P.P.H.U. TRANS-SERVICE Sp. z o.o.

Katowice

P.P.H.U. TRANS-SERVICE Sp. z o.o.
6 656

Opinie o P.P.H.U. TRANS-SERVICE Sp. z o.o.

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Co powiecie na temat zarobków w P.P.H.U. TRANS-SERVICE Sp. z o.o.? Czy ich wysokość od dodania ostatniej opinii zmieniła się?

Przyjaciel Kierowców

Zbliża się kolejny sezon, zatem warto napisać kilka słów o Trans - Service Katowice... 1. W zasadzie użytkownik "Cała prawda" zrobił już wstępny zarys tematu - poszukaj wypowiedzi 2. Firma w której dobrze zarobisz tylko w krótkim sezonie. Po sezonie pracę zapewnioną mają tylko nieliczni wybrani (niestety). 3. Firma jest podwykonawcą Sindbada na zasadzie zapchaj dziurę, czyli tam gdzie Sindbad nie może lub jego lepsi podwykonawcy, tam Trans Service pośle. To czy pojedziesz jest loterią. 4. Stan techniczny pojazdów nie jest najgorszy ale mógłby się serwis bardziej postarać. Trzon floty stanowią głównie Mercedesy Tourismo - większość w automacie 5. Z dyrektorem Rafałem Barańskim, owszem można się dogadać, lecz nie jest to łatwe wyzwanie - generalnie lubi dużo obiecywać, dostaniesz bana i nie będziesz miał kursów jeśli mu podpadniesz. Kierowców (w szczególności nowych) traktuje raczej jak zwykłych wyrobników aniżeli partnerów biznesowych. Poszczególne kursy rozdzielane są raczej na drodze wewnętrznych koneksji aniżeli zdrowego rozsądku. Dyrektor raczej nie zna podstaw nowoczesnego managementu, nie mówiąc już o próbach wypracowania lepszej pozycji dla firmy i pracowników, wśród podwykonawców Sindbada. Panicznie boi się telefonów do i z Opola ( Centrala Sindbada) 6. Współpraca opłaca się, owszem ale tylko jak masz własną działalność. W przypadku umowy-zlecenia firma nie płaci Ci podstawy ( na ZUS i inne opłaty) 7. Relacje interpersonalne raczej podobne jak w zwykłej korporacji - ciężko o nowe lojalne znajomości. 8. Płatności dokonywane są zawsze na czas i tu w zasadzie jedyne miłe zaskoczenie. 9. Firma nie wypłaca diet za pobyt za granicą. 10. Zakwaterowanie za granicą: Tu akurat dostajesz ( w większości przypadków) to co oferuje Sindbad czyli grupowe pokoje w Słubicach lub Hotel Cargo o niskim standardzie. Zdarzają się również mieszkania, gdzie możesz zostać pogryziony przez pluskwy i inne robactwa a spisz na starych zapyziałych materacach. Jednak na to Trans Service zbyt dużego wpływu nie ma. Trans Service Katowice to typowa firma na Górnym Śląsku jakich wiele, sezonowo w internecie szukają pracowników, złote góry obiecując , niczym Ub*r. Grafik pracy? A cóż to takiego? Brak! Dobrze zarabiają tylko właściciele i kierownictwo - stać ich na nowe luksusowe modele Toyoty czy Lexusa, kierowca, których podobno tak bardzo brakuje jest ostatnim ogniwem w finansowym i społecznym łańcuchu. Jeśli masz zapewnione zajęcie i utrzymanie po sezonie, lubisz jeździć nocami, możesz się zastanowić. W innym przypadku dobrze się zastanów, zanim podejmiesz decyzję o współpracy...

Jak wygląda praca w P.P.H.U. TRANS-SERVICE Sp. z o.o.? Napiszcie, jak przedstawiają się warunki zatrudnienia w przedsiębiorstwie. Czy osoby w niej zatrudnione mogą liczyć również na pozapłacowe benefity?

Dawno na forum nie było merytorycznych wypowiedzi na pracy w P.P.H.U. TRANS-SERVICE Sp. z o.o.. Możecie powiedzieć jak obecnie wygląda sytuacja w firmie?

Apex
@Administrator 03.02.2018 13:43

Kolega "Cała Prawda" napisał jak jest i z tego co ja wiem to nic się nie zmienia.

Igor

TRANS-SERVICE to super pracodawca, może niektóre osoby nie powinny tu pracować?

Jaja Sobie Robisz
@Igor 18.12.2017 15:09

????????????????????????????????????????????

bru

jechalem 20 lat temu najgorsza firma trans-serwis no i na tiburtinie sprzedawczyni biletow doradzila mi jechac firma euro -bus gdy wsiadalem do autobusu dowiedzialem sie ze to trans-serwis podnazwa eurobusu dwoch kierowcow co do jazdy to na 4 ale odwzwali sie dopiero do ludzi po 700km z morda zaczeli wazyc bagaze i ludzie placili za nadbagaz filmy w obie sstrony te same a co najgorsze to uwazaja ze sa lepsi i wioza bydlo wc raz dzialalo zadko staja a jak stana to na zadupiu ze nie da sie nic zjesc a w 10-15 minut(c0 4 godziny staja na 15 minut) tez obiadu sie zjesc nie da, myslalem ze jade z wloch do polski a oni zbierali ludzi po calych wloch z bolzano z niemiec i po calej austrii czyli duzo kilometrow malo stawania i wielkie opoznienia , a w katowicach i w piotrkowie przesiadki nawet do starych busow bez klimy co sie psuja na trasie , ostatnie kierowcy sie patrza na ludzi jakby im kogos zabili, nigdy wiecej nie kupie biletu na trans-serwis eurobus

Fhut
@bru 30.08.2015 09:56

Jeździj sindbadami będziesz miał miód

Weronika

@Cała prawda czy rozmawiałeś z pracodawcą o tych problemach w firmie P.P.H.U. TRANS-SERVICE Sp. z o.o.? Może warto by zaproponować zmiany, które ułatwią pracę kierowcom. Gdzie pracownicy mają zgłaszać awarię, warto też zapytać o to w takim razie dyrektora skoro to nie należy do jego obowiązków.

Cała prawda

Witam, chciałbym napisać i z góry ostrzec osoby które zamierzają "pracować" w tej śmiesznej firmie jako kierowca autokarów. Otóż pan dyrektor ma wszystko i wszystkich głęboko gdzieś, brak jakiejkolwiek organizacji pracy, grafik nie istnieje, o tym co i czy w ogóle robisz dowiadujesz się nawet po 19 dnia poprzedniego. Gdy masz jakiś problem lub chcesz zgłosić jakąś awarie to pan dyrektor Ci powie że to nie jego problem.. Zero szacunku do swoich pracowników, kierowcy jeżdżą tam niewyspani (niektórzy praktycznie w ogóle nie śpią bo jeżdżą na okrągło) gdzie tu jakaś odpowiedzialność ? . Gdy wróci się z kursu to trzeba jeszcze odkurzać oraz wymyć autobus od zewnątrz.. Dodam że każdy z autokarów które posiadają jest poniekąd w jakiś sposób uszkodzony, w każdym świecą się kontrolki, autobusy nie przechodzą przeglądów.. Dniówka tam wychodzi 150zł (kraj) oraz 170zł (międzynarodówka) a że dniówka trwa około 10-12 godzin (czasem i więcej) można śmiało stwierdzić że to wychodzi jakieś śmieszne 12-15zł na godzinę, czy to jest według was warte takiej odpowiedzialności, mycia tych autokarów, braku wypoczynku, braku czasu na zjedzenie obiadu, oraz rozregulowania sobie organizmu ? Tyle to się zarabia na jakimś magazynie a nawet i w Lidlu gdzie odpowiedzialność jest dużo dużo dużo mniejsza. Podsumowując jeżeli chcesz poświęcić życie dla marnych 150zł dziennie (podobno jest kryzys jeżeli chodzi o kierowców także śmiechu warte) oraz użerać się z człowiekiem który ma wszystko gdzieś to zapraszam ale osobiście nie polecam i radzę trzymać się jak najdalej od tej pseudo firmy..

Weronika

Nowe oferty pracy! Chcesz dowiedzieć się więcej? Zachęcam do odwiedzenia strony internetowej Trans-service - http://www.trans-service.com.pl/praca/

Robiłam u Pana Rafała, podajże właściciela firmy zamówienie na transport osób. Tego samego dnia zmienił ustalenia i podniósł kwotę transportu o prawie 1000 zł. Firmę nie polecam, jeżeli ktoś nie chce zostać oszukanym tego samego dnia co termin usługi.

mama

o to ciekawa jakie tak naprawdę trzeba spełnić wymagania żeby się dostać do pracy do takiego biura w takim razie

jo

kiedys jak sie dzwonilo do biura to laski tam byly mile i z checia pomagaly a teraz sa zfochowane i opryskliwe ktos wie czemu tak jest??

zajebista

Ponoć firma już po Trans-fuzji z opolskim bratem,pewnie jeszcze ze dwa lata i nazwa ta zniknie a PAN dyrektor z kredytem zostanie za bliżniaka pół SZKODA CO NIE ????

donald

witam was.pracowałem już kiedyś jako kierowca autokaru więc świetnie bym się wpisał w ofertę firmy, wiecie może czy maja w tym temacie jakieś wolne miejsca pracy? chyba że z moim dużym doświadczeniem mógłbym jakoś do góry iść od razu. co w takim razie firma może mi ciekawego zaoferować do pracy teraz?

lejla

Jest super;)

bajeczny

ciągle szuka kierowców bo ciągle odchodzą a dlaczego ? Finansowo to tylko dyrekcja dobrze wychodzi... Na własnej działalności trzeba być dla kierowców jest znośnie tylko 3-4 miesiące jak jest sezon po sezonie hmm... nieopłacalne...

bajeczny

wystarczy wejść na ich strone www i sprawdzić zaplecze autokarowe :) aż dziwne że jeszcze takie żęchy jeżdżą ...a co do kierowców kilka fajnych... reszta szkoda nawet pisać :)

adaś

Widze że firma ciągle szuka kierowców dziwne tylko że szefowa jeszcze nie znalazła przyczyna takiej sytuacji !! Dopóki pan Rafał będzie w firmie udawał dyrektora to kierowców bedzie brakować !! o starym sprzęcie nawet nie wspomne bo szkoda słów z czym na linię !!

waldi

Praca w tej firmie była by ok gdyby nie działalność gospodarcza i pierwsi kierowcy - prostaki i tyle firma padnie niebawem jak nie zmieni polityki zatrudnienia !!

Piotr

Widzę że nic się nie zmieniło. Pracowałem tam kilka lat temu i już wtedy było źle. Pozdrawiam kierowców Walczcie o swoje!

nikt

a w sumie to ciekawe ze nikt nie ma nic do powiedzenia od kilku miesiency chyba wszyscy ze strachu w porki robiom

nikt

nic sie nie zmienilo jast totalna h.......... i dalej potroncenia za byle co nowych zapraszam na jeden kurs lub dwa po to zeby walneli tym jak najszybciej szerokosci

Jak chcecie pracować po 500 do 600 godzin miesiecznie i nie miec przerw tygodniowych po 24 i 45 godzin to zapraszamy

kierowca

To jaka w końcu jest ta firma ,czy jest tam aż tak źle,że nie warto zabiegać o przyjęcie do pracy? Bo ja jestem zainteresowany,a słyszałem że przyjmują.

kierowca autobusu

witaj wielki fan mam prosbe czy jest mozliwosc abysmy sie skontaktowali w jakiskolwiek sposob bo milabym kilka pytan a widze ze jestes zorientowany prawdopodobnie zaczne prace w trans servisie i chcialbym porozmawiac bede czekal na odpowiedz pozdrawiam

prawdomówny

obydwoje mechanikiem

z lotu ptaka

O ile mi wiadomo firma niezwłocznie zapakowała kolejny autokar na samolot ale samoloty nie latały przez 3 dni.

A kto zatarł silnik ? Wlaścicielka czy Dyrektor ? I ile kosztuje naprawa ?

Zostaw opinię o P.P.H.U. TRANS-SERVICE Sp. z o.o. - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P.P.H.U. TRANS-SERVICE Sp. z o.o.