P.P.H.U. TRANS-SERVICE Sp. z o.o.

Opinie o P.P.H.U. TRANS-SERVICE Sp. z o.o.

Weronika

@Cała Prawda 2.0 Jeśli nie ma wcześniej pozostawionego przez Ciebie komentarza, to na pewno naruszał regulamin Gowork i administrator był zmuszony go usunąć. Dobrze, że zechciałeś jeszcze raz wyrazić swoje zdanie na temat specyfiki pracy w P.P.H.U. TRANS-SERVICE. Piszesz między innymi o niskich zarobkach - ale to rozpatrujemy raczej indywidualnie. A co do spraw logistycznych - nie próbowaliście rozmawiać na te tematy z Dyrektorem? @Olaf Administrator usuwa posty, które naruszają regulamin serwisu - a zatem nikt nie robi tego specjalnie. Możesz tu spokojnie wyrazić swoją opinię o tym pracodawcy. Możecie tam liczyć na dodatki pozapłacowe?

Weronika

@Toja Pamiętaj, że na forum publicznym należy wypowiadać się w sposób kulturalny, nikogo przy tym nie obrażając. Piszesz, że współpraca z P.P.H.U. TRANS-SERVICE układa się dobrze, dopóki nie wymaga się zbyt wiele - co masz przez to konkretnie na myśli? @Cezary Oferty pracy w wyżej wymienionej firmie są na ich oficjalnej stronie http://www.trans-service.com.pl/praca.html Jakie stanowisko Cię konkretnie interesuje?

Olaf
@Weronika 23.08.2018 17:46

Szanowni Państwo! Dlaczego portal usuwa niewygodne opinie o firmie? Czyżby komuś specjalnie zależało aby w bezpardonowy sposób prawdziwa opinia nie wyszła na jaw? Na innych forach można poczytać naprawdę wiarygodne opinie o tym przedsiębiorstwie. Nie bądźmy niewolnikami.... Kierowców jak pokazał sezon letni w turystyce nie brakuje, brak tylko odpowiedniego godziwego wynagrodzenia za tą ciężką i odpowiedzialną pracę! PROSZĘ NIE USUWAĆ NIEWYGODNYCH ALE PRAWDZIWYCH KOMENTARZY!

Cała Prawda 2.0

Witam kierowców, z tej strony Cała Prawda, moja poprzednia opinia w której opisałem jak naprawdę wygląda praca w tej pseudo firmie została wykasowana, prawdopodobnie przez Panią (usunięte przez administratora) która jest wg. mnie kimś z Trans Service. Możecie kupić sobie nawet jeszcze kolejne 600 5-gwiazdkowych głosów ale mojej opinii proszę nie ruszać bo ja tylko ostrzegam kolegów kierowców przed tym co się u was dzieje a dzieje się źle o czym już pisałem oraz napisał "Przyjaciel Kierowców". Panie (usunięte przez administratora) jak Panu tak bardzo zależy aby takie opinie nie miały tu miejsca to niech zacznie Pan od siebie i od tego jak traktuje Pan swoich pracowników dzięki którym Pan ma wygodną posadę oraz wygodną stawkę podczas gdy z tego co się dowiedziałem dniówka u was dalej wynosi 150zł netto kraj oraz 170zł netto międzynarodówka (jak poprzednio dodam że tyle dniówki to mają kobiety w Biedronce). Do tego dalej trzeba myć ręcznie autokary jak i je odkurzać oraz pucować w środku co jest kpiną, to tak gdyby Pan miał myć całe biuro ale płacą Panu tylko za posadę dyrektora.. niech Pan się postawi w takiej sytuacji :) Tak ciężko wam zainwestować w sprzęt który ułatwi każdemu życie ? Jak widać nowoczesne auta niedostępne dla zwykłego zjadacza chleba trzeba za coś kupić... Dodam ponowie bo jak już wspomniałem mój poprzedni wpis został usunięty z premedytacją. Autokary w trans service ciągle się psują, naprawy wykonywane na szybko "byle pojechał", w każdym autokarze świecą się kontrolki które są chamsko zaślepione taśmą izolacyjną xD. Grafiku nie ma, o tym czy pojedziecie dowiadujecie się koło 19 (jak nie po) dnia poprzedniego. Z tego co mi wiadomo wielu kierowców sięgnęło po rozum do głowy i uciekło z tego tonącego statku. TRZYMAĆ SIĘ JAK NADJADALEJ OD TAKICH PSEUDO FIRM - robiąc u takich wyzyskiwaczy robicie tylko na ich sukces finansowy a nie wasz ! Pozdrawiam

Cezary

Może wiecie coś o ofercie pracy w firmie? Jakieś wskazówki o zarobkach czy dodatkach do pensji?

Pozdrowienia
@Cezary 29.07.2018 11:42

Przeczytaj wypowiedzi "cała prawda" oraz " przyjaciel kierowców" obaj Panowie napisali jak jest i z tego co mi wiadomo nic się nie zmieniło z pseudo dyrektorem na czele.

Toja

Pan dyrektor złośliwa (usunięte przez administratora) patrzy tylko na siebie...

Toja

Firma w miarę puki niczego nie oczekujesz....za to warunki pracy masakra...

Co powiecie na temat zarobków w P.P.H.U. TRANS-SERVICE Sp. z o.o.? Czy ich wysokość od dodania ostatniej opinii zmieniła się?

Przyjaciel Kierowców

Zbliża się kolejny sezon, zatem warto napisać kilka słów o Trans - Service Katowice... 1. W zasadzie użytkownik "Cała prawda" zrobił już wstępny zarys tematu - poszukaj wypowiedzi 2. Firma w której dobrze zarobisz tylko w krótkim sezonie. Po sezonie pracę zapewnioną mają tylko nieliczni wybrani (niestety). 3. Firma jest podwykonawcą Sindbada na zasadzie zapchaj dziurę, czyli tam gdzie Sindbad nie może lub jego lepsi podwykonawcy, tam Trans Service pośle. To czy pojedziesz jest loterią. 4. Stan techniczny pojazdów nie jest najgorszy ale mógłby się serwis bardziej postarać. Trzon floty stanowią głównie Mercedesy Tourismo - większość w automacie 5. Z dyrektorem Rafałem Barańskim, owszem można się dogadać, lecz nie jest to łatwe wyzwanie - generalnie lubi dużo obiecywać, dostaniesz bana i nie będziesz miał kursów jeśli mu podpadniesz. Kierowców (w szczególności nowych) traktuje raczej jak zwykłych wyrobników aniżeli partnerów biznesowych. Poszczególne kursy rozdzielane są raczej na drodze wewnętrznych koneksji aniżeli zdrowego rozsądku. Dyrektor raczej nie zna podstaw nowoczesnego managementu, nie mówiąc już o próbach wypracowania lepszej pozycji dla firmy i pracowników, wśród podwykonawców Sindbada. Panicznie boi się telefonów do i z Opola ( Centrala Sindbada) 6. Współpraca opłaca się, owszem ale tylko jak masz własną działalność. W przypadku umowy-zlecenia firma nie płaci Ci podstawy ( na ZUS i inne opłaty) 7. Relacje interpersonalne raczej podobne jak w zwykłej korporacji - ciężko o nowe lojalne znajomości. 8. Płatności dokonywane są zawsze na czas i tu w zasadzie jedyne miłe zaskoczenie. 9. Firma nie wypłaca diet za pobyt za granicą. 10. Zakwaterowanie za granicą: Tu akurat dostajesz ( w większości przypadków) to co oferuje Sindbad czyli grupowe pokoje w Słubicach lub Hotel Cargo o niskim standardzie. Zdarzają się również mieszkania, gdzie możesz zostać pogryziony przez pluskwy i inne robactwa a spisz na starych zapyziałych materacach. Jednak na to Trans Service zbyt dużego wpływu nie ma. Trans Service Katowice to typowa firma na Górnym Śląsku jakich wiele, sezonowo w internecie szukają pracowników, złote góry obiecując , niczym Ub*r. Grafik pracy? A cóż to takiego? Brak! Dobrze zarabiają tylko właściciele i kierownictwo - stać ich na nowe luksusowe modele Toyoty czy Lexusa, kierowca, których podobno tak bardzo brakuje jest ostatnim ogniwem w finansowym i społecznym łańcuchu. Jeśli masz zapewnione zajęcie i utrzymanie po sezonie, lubisz jeździć nocami, możesz się zastanowić. W innym przypadku dobrze się zastanów, zanim podejmiesz decyzję o współpracy...

Jak wygląda praca w P.P.H.U. TRANS-SERVICE Sp. z o.o.? Napiszcie, jak przedstawiają się warunki zatrudnienia w przedsiębiorstwie. Czy osoby w niej zatrudnione mogą liczyć również na pozapłacowe benefity?

Dawno na forum nie było merytorycznych wypowiedzi na pracy w P.P.H.U. TRANS-SERVICE Sp. z o.o.. Możecie powiedzieć jak obecnie wygląda sytuacja w firmie?

Apex
@Administrator 03.02.2018 13:43

Kolega "Cała Prawda" napisał jak jest i z tego co ja wiem to nic się nie zmienia.

Igor

TRANS-SERVICE to super pracodawca, może niektóre osoby nie powinny tu pracować?

Jaja Sobie Robisz
@Igor 18.12.2017 15:09

????????????????????????????????????????????

Fhut

Jeździj sindbadami będziesz miał miód

Weronika

@Cała prawda czy rozmawiałeś z pracodawcą o tych problemach w firmie P.P.H.U. TRANS-SERVICE Sp. z o.o.? Może warto by zaproponować zmiany, które ułatwią pracę kierowcom. Gdzie pracownicy mają zgłaszać awarię, warto też zapytać o to w takim razie dyrektora skoro to nie należy do jego obowiązków.

Weronika

Nowe oferty pracy! Chcesz dowiedzieć się więcej? Zachęcam do odwiedzenia strony internetowej Trans-service - http://www.trans-service.com.pl/praca/

Robiłam u Pana Rafała, podajże właściciela firmy zamówienie na transport osób. Tego samego dnia zmienił ustalenia i podniósł kwotę transportu o prawie 1000 zł. Firmę nie polecam, jeżeli ktoś nie chce zostać oszukanym tego samego dnia co termin usługi.

mama

o to ciekawa jakie tak naprawdę trzeba spełnić wymagania żeby się dostać do pracy do takiego biura w takim razie

jo

kiedys jak sie dzwonilo do biura to laski tam byly mile i z checia pomagaly a teraz sa zfochowane i opryskliwe ktos wie czemu tak jest??

zajebista

Ponoć firma już po Trans-fuzji z opolskim bratem,pewnie jeszcze ze dwa lata i nazwa ta zniknie a PAN dyrektor z kredytem zostanie za bliżniaka pół SZKODA CO NIE ????

donald

witam was.pracowałem już kiedyś jako kierowca autokaru więc świetnie bym się wpisał w ofertę firmy, wiecie może czy maja w tym temacie jakieś wolne miejsca pracy? chyba że z moim dużym doświadczeniem mógłbym jakoś do góry iść od razu. co w takim razie firma może mi ciekawego zaoferować do pracy teraz?

lejla

Jest super;)

bajeczny

ciągle szuka kierowców bo ciągle odchodzą a dlaczego ? Finansowo to tylko dyrekcja dobrze wychodzi... Na własnej działalności trzeba być dla kierowców jest znośnie tylko 3-4 miesiące jak jest sezon po sezonie hmm... nieopłacalne...

bajeczny

wystarczy wejść na ich strone www i sprawdzić zaplecze autokarowe :) aż dziwne że jeszcze takie żęchy jeżdżą ...a co do kierowców kilka fajnych... reszta szkoda nawet pisać :)

waldi

Praca w tej firmie była by ok gdyby nie działalność gospodarcza i pierwsi kierowcy - prostaki i tyle firma padnie niebawem jak nie zmieni polityki zatrudnienia !!

Piotr

Widzę że nic się nie zmieniło. Pracowałem tam kilka lat temu i już wtedy było źle. Pozdrawiam kierowców Walczcie o swoje!

nikt

a w sumie to ciekawe ze nikt nie ma nic do powiedzenia od kilku miesiency chyba wszyscy ze strachu w porki robiom

nikt

nic sie nie zmienilo jast totalna h.......... i dalej potroncenia za byle co nowych zapraszam na jeden kurs lub dwa po to zeby walneli tym jak najszybciej szerokosci

Jak chcecie pracować po 500 do 600 godzin miesiecznie i nie miec przerw tygodniowych po 24 i 45 godzin to zapraszamy

kierowca

To jaka w końcu jest ta firma ,czy jest tam aż tak źle,że nie warto zabiegać o przyjęcie do pracy? Bo ja jestem zainteresowany,a słyszałem że przyjmują.

kierowca autobusu

witaj wielki fan mam prosbe czy jest mozliwosc abysmy sie skontaktowali w jakiskolwiek sposob bo milabym kilka pytan a widze ze jestes zorientowany prawdopodobnie zaczne prace w trans servisie i chcialbym porozmawiac bede czekal na odpowiedz pozdrawiam

prawdomówny

obydwoje mechanikiem

Zostaw opinię o P.P.H.U. TRANS-SERVICE Sp. z o.o. - Katowice

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P.P.H.U. TRANS-SERVICE Sp. z o.o.