MediaExpert

Opinie o MediaExpert

Wyszo

Zakład taki sobie, godziny pracy tragiczne. Praca bardzo ciężka, chyba tylko paru osobą pasuje ta praca. Stałym bywalcom co nie widzą świata poza tym magazynem.

arnoldo ferero
@Wyszo

Nie ubliżaj osobom, które lubią swoją pracę ;) Ja jestem zadowolony. Tobie się nie podoba to ją zmień.

Chuck Norris
@arnoldo ferero

Jakbyś tam pracował to byś wiedział(usunięte przez administratora)

Pinokio
@Wyszo

Prawda godziny 4-12 odpowiadają tylko tym którzy nigdy tak nie pracowali

Sowa

Bo pewnie nie woziłeś ponad 100 kg lodowki...

Chuck Norris

Praca jest ciężka

Jak wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska w MediaExpert?

Mentos pure fresh

Możliwości są, zerknij sobie na https://pl-pl.facebook.com/Kariera.MediaExpert/

@Mentos pure fresh

Dzięki ! :)

Magazynier

Profesjonalna rozmowa, bez zbednych pytan. Od razu przyjmuja.

drops

Praca bywa ciężka, ale coś za coś.

Rafaello

Pracy jest full, ale jak się sprężysz to bez problemu można wszystko ogarnąć. Pieniądze idą w parze z obowiązkami.

Igor
@Rafaello

Przepraszam co idzie z obowiązkami? Kiedyś robiłem było nieprzyjemnie. Dzisiaj mam jeszcze kontakt z dawnymi kolegami. Jeden nawet jeszcze pracuje. Z tego co słychać i widać po ogłoszeniach, dalej szukają pracowników.

Bonanza
@Igor

Szukają bo firma ciągle się rozrasta... i wiesz ilu się zdarza osob co mysla ze zarobią nic nie robiąc... mysle ze dlatego albo emigruja za lepszym pieniadzem

Grzegorz
@Bonanza

Skoro firma się rozwija, to zastanawia mnie, czy osoby pracujące w firmie MediaExpert również mogą liczyć na odpowiedni rozwój zawodowy? Ciekawi mnie, czy zaczynając od pracy na stanowisku szeregowym, można z czasem awansować wyżej.

Hub
@Grzegorz

Jaki rozwój? Jesteś magazynierem i nim zostaniesz.

Bartek

Zatrudnia tych którzy chcą pracować. Brakuje pracowników na rynku!!

Pan P.

Coraz więcej Ukraińców, nic do nich nie mam. Jednak pracodawca wyrzuca młodych chłopaków z Polski. I zastępuje ich wschodnimi sąsiadami. Podwyżek, ani słychu ani widu. Praca praktycznie 4-brygadówka. Praca w niedzielę nie dodatkowo płatna, odbieracie przeważnie w środę, wtorek co jest bez sensu. Przed świętami i soboty się robi bo trzeba odpracować święta! 2 maj oczywiście trzeba robić. Czy tak ciężko dać 2 maja wolne i mieć 5 dni, a przepraszam 4 dni wolnego bo przecież w niedzielę robimy na 2 zmianę. Większość zakładów tak robi ,ale oczywiście nie nasz ukochany magazyn.

iwona
@Pan P.

Hej, każdy zakład odpracowuje święta. Tylko oświata ma wolne zawsze przed i jeszcze dzień po świętach...

Pan P.
@iwona

Witam, nie żaden nie odpracowuje świąt. Opracowuje się dni losowe jak np. 2 maja. Jednak zdecydowana większość daje wolne, aby pracownik miał dłuższy urlop. Rozumiem handel musi się kręcić. Żona robi również na magazynie i 2 maja ma wolne a 11 odpracowuje.

@Pan P.

Pracujesz w handlu to normalne że w takie dni będziesz miał otwarte. Co tu się dziwić ...

Agata

@Qbarsky, dziękujemy za opinie na temat pracy w firmie. Z pewnością będzie ona dużą pomocą dla osób, które planują podjąć zatrudnienie w Media Expert. Powiesz nam czy jesteś w dalszym ciągu pracownikiem Media Expertu? Czy może Twoja przygoda z firmą już się zakończyła?

Qbarsky
@Agata

W dalszym ciągu tam pracuje, jednak coraz większe poganianie. Nie można nawet stanąć i odpocząć przez moment. Niedługo się pożegnamy.

@Qbarsky

Czy taka sytuacja wynika ze zwiększonej ilości obowiązków w firmie? Może okres świąteczny jest bardziej intensywny i dlatego pracownicy mają więcej pracy? Czy ilość obowiązków jest proporcjonalna do otrzymywanego wynagrodzenia? Podziel się z nami swoimi spostrzeżeniami.

Agata

Rozumiem emocje, jednak wydaje mi się, że powinnaś doprecyzować swoją odpowiedź. Uważasz, że obsługa nie spełniała Twoich oczekiwań z uwagi na niekulturalny sposób wypowiedzi? W jakim sensie jednak mówisz o "wciskaniu" czegoś? Mam przez to zrozumieć, że zostałaś zmuszona do zakupu? Obsługa oczywiście może sugerować wybór danych produktów ale to Ty podejmujesz ostateczną decyzję po zapoznaniu się z danym sprzętem, jego parametrami i funkcjami opisanymi na opakowaniu, nieprawdaż?

Igor

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje? Podpowiedzcie na jaką umowę można liczyć na początek?

Kierowca

Byłem tam kierowcą kiedyś. Jechanka po całości. Dużo jeżdżenia a pozatym czas tak policzony czy nawet przesadzony z dojazdami do sklepów. Pauzy w tachografie to były po to żebyś rozładował towar w danym sklepie, ogólnie mogłeś zapomnieć o jakiejkolwiek przerwie czy chwili odpoczynku. Ciężko było ogarnąć wszystkie sklepy, chyba że przy jeździe po wariacku a do tego musiałbyś jeszcze gonić pracowników ze sklepów żeby szybko rozładowali towar czy przy załadunku w Perg. Oni pracowali normalnym tempem. Załadunki nieraz trwały nawet do 3 godzin a później to była na mnie nałożona presja czasu. Do tego jeszcze ładujesz w sklepach różne zwroty i śmieci. Praca była od rana do wieczora. 16 godzin Pan koordynator transportu chyba źle coś poukładał robotę tamtymi czasy lub mój były szef, który dostawał za kilometry wybierał najdłuższe trasy, to już wiedzą oni jak było. Pracownicy lub kierownictwo twierdziło że wszyscy się wyrabiają tylko nie ja. Nie jeden tam towar zwoził haha. Nikogo koniem nie będę a też pracowałem normalnym tempem pracy jak magazynierzy przy załadunkach. Praca kierowcy wtedy nie była dla normalnych. Chodź tam długo nie pracowałem byli niektórzy bardzo fajni ludzie. Przynajmniej dobre wspomnienia. Gdy dostałem krótsze trasy i mniej punktów wtedy można powiedzieć że fajnie się pracowało, szkoda że już wtedy kiedy miałem odejść. Praca była przede wszystkim spokojna bo czas był na wszystko i można było normalnie pracować. Pozdrawiam wszystkich.

Ania B
@Kierowca

Cześć, a jakie zarobki, ile mniej więcej na rękę? czy umowy czasowe czy na stałe/

Agata

@Adaś czemu pensje się w różnych miesiącach różnią? Czy do tego jest doliczana jakaś premia czy macie płacone za kilometry? Czyli MediaExpert zapewnia posiłek swoim pracownikom? Czy rozmawiałeś na temat obietnic z osobą, która jest odpowiedzialna za Twoje zatrudnienie?

Agata

@qBA aktualnie firma MediaExpert rekrutuje kierownika regionu ds. HR i pracownika działu Zarządzania Cenami - więcej informacji tutaj http://www.gowork.pl/praca/mediaexpert;pr. Może ktoś ma doświadczenie na tych stanowiskach i chciałby się podzielić z @qBA?

gal anonim

Jak tam sytuacja wygląda na dzień dzisiejszy? Dużo osób zwolniło się wraz z nadejściem wiosny? Słyszałem plotki że żabka rozwalił już jeden autobus :-) http://www.gazetawroclawska.pl/komunikacja/wypadki/a/tramwaj-zderzyl-sie-z-autobusem-mpk-ranny-motorniczy,11626109/

qBA

Rekrutują jeszcze? Nie widzie nigdzie ogłoszeń.

JonyBravo

Nie polecam

Mariano

Może troche przesadziłem z tym dodatkiem. Chyba jednak tyle nie wychodzi. Prawda, prawda... bez papierów na wózek ciężej zarobić troche.

gal anonim

Ostatnie pół roku to kolejna fala odejść :-)(usunięte przez administratora)poszedł na Tiry,(usunięte przez administratora) na autobusy,Generał się wkurzył(kładł lachę na tę robotę od dłuższego czasu :-)),potem (usunięte przez administratora)chyba z najdłuższym stażem,(usunięte przez administratora)się ostał ale podobno też czegoś szuka.Robota w słabej atmosferze,której w zasadzie nie można wykonywać dobrze bo wózkowi ciągle cię olewają.

Generał
@gal anonim

Na rozkaz. Dziękuję Wam Panowie za prawie dwa lata współpracy. Było jak było, ale nie żałuję tego wspólnie spędzonego czasu. Wiele się od Was nauczyłem, za co również dziękuję. Atmosfera przez pewien czas była naprawdę za....sta:) Przede wszystkim dziękuję(usunięte przez administratora), który starał się mnie hamować, ale zawsze miałem ręczny słaby:), więc wyszło jak wyszło. Do dzisiaj mi się zresztą w TDI zacina. Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam. (usunięte przez administratora)

żal mi Ciebie :)
@gal anonim

Ha ha ha :) Z "sentymentu" wszedłem , żeby poczytać co tam słychać w Tergu i ciągle to samo. Płacą jeszcze lepiej , a ludzie dalej nie chcą robić. Ciekawe czemu? :) # sarkazm # ironia Zawsze jak mam zaszczyt przejeżdżać obok to wysyłam fucka z pozdrowieniami. Ciągle to samo. Przychodzi wiosna i załoga dziękuję .

radko

Specjalista ds. planowania i transportu jest u nich teraz potrzebny no i zastnawiam się jak to będzie wszystko wyglądało, by chyba dla każdego od razu jest umowa o prace z tego co pamiętam, wiec dajcie znac jak to wygląda,

Zostaw merytoryczną opinię o MediaExpert - Długołęka

• Jak się pracuje w MediaExpert?

Zobacz opinie na temat firmy MediaExpert tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MediaExpert?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MediaExpert?

Kandydaci do pracy w MediaExpert napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MediaExpert