European Media Group Sp. z o.o.

Poznań

European Media Group Sp. z o.o.

Opinie o European Media Group Sp. z o.o.

Sebol

Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Haha, wypowiedz Teri jest naprawdę najtrafniejszym komentarzem opisującym atmosferę pracy w tej firmie, płace i to jak traktuje się naprawdę świetnych ludzi w niej zatrudnionych. Może i można się nauczyć całkiem dużo, ale nie za taką pensję i nie za cenę, wykraczającego poza normy najmniejszej nawet przyzwoitości, zachowania pani prezes.

@Sebol 07.11.2018 13:03

Wypowiedź użytkownika @Teri jest zbyt lakoniczna i na pewno nie dostarczająca żadnych informacji o tym, jak w rzeczywistości wygląda praca w European Media Group. Oczywiście szanujemy fakt, że podzielasz jej zdanie. Dobrze, iż w tej firmie można dużo się nauczyć - to na pewno zachęci potencjalnych kandydatów. Przyjmują zatem osoby dopiero po studiach?

Sebol
@Sylwia 07.11.2018 13:10

Nie nie, nie tylko po studiach. Odpowiedź "nie" oznacza, że w tej firmie po prostu prawie wszystko jest na nie, zależy także o jakim stanowisku mówimy. Sprzedawcy może jeszcze mogą wyciągnąć pensję, ale redaktor czy edytor będzie żył o chlebie i wodzie. Suchym chlebie. Śmieciowe umowy to raczej także nie to, o czym marzy pracownik. Rozszerzanie obowiązków może i jest fajne, ale nie za darmo. Przydałby się także pewien rodzaj szacunku do pracowników. Stąd moja zgoda z opinią Teri. Firma jest jabłkiem zgniłym od środka z choć na zewnatrz wygląda smakowicie.

@Sebol 11.11.2018 10:41

Dziękuję w takim razie na uściślenie tego, co miałeś wcześniej na myśli. Jednak każdy może mieć różne zdanie - nawet jeśli chodzi o tego samego pracodawcę. W związku z tym może wiesz, czy European Media Group planuje w najbliższym czasie przyjęcie paru nowych osób do pracy? Proszę Cię o rzetelną odpowiedź.

Sylwia

@Waldi Jak najbardziej, firma European Media Group funkcjonuje normalnie. Chciałbyś wziąć udział w rekrutacji? Na paru ważniejszych portalach z ofertami widziałam, że poszukują pracowników, a zatem może warto byłoby spróbować. @Teri Skąd takie wnioski? Wyżej wspomniana firma istnieje i nadal się rozwija.

Ewelina

Czy tak dobrze się pracuje, że w obawie przed nowymi nic nie piszecie?

Waldi

Czy firma normalnie funkcjonuje?

Teri
@Waldi 20.05.2018 17:34

Nie

Zostaw opinię o European Media Group Sp. z o.o. - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie European Media Group Sp. z o.o.