Opinie o Royal Canin Sp. z.o.o w Niepołomice Grabska 10

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Royal Canin Sp. z.o.o. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Royal Canin Sp. z.o.o o rekrutacji.

Branże: Chów i hodowla zwierząt - produkcja paszy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Royal Canin Sp. z.o.o w Niepołomice Grabska 10

ramielcannin

teraz będzie porazka , po podwyzszkach pracownik Adecco będzie zarabiać dalej od 2000-2500 (o ile ma uprawnienia udt) w zaleznosci od ilości 12h i dni pracy (nadmienię ze Adecco robi w ciula na godzinach dodatkowych) a kontraktorzy dwa razy tyle na tym samym stanowisku, nie dość tego jak ktoś wspomniał wcześniej ci co sa przez Adecco sa po prostu na smieciowych warunkach, mowia ze ma się to zmienić ale prawda jest taka, ze jest duza rotacja ludzi którym nie pasuje to nie rowne traktowanie

?????

A jak wygląda praca na magazynie w Modlniczce? Jaka atmosfera, jak wygląda praca itp?

rc
@?????

Porażka ...

xxx
@?????

temat dotyczy niepolomic

Bell

Pracują tu sami indywidualiści nikt nikomu nie pomaga, każdy myśli o swojej (usunięte przez administratora) praca przez adecco to porażka na kontrakt czeka sie latami i to nie ściema, a jesteś traktowany jak podmiot który musi (usunięte przez administratora) ciężej i sprawniej od pracownika royal canin który robi tylko swoje i ma na Cb wyrypane. Szkoda gadać bo coś takiego jak współpraca i kooperacja między pracownicza tu nie istnieje a jeśli ktoś myśli ze kłamie to niech idzie zobaczyć do innych miejsc pracy. Co do bhp i higieny itp to widać ze tu powstaje żywność a nie byle jaka karma, budzi to respekt .

Pooolmna

No nie wiem, generalnie jeśli chodzi o te co mówisz,plany w Royal Canin Sp. z.o.o to nie jest znów tak źle, ja wiem, że czasami można mieć wątpliwości co do logistyki pewnych firm, ale no nie można tego też brać zbyt powaznie, wiadomo przecież jak jest

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Royal Canin Sp. z.o.o.
Kierowca.

Ktoś kto układa plan załadunkowy w firmie Royal Canin to głupek nie mający bladego pojęcia o czasie pracy kierowcy. Jak można zaplanować aby kierowca czekał na parkingu 11 godzin w samochodzie gdzie temperatura na zewnątrz jest ok 30 st. Ciekawy jestem czy ten idiota spał kiedyś w samochodzie w takiej temperaturze. A kto odpowie jak u nich na parkingu człowiek umrze w kabinie?

Kierowca.

philips

O tej firmie Royal Canin to mogę powiedzieć jedno największy bajzel jaki widziałem. Do wszystkich kierowców czy przyjedziecie na załadunek przed czasem, o czasie czy po czasie pracownicy tej firmy i tak mają was głęboko w d..... i wasz czas pracy. To nie jest firma tu pracują ludzie którzy nadają się na bruk a nie do pracy. Siedzi sobie kobieta w biurze rejestracji i rozmawia prywatnie przez telefon bardzo niemiła osoba.

Creative

...aaa i przez agencję najmniej można zarobić 2200 zależy od miesiąca.

Creative

Napisałem, że wiele może to powiedzieć o człowieku a nie że jest to jedyny wyznacznik, dlatego też na początek ludzie są zatrudniani przez agencję.

rrr
@Creative

sa przez agencje na poczatku o czyli niektorzy pare lat bo nie ma wakatów

Creative

Witam. Jestem współpracownikiem Royal Canin i uważam, że firma ta poszukuje przede wszystkim ludzi którzy chcą się rozwijać a nie tylko odbębniać swoje i iść do domu na drugim miejscu stawia doświadczenie osoby aplikującej, oczywiście nie na wszystkich stanowiskach obowiązuje ta kolejność, ale na większości. Rozmowy kwalifikacyjne są organizowane pod kątem umiejętności i doświadczenia, ale też wyłapania jaką osobowość ma aplikant(pasje, zainteresowania itd.), bo to wiele może powiedzieć już na początku jak będzie pracować dana osoba. To że ktoś pracuje 2 lata przez agencję pokazuje tylko jego bierność i brak zaangażowania w pracy a nie muszę chyba uświadamiać że dzięki zaangażowaniu każdego z grupy, całości w efekcie lżej się pracuje. Jeśli chodzi o atmosferę to spokojnie mogę powiedzieć że każdy chciałby pracować wśród takich ludzi. Pozdrawiam

suteq
@Creative

a można wiedziec na jakiej strefie pracujes czerwonej czy niebieskiej? i w której brygadzie?

zainteresowana pracą

hej, czy praca 2tyg się przedłużyła i czy nadal jest to 9 zł? no i oczywiście czy przez agencję czy bezpośrednio przez firmę? napisz proszę o wrażeniach i kilka słów o rekrutacji. z góry dziękuję i pozdrawiam

praca 2 tyg

zaczynam prace na 2 tyg jako kontroler jakosci zobaczymy jak bedzie 9zeta za godz moze jakos sie przelame dam rade na 2 tyg .

gościnna

Odpowiedź dostałam, niestety negatywną.. ale jak będzie kolejna oferta pracy to wyślę CV jeszcze raz ;) polecam, jako nieliczni w ogóle dali znać o ostatecznej decyzji co do wyniku rekrutacji.

Asia

Gościnna, dostałaś już może odpowiedź?

gościnna

Przeszłam kilka etapów rozmów kwalifikacyjnych w tej firmie, jeszcze nie znam decyzji co do mojej osoby ale nie mam im nic do zarzucenia. Pani z firmy zewnętrznej, przeprowadzająca wstępne rozmowy - bardzo kompetentna i rzeczowa, zarówno jak Pan z firmy Royal Canin, który przeprowadzał ostatni etap rozmów. Pełna kultura i profesjonalizm. Nawet jeżeli nie dostanę tej pracy, mogę wszystkim polecić tą firmę.

Qguar

Nie polecam tej firmy żadnemu studentowi. Na rozmowie o pracę mówią, że można robić nadgodziny kiedy tylko wam pasuje. Prawda jest taka, że są, ale tylko wtedy gdy oni tego potrzebuja. Praca polega na robieniu najtrudniejszych rzeczy za magazynierow paleciakiem, za 2 razy mniejsza kase

abc

ciekawa sprawa... Mogli chociaż głowy nie zawracać wyjazdami do Wawy i Wrocławia, a później milczeć i nie poinformować nawet o wynikach rekrutacji.

Abc

Czy ktoś z osób ubiegających się o pracę PH na woj. lubuskie i zachodniopomorskie dostał już odpowiedź?

bady
@Abc

hej, ja też aplikowałem, ale wydaje mi się że to ściema,bo rok temu tez szukali i z tego co wiem nie wzięli nikogo

PRACOWNIK ROYALA

Nie polecam kwitnie tam praca na czarno przez pseudo pośredników. Zero szacunku do człowieka. Parę lat temu było ok teraz to (usunięte przez administratora) bez gwarantowanej płacy. Wszyscy na podwykonawstwach lub przez agencje. Nie polecam. BHP, Szkolenia to fikcja .Royal schodzi na psy i nie mowy tu o karmie. Zarobki do 2000 dla obsługi kierownictwo ma szanse na 4000 plus premie okresowe.

Polo

Witam ile zarobi magazynier i czy praca jest trzy zmianowa

Zostaw merytoryczną opinię o Royal Canin Sp. z.o.o - Niepołomice

• Jak się pracuje w Royal Canin Sp. z.o.o?

Zobacz opinie na temat firmy Royal Canin Sp. z.o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Royal Canin Sp. z.o.o?

Royal Canin Sp. z.o.o
2.5/5 Na podstawie 154 ocen.

Royal Canin Sp. z.o.o