Opinie o NOTECH sp. z o.o. w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie NOTECH sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w NOTECH sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby metalurgiczne - Nakładanie powłok na metale

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o NOTECH sp. z o.o. w Kraków

amd

firma przekręt albo stawkę obniży bo sezonu nie ma albo godziny. L4 płaca albo nie tak samo urlopy. Ludzie pracują ponad 10 lat i nie wzięli kasy za urlop. W biurze coraz więcej darmozjadów na których trzeba zarobić. NOTECH INTERCORR

marycha

hejka pozdrawiam cała ekipe z hollandi

7 $ to zamalo iak na to jak tam czeba(usunięte przez administratora)

w pakiecie można jedynie dostać garba,i brak zainteresowania ze strony firmy gdy coś się stanie B-) he,he

byly tyran

tak prywatny

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie NOTECH sp. z o.o., to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
sowiński.j

Do gregora podaj swojego emaila jeśli możesz

zbys

Odradzam szukają naiwniaków,diety nie płacą przejazdów służbowych tez krętacze do potęgi omijac szerokim łukiem

alladyn

firma i szefowie rzetelni? chłopie,ty chyba nie wiesz o jakiej firmie piszesz, albo jesteś jednym z tych co głęboko trzymają tzw mniej/więcej u szefa skoro są rzetelni,to dlaczego nie opłacają składek zusowskich w kraju a podatek w niemczech gdzie? 3cia grupa podatkowa,to chyba nie przy tych zarobkach

B.

Nie wypisujcie głupstw.Zarobki w firmie są dobre,a firma i jej szefowie rzetelni.

alladyn

jesli panie anonim zamierzasz pracować za 7€ przez 10 lat to możesz się przyjąć do tej firmy na większości warsztatów jest tyrka akordowa,a stawka się nie zmienia uwazaj na większość brygadzistow ktorzy z normalnego czlowieka potrafią zrobić pijaka

pewex

odkad sa mlodzi szefowie to w niemczech jest dobrze a narzekaja ci ktorym sie robic nie chce

Mogadisz

Nie polecam kaza zostawiac cv i nic z tego nie wynika byłem starałem sie o przyjecie i nic.....odsyłaja od jednego do drugiego szefa zenua:(......

sławek

Witam. Firmą kieruje teraz młody [usunięte przez moderatora] jak tak dalej będzie to firma padnie za szybko chce sie dorobić kosztem pracowników!!!Nie polecam!!!

daniel

interkorr jak już!

kola

Omijać z daleka tą firmę. kroją pracowników na czym się tylko da. Opóźniają wypłaty, oszukują na ubezpieczeniach. Zmarnowany czas i zdrowie

daniel

państwowa inspekcja pracy powinna się nimi zainteresować

niko

Igołomska 10 Kraków, Notech czy Interkoll, nie ma różnicy!!!jak najdalej od tego miejsca na wypłate czekałem 2 miesiące!!!nie ma zwrotu podatku musisz sie rozliczyć ale podajesz konto firmy i ona zabiera pieniądze!!!Lepiej w polsce pracować ludzie kończą u psychologa takie tam rzeczy robią z ludzmi!!!

Firma zmienia nazwe na INTERCOLL czy coś takiego uważajcie!!!!

Nie polecam w żadnym wypadku!!! Ta firma strzyże i goli pracowników!!!![usunięte przez moderatora] ludzie proszą się o swoje pieniądze!!!! na kontraktach ludzie strajkują!!!jak najdalej od takich firm!!!

romek

Nie polecam pracy w tej firmie są nie wypłacalni !!!!

Zostaw merytoryczną opinię o NOTECH sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w NOTECH sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy NOTECH sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NOTECH sp. z o.o.?

NOTECH sp. z o.o.
2.1/5 Na podstawie 69 ocen.
  • Igołomska 10
    31-983 Kraków