cyfrowe.pl

Gdańsk

Opinie o cyfrowe.pl

Iza
użytkownik zarejestrowany

W sieci pojawiło się ogłoszenie na stanowisko Magazyniera - czy ktoś z forumowiczów może podzielić się swoimi doświadczeniami związanymi z pracą w cyfrowe.pl? Jak wyglądają warunki zatrudnienia na tym stanowisku? Czy warto aplikować?

kawaler
użytkownik zarejestrowany

bikok, tak naprawdę to pracownik powininen zaczynać rozmowę rekrutacyjna od pytania czy są dodatkowe korzyści z podjęcia pracy

abakus

szansa na awans śmieszne to nie ta firma, dodatkowe premie tylko w postaci obietnic, opieka medyczna, benefity za wszystko musisz dopłacać. Zgadzam się z jednym - zasady jak korpo, płaca nie jak w korpo.

ty
@abakus 08.04.2016, 20:10

ha ha, ale cie nienawiść wzięła. w ogole pracujesz tu czy udajesz? za opiekę medyczną nie płacisz, chyba, że chcesz członków rodziny uwzględnić to za nich. multisport placisz jakąś 1/3 wartości, reszta firma. ja premie dostaję, może Tobie się nie należy po prostu wez sie do roboty

salesman

cześć, obecnie w cyfrowe poszukują Specjaliste ds. Kluczowych Klientów Biznesowych - jakieś opinie o tym stanowisku?

kama

pisałam o dziale handlowym, @myszka majki, poważna jestem, a porządek i dyscyplina jak w korpo wiąże się zawsze z warunkami socjalnymi i płacą jak w korpo, w tej firmie jest tylko to co sprzyja pracodawcy, nie pracownikom.

kama

Zasady jak korpo, płaca nie jak w korpo (na minus), raczej praca na jakiś czas dla studenta.

Tommy

Nie ma nad czym debatować, bo te rozmowy i tak nawet jak były to niczego nie zmieniają. Firmie uciekają dobrzy pracownicy, systemy motywacyjne nie działają, a obietnice zmian pozostają jedynie obietnicami. Żadna firma nie jest idealna, ale bez słuchania potrzeb pracowników i zmian za tym idących żadna firma nawet nie zbliży się do ideału. Przez palce przelatują firmie ludzie, w których warto było inwestować. Czy to na prawdę ma zachęcać przyszłych pracowników? To nie miejsce na takie dyskusje, ale przyszły pracownik powinien wiedzieć "Zasada pierwsza: jeżeli nie masz czegoś na piśmie, to nie masz tego wcale"

anom

firma na chwilę, doświadczenia dużego się tam nie zdobędzie, przyszłość w firmie raczej trudno dostrzec, obietnice przełożonych to raczej fikcja. Mała "firemka" z aspiracjami na korporację dookoła trąbiąca, że korporacją nie jest. W firmie są równi i równiejsi, a wewnętrzne problemy zakopuje się pod dywan. Finansowo raczej średnio, szczególnie jeżeli nie ma się czegoś na papierze. Pracy jest dużo, a z czasem tylko jej przybywa, za czym nie idą niestety lepsze dochody. Ale ludzie fajni i to jedyna zaleta.

Cyfrowe.pl
@anom 28.04.2015, 14:55

Żadna firma nie jest idealna, jednak nie zgadzam się z tak skrajną oceną, choć z drugiej strony rozumiem, że została umieszczona z dużym ładunkiem negatywnych emocji co wyolbrzymia fakty. Jeśli umieścił ją obecny pracownik, prosiłbym o możliwość szczerej rozmowy aby wypracować odpowiednie działania usprawniające – rozumiem, że opinia z czegoś wynikła i to coś trzeba poprawić w stosunkach firma pracownik. Bez tej wiedzy nie jesteśmy w stanie zmodyfikować naszych zachowań i pisanie takich informacji na niewiele się zda. Natomiast, jeżeli komentarz umieścił były pracownik... zapraszam na spotkanie gdyż chyba coś źle poszło podczas rozstania, warto o tym porozmawiać, wyjaśnić i być może naprawić.

sziastok

Kpina nie firma. Warunki socjalne? Zjedz na dworze lub ubrudzonym "zydelku" we wnęce obok brudnych szmat. prezes robi dobrą minę do złej gry, pracownika ma za parobka - wyciśnie soki i do widzenia. Cokolwiek Wam obieca, a zapewniam obiecuje dużo - każcie sobie pisać NA PAPIERZE , bo inaczej możecie zapomnieć (brak chociażby karty Multisport, brak opieki medycznej, brak auta służbowego). Sporo nieżyczliwych ludzi, typowe zjawisko wyścigu szczurów. Wciskają tylko i wyłącznie canona oczywiście bo kasę dostają....inni PM mają słabo.

Cała prawda o cyfrowych

Nie polecam firmy jako pracodawcy 1)( usunięte przez administratora ) podpisywać bo jak się od razu nie podpiszę to już potem się jej nie dostanie.

Nie polecam firmy jako pracodawcy ( usunięte przez administratora ) podpiszę to już potem się jej nie dostanie.

Zostaw opinię o cyfrowe.pl - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie cyfrowe.pl