European Media Group Sp. z o.o.

Adres: ul. Aleksandra Fredry 1/18, 61-701 Poznań

NIP: 7781412935 KRS: 0000178589

European Media Group Sp. z o.o.
2 11 8 5 1

Opinie o European Media Group Sp. z o.o.

Filtruj opinie po kryteriach:

Lolek
 Opinia

Zastanawiające jest to milczenie. Szkoda gdyż liczyłem na informacje od pracowników.

Michał
 Opinia

Widzę, że jakaś "życzliwa osoba" chowająca się za pseudonimem zbliżonym do mojego wylewa swoje frustracje na temat firmy w której miałem przyjemność pracować. Anonimie bądź odważny, podaj swoją godność i nie chowaj się za moją osobą. Czasami lepiej być cicho i udawać głupiego, niż napisać coś i rozwiać wątpliwości. W Internetach nikt nie jest anonimowy i miej to proszę na uwadze. Kasuj te głupoty i zacznij żyć swoim życiem, bo w innym przypadku spotka Ciebie zasłużona kara. Pozdrawiam moją ulubioną redakcję EMG oraz samą Panią Prezes. M.

Tak1Nie

Opinia

Wypowiedź użytkownika @Teri jest zbyt lakoniczna i na pewno nie dostarczająca żadnych informacji o tym, jak w rzeczywistości wygląda praca w European Media Group. Oczywiście szanujemy fakt, że podzielasz jej zdanie. Dobrze, iż w tej firmie można dużo się nauczyć - to na pewno zachęci potencjalnych kandydatów. Przyjmują zatem osoby dopiero po studiach?

Opinia

Dziękuję w takim razie na uściślenie tego, co miałeś wcześniej na myśli. Jednak każdy może mieć różne zdanie - nawet jeśli chodzi o tego samego pracodawcę. W związku z tym może wiesz, czy European Media Group planuje w najbliższym czasie przyjęcie paru nowych osób do pracy? Proszę Cię o rzetelną odpowiedź.

Opinia

@Waldi Jak najbardziej, firma European Media Group funkcjonuje normalnie. Chciałbyś wziąć udział w rekrutacji? Na paru ważniejszych portalach z ofertami widziałam, że poszukują pracowników, a zatem może warto byłoby spróbować. @Teri Skąd takie wnioski? Wyżej wspomniana firma istnieje i nadal się rozwija.

Ewelina
 Opinia

Czy tak dobrze się pracuje, że w obawie przed nowymi nic nie piszecie?

Tak2Nie

Waldi
 Opinia

Czy firma normalnie funkcjonuje?

Teri
@Waldi 20.05.2018 17:34