Opinie o Armir Logistyka Sp. z o.o. w Mysłowice

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Armir Logistyka Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Armir Logistyka Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Armir Logistyka Sp. z o.o. w Mysłowice

Natalia

@Zainteresowana, chciałabyś pracować w Armir? Jakie warunki byłyby dla Ciebie satysfakcjonujące? @Leon, rozumiem, że pracowałeś w Armir. Długo byłeś pracownikiem tej firmy? @Po relanium, co możesz powiedzieć o tym pracodawcy? Czy pracodawcy tej firmy mogą liczyć na jakieś dodatkowe benefity socjalne? @Jestem zatrudniony, długo już pracujesz w tym miejscu? Jakie warunki oferuje ten pracodawca?

Po relanium
@Natalia

@Natalia, odpowiadam po kolei na zadane pytania. Żeby źle nie mówić, nie powiem nic. Drugie pytanie jest dość ciekawe i zostało zadane niewłaściwej osobie. Myślę, że oni (pracodawcy, jak napisałaś) mają benefity nie tylko socjalne. Ale to już nie moja bajka. Niech im... będzie.

Leon
@Natalia

Nie długo, ale o tyle za długo. To nie jest firma marzeń. Wręcz przeciwnie.

Mira

Armir to dobry pracodawca a osób narzekających zawsze będziemy w każdej firmie sporo. Nie ma ideałów.

Aśka
@Mira

To prawda, że ideałów nie ma. W tej firmie na pewno. Ona sama jest od nich bardzo daleka.

Oleńka
@Mira

Jak nie ma? A firmowi "Ich troje"? Dwie sztuki płci męskiej z przerostem ego i jedna żeńska nie mniej trafiona? To jedyne ideały w firmie. Jak nie użyjesz wazeliny, po Tobie. Zatrzesz się.

Tolo
@Mira

Taaa... Dobry... Chyba jedynie dla masochistów lubiących chodzenie ze spuszczonym ryjem i podwiniętym ogonem.

Artu

Omijajcie firmę szerokim łukiem. Wiem co piszę. W sumie coś mnie z tą firmą łączy.

Natalia

@Mira, czy możesz poprzeć swoją wypowiedź przykładami oraz rozwinąć, dlaczego uważasz Armir za dobrego pracodawcę? Konkrety są bardzo ważne, ponieważ opinia nie poparta argumentami, zawierająca same ogólniki, nie przekazuje zbyt wiele informacji szukającym opinii. @Aśka, a czy Ty również możesz napisać coś więcej? Chętnie dowiem się, jaka atmosfera panuje w tej firmie.

Aśka
@Natalia

Nie bij zbędnie piany. Dobrze wiesz gdzie pracujesz i jak tam jest. Jeśli liczysz na oklaski i pochwały to źle trafiłaś. Ci co tam pracowali swoje wiedzą. Jakoś nie słyszałam żeby ktoś na kolanach do Was wracał. Nowi niech się przekonają na własnej d..e jeśli nie nauczyli się czytać ze zrozumieniem.

Jakie zadania lub pytania rekrutacyjne otrzymałeś od rekrutera w firmie Armir Logistyka Sp. z o.o. na stanowisko Kierowca Kat. C lub C+E? Czy były zgodne z wymaganiami wskazanymi w ogłoszeniu? Kiedy otrzymałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
Marek88f

Pracuje ktoś w tej firmie jako kierowca ce Jakie warunki?

Seba
@Marek88f

Kierowcy zarabiają ponad 3tys.pracę zaczynasz różnie. Miedzy godzinami 1rano a 5rano

Driver
@Marek88f

Ogólnie orka za małą kasę. Praca dla fanów nieprzespanych nocy (nietoperz itp...)

S-ek
@Marek88f

Pracowałem. I wierz mi, że nie chcesz wiedzieć gdzie ją mam.

przemek

Mam pytanie ,jak dokładnie wygląda dniówka kierowcy?Codziennie w domu?Praca w jakich godzinach?Ile punktów dostaw,załadunków?

Krzych
@przemek

Jak lubisz ekstremalne wyzwania, próbuj. Tylko zeby nie było, że nie mówiłem.

ZiBi
@przemek

Praca jak Krzych pisze. Do tego w ramach dodatku zj..bka, bo te dwa karolki ich przyboczna uważają dzień bez (z..y) za dzień stracony. Takie cwancyki.

Merol
@przemek

Uciekaj chłopie puki nie jest za późno. Znajdź coś normalnego.

Seba Wrocław

Dyskryminacja pracownika. Wszyscy pracownicy dostali paczki na święta poza mną. A mam już rok przepracowany. To że pracownik jest na dłuższym zwolnieniu lekarskim to nie znaczy że mozna go dyskryminowac. Uruchomie wszystkie możliwe źródła żeby poczuli też się poczuli tak jak ja

Karol

A jak praca na spedycji?

janusz

jakieś opinie nt. Mysłowic i pracy jako kierowca kat.C?

Qwer

A jakieś opinie NT Wrocławia i pracy tam jako kierowca kat C?

Natalia

@Prywatnie Co najbardziej nie podobało Ci się pracując w Armir? Piszesz, że nie było żadnych premii, a czy była możliwość awansowania na wyższe stanowisko pracy? Takie informacje będą pomocne osobom, które będą chciały się tutaj zatrudnić.

Prywatnie

Szkoda gadać pracowałem tam 9 m-c zero premi

Natalia

Obecnie szukają Magazyniera we Wrocławiu. Ktoś aplikuje? W ofercie napisane jest, że oferują umowę o pracę.

Am

Armir poszukuje do pracy, nie ma ogłoszenia chyba teraz, ale wiem, że szukają, proponuje jeśli się nimi interesujecie w jakiś sposób tym zająć, tym to znaczy wysłaniem CV w ciemno, wtedy powinno się udać

BIG

Pieniędzy zawsze chce się więcej, ale kierowcy na łapę dostają od 3200 do ponad 4000 zależy czy jeździ na dużym czy na małym. Wszystko na legalu. Premię tracisz jak przegniesz czas pracy, albo za "spalanie" za duże. Jak robisz swoją robote to za spedytorami idzie się dogadać kiedy chcesz wolne.

rafio

Jeśli chodzi o oddział Mysłowice to jeśli jest tak źle jak niektórzy piszą to rotacja pracowników powinna być duża.Natomiast przez ostatnie około półtorej roku nikt się nie zwalniał.Jak wszędzie są jakieś plusy i minusy,niektórym taka praca nie odpowiada a inny pracują i nie zarzekają.

gg

Gonzo - jak się kradnie paliwo i wali k...a to sie nie dostaje premii a później się szuka pracy.

Gonzo

Pracowałem w tej firmie jako kierowca tyle,że w oddziale w Nowym Dworze Maz. Ta firma to jedna wielka porażka. Na rozmowie o pracę kierownik obiecuje złote góry, a prawda jak zwykle okazuje się całkiem inna. Obiecywane zarobki to 3.000-3.500 zł. W rzeczywistości jest 2.500-2.800 zł. Premie zabierane są za najmniejszą głupote. Praca przeważnie w nocy, wyjazdy w godz. 1-3 nad ranem. Kierownik obiecuje, że jest dwóch kierowców na jeden samochód, w rzeczywistości jeździsz każdego dnia innym złomem. Totalnym złomem, stare, wytłuczone, zaniedbane szroty. Samochody to tragedia, już dawno powinny trafić na złom. Na początku dostaniesz najgorsze trasy, takie co starzy kierowcy nie chcą brać. Jest klika kilku starych kierowców co mają dobre układy z kierownikiem przez co dostają najlżejszą robote i największą kase. Reszta zapierdziela po nocach za grosze. Jedyny plus tej firmy, że wszystko jest na legalu, jazda bez przegięć itd. Ale za te pieniądze co oni płacą to nikt normalny pracować nie będzie. Radzę poszukać lepszej roboty w innej firmie za normalne pieniądze.

Mel

przeciez on juz nie pracuje

Piotr były Armir

Ktoś wypisuje brednie , nikt zemną nie rozmawiał o zarobkach i nikogo nie poinformowałem , ponieważ nie czułem się osobą kompetentną , ktoś zakompleksiony się na mnie powołuje , owszem zostałem zwolniony , ale to nie powód abym wieszał psy na tej firmie. Wrecz odwrotnie , to dobra firma dla kierowców , gdzie pchają się drzwiami i oknami , wszyscy zatrudnieni jak ksiązka nakazuje , czas pracy rzecz święta. Odchodząc podaliśmy sobie rękę z szefem i życzyliśmy sobie powodzenia - więc proszę ze mnie zejść! JaWiem - guzik wiesz i bzdury piszesz o mnie , zadzwoń do mnie i mi t powiedz lub podpisz się z imienia i nazwiska !

Zostaw merytoryczną opinię o Armir Logistyka Sp. z o.o. - Mysłowice

• Jak się pracuje w Armir Logistyka Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Armir Logistyka Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Armir Logistyka Sp. z o.o.?

Armir Logistyka Sp. z o.o.
1.5/5 Na podstawie 411 ocen.
  • Magazynowa 50
    41-700 Mysłowice

Armir Logistyka Sp. z o.o.