Opinie o NOTECH sp. z o.o. w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie NOTECH sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w NOTECH sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby metalurgiczne - Nakładanie powłok na metale

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o NOTECH sp. z o.o. w Kraków

Użytkownicy czekają na odpowiedź 55 dni.

Czy w NOTECH sp. z o.o. możliwa jest praca na podstawie B2B?

krzysiek

10 euro brutto to rzeczywiście szału nie ma zastanawiałem się ale wole zostać w Polsce tyle dają.

Andrzej Nowy wpis
@krzysiek

To słabo w 2013 w Niemczech dawali 8,5euro ,1800euro na miesiąc na renke .w Niemczech było Ok w Polsce masakra .pracowałem tam 4lata we Freijburgu jako malarz ze spawaczami

Co jaki czas w NOTECH sp. z o.o. można ubiegać się o podwyżkę?

Czy firma NOTECH sp. z o.o. w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

RBQ 371???? Nowy wpis

Tak finansuje, warunki pracy bardzo dobre.Wyplaty terminowe. Pozdrawiam!

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie NOTECH sp. z o.o., to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?

Zdecydowanie odradzam nie polecam tej firmy (usunięte przez administratora) wszystko jest inaczej po dojechaniu na miejsce niż obiecywali przez telefon w pokojach brud i smród . Dobrze że pojechałem własnym autem i miałem czym odrazu wrócić do domu. Zastanówcie się zanim podejmiecie jakąś współpracę z tą firma.

Random

Nie wspomniałem o ubezpieczeniu... jak idziesz na chorobowe 80 zł za dzień dla osób pracujących w niemczech :) poezja

Życzliwy

Pracuję w tej Firmie dłuższy czas i przeżyło się dobre chwile i te złe,lecz nie jest tak żle jak tu inni piszą.Wypłaty są wypłacane terminowo a nie raz i wcześniej.w Niemczech firma zapewnia mieszkanie i dowóz do pracyi i z pracy.Jeżeli ktoś nie ma swojego transportu to odwozi się Pracownika jadącego na urlop na dworzec skąd odjerzdzają autobusy.A teraz trochę o pracownikach.Myślę że których to nie dotyczy nie będą się oburzać.Pijaki,syfiarze nieroby pozbawione jakichkolwiek umiejętności w wykonywaniu tego zawodu.

Patrycja
@Życzliwy

Uprzejmie Cię proszę o stosowanie kulturalnego słownictwa. Obrażanie innych osób nie wnosi niczego do dyskusji, a może mieć tylko negatywne konsekwencje prawne. Zajrzyj proszę do regulaminu forum pod poniższym linkiem: https://www.gowork.pl/regulamin Każdą opinię można wyrazić zawsze w sposób zgodny z obowiązującymi zasadami. Twoja opinia jest ważna, bo porusza wiele istotnych aspektów pracy w firmie NOTECH. Powiedz mi jeszcze, z czego składa się wynagrodzenie pracownicze w tej firmie.

Kamil
@Patrycja

Ja też nie mam zastrzeżeń do firmy! Jak się chce pracować, to nie powinno być źle.

Jacek
@Kamil

Wypłaty na czas. Mieszkanie dość dobre. Transport jest. Opieka koordynatora też.

Kondzio
@Jacek

Koordynator to jednemu pracownikowi noge przejechał wózkiem widlowym

@Kondzio

I jeszcze kazał nie zgłaszać mu ze to wypadek w pracy!

@Patrycja

Z samej gołej stawki godzinowej

Witam, chciałbym się zatrudnić jako malarz przemyslowy w tej firmie. I jestem ciekawy czy warto zawracać sobie głowę tą firmą, chodzi bardziej o wyjazd do Niemiec, zdesperowany nie jestem i nie zmienię firmy na gorszą chociaż podobno płacą ok i na czas. Ktoś się wypowie?

Łukasz
@Nowy

Unikać jak ognia, obiecują duża przez telefon a na miejscu wielkie G. Jak ktoś jedzie to niech sobie materac weźmie bo nawet tego wzglednie czystego tam nie ma. Firma ma to gdzieś, musisz sprzątać sobie miejsce po poprzednikach syfiarzach i pijakach , a mieszkanie firmowe.

@Łukasz

Nie polecam broń boże , banki godzin , (usunięte przez administratora) kwatery , o stawkach nie wspominając stary spawacz kilku letni w tej firmie ma 12 e netto . O obiadkach zapomniałem, chyba że sam sobie zrobisz bo diety też niema . Wymagania z (usunięte przez administratora) a płaca dla tych co się przyjmują to 11 e max jak dla spawacza

@Nowy

Odradzam z czystym sumieniem jeśli chodzi o zarobi za granicą

Filip

Czy firma ma dużo nadgodzin?

@Filip

Bardzo dużo, które lecą do banku a później nie połapiesz się jak cie z nich ogolą. Pracując u nich za granicą...

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w NOTECH sp. z o.o.?

Random

Atmosfera taka ze zjedzą cie jak się ci nogą podwórku ie chociaż ten jeden jedyny raz

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie NOTECH sp. z o.o.? Są one dodatkowo płatne czy jest możliwość odbioru godzin?

Pracownik 30krk

Nadgodziny z banku godzin w Niemczech przepadają tak to działa

@Pracownik 30krk

Jasiek

Firma ma bardzo dobre opinie więc musiała sobie na to zapracować!

Ddd
@Jasiek

Firma jak firma. Podobno nie tak źle. Bynajmniej na wyjazdach. Ale większość Polaków tam przebywających to prostaki do potęgi. Wstyd, nie dziwne, że inne krają patrzą na nas pogardliwie.

@Jasiek

Tak malując starymi farbami i na mrozie -8stopni A na wiosnę lakier szchodzi

Mateusz

Pracuje w tej firmie prawie rok, owszem bywają lepsze i gorsze sytuację, prezes Filip jak najbardziej w porządku, zawsze służy pomocą, nigdy nie zostawiają pracownika w potrzebie, a ludzie którzy piszą "10 euro brutto to nie pieniądze" to sorry najwidoczniej nie zasługujesz nawet na 5 ze swoim niedorozwojem intelektualnym. Fakt, zdarzają się ludzie którzy nie potrafią trzymać pędzla oraz walka w ręce, ale jestem tego zdania, że nikt idealny się nie urodził i każdego można wszystkiego nauczyć. Nie pozdrawiam pseudo znawców firmy. Radzę iść do łopaty i rowy pogłębiać. A od firmy interkorr i notech, proszę się odpier... Jeśli ktoś nie zna faktycznych warunków panujących w firmie. Jestem zadowolony z pracy tutaj i nie zrezygnuje z niej dopóki jestem potrzebny do czasu pozytywnego funkcjonowania działalności. Żegnam zameciarzy. ????

Gruby
@Mateusz

Fakty są takie że to nie jest normalne firma panowie kierowniku podający się za pracownika

Tytus

Czy firma poszukuje aktualnie pracowników? Jakie są wymagania i stanowiska do obsadzenia?

@Tytus

Tak poszukują każdego byle miał ręce i nogi mile widziani alkoholicy czy będziesz doskonałym fachowcem czy kompletnie sie się nie znał i tak zarobisz tyle samo istnieją jednostki co zarabiaja lepiej ale i tak powiedzą że nic nie robisz i dostaniesz 11 zł na rękę A urlopy zaległe jak o nie zapytasz powiedzą że już dostałeś chodź nic takiego nie było szkoda gadać to agencja pracy chronionej nie polecam Mariusz

Polka

Szkoda, że w firmie biorą ludzi z łapanki. Nie wszyscy nadają się na wyjazdy za granicę. Nie potrafią się zachowywać, zwykłe prostaki, poziom intelektualny marny. Pewnie w Polsce nie potrafili umów wynegocjować, a na obczyźnie wielkie pany. Opinia dotyczy "panów" przez małe p będących w Regensburgu. Prostaczki jesteście. Zapewne samotni, bo żadna nie spojrzy na takiego prostaka. Osobiście nie chciałabym nawet na was napluć. ????

Patrycja

Zapraszam osoby pracujące obecnie w firmie NOTECH do odświeżenia tego wątku nowymi komentarzami, chętnie poznamy najnowsze wieści dotyczące tego pracodawcy! Może wiecie coś w temacie nowych rekrutacji oraz atmosfery obecnie panującej w firmie? A jak ma się kwestia dodatków płacowych? Namawiam was do udzielenia nam odpowiedzi, nowe komentarze będą tu bardzo pomocne dla innych! @anonymous, Twój komentarz łamie regulamin serwisu gowork, pragnę przypomnieć, iż wpisy wulgarne i obraźliwe są niedopuszczalne i będą usuwane przez administratora!

Teraz ten interkkor zatrudnił takiego bez muzea jak ja. Fi .a dokładnie taki sam widać (usunięte przez administratora) jak w.w tylko nie udać zniczy idą do tego imbecyla który na robocie się niezna ani. Na niczym tylko grilla a ta tępe dumnie mu wierzą jeszcze tam tego babohuj (usunięte przez administratora) a zatrudnia co robiła w stabar.powodzenia życzę debile i fiction i wlodarsk

Wiki

Czy jest jakiś powód tej ciszy na forum?

Jacek

Napiszcie co ostatnio slychac w firmie bo chcialem sie przyjac

janek

notech-interkorr jest cieńki.

Zostaw merytoryczną opinię o NOTECH sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w NOTECH sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy NOTECH sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NOTECH sp. z o.o.?

NOTECH sp. z o.o.
2.1/5 Na podstawie 69 ocen.
  • Igołomska 10
    31-983 Kraków