Opinie o Brose Sitech sp. z o.o. w Polkowice

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Brose Sitech sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Brose Sitech sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Brose Sitech sp. z o.o. w Polkowice

Krasnalek

Staś rysuje dom wg. instrukcji pani Asi - Narysuj dom. - Już rysuję. - Narysuj dach. - Mmm… - Narysuj okna. - Czy plastikowe mogą być? - Pokoloruj ściany domu - A w środku też? – docieka dziecko

Chips

Hejka mordeczki:)

ajg

niech ktos sie wezmie za tych nierobów z 1 hali z biura i liderów którzy tylko w kantynie przesiadują zamiast produkcji pilnować

Work

(usunięte przez administratora) Najpierw zatrudniają worków którzy odwalają najgorszą robotę a później jak są niepotrzebni to zwalniają po krótkim czasie no chyba że ktoś ma tam znajomości. To podstawa żeby tam pracować

Leszno
Work

Jak się nie ma znajomości nie warto się tam zatrudniać.(usunięte przez administratora)

Wolna Polska
@Work

To przykre, żenujące i żałosne, że Twój komentarz zniknie za parę dni tak jak inne niepochlebne dla Sitech które już zniknęły... cenzura, propaganda i manipulacja - tak w skrócie można opisać tę firmę...

@Wolna Polska

Spokojnie jak zniknie będę pisał dalej

...
@Work

Moje komentarze cały czas znikają

taka prawda

Chcę zacytować wypowiedź, bardzo mi się spodobała bo idealnie pasuje do klimatu Sitech. "Ludzie pracujący w korpo z biegiem czasu się odczłowieczają, udział w wyścigu szczurów nazazuje im decydować w oparciu o model zysk/strata nie ma miejsca dla rozwoju duchowego czy głębokim rozwoju osobowości. Prawda taka że do korpo idą ludzie z kompleksami którzy przykrywają swoje niedostatki płaszczykiem powierzchownego sukcesu jakim jest ich zdaniem praca w korpo."

Maja

Ktos nagrywa rozmowy na stołówce mikrofonem kierunkowym i donosi do dyrekcji a przewodniczącemu związków to się podoba.

on74
@Maja

Łokieć usuwa

ha, ha

welcome to wiocha.pl uuuuuu ale klimaty ...................

Witaj w sitech! nie rozsiadaj się za bardzo bo zaraz będziesz chciał stąd odejść

Na mg2 mają wprowadzić system czterobrygadowy

logistyka

ilość pracowników biurowych przerażająca jest w Polkowicach niedługo więcej ich będzie niż na produkcji ! (usunięte przez administratora)

aaa

po ilu latach masz te 2800 że się tak szczycisz człowieku?

T6
@aaa

Juz idzie 5 rok. Od 1.5 roku po zatrudnieniu taka stawka.

shell

Siema. kto jest przewodniczącym związków w Głogowie?

stary

Tym którzy poszli w świat dziękujemy, nie sztuka wylewać pomyje w ramach gorzkich żali, Ci którzy pozostali i ktorym zależy na przeżyciu firmy należy się wdzięczność. Róbcie swoje i trzymajcie się razem - nie dajcie się nakręcać i wiedzcie że wszystko się wyprostuje. Operatorzy rządzą!!!!

Pukka

Witam, zauważyłem że poszukują technika ds. zapewnienia jakości we Wrześni. jakieś opinie na ten temat? :)

PQ23

Dlaczego usuwacie komentarze?

Ja tamm i nie

Dla ludzi którzy sie wybierają do pracy, nie jest źle ale praca nie jest lekka, na poczatek ok 2400 zl na reke

nieważne

Dobrze gadasz!

Ja tamm

Jak jest we Wrześni jak wyglada praca jako tapicer monter

Praca nie jest lekka ale jeżeli ktoś dobrze pracuje to można sie fajnie rozwinąć. Zarobki w porządku i dobry pakiet socjalny. Do Głogowa nie ma sie co starać, narazie szykują się spore zwolnienia

Olek

A Ty co jesteś jakiś kolega Maryski , ze wszystko wiesz gdzie zarabiają i gdzie zwalniają.

Sprawiedliwość!
@Olek

Ciekawy artykuł wGospodarce.pl: "Komisja Europejska sprawdza zarzuty wobec niemieckich koncernów motoryzacyjnych, które podejrzewa się o utworzenie nielegalnego kartelu. Zdaniem ekspertów możliwe będą pozwy nabywców samochodów wobec nielegalnego kartelu, o którego utworzenie podejrzewa się niemieckie firmy przemysłu motoryzacyjnego - poinformowała w sobotę agencja dpa. Jak podał w piątek tygodnik "Der Spiegel", koncern Volkswagen oraz należące do niego spółki Audi i Porsche, jak też koncerny BMW i Daimler miały przez lata we wspólnym kartelu uzgadniać kwestie dotyczące techniki, kosztów i dostawców". ZŁO-DZIEJE się na tym świecie... treść art. 296 Kodeksu Karnego również brzmi interesująco w kontekście ostatnich wydarzeń z życia f.... ;)

stary
@Sprawiedliwość!

Stary, to nie centralnie sterowany PRL i KCPZPR - jakbyś miał firmę to nie dogadałbyś się z konkurencją żeby utrzymać się na rynku? Paradoksalnie Twój artykuł świadczy o tym że nawet jeśli taka jak prawda to dbają (pośrednio) o miejsca pracy...

Maja

@Pracownik to może powiedz jak wygląda praca na hali na której Ty pracujesz? Mógłbyś powiedzieć coś więcej na temat Twojej pracy oraz tego, czego mogą spodziewać się osoby, które są zainteresowane dołączeniem do sitech?

Zostaw merytoryczną opinię o Brose Sitech sp. z o.o. - Polkowice

• Jak się pracuje w Brose Sitech sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Brose Sitech sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 96.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Brose Sitech sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 88, z czego 4 to opinie pozytywne, 72 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Brose Sitech sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Brose Sitech sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Brose Sitech sp. z o.o.