Opinie o Armir Logistyka Sp. z o.o. w Mysłowice

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Armir Logistyka Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Armir Logistyka Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Armir Logistyka Sp. z o.o. w Mysłowice

Czy pracownicy w Armir dogadują się między sobą?

werka

Jest jedna osoba, która wszystkie relacje niszczy, a ważna jak "maki w zupie"

ira

wyzysk,wyzysk, praca w nadgodzinach a płaca niska

K.

Jak czytam te wszystkie opinie to się zastanawiam czy na pewno to opis firmy Armir. Skoro firma taka zła to czemu są ludzie, którzy pracują tam już lata? Według mnie jak komuś się nie chce pracować to zawsze będzie narzekać - niezależnie od tego jaka to będzie firma. Moim zdaniem Armir jest ok. Pracuje tam już kilka lat. Jak się wykazuje chęci do pracy i wykonuje ją sumiennie to i relacje z przełożonymi są ok. Sorry ale nikt nie chce zatrudniać leserów. Nikt nie daje kasy za darmo - trzeba się napracować. Wynagrodzenie też jest spoko i ważne, że zawsze jest na czas.

Ernest
@K.

W każdej plotce jest zawsze część prawdy więc i w poniższych wpisach z pewnością też ją znaleźć można. Z tego co wiem najdłużej pracują tam kierowcy. Pieszczą się z nimi bo boją się, że jak odejdą nie będzie miał kto jeździć. Teraz to zawód w deficycie. Reszta pracowników zmienia się jak w kalejdoskopie. Na etatach trzyma się tylko lizo..p, murzyn (biały) i rodzinka. Zaprzeczysz?

@Ernest

Owszem, zaprzeczę. Pracuję w tej firmie już kilka lat i nie czuję się murzynem, a tym bardziej nie jestem lizo...em. Uważam, że jak robota jest dobrze wykonana to i szefostwo się nie czepia. Zgodzę się z tobą, że w każdej plotce jest ziarnko prawdy - sytuacje w firmie są bardzo różne - takie życie. Nie zawsze jednak tym najgorszym w danej sytuacji jest szefostwo. Najlepiej jest narzekać na kierowników i właścicieli, nikt przecież z piszących tutaj nie przyzna się dlaczego został zwolniony - a wielu takich było ( wiem coś o tym ).

@K.

Z czego wnioskujesz, że to wszystko jest pisane przez ludzi zwolnionych? Znam takich, którym nie odpowiadały anomalie w firmie i sami odchodzili do innych (czytaj lepszych) firm, gdzie panują normalne warunki.

Ambitny Kierowca
@Ernest

Ernest - jesteś niesamowity. Podoba mi się Twoje genialne stwierdzenie, że kierowcy są potrzebni firmie do jeżdżenia . Jak firma transportowa dba o kierowców to chyba dobrze - prawda? Widać, że jesteś zbyt zdolny aby pracować w biurze, a równocześnie zbyt ambitny żeby zostać kierowcą i być dopieszczonym.

@Ambitny Kierowca

Ty Ambitny z tym dbaniem to wyczytałeś, czy z doświadczenia? Przeczytałam wpis Ernesta i nigdzie nie znalazłam dbania. A pieścić można na różne sposoby. Między innymi gorącym łańcuchem po ... dokończ sobie.

aaaB
@Anonymous

Anonymous - może trochę kultury i konstruktywnych wypowiedzi? Jeżeli pracujesz, to chyba nie jest tak strasznie? Kasa na konto trafia co do dnia? umowa jest? dodatki są? ubezpieczenie zdrowotne? uczciwe rozliczanie pracy? Jeżeli nie pracujesz, to podaj konkrety, a nie... szczekaj....

@aaaB

Lepiej szczekać na wolności niż piszczeć jak Ci każą. To dopiero porażka. A jeżeli chodzi o ostatnie pytanie zadaj je tym, którzy odwalają tam najgorszą robotę ( kierowcom). Ciekawe czy potwierdzą?

@Ernest

Siema Niestety to prawda, w Polsce rządzi nepotyzm i kumoteria. Zastanawiam się czy nie podjąć pracy w tej firmie. Tam gdzie obecnie pracuję jest dokładnie tak, że na każdym kroku można spotkać Rodzinne Klany albo osoby, które są dobrymi kumplami. W takiej firmie tworzy się patologiczna atmosfera bo jedni się po pleckach klepią a inni toczą ze sobą wojnę. W takiej atmosferze pracownik, który nie jest związany ani z jednymi, ani z drugimi jest traktowany jak piąte koło u woza. Tak więc, kolego wiem jak się czujesz. Powodzenia i nie przejmuj się tym. Pozdro

Olek
@K.

A co masz chłopie innego powiedzieć jak tam tyroż, Czerna się podpisać to może jakiś szef to przeczyta i "doceni" Hi Hi

Bb

A paczki świąteczne już dostaliście ? Jak w PRLu .W sklepach wszystko jest a oni chcą upchnąć towar ,który się nie sprzedaje i na siłę wciskają. Ohyda

Mysia
@Bb

To chyba się już nie zdarza żeby paczki rozdawał pracownikom, jakieś wieśniactwo i prostactwo ,,Dyrekcji,,

Barbara

Witam, mam pytanie ponieważ zamierzam startować do rekrutacji w Agencji, czy trudno jest przyswoić całą wiedzę odnośnie dotacji? Jak wyglądają szkolenia przygotowujące do pracy na stanowisku?

alfa
@Barbara

Pani Barbaro, myli Pani ARMIR z ARIMR.

Jakie zadania lub pytania rekrutacyjne otrzymałeś od rekrutera w firmie Armir Logistyka Sp. z o.o. na stanowisko Kierowca Kat. C lub C+E? Czy były zgodne z wymaganiami wskazanymi w ogłoszeniu? Kiedy otrzymałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
Monter

Jak atmosfera w pracy? Spoko się pracuje?

Mikołaj
@Monter

Pytasz, ponieważ interesuje Cię zatrudnienie w firmie? Na stronie https://pl.indeed.com/Praca-Arimr jest kilka aktualnych ofert pracy, więc daj znać jeśli będziesz składał CV.

anonymouse
@Mikołaj

Aleś gościa wysłał. :) Życzę mu powodzenia w Agencji. Tylko musi sprawdzić, czy chce zostać rolnikiem. Zawsze to lepszwe miż mrożonki. :)

Czarek

Idealnie nie jest ale czy ktoś zna idealną firmę? Dla tych którzy chcą pracować jest ok.

Anonymous

Jaka firma taki adres. Ktoś wie gdzie w Mysłowicach jest ulica Magazynowa?

@Anonymous

Proszę czytać ze zrozumieniem, a potem wpisywać nic nie wnoszące opinie.

qwerty
@xyz

Ale o co chodzi? Ten wcześniej spytał grzecznie o adres i od razu dostał fochem. Nie ładnie. A tak na marginesie, to gdzie w Mysłowicach jest ulica Magazynowa? Proszę ze zrozumieniem odpowiedzieć.

@qwerty

Magazynowa jest w Rudzie Śląskiej, tam gdzie siedziba Spółki. W Mysłowicach są magazyny - adres dostępny na stronie.

qwerty
@xyz

Czyli adres widoczny powyżej to zwykła ściema.

@qwerty

Może błąd administratora strony?

Zadowolony

Powiem Wam krótko i zwięźle, piszecie tutaj głupoty przepracowałam, z naprawdę fajną ekipą, ponad dwa lata . Nigdy Ich nie zapomnę i zawsze będę ciepło wspominać. Bywało różnie, ale nikt nie krzyczał na mnie, a wypłata zawsze była na czas i zawsze w umówionej wysokości. Gdy decydowałam się na tę pracę, wiedziałam na jakie warunki mogę liczyć i nikt mnie do ich akceptowania nie zmuszał. Warto pamiętać, że nie ma ideałów, istnieje tylko kwestia naszego nastawienia do nich. Łatwo kogoś osądzić nie zwracając uwagi na własne błędy. Nie bójcie się próbować ;) Pozdrawiam.

@Zadowolony

A pracujesz tam jeszcxe? I tak a'propos to jesteś Zadowolony, króry "przepacowała"? Określ się co do płci, bo nie wiem z kim gadam.

Zadowolona*
@anonymous

Tak, pracuje i nie szukam innej pracy. *Pisałam z telefonu i widocznie autokorekta poprawiła mój nick

@Zadowolona*

Który oddział jest taki super? Może są tam wolne miejsca pracy?

Krzysztof

Żadnych zastrzeżeń, normalna praca, pensja ok zawsze na czas. Z kierownikiem się dogadywałem, jak ktoś chce robić to zarobi. Były osoby które zawsze miały o coś problem ale takich najlepiej unikać. Polecam Moje sugestie dla Armir: Nie zatrudniać buców

@Krzysztof

W którym oddziale Armira pracowałeś?

@Anonim

W Nowym Dworze Mazowieckim

@Krzysztof

A czytać ze zrozumieniem umie? To niech przeczyta co jest napisane na początku tej strony. Jeżeli to jest problem, podpowiem: Armir MYSŁOWICE. Geograficznie uświadomię, że leży to daleko na południe od Warszawki i w tą okolicę właśnie bucom wstęp jest surowo wzbroniony gorolu jeden.

@Leon

Szanowny Panie, 1. Nie "umie", a potrafi. 2. To że pracowałem w woj. mazowiecki, nie znaczy że nie pochodzę z Bytomia. 3. Owszem jest w tym serwisie strona o Armir NDM, ale jedna opinia jest z 2012, także stwierdziłem, że dołożę swoją skromną opinię tutaj skoro cała dyskusja odbywa się tutaj. 4. Poprzednie opinie również dotyczą innych oddziałów, chociaż faktycznie powinienem to zaznaczyć. Uniżenie przepraszam. 5. Przeglądnąłem właśnie starsze komentarze, Twój nick pojawił się 8 miesięcy temu i cały ten czas pisze tylko negatywne komentarze. Albo nie potrafisz sobie poradzić sobie z przeszłością, albo ktoś Ci zapłacił żebyś co tydzień tu wchodził i pisał negatywne opinie.

Bardzo dobrze napisane:)

@Krzysztof

No to żeś chłopie (?) poleciał po galotach... Się lingwista trafił na forum. Skoro już zacząłeś to uświadomię po raz kolejny: Ad. pkt. 1 "umieć 1. «mieć praktyczną wiedzę w jakiejś dziedzinie, być biegłym w czymś» 2. «być w stanie zrobić coś» potrafić 1. «mieć dość siły, możliwości lub umiejętności, żeby zrobić coś» 2. «posunąć się do pewnych granic w swoim postępowaniu lub osiągnąć pewien stan» Są uznawane w większości kontekstów za synonimy i stosowane wymiennie." Dopasuj sobie odpowiednie. A jeżeli już jesteś tak wrażliwy na czystość języka to nie kalecz go przez np. pożeranie liter (np. pkt. 2, 5). Ad. pkt. 3 także - poprawne użycie w znaczeniu «również», «też» tak że - poprawne użycie w znaczeniu «więc», «zatem», «dlatego», «tak więc» Tyle o języku. Jeśli chcesz jeszcze pokazać swój wysoki poziom wyedukowania zapraszam. Zastanów się jednak zanim wejdziesz w rolę prof. Miodka. Ad. pkt 5 Czemu mam wypowiadać się pozytywnie w temacie, w którym pozytywów nie tylko ja nie widzę? Kłamać, (usunięte przez administratora) potencjalnych kandydatów? W imię czego? Odnośnie płacenia widzę, że wzorowałeś się na historycznych wpisach dopasowując je do własnych potrzeb. To właśnie Twój nosi wszelkie znamiona wspomnianego sponsoringu.

Pracowałem w Armir we Wrocławiu ponad rok. Wypłata zawsze na czas, z przełożonymi zawsze się dogadywałem. Nigdy nie odmówiono mi urlopu. Od siebie polecam! Moje sugestie dla Armir: Wszystko było ok Lubię atmosferę w Armir za: Dowolność w urlopach

An.im
@Paweł

To co było nie tak? Po roku nie zostawia się dobrej i lubianej firmy. Poszedłeś śladem wrocławskiej kierowniczki?

@An.im

Nic, po prostu z żoną się przeprowadziliśmy.

Zainteresowana

Jesteście pewni, że nic pozytywnego o firmie nie możną napisać?

@Zainteresowana

Jak widać poniżej... Jeśli jesteś, jak się nazwałaś Zainteresowana porozmawiaj z tymi, którzy są już wolni od tego "dobrodziejstwa". Aktualnie pracujący prawdy Ci nie powiedzą. Jak ktoś ładnie określił "ich troje" są mściwi. Zawsze też możesz się tam zatrudnić i sprawdzić sama wszystkie pozytywy. Ja ich tam nie widziałem.

Po relanium
@Leon

Potwierdzam. Z pozytywów można dodać także nagminną zmianę zasad w trakcie gry. Nie wspomnę, że zawsze na niekorzyść pracownika.

Jestem zatrudniony
@Leon

Nie wiem dlaczego zatrudniony w Armir nie może powiedzieć prawdy. Mam się czegoś bać? Mam w miesiącu kilka telefonów z propozycją pracy, ale za mniejsze pieniądze. Pracuję już jakiś czas i nikomu nie muszę się podlizywać. Chyba na tym forum zrobił się spęd rozżalonych. Zasada w Armir jest prosta - nie potrafisz (nie chcesz) się uczyć to nie pracujesz.

Po relanium
@Jestem zatrudniony

Super! Ześmiałem się ze śmiechu jak norka. Ty zatrudniony to powinieneś zmienić profesję z zamrażarek na kabaret. Tam są jeszcze wakaty. W drugiej, podobnej dziedzinie nie masz szans. W opowiadaniu bajek dla dorosłych Kobuszewski jest niedoścignionym wzorcem. Zanim więc następnym razem zaczniesz wypisywać bzdury o jakichś naukach lub godziwej płacy w omawianym b... (zamiast kropek wstaw dowolne) zastanów się, komu chcesz ten kit pociskać. Tym co ich to (nie) szczęście spotkało nie dasz rady. Pozostali, nieznający podmiotu dyskusji może Ci uwierzą. A na marginesie, gratuluję takiego natłoku ofert pracy. Słyszałem, że na wyższe szczeble są poszukiwania. :)

@Leon

To forum jest anonimowe więc czego ma się bać osoba zatrudniona? Nie będę się wypowiadał na temat pracy w biurze ale jestem zatrudniony jako kierowca kilka lat i nie jest aż tak tragicznie tutaj czytam.Jest dużo rzeczy które chciałbym żeby wyglądały inaczej ale pokażcie mi pracodawca w Polsce który jest ideałem. Ja kilka lat temu czytałem to forum przed przyjęciem do pracy ale się zdecydowałem przyjąć i zobaczyć osobiście.

Olo
@Rafio

Z Twojej wypowiedzi wnioskuję, że nie masz problemów z przystosowaniem się do pracy w ekstremalnych warunkach. Sam zauważyłeś, że jest dużo do zmiany. Nie mówisz jednak co. A to właśnie bez owijania w bawełnę opisują poprzednicy. Najgorsze jest to, że pracującym tam aktualnie pomóc może... jedynie zmiana firmy. Może jednak opinie tu przedstawione pomogą w podjęciu właściwej decyzji poszukującym pracy.

@Olo

Niedawno wrócił kierowca który pracował kilka lat temu, to chyba spodobały jemu się te ekstremalne warunki pracy.

Olo
@anonymous

Różne są zboczenia. Jeden lubi rosół a drugi jak mu nogi śmierdzą.

Prezes

Juz szuka innej pracy

@Zainteresowana

Firma płaci pełny ZUS od wynagrodzenia, nie ma jakiejś najniższej krajowej i reszta pod stołem. Pracuję w Mysłowicach kilka lat i szukam innej pracy ale 95 procent to gòwniane umowy. Ludzie twierdzą ze nie dożyją emerytury i nie skorzystają na tym. No ok. ale jeśli poważnie zachoruje lub jakiś wypadek w pracy to dostanę normalne pieniądze plus kasę z ubezpieczenia wypadkowego które płaci pracodawca jako dodatkowe ubezpieczenie .Jeśli znajdę lepsza prace z normalna umowa to na pewno zmienia pracodawce.

@Rafio

@Rafio. Sprawdzałeś to o czym piszesz? Dodatkowe ubezpieczenie ze względu na niskie koszty oferowane jest w tych czasach przez większość firm zatrudniających odpowiednią ilość pracowników. Nie życzę Ci, żebyś musiał korzystać z tego "dobrobytu". Weź jednak pod uwagę to, że w Twojej "superfirmie" ludzie poważnie chorzy nie występują. Tych, których znam już w niej nie pracują. Jeśli tam jest tak pięknie czemu szukasz innego pracodawcy?

@Leon

Nie pisze że to super firma. W moim komentarzu chodziło o te gówniane umowy w firmach transportowych i temu chyba nie zaprzeczysz.

@Leon

Może ubezpieczenie dodatkowe jest standardem ale umowa i pełny ZUS to w firmach transportowych rzadkość. A nowej pracy zawsze można szukać i napisałem że jak znajdę lepsza z normalna umowa to zmienię pracodawce. Czytaj dokładnie co napisałem.

@Leon

Nikt nikomu nie życzy choroby czy wypadku ale takie sytuacje się zdarzają i nie mamy na to wpływu. Ale jeśli nawet będę zarabiał fajne pieniądze a ZUS opłacany od najniższej krajowej to moje chorobowe będzie tak nędzne że ciężko myśleć o normalnych funkcjonowaniu. Nikt nie przekona mnie że płacenie na konto a nie pod stołem nie jest plusem.Pracowalem w firmie z umowa od najniższej krajowej i za ostatni miesiąc pracy właśnie taka najniższa krajowa otrzymałem. Jak miałem wyegzekwować wypłatę wynagrodzenia które mnie się należało skoro umowa inna a reszta na gębę.

@Rafio

Spróbuj w Armirze coś egzekwować a będzie to... Twoja ostatnia egzekucja.

Antoni
@anonymous

Nie wiem o czym mówisz, ja tu pracuję. Dostaje umówione pieniądze na czas. Wszystko jest poukładane. Niczego nie chodzę egzekwować, bo jest co miało być. Tego nie miałem w poprzedniej. Mam doświadczenie z firmami w których procowałem wcześniej. Uważam ze trzeb być obiektywnym.

Stanisław
@Antoni

Jak długo pracujesz w tej firmie? Warto się zatrudnić? Nie będę żałował? Bo to co tu czytałem trochę mnie przeraża. Mam lejce C+E i szukam roboty, ale jak ma być tak jak piszą to chyba nie zaryzykuję.

Stanisław
@Antoni

Pracujesz tam jeszcze? Bo czasu na decyzję mam coraz mniej. Mam na oku inną pracę i nie wiem co wybrać.

Fred
@Stanisław

Już nie pracuje. A taki był szczęśliwy.

Matka Teresa
@Fred

A czy tam kiedykolwiek pracował? To był kolejny wpis sponsorowany. Żenua. Tonący brzytwy się chwyta.

Mikołaj
@Antoni

Z tego, co piszesz, to jesteś pozytywnie nastawiony do pracy i firmy Armir. Jak wyglądają warunki zatrudnienia? Czy pracodawca przewiduje premie lub inne dodatki? Napisz kilka słów na temat długości umów zawieranych z pracownikami. Na stronie firmy http://www.armir.pl/kariera pracodawca nadal poszukuje kierowców z kategorią C+E i spedytorów. Czy ktoś z Was był na rozmowie rekrutacyjnej i mógłby się podzielić swoimi odczuciami?

@Zainteresowana

Na tego typu forach piszą chyba wyłącznie zwolnieni. Szukam pracy jako kierowca i wszędzie jest źle - Nagel żle Raben żle, Fresh Logistyk źle, Frigo żle podajcie jakąś firmę transportową gdzie jest dobrze.

A.nim

Armir! Idź, posmakuj suchara. A potem napisz, czy poprzednicy mieli rację, czy nie.

Fred

Moje sugestie dla Armir: Zmienić zarząd.

Natalia

Firma Armir na swojej stronie w zakładce kariera poszukuje pracowników na stanowiska: kierowca kategorii C, kierowca kategorii C+E, magazynier, spedytor, dyspozytor, asystent. Poszukuje także stałych przewoźników. Czy ktoś z użytkowników forum będzie zainteresowany tą rekrutacją? Podzielcie się swoim doświadczeniem z innym osobami szukającymi pracy.

Patryk
@Natalia

Natalia, a zgadniesz czemu tak na okrągło poszukuje? W ciągu ostatniego półrocza spuścili na drzewo dwóch dyspozytorów, przyjęli dwóch i znowu szukają? Co jest nie tak? Mnie przychodzi do głowy tylko jedno... jest opisane poniżej. Dla osób szukających pracy rada: Omijać szerokim łukiem!

rrrr
@Natalia

Hej! szukam pracy na C mozesz napisac jakie zarobki sa w armir napisz jak mozesz na meila ramigo@interia.pl

Natalia

@anonymous, czy spokojna rozmowa z przełożonym mogłaby coś zmienić i poprawić warunki umowy na korzystniejsze? Zawsze można negocjować warunki zatrudnienia bez względu na to, czy przyniosą one skutek. Mógłbyś napisać jakiego rodzaju umowy są zwierane z pracownikami? Zlecenie, czy na czas określony? Pracodawca zapewnia premie lub szkolenia? Na stronie firmy nadal są poszukiwani kierowcy z kategorią C plus E, spedytorzy, magazynier i dyspozytor.

@Natalia

Rozmawia się z ludźmi inteligentnymi. Wtedy rozmowa ma sens. Negocjacje? To wyrażenie dla nich nie znane. Abstrakcja. Co innego dyktatura, presja, przymus. Pracowników szukają na okrągło. Śmiech człowieka ogarnia jak śledzi ich historię. W ciągu niespełna roku zmienić bez mała 150% obsady dyspozytorów, magazynierów? Kto z nimi wytrzyma? Zanim zaczniesz cisnąć pytaniami poczytaj to co jest napisane poniżej i zastanów się czy warto? Jako mod powinnaś, ale czy... ?

Tola

Nie dziw się takiej reakcji. W całym ciągu konwersacji część jest "sponsorowana" przez wierchuszkę firmy. Nie trzeba tam długo pracować żeby poznać ich styl. Podziwiam jednak rażące lenistwo na które zwróciłam wcześniej uwagę. Wpis gł.ba podpisanego Lolek z 12-07 jest niczym innym jak żywą kopią opinii napisanej moim skromnym zdaniem pod dyktando lub przez wcześniej wymienionych w 2010 roku. Straszna żenada.

Ktoś

Byłem na rozmowie kwalifikacyjnej na magazyn i jestem pozytywnie zaskoczony. Oferują dobre warunki, stabilne zatrudnienie. Zaczynam prace i ciekawe jak będzie w rzeczywistości?

Ktoś inny
@Ktoś

Żenada.

Natalia

@Ktoś, kiedy zaczynasz pracę na magazynie? Napisz o swoich pierwszych dniach pracy. Jakie warunki zaproponował Ci pracodawca i jakich kwalifikacji od Ciebie wymagał na tym stanowisku? Piszesz, że oferują stabilne zatrudnienie. Czy przejawia się to tym, że dostałeś umowę długoterminową? Jakiego rodzaju dodatki proponuje pracodawca do wynagrodzenia? Będziesz dostawał premie, pakiet socjalny lub skierują Cię na szkolenia? Czy jest możliwość zrobienia kursu na operatora wózka widłowego na koszt pracodawcy? Podniosłoby to Twoje kwalifikacje zawodowe. Czekam na Twoją opinię.

Tola
@Natalia

Taaa... Długo, na trzy miesiące. :)

Natalia

@Lolek, Ty jako pracownik z długi stażem masz pozytywną opinię o firmie. Uważasz, że na premie uznaniową należy zapracować. Czy do wynagrodzenia pracodawca dodaje pakiet socjalny lub szkolenia podnoszące kwalifikacje? Jak według Ciebie, a jak sam napisałeś pracujesz tam od dawna wygląda atmosfera w pracy i relacje ze współpracownikami? Czy jesteś z nim zadowolony? Podziel się swoim doświadczeniem, będzie to pomocne dla osób poszukujących pracy.

Olek

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników? Jaką umowę dają na początek?

jorg
@Olek

umowa probna 3miesiace jak sie sprawdzisz to potem umowa o prace poszukuja pracownika do myslowic na magazyn

Slawko
@Olek

Zanim podejmiesz decyzję trzy razy się zastanów, następnie zadaj sobie pytanie: Czy na pewno nie ma normalnej firmy w której można się zatrudnić? I czy to już jest Twoje ostatnie stadium desperacji? Poczytaj wpisy poniżej.

Natalia

Witam, czy na tym forum jest jakiś pracownik firmy Armir i ma inne zdanie niż @Leon. Może coś bliżej o pozapłacowych bonusach takich jak dobry pakiet socjalny? @ Leon, zawsze będzie mi miło, jeśli napiszesz coś więcej o swoich doświadczeniach z pracodawcą.

@Natalia

Się pchają ludziska... :-) Od razu widać ile dobra ukrytego drzemie w tej firmie.

Natalia

Do Leon, czemu nie jest to firma marzeń? Możesz coś bliżej napisać jaka panuje tam atmosfera w pracy, czy są jakieś szkolenia podnoszące kwalifikacje? No i oczywiście czy można z czasem dojść do dobrych zarobków?

@Natalia

Natalia, nie ciągnij mnie za język. Wiem, że jako moderator musisz, ale ode mnie nie dowiesz się za wiele. Nie chcąc pisać o podmiocie dyskusji źle, wolę nie pisać nic. Ze swojej strony pozytywów nie widzę tam żadnych. Negatywy były już podane wcześniej przez innych. Masz więc jasny obraz. Może ktoś ma inne zdanie. Warto sprawdzić.

Zostaw merytoryczną opinię o Armir Logistyka Sp. z o.o. - Mysłowice

• Jak się pracuje w Armir Logistyka Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Armir Logistyka Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Armir Logistyka Sp. z o.o.?

Armir Logistyka Sp. z o.o.
1.5/5 Na podstawie 411 ocen.
  • Magazynowa 50
    41-700 Mysłowice

Armir Logistyka Sp. z o.o.