ramtex sp. z o.o.

Opinie o ramtex sp. z o.o.

krzys
użytkownik zarejestrowany

@brus a nie ma ramtex sp. z o.o. w KRSie? Uważam, że to najbardziej wiarygodne źródło podczas poszukiwania rzetelnych informacji o każdej firmie :) Trzeba sprawdzić :)

brus
użytkownik zarejestrowany

Wydaje mi się, że Ramtex zamknęli ale drugą firmę otworzyli w tym miejscu i dlatego jest taki sam adres, nie wiem jaki jest algorytm wyszukiwania w wyszukiwarce ale wielca prawdopodbne, że adres ma duże znaczenie. Niestety ja konkretów nie znam i prosiłym kogoś kto cokolwiek słyszał o tej sytuacji aby się wypowiedział.

romek
użytkownik zarejestrowany

w takim razie musieli przejąć firmę po prostu. Faktycznie jest to dziwne i wydaje mi się, że powinni jakąś informacje oficjaln o tym zamieścić, a niestety tego nie zorbili.. tlyko jak nie mają strony internetowej, to też pojawia się pytanie gdzie taką informacje zamieścić, może w takim razie na stronie tej drugiej firmy?

Dziwo
użytkownik zarejestrowany

A ja się zastanawiam dlaczego po wpisaniu w przeglądarkę nazwy Ramtex, która de facto zajmuje się działką rtv wyskakuje firma medykplus która jest hurtownią farmaceutyczną. Dzielą ten sam adres, ale czy mają jakieś wspólne historie? Trochę to dziwne, tym bardziej, że ramtex nie posiada swojej strony internetowej.

edek
użytkownik zarejestrowany

Ramtex sp. z o.o. to firma działająca w branży elektronicznej. Rodzaj świadczonej przez nią działalności został w Europejskiej Klasyfikacji Działalności sklasyfikowany jako: Sprzedaż hurtowa komputerów, urządzeń peryferyjnych i oprogramowania. Forma prawna firmy Ramtex sp. z o.o. to spółka z ograniczoną odpowiedzialnością....

bankrut! a tak sie dobrze wsplpracowalo, tam ktos pisal podobno :)

...

oj chyba niektórzy lubią się podszywać pod innych , nie dajcie się zwieść nielicznym pozytywnym opiniom na temat tej żenującej firmy !!!

Agnieszka G.

Współpracuję z Ramtexem od 3 miesięcy i nigdy nie spotkałam się z żadną nieuczciwością . Fachowość i rzetelność to ich znak firmowy. Gorąco polecam !!

Agnieszka G.

KRZYSIEK

Firma niesolidna , oszukują ludzi , szefom i handlowcom daleko do uczciwości , PRZESTRZEGAM WSZYSTKICH !!!

wge

Powiem Wam tyle ,że ta cała "firma" to jedna wielka ŚCIEMA !!!Nie mają żadnych skrupułów ani resztek godności. Nie dajcie sie ludzie oszukać !Dołączam się do reszty oszukanych...

krytyk

Widzę że nie ma już wpisu kolegi z Czech a szkoda bo on też był oszukany przez obecnego "prezesa". Czy to według administratora serwisu jest uczciwe? Wiarygodny serwis nie kasuje wpisów poszkodowanych.

Adam S. - reseller, Warszawa.

O kogo wreszcie chodzi? o założyciela (w KRS jest dwóch) czy o pracowników? Znam 2 osoby z tej firmy i zawsze byli w porządku, jeżeli coś jest na rzeczy to takie sprawy załatwia się gdzie indziej (podpowiem np. w sądzie), a nie szafuje epitecikami. Wpisy bez konkretnych informacji i do tego anonimowe są tylko i nic więcej niż insynuacjami i pomówieniami. A do Dramex dzwoniłem, nikt nie obiera telefonów, więc to też ściema. Dla mnie to niskie zagrania konkurencji.

Do Sceptyka

Dorgi Sceptyku - Twoja firma może sobie współpracować z kim chce i nic nam do tego. To jest portal traktujący o pracy i te informacje które są tutaj umieszczane mają dać do myślenia ewentualnym pracownikom tej firmy. Wiarygodność właścicieli jest bardzo reprezentatywana dla całej firmy. Tylko tyle mam do napisania a jeśli Drogi Sceptyk poszukuje szczegółów no to chyba ktoś zapraszał do kontaktu z firmą Dramex.

Sceptyk

Hmm, bardzo wam drodzy koledzy/koleżanki osoby pracujące w R. musiały zajść za skórę. Ale nie widzę żadnych konketnych zarzutów - takich które by przekonały moją firmę do nie kontynuowania współpracy z firmą R.

ślepy chyba jeszcze nie jestem, a to???: "Ponadto osoby współpracujące z nim w tejże firmie również nie zasługują na pochlebną opinię ze względu na takie samo krętactwo !!! ".

Zostaw opinię o ramtex sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ramtex sp. z o.o.