MediaExpert

Opinie o MediaExpert

nowy

A jak praca w charakterze kierowcy-dostawcy? Jest ok? Warto? Z góry dziękuję!

nikit

Ja też chwilę robiłem tam i też Ci mogę powiedzieć, że robota jest zupełnie spox

miarek

Pracowałem chwilę i było okey.

ciekawy

Mam pytanie czy orientujecie się jakie warunki pracy ma Kierownik Regionalny jaka pensja, godziny pracy, ile sklepów " pod opieką", jakie auto? Czy miał ktoś z was rekrutację assessment ( jeśli tak proszę o info jak ona wygląda). Będę wdzięczny za pomoc

Magazynier

Profesjonalna rozmowa, bez zbednych pytan. Od razu przyjmuja.

pytanie

mam pytanie dot. szkoleń dla doradców klienta - są one na miejscu czy trzeba jeździć do innego miasta?

Gal Anonim

Ludzie,przyznać się kto pisze te komentarze bo mamy na magazynie bekę z tej dyskusji :-)

@Gal Anonim

Z czego macie bekę?Z siebie!

byle do wiosny

potwierdzam wszystkie negatywne opinie o tej firmie: rotacja ludzi ogromna, zero motywacji, zmuszanie ludzi do nadgodzin (w moim przypadku: o 13:50 usłyszałem "zostajesz do 16 00"), brak możliwości rozwoju i awansu, obcinanie premii, brak jasno określonych wymagań, praca (w moim przypadku) przez pierwszy tydzień bez szkolenia wstępnego BHP, mandaty za byle co, w magazynie zimno (nie można "generować kosztów"), zmuszanie do wcześniejszego wykorzystania urlopu itp. itd.Czekam na dalszą kreatywność ekipy zarządzającej, bo jeszcze nie wiem jak jest w tej "firmie" po tzw. "4 kwartale":)

@byle do wiosny

Ha ha ha :) No i co?Okazało się,że ja miałem rację i przymuszanie do nadgodzin dalej trwa.Jeszcze raz zapytam gdzie ten Wasz raj i kokosy za pracę? "(usunięte przez administratora) namawiają do robienia dni dodatkowych też jest prawdą - ALE nigdy nikogo nie ściągają przymusem ". Jasne Kolega powyżej napisał jak to wygląda.Za moich czasów też mówiliśmy "byle do wiosny":) Szczerze odradzam to miejsce pracy,bo kolejne komentarze opisują,że nic się tam nie zmieniło.Kiedyś dawno temu nie było żadnych głupich premii po prostu kasa była większa,ale sobie wymyślili,że ludzie za słabo pracują itd.W tym miejscu to powinno być(usunięte przez administratora) po okresie próbnym + nadgodziny i normalna atmosfera!!Kolego mam nadzieję,że szybko stamtąd uciekniesz.

żal mi Ciebie:)

Dokładnie! Tak jak już pisałem.Gdybyś to co pisał było prawdą to by ludzie do Was walili drzwiami i oknami,a nie ciągle szukacie kogoś do pracy.Który to miesiąc z rzędu wiszą te same ogłoszenia?!Co?!

Piotrek

faktycznie pracuje sie srednio.ciezkie warunki. a te rzekome ponad 3000 na reke wyciagaja z tego co rozmawialem z ludzmi tylko wlasnie ci najlepsi pracownicy. najczeaciej operatorzy ktorzy tylko jezdza wozkami a nie musza a tak tyrac jak inni. normalnie zarabia sie 2000. dla tych "najlepszych" z reszta w zyciu nie ma chyba innego celu niz nabijanie pozycji do premii i dymanie 7 dni w tygodniu z lodowkami po magazynie. jedyna opcja zarobienia tu takiej kasy to wlasnie robienie ile sie da i kiedy sie da... ale mozna znalezc godziwa prace z takimi zarobkami gdzie niekoniecznie trzeba wypruwac sobie flaki. nie warto

@Piotrek

Dokładnie tak jak napisał kolega na górze:) Za taką kasę to można mieć lepszą pracę.Szkoda mi tych ludzi którzy pracują 6 dni w tygodniu po 10 godzin i Im się wydaje,że są strasznie zarobieni.Jeżeli dobrze się poszuka to spokojnie można ogarnąć pracę za 2500 na łapę - bez nocek i przymusowych nadgodzin.Nie piszę tego żeby kogoś obrazić,a jedynie przestrzec,że w tym konkretnym miejscu nie warto pracować.Fajnie jest się spiąć ze 3 miesiące narobić nadgodzin i wziąć dobre pieniądze,ale za jaką cenę?Po nockach spać się nie da:/ Człowiek ciągle zmęczony,a w tej chorej pracy jak raz pokażesz,że możesz to już zawsze będą oczekiwać,że będziesz zasuwał jak osioł.Naprawdę ludzie szanujcie się i nie pozwalajcie wykorzystywać.

żal mi Ciebie:)

Brawo inteligencie.Zauważ,że wątek dotyczy magazynu w Długołęce,a nie całej firmy.Więc Twój wywód intelektualny nie pasuje tutaj,bo nie odnosi się do tematu dyskusji.Nadal twierdzę,że to konkretne miejsce pracy jest żenujące,bo tam się ludzi nie szanuje,obcina Im premie i każe się pracować 6 dni w tygodniu + nadgodziny.Pozdrawiam :)

nie nie nie!

Ludzie! Przede wszystkim to w ten wątek dotyczy wyłącznie magazynu Media w Długołęce.Więc nie piszcie,że gdzieś tam coś jest...Firma nie jest godna polecenia.Przymusowe nadgodziny i 6 dni w tygodniu to nie jest godna praca! Wpisy pozytywne są manipulacją mającą na celu pozyskanie pracownika. Tam naprawdę jest wielka desperacja,bo praca musi być zrobiona,a chętnych coraz mniej...Ludzie miejcie godność:)

nie nie nie!

I jeszcze...W zimie tak oszczędzają,że nie włączają ogrzewania.Po prostu muszą być jak najmniejsze koszty.Więc latasz z 130 kg lodówką o 4 rano,a ciągle i tak za wolno,za słabo.To jest ta normalność?Jak już dostaniesz awans i całe 200 brutto podwyżki to i tak co miesiąc wychodzi taki sam pieniądz,bo utną na czymś innym.Niestety jest to historia autentyczna:(.Jakie negocjowanie więcej?O czym Ty piszesz?Sztywna niska stawka,dwukółka i "skończyłeś już"?

NORMALNY :)

zgaduj zgadula TY JESTEŚ PEWNIE JEDNYM Z TYCH NORMALNYCH Z KTÓRYMI JAKO MAGAZYNIER MEDIA MIAŁEM OKAZJE PRACOWAĆ I SZKOLIĆ POZIOM LUDZI JAKI PRZYCHODZI DO PRACY DNO A MOTYWACJA ZEROWA. WIĘC PRZESTAŃ PIE...OLIĆ GŁUPOTY NIEROBIE. I IDŹ NA ZASIŁEK.

abc
@NORMALNY :)

E normalny?! Normalny to by używał interpunkcji."SZKOLIĆ POZIOM LUDZI" - ?? Co to jest?Ludzie przychodzą tacy na jakich stać tą firmę czyli dobrze,że ktoś tam jeszcze pracuje.Twój język też świadczy o tym,że uniwersytety to masz ze 3 skończone :) Ludzie omijajcie to miejsce pracy. Nikt nie da rady pracować po 10 godzin ciągle i 6 dni w tygodniu.Co to jest,że ma się dzień wolny i trzeba przyjść do pracy?!Któregoś dnia zostaną sami koordynatorzy i sami sobą będą zarządzać.Żenujące miejsce pracy,żenujące zarobki.Siusiam na Was :):)

zbylu

Ogólnie pieniądze są dobre. Ale jeśli nie chce się przychodzić w dni dodatkowe i zostawać na przymusowych nadgodzinach zwalniają z pracy. Trzeba uważać co się robi i z kim rozmawia. Ogólnie szkoda nerwów na tą pracę wykorzystują ludzi.

zgaduj zgadula

Dno i jeszcze raz dno. Jest taki beton że musisz zostawać w dalszym ciągu nadgodziny bo cię zjedzą wzrokiem. Druga sprawa. Zaczynasz w niedziele od 14 lub od 22 i potem wypada Ci okno w tygodniu. No i sie zaczyna,jeżeli nie przyjdziesz to znowu będziesz miał obrobion (usunięte przez administratora) i będziesz zjedzony wzrokiem. Atmosfera jaka panuje na magazynie to totalna porażka. Na drugiej jak i trzeciej zmianie masa cwaniaczków którzy "zarządzają" tym całym kuuurwidołkiem. Jeżeli nie będziesz zostawał nadgodzin i nie będziesz przychodził w dni w którym wypada Ci okno to będziesz miał rozmowę,a w niej argumenty takie jak: NIE MOTYWUJE CIĘ PINIĄDZ?!?! totalny idiotyzm w wykonaniu niejakiego Przemka który uważa się tam za Boga a jest zwykłym pajacykiem lub kto jak woli kukiełką. Nie dziwię się dlaczego są takie opinie jakie są o tym magazynie,przekonałem się sam że masa (usunięte przez administratora) którzy uważają się za (usunięte przez administratora) wie kogo. Jeżeli ktoś lubi być pomiatany to polecam magazyn Media Expert w Długołęce :) Pozdrawiam tych normalnych bo paru by się znalazło,lecz jest to garstka.

co to za spam?

Co to za spam?Ludzie ze starej ekipy wszystko co mogło zwiało do Betardu lub innych magazynów.Nawet Ci co mieli trochę więcej PLN uciekli - dlaczego? Nikt normalny nie pozwoli sobie na tak ciężką pracę za tak małe pieniądze. Nikt nie będzie biegał,bo takie pieniądze można spokojnie zarobić gdzie indziej.Co najważniejsze bez nocek,"prawie dobrowolnych nadgodzin" i "dobrowolnych dni dodatkowych".Zacznijcie szanować ludzi.

namiestnikAlbaniKarol

ale widać się dla Jara praca w tym miejscu jest znakomita bieganie z 130 kg SAIDEM na dwukułce o 3 w nocy za (usunięte przez administratora). Jarek chyba się nie szanujesz i nie masz dużych ambicji życiowych.

nie pozdrawiam
@namiestnikAlbaniKarol

Może się nie szanuje,albo to Ktoś z kierownictwa pisze.Ludzie przecież tam są co chwilę nowi pracownicy.Zobaczcie na olx co chwila szukają kogoś nowego.Dlaczego?Ludzie się zwalniają,bo nikt nie będzie BIEGAŁ z ciężkim AGD za te psie pieniądze.Zrobisz więcej nadgodzin to Ci utną kasę.Czyli w pewnym momencie biegasz za darmo:).Starzy pracownicy odeszli,bo widzą co się dzieje.Chłopaki uciekajcie stamtąd.

Cordwell Walker

nie polecam nikomu pracy w tym kołchozie druga i trzecia zmiana a jak masz za dużo nadgodzin to Cie okradną. 13 Trzynasta pensja ahaha nie daj się na nią nabrać !!!!!!

nie prawda

Jakie 14 brutto :D Chyba jak sobie 6 dni w tygodniu popracujesz to Ci tyle wyjdzie.Posłuchajcie oni już nie mają kogo do tej pracy przyjąć.Co chwila nowe ogłoszenia.Popatrzcie na olx!Wyobraź sobie,że masz 6 nocek od 24.00-8.00.To wiesz co robisz w dzień wolny w nocy?Nie możesz zasnąć!

jaro

No tak slyszalem ze urywaja z premii. Czy to prawda faktycznie to nie wiem bo nie mialem nigdy duzo nadgodzin. Moze po prostu tak bylo za tamtego kierownika bo mowili mi to starzy pracownicy. Pozdrawiam! :)

x
@jaro

Sory,ale jak dla Was takie "stawki spokojnie wystarczają" to chyba coś jest nie tak.Skoro jest tak dobrze,to czemu prawie wszyscy starzy pracownicy się zwolnili?Atmosfera jest fatalna.Pracujesz 8 godzin w nocy i potem jeszcze 2 dodatkowo.Śmiech na sali.

afejs
@x

Jest bardzo dobrze.Nawet (usunięte przez administratora) P.s:Dzisiaj też trzeba będzie zostać 2 godziny po nocce?

Zostaw merytoryczną opinię o MediaExpert - Długołęka

• Jak się pracuje w MediaExpert?

Zobacz opinie na temat firmy MediaExpert tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MediaExpert?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MediaExpert?

Kandydaci do pracy w MediaExpert napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MediaExpert