Opinie o Brose Sitech sp. z o.o. w Polkowice

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Brose Sitech sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Brose Sitech sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Brose Sitech sp. z o.o. w Polkowice

Eva

Ile godzin pracują czy pracują na zawsze 8godzin czy zależy do 10godzin? Odpisz

Jak dużo osób pracuje w Brose Sitech sp. z o.o.?

Obozowicz

Pytasz o Biurowych, czy fizycznych?

Bolololo

Jakie zarobki w HR z j niemieckim - rekruitment partner?

Były obozowicz

Praca na produkcji niczym w obozie. Zarobki marne. Jedynie dodatki coś ratują choć sama specyfika pracy zabija człowieka fizycznie i psychicznie. Opcja pracy w logistyce całkiem spoko choć od panów z logistyki wieje mocno prostactwem, szczególnie na zmianie tego całego Roberta F. Ogólnie odradzam. Przepracowane 2 lata i niestety zmarnowane dwa lata. Nic tam nie zmienia się na lepsze

Tati
@Były obozowicz

A jest tu opcja przechodzenia między działami? Jak ktoś właśnie zatrudni sie np. w dziale logistyki, to po czasie można zmienić dział np. na HR lub marketing? Firma pozwala na takie przejścia lub na rekrutacje wewnętrzne pomiędzy oddzielnymi obszarami?

Leszno
Bolek

W tej firmie króluje niepewność i brak poczucia bezpieczeństwa.Nilogo nie szanują.Nawet tych starszych wiekiem.Bez ich zgody przenoszą ich na inne hale a nawet zmieniają im zmiany.Zawsze kłamią ,że to na krótko...My młodzi ,to widzimy i chcemy uciekać...

Kamila
@Bolek

A niepewność to chodzi o zwolnienia? Samo przenoszenie to chyba nic strasznego? A jak z nowymi osobami? Jest szkolenie wstępne na stanowisku pracy?

@Kamila

To przenoszenie:z Nienacki ,na inną zmianę,to jakby zaczynanie pracy w innym zakładzie po wielu latach pracy.Niwe otoczenie,przełożeni,itp.Zawsze kłamią , że na krótko!Jednostka niczym!Nowych szkola "starzy"

Lolek
@Kamila

Nowo przyjęci pracownicy to na podfirme wakacje czy zmniejszenie produkcji święta cz też inne przestoje i pracownik wypad ogólnie fizycznych zakład pracy nie szanuje rzucanie po wszystkich działach wstępne szkolenie he he firmy nie polecam pracuje już ładne parę lat ale planuje odejść zarobki bardzo odstają od średniej w okolicy naprawdę nie warto

Ewelina

Zauważyłam, że poszukują nowych kandydatów na stanowisko kierownika. Z tego co opisują, to wypłacają premie, wkładają w rozwój pracownika. Czy ktoś może się wypowiedzieć, jak to wygląda od wewnątrz? Jakie te premie i za co? Jak można się rozwinąć?

Kolejny niezadowolony

Rzeczywiście przyjmują azjatów tylko poto aby nie płacić Polakowi godziwie zakład nie wart zawracania głowy dobra rada do tych co planuja zachaczyc sie w tej firmie szukajcie pracy w porządnej firmie bo ta taka nie jest

@Kolejny niezadowolony

To inne narodowości nie dostają tych samych kwot co Polacy? Skąd to wiesz? Dla naszych jakie są stawki jeśli można wiedzieć? Jest sama podstawa czy premie tez?

ultras

byłem na rozmowie jakies 3 miesiące temu..mimo sporego doświadczenia, miejscowego zamieszkania, zgodzenia się na 4 brygadowy system itp ...zero odpowiedzi do dzisiaj hehe...pomimo ze typek zapewniał ze jaka odpowiedź by nie była dadzą znać...ale uznlai że polakowi nie warto poświeci na odpowiedż 30 sekund lepiej sprowadzać ukraińców czy azjatów...firma porażka

Wiesiek 57

Tak dziadowskiej firmy nie spotykałem od wieków . Brak toalet dla gości firmy. Oczekiwanie mimo awizacji ustalonej przez ta firmę o 2 do 24 godzin .(usunięte przez administratora)

Pracowałem 1 miesiąc

wypłata 2100zl w roku 2018 w ekipie ukraincy i ludzie z kryminalu krecisz jedno i to samo jak robot przez 8h a jak lider ma dobry humor to cie puści do toalety praca dla najgorszego sortu podludzi, nie pozdrawiam

Małgorzata
@Pracowałem 1 miesiąc

A umowy są , macie takie kwoty na umowach? Ale to macie jakieś stałe przerwy? Oprócz tej kwoty co podałeś to mieliście jakieś premie za efekty pracy?

Piter

Wypowie się ktoś o pracy na tłoczni jako operator urządzeń produkcyjnych? Praca ciężka fizycznie?

Piter

Tak, pracowałem już w sitechu w 2029 roku ale na hali nr 2 i na kabinach spawalniczych tyle, że w work service.

Bodzio

Pracuje w sitech na hali 2 na kabinach wiadomo praca monotonna ale nie ma co narzekać ciężko nie jest ludzie bardzo fajni zarobki wiadomo nie takie jakie człowiek oczekuje norma do wyrobienia na spokojnie nikt nie narzeka że za mało zrobione na innej zmianie czy hali może być inaczej ale mi się trafiła bardzo fajna i zgrana ekipa

Obecny pracownik
@Bodzio

I tu się zgodzę! Też pracuje na hali 2 ,trzeba podchodzić pozytywnie do życia,pracy i ludzi a nie tylko narzekać jak większość tu pracowników. Ogarnijcie się!

były
@Bodzio

nie wszyscy wchodzą tyłem ,

Hejka, znalazłam na stronie firmy ofertę na stanowisko Specjalista ds. wynagrodzeń i benefitów. Piszą tam o pracy hybrydowej i zastanawiam się jak to wygląda? Więcej pracujecie z domu czy z biura? Poza tym jak kształtują się zarobki w dziale HR? Dajcie znać bo nie wiem czy słać cv :)

@Karolina

Teraz ogłosili ,że personalnie b.krotko będą dostępni w biurach...Dowiedz się skąd ten wolny etat...? (usunięte przez administratora)...Zarobki na pewno niezłe.Pozdrawiam!

pupilek (usunięte przez administratora) nic dziwnego , jego brat pracował , ale dawno temu się zwolnił , w czasach kiedy (usunięte przez administratora)że za bramą czakają i jak się nie podoba to poszedł

Olek

Ta firma niewiele soba reprezentuje wyplaty marne wiec i podwyzki o ile beda tez beda marne tak samo jak nasze zwiazki zawodowe

xxx
@Olek

wkrótce będą wybory do związków kandyduj może coś polepszysz

Cykpyk

(usunięte przez administratora). Zrobisz coś co mu się nie podoba to każe ci łazić po hali z kartką i zbierać podpisy od ludzi które musisz mu pokazać i powiedzieć mu jak bardzo zostałeś upokorzony.. (usunięte przez administratora) powoli nie wytrzymuje ale i tak ludzie u niego mają robić ponad norme, nikt nie może na chwilę stanąć, porozmawiać, napić się kawy bo od razu gania cię do roboty. A usłyszeć z jego ust proszę lub dziękuje to jak zobaczyć Św.Mikołaja. Zero pokory, wszechwiedzący.. (usunięte przez administratora) Nie ogarnia nic.. Lata z telefonem i co 10 min wykonuje telefon do Wiśni żeby zdać raport i powiedzieć, że nie radzi sobie ze swoimi pracownikami a ur długo naprawia maszyne. Seba..? Seba od jakiegoś czasu w sumie jest w porządku, złego słowa powiedzieć nie można ale swoje za uszami ma. W śród pracowników zaczynają się pojawiać zastępcy liderów, lepiej uważać co się przy kim mówi. (usunięte przez administratora)Premia obecnościowa 10% za przepracowany cały miesiąc i premia za wyniki, procent zależy od oceny jaką dostaniesz od lidera, nie liczyć na kokosy bo góra ugadana jest z liderami, że mają oceniać surowo, tylko żeby obniżyć ci dodatek. Do tego jest premia kwartalna która albo dostaniesz albo nie. Zysków w tym roku nie było i już na ostatnim spotkaniu z załogą po cichu uświadomili nas, że w przyszłym roku też nie będzie. Wakacyjne jakie takie są i świąteczne też.

7TP
@Cykpyk

Pierwsza hala?

Praca tymczasowa to powiedzmy praca na 3 miesiące i koniec wylatujesz z roboty tak?

Praca jest okej. Dużo wyzwań i ciekawi ludzie

Gif

Jakich wyzwań ??? 8 godzin monotonnej roboty i koniec.

@Gif

Kręcenie śrubki w prawo i wkładanie do maszyny cnc elementów przez 8h uważasz za ciekawą pracę pełną wyzwań? Boże to co ty musisz czuć w innych aspektach życia codziennego?. Ludzie pracujący tam są ok tutaj się podpiszę obiema rękoma. Liderzy hmm chciałbym nie wrzucać wszystkich do tego samego koszyka pt " z zegarkiem w ręku w imię firmy i dla Pana kierownika za wszelką cenę norma musi być" jak to wszedzie są ludzie i ludzie. Rozumowanie kierownictwa na etapie mamy mało ludzi więc podwyższyny im o 50% targety. Rozumowanie 5latka ale kto bogatemu zabroni. Jeszcze raz pozdrawiam pomocnych i (usunięte przez administratora) ludzi z montażu sprawalni. Pełny podziw i szacunek

Do: Były pracownik

Sitech to nie tylko dział produkcji :)

Chyba wyzwisk jak się nie wyrobisz.

Obecny pracownik

Praca w Sitech brose to taki trochę (usunięte przez administratora), masz (usunięte przez administratora) Nie rozmawiać. Jesteś dobrym pracownikiem do póki wyrabiasz normę i nic nie potrzebujesz, pracodawca dysponuje calym Twoim urlopem, jak wracasz z l4 lub opieki masz kary nałożone przez liderów, którzy myślą że są mądrzejsi od Ciebie. Nie polecam pracy tutaj, szkoda zdrowia fizycznego i psychicznego.

były

czyli przez 23 lata nic się nie zmieniło

@Obecny pracownik

Pracuję w Sitechu (usunięte przez administratora) lat i nie wiem o jakich karach za L4, czy opieki mowisz? Pracodawca zarządza urlopem? Owszem jest jeden taki (usunięte przez administratora), ale pozwala sobie na takie działania, (usunięte przez administratora)!

Do modzia

Zapomniałeś dodać że oferuja jedne z niższych pensji w regionie warunki zatrudnienia śmieciowa umowa pozbywają się ludzi przy pierwszej okazji aby tylko nie zapłacic więcej firma pokroju Janusza nie warto się zatrudnieniac lepiej się zwolnić

Mieczysław
@Do modzia

Wszyscy pracują na umowie zlecenie? Nawet kilkuletni pracownicy? Bo w niektórych firmach pracownicy są nagradzani jednak lepszymi umowami po czasie, dlatego się zastanawiam jak to tutaj wygląda?

7TP
@Mieczysław

Kiedyś tak bywało, że zatrudniali pracowników z firm zewnętrznych, tzw. "worki" najpierw 3 lata na umowach zlecenie i później 3 lata na czas określony, ale po przyjęciu do Sitechu dalej nie dawali czasu nieokreślonego tylko znowu określony czy jakoś tak. Starzy pracownicy mają na czas nieokreślony, oczywiście na różnych działach może być różnie, ja mam nieokreślony. Worki pozwalniali na początku pandemii.

@Mieczysław

Pracuje od początku, większość ma umowę na Sitech, część nowych dostaje na podfirme i z czasem - zazwyczaj po kilku miesiącach przechodzą na umowę na Sitech. Nie zwalniają jak leci, zwolnienia się trafiły raz jak przyszła pandemia i cały zakład stanął na dwa miesiące, wtedy rzeczywiscie Ci, którzy mieli umowy na podfirmę przedłużane co miesiąc nie mieli ich przedłużonych, ale jak sytuacja się uspokoiła mieli możliwość powrotu i są tacy, którzy wrócili

Modziu

Opinie negatywne jak najbardziej zasłużone ta firma to (usunięte przez administratora) marne wypłaty ludzie tracą zdrowie brak perspektyw wyzysk brak poszanowania dla pracownika to tylko kilka atrakcji w tej firmie ludzie odchodzą i na pewno nie żałują

Zostaw merytoryczną opinię o Brose Sitech sp. z o.o. - Polkowice

• Jak się pracuje w Brose Sitech sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Brose Sitech sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 95.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Brose Sitech sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 87, z czego 4 to opinie pozytywne, 71 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Brose Sitech sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Brose Sitech sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Brose Sitech sp. z o.o.