścia. Punkt 8:00 zjawiam się pod makdonaldem, którym miałem zarządzać. Chwile podziwiałem z wielką dumą lokal od zewnątrz, a następnie zbiłem pionę z tym takim plastikowym klaunem pedofilem i wszedłem do środka. Wszyscy pracownicy stali w środku równo i czekali tylko na mnie. Powiedzieli „dzień dobry, Panie Anonie, bardzo nam wszystkim miło Pana poznać i oczywiście jesteśmy do Pańskiej dyspozycji”, po czym wszyscy ukłonili się jednocześnie. W tym momencie pojąłem słowa Francisa Underwooda o wyższości władzy nad pieniędzmi. Po tym, jak wszyscy pracownicy przedstawili mi się, zapowiedziałem, że będziemy teraz wdrażać nowatorski system zarządzania KNUT, który poznałem na Harvardzie xD Jeden z moich poddanych – Arek – powiedział, że przecież to Weltech i tu nie ma miejsca na żadne nowatorstwo. Nie miałem pojęcia o co chodzi, więc pokazowo wy(usunięte przez administratora)rka na zbity ryj i powiedziałem, że tak skończy każdy cw(usunięte przez administratora)tóry zakwestionuje harvardzki system zarządzania i moje rozkazy. „Tak, Panie” odpowiedzieli wszyscy xD. Jeśli wiedziałem coś o zarzadzaniu, to właśnie to, że trzeba wszystkich trzymać krótko, wzbudzać niepewność i strach o swój los.. To były zmiany głównie wizerunkowe, po których przyszedł czas na zwiększenie obrotów w moim lokalu. Zwiększenie obrotów w weltechu to bułka z masłem i nie rozumiem, czemu żaden inny manadżer na to jeszcze nie wpadł. Wystarczy poprawić produktywność pracowników, ale to było banalne. Podchodziłem do każdego pracownika po kolei i mówiłem „szybciej”, a jak nadal produktywność nie była na zadowalającym poziomie to mówiłem „no szybciej”. Wierzcie lub nie, ale to doskonale działało. Po jakimś czasie zdecydowałem się na pewną automatyzację i komendę „szybciej” puszczałem z nagrania przez głośniki. Wszystko zapi(usunięte przez administratora) w zegarku i dostawałem kolejne gratulacje i podwyżki xD Oferta była spójna i dopracowana, model biznesowy dopięty na ostatni guzik, a pracownicy zmotywowani jak nigdzie indziej. Uznałem, że to dobry moment aby się trochę zabawić. Czasem podchodziłem na koniec hali i mówiłem, że teraz ja przez chwilę poobsługuję załadunek xD. Jak ktoś zaczynał podjeżdżać to przez takie radyjko mówiłem „spier(usunięte przez administratora)eliśmy się razem z inżynierami machając przez okienko do kierowców odjeżdżających z piskiem opon . Czasem odpowiadałem „dupa”(usunięte przez administratora)dy śmieliśmy się jeszcze bardziej. Innym razem kodowałem wypalarkę tak, że dwie osoby dostawały ten sam element potem patrzyłem jak dwaj brygadziści biją się o niego xD

nie mam pytań xD

logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
tom

tyle płacą na czysto (na rękę)?

Mario

To napiszcie na jakim dziale byście tam chcieli pracować bo szału tam nie ma. Monter 10-12 zl Spawacz 14 zl Śruciarz 10 zl Malarnie 8-10 zl Przygotować 10 zl Więc sobie to porównaj do innych firm i swojego startu pracy i umiejętności jakie Masz

zapałka

skoro do pracy przychodzisz na papierosa a nie pracować to co się dziwisz ze odliczają!!! każdy by chciał na 8 godzin w pracy 4 spędzić na paleniu!! skoro ten co nie pali pracuje to dlaczego jak ty odpoczywasz paląc faje masz dostawać za to kasę?? rzuć palenie!!! i masz człowieku rozwiązanie. 8zl na start hmmm? skoro trzeba człowieka wszystkiego nauczyć bo nic nie potrafi to i tak dobrze na początek. ja zaczynałem za 6zeta po dwóch latach mam 14zeta trochę się już nauczyłem. niestety PRL się skończył!!! Każdy jest kowalem swojego losu!!!!!!

Mario

Naprawdę macie dziwne podejście do pracy człowieku te 8 zł na godzinę to nawet nie jest najniższa krajowa a gdzie tam pomazyc o normalnej umowie w tej firmie robisz tam za psie pieniądze zresztą jak chcecie sami się przekonajcie jak się tam pracuje wez tu człowieku utrzym rodzinne za te 8 zł tam ludzie jak przychodzą do pracy to nawet nie wiedzą za ile robią bo na rozmowie u Pana Cabaja słyszą nie martw się będzie dobrze hehe porażka a osoby u których jesteś zatrudniony bo chyba nie myślisz że się dostaniesz pod weltech jeszcze na tobie zarabiają bo ty masz te 8 zł na rękę a on za ciebie 13-14 to chyba coś nie halo jest a na swojej działalności to już wogole tam jest porażka jak się Zwalniaja ludzie co mają po 20 zeta albo i więcej na godz bo to nie jest robota tylko oboz tak jak napisałem jak chcesz iść zapalić to musisz iść się wypisać o której idziesz i przychodzisz oczywiście żeby było jeszcze śmiesznie to liczą Ci jeszcze dojście na miejsce pracy czyli jakieś 5% straty twojej wydajności pracy to podliczmy (idziesz zapalić na 10 minut to masz policzone+dojście na swoje stanowisko pracy) A jak byś jeszcze nie wiedział to masz to odliczanie każde wyjście na fajkę od wypłaty tak więc plus minus 200-300zl idzie dla firmy za Twoje przerwy na fajkę kamer jest tyle naj......... E ze szkoda gadać patrzą na ciebie jak robisz i ile robisz iw jakim czasie a co najważniejsze żeby dostać premie marne 100 zł to musisz chorować nadgodziny plus soboty i niedziele zależy nijakie dziale będziesz pracował to zmiany zaczynasz nawet w niedzielę w nocy a kończysz w sobotę więc mi nie mów gdzie poszanowanie pracownika względem stawki. A ja się pytam gdzie dodatki na nockę brrrr...... Posiadają je tylko ci co pracują bezpośrednio pod firmą i mają za to 100% zapłacone a ty i twoja umowa zlecenie macie wielkie nic mogę tak wymieniać bez końca bo tam nic nie jest tak jak potrzeba

palenie zabija
@Mario

Hm.. gdybyś rzucił palenie zaoszczędzisz ze 300 zł. I nie trułbyś rodziny.

danio

za 8zl nie chcesz to zapraszam do firmy ochroniarskiej za 3,5zl. na jakim świecie żyjesz!!!!

ja pierdziu

Mario co to za bełkot... "Przyjmują a chorować trzeba jak rex" "ludzie co na niczym się nie znają dla nich masz robić robić i jeszcze raz robić ludzi na malarnie za 8 zł na godz." Firma jest poważna, jak mogą się nie znać? Na start te 8zł?

nijaki

Ta firma to porażka szkoda się rozpisywać nie polecam

ciekawy

A macie opinie o tym nowym kierowniku produkcji, Krzysztofie W.?

inny

i tak te posty usuną bo prawda w oczy kole.

hudy

bo gdzie indziej oferuja 2 zl wiecej do godziny , takze pytam o te premie bo moze by na to samo wyszlo weltechu z premia

hudy

koledzy jak wyglada z tymi premiami miesiecznymi a takze polrocznymi i rocznymi . jakie kwoty i ile podadku pobieraja

danio

trzeba było tylko symboliczną opłatę wpłacić (25zl)!!! firma wódy i piwska nie będzie ci bałwanie sponsorować i płacić za połamane ławki i stoły!!! ale za to jakie imprezy były w 2012 i 2013. niech żałuje ten co nie był!! płaci zawsze w terminie i to wielki plus!! zobacz w innych firmach co się dzieje i dopiero wypisuj głupoty. Skoro tam tak źle, to czemu wszyscy chcą tam pracować??

doktor, E

Olbrzymia rotacja. Spawacze uciekaja na potege. praktycznie co tydzien ktos znika. powod - male stawki, (usunięte przez administratora), warunki marne. (usunięte przez administratora)z tego co zauwazylem to spawacze tig - uciekaja najszybciej - nie dziwie sie - opanowanie tiga zajmuje wiele miesiecy jak nie lat. i niestety za tak marne grosze to naprawde szkoda oczu. odradzam kazdemu.

Zwalniam się:)

Kasa słaba ,podwyżek nie ma ,umowy żadne ,niema czego szukać w Tej firmie niestety,szacunku do pracownika brak.

Zwalniam się:)

j

a Podwyżki jak niebylo tak niema zlecen coraz mniej na br1 puste regaly

Zostaw merytoryczną opinię o Weltech - Mysłowice

• Jak się pracuje w Weltech?

Zobacz opinie na temat firmy Weltech tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Weltech?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 1 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Weltech?

Kandydaci do pracy w Weltech napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Weltech