MDM NT SP. Z O.O.

Cieszyn

Ocena pracodawcy 3/6

na podstawie 6 ocen.

Opinie o MDM NT SP. Z O.O.

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MDM NT SP. Z O.O.

NIEPOLECAMICH

Najgorsza firma w jakiej pracowałem. Zarobki marne 2 koła/rękę za pracę 3 zmiany na produkcji albo w 4-brygadowym. Wymagania z kosmosu, w firmie pełno cwaniaków za dychę, co by kolegę obok za miskę ryży sprzedali :) Nie polecam, strata czasu i nerwów.

Edyta

Obecnie MDM NT , poszukuje Przedstawicieli Handlowych, warunkiem dołączenia do zespołu jest posiadanie wykształcenia ekonomicznego lub technicznego, posiadanie prawa jazdy oraz znajomość angielskiego. To nie są wysokie wymagania, czy ktoś aplikował? Może napiszecie jakie warunki realnie oferują?

jios

Sam kierownik musi mieć ponad 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku.

hans

nieprawda są miejsca na elektryka

Pilne:)

Hej:) Czy ktoś z pracujących w MDM w Bielsku jeździ może z okolic Pisarzowic, Kęt, Kóz? Pilne:)

Marcin

Praca nie jest taka zła ,najgorzej robić na pięterku gdzie nie ma powietrza świeżego, aktualnie od maja 2015r stawki minimalne są podniesione i nigdzie tyle nie zarobisz w żadnej fabryce na pierwszej umowie tak jak daja w mdm , ogolnie mówiąc na 1 umowie można zarobić niecałe 2

lolo

szczerze nie polecam, odnośnie wypłat to prawda zajob za grosze

Herbafix

Zenek czy kiedy składałeś aplikacje na magazyniera to powiedziano Ci, że pakowacz i magazynier to połączone stanowiska? Bo mnie właśnie tak to wytłumaczono, gdy składałem CV na magazyniera, a okazało się, że potrzebują pakowacza-magazyniera. Jak jest z zarobkami tak naprawdę? Bo na rozmowie obiecują wiele...

zenek
@Herbafix 02.07.2014 21:48
Zenek czy kiedy składałeś aplikacje na magazyniera to powiedziano Ci, że pakowacz i magazynier to połączone stanowiska? Bo mnie...

łaśnie że nie było mowy o pakowaniu ani słowa! a z zarobkami to ostatnie 2 m-ce zarabiamy po 1300zł na ręke za naprawde nie najlżejszą prace bo pakuje się paczko-palety po 100, 200,a nawet i 600kg. 1300zł dlatego że premia w wys. 650zł jest uzależniona od tego czy w danym dniu wyszły wszystkie paczki. ALE NIE MASZ WPŁYWU NA TO ILE PACZEK W DANYM DNIU TRZEBA WYSŁAĆ!! i czasami jest to fizycznie nie możliwe do wykonania!! Naprawde nie polecam! Chociaż spróbować nie zaszkodzi?!!

wawa
@zenek 04.07.2014 20:59
łaśnie że nie było mowy o pakowaniu ani słowa! a z zarobkami to ostatnie 2 m-ce zarabiamy po 1300zł na ręke za naprawde nie naj...

Tu liczy się tylko ilość i podnoszenie norm im więcej tym lepiej dla .....

zenek

Mdm nt. w Bielsku jeżeli chodzi o magazyn to jest MASAKRA. Chaos totalny, wymagania na rozmowie ogromne. człowiek przyjmuje się niby na Magazyniera a pracuje jako zwykły pakowacz FRAJER!! (usunięte przez administratora)

Zostaw opinię o MDM NT SP. Z O.O. - Cieszyn

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MDM NT SP. Z O.O.