Opinie o Brose Sitech sp. z o.o. w Polkowice

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Brose Sitech sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Brose Sitech sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Brose Sitech sp. z o.o. w Polkowice

zibi

Podsłuch.

Daniel

O co Ci chodzi , umowa ? jak będziesz pracował to dostaniesz umowę.A potem jak zwykle - nie sprawdzisz się .

Daniel

non

Podsłuch w kantynie.

NON

Jaka umowę ? na Twoje miejsce est już stażysta .

logo firmy Operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.

work

kiedy?

Frezer

Co Ty z tym frezerem ? jest ktoś potrzebny na umowę zlecenie.

Frezer

Co Ty z tym frezerem ? jest ktoś potrzebny na umowę zlecenie.

worker

Jest jak jest i jest normalnie? Chyba żartujesz. WORK CIE łupie na kasę. Dyrekcja ma was za MAŁPY. Bandy kucharzy karierowiczami a Ty mówisz, że jest normalnie? Po podsłuchaniu rozmów majstrów i ich donosicieli może by CI się oczy otworzyły a TY mówisz, że jest ok? No to powodzenia oby CI szybko do emeryturki tam zleciało hahaha.

worker

kto by tego nie zrobił hahahaha?

worker

dokładnie strzelić z ucha prosto u źródła, jak chcesz być gość zrób to przez (usunięte przez administratora)Twoja kariera nabierze tempa.

daniel

Tez szukam kontaktu aby szwagra zatrudnić do biura ,najlepiej do planowania .Masz jakieś namiary jak to zrobić?

@daniel

hahahahahaha i o tym była mowa właśnie wyżej

zibi
@daniel

Najlepiej zadenuncjować kogoś np. do dyrekcji lub napuścić wartowników , zawsze się coś znajdzie.

Lili
@zibi

Jak chcesz awansować to zadzwoń na wartownie - gościa wywalą a Ty wskakujesz na jego miejsce (po wcześniejszym napisaniu podania na te stanowisko).

Ja mówię o Głogowie.

pracownik o/Głogów

Po pierwsze to zrobiłem zwykłą literówkę co się zdarza a Ty pewnie siedzisz i każdy komentarz piszesz ze słownikiem w dłoni. Po drugie pisałem że na stażu zarabia się ok 1000zł a nie powyżej...kłania się czytanie ze zrozumieniem czego uczą w podstawówce(najwidoczniej nie dotrwałeś do tego etapu edukacji). Po trzecie to wszyscy wiedzą jaki On ma samochód. Widzę że Wasze komentarze skłaniają się tylko w jedną stronę i nie potraficie napisać czegoś z kulturą ale to nie jest mój problem, to tylko świadczy o Was. Ja mam to osobiście gdzieś. W Polkowicach zarabiacie lepiej(jak już pisałem, wystarczy tylko zapamiętywać więcej z czytanego tekstu) i będziecie zarabiać to jest wiadome. Jesteśmy młodym zakładem i sytuacja u Nas będzie się poprawiać. Z wynagrodzeniami zapewne nie dogonimy Was nigdy, ale czy ja coś pisałem inaczej? Uważam po prostu że patrząc na rynek pracy naszej okolicy to nie zarabia się u nas aż tak źle to jak się pisze. Ok w ASP zarabiają możliwe że też więcej ale skoro tak to idź tam pracować nikt Cię przecież w Sitechu nie trzyma na siłę...Czytając te wasze komentarze Panowie: haha,Jan i Worker, widzę że nie ma co tracić czasu na dyskusję z Wami bo jesteście poziomem intelektualnym raczej daleko od normy więc ostatni raz odpisuję na wasze jakże to denne komentarze.

@pracownik o/Głogów

Dla Twojej wiadomości nie pracuje już w Sitechu od kilku miesięcy i nawet jakby mi oferowali 3tys to nie wrócę. Cieszę się, że opuściłem ten zakład i znalazłem coś gdzie przejawia się większy szacunek. Może i jesteście młodym zespołem i 3 lata istnieje a ludzie dalej na tych samych stawkach robią. We Wrześni od początku dostali więcej ale powiesz tak jak góra, że tam jest inny rynek...

@pracownik o/Głogów

om to nie literówka tylko elementarne złamanie zasad pisowni (nie trzeba siedzieć ze słownikiem do każdego komentarza jak się czyta w życiu książki- to samo przychodzi). No i ten tekst jesteście daleko od NORMY hehehe. Słowo klucz :) Tak naprawdę to nie chodzi o kasę, o nowe auta tylko jak Jan pisało szacunek. A wiesz jak o was dyrekcja mówi? Ja słyszałem. Powtórzyć?(usunięte przez administratora) Jeszcze jakieś pytania?

U.R
@worker

(usunięte przez administratora).Sam instalowałem na polecenie ............. domysł się kogo ?

hahah
@U.R

Kantyna to wiem. Tylko moja aplikacja goniometryczna pokazywała mi drugi kierunek, że szatnie.

praciwnik o/Glogow

Z zadnej "sitechowskiej rodziny" nie jestem. Jak tak narzekacie na prace w tym zakladzie to moje krotkie pytanie: na (usunięte przez administratora) tam pracujecie? Zwolnijcie sie wpi*du!

Ruri
@praciwnik o/Glogow

Nie jesteś z SITECH-owskiej RODZINY !! Jak masz jakieś stanowisko to musisz być z rodziny,inaczej biurowa mafia nie dopuści. Spojrzyj na książkę telefoniczną - TE SAME NAZWISKA a tylko imiona się zmieniają !!!! A jak inne nazwisko - to to jest sąsiad albo szwagier.

Miron

Do komentarza powyżej ,, pracownika" ,Z czyjej Sitech-owskiej rodziny jesteś ???

pracownik o/Głogów

Jak czytam większość tych opinii to śmiać mi się chce..po pierwsze jakie nagrywanie rozmów? Po drugie na zakładzie jest pełno kamer(jak na taki zakład przystało), więc jak ktoś coś "odwala" to wiadomo że się nie obejdzie to bez"echa" a jak jesteś dobrym pracownikiem to nie masz się czego obawiać. Następnie jeśli chodzi o staż to na rękę dostaje się ok 1000zł( wiem bo sam od niego zaczynałem). Zarobki w sitech Polkowice są znacznie lepsze od Głogowa to nie podlega żadnym dyskusją, ale pamiętajmy że Głogów to nowy zakład i będzie się rozwijał( już teraz sam dział MLB przynosi duże zyski firmie a ma być jeszcze powiększony) i w przyszłości będą otwierane tam inne działy, lecz to wszystko wymaga czasu, nie od razu Polkowice zbudowano). Ktoś napisał że po negocjacjach Głogów dostaje podwyżkę na kebaba a łysy przyjeżdża nowym passatem...ten passat jest autem firmowym i jakbyś miał jego stanowisko też byś takiego miał więc nie pierdziel głupot. Pracę w Sitechu zaczynałem od stażu, potem dostałem uwomę na Work Service i na Umowę Sitechowską przeszedłem po zaledwie 3 miesiącach...i nikomy że tak napisz (usunięte przez administratora) nie lizałem ani nikogo znajomego w firmie nie mam. Jeżeli jesteś dobrym pracownikiem to jest to doceniane wcześniej czy później. Rotacja w Głogowie jest duża w ostatnim czasie, ale ludzie którzy odchodzą dostają prace na Hucie albo w Kopalni więc kto by nie odszedł?! Ja osobiście polecam pracę w Sitechu, nawet w Głogowiskim, ponieważ gdzie w okolice dostaniesz lepszą pracę ( nie licząc Huty i Kopalni)? Wolisz robić na budowie? Warunki pracy są dobre, nie martwisz się o ciuchy robocze ani o nic. Ok zarobki nie są super ale patrząc pryzmatem Polkowic...Co miesąc masz kasę na konto na czas, zyski dostajesz, premie dostajesz, zimą masz ciepło, dach nad głową masz więc nie rozumiem większości tych komentarzy...pewnie je piszą ludzie którzy zostali zwolnienie bo byli "nierobami" albo pracownicy którzy "uciekają" od roboty i dalatego nikt ich nie docenia.

@pracownik o/Głogów

heheheh dobre, dobre.... "to nie podlega żadnym dyskusją" umiesz pisac? Nie trzeba isć do huty czy kopalni zeby miec lepiej w Glogowie. Skad wiesz jakie to auto? Siedzisz na klęczniku pod biurkiem u tego konowała? To już chyba kojarze ktoś TY.

@pracownik o/Głogów

Chociażby w ASP są lepsze zarobki niż w tym oboziku. A na stażu ponad 1000zł się nie weźmie.

@worker

Hmm jeden dział zawsze był u góry i chyba domyślam się kto tak tam im wchodzi.

haha
@jan

dokładnie, facet lub jakaś facetka bedzie mi tu pitolić jak wygladaja sprawy w tej firmie. W Glogowie są kamery? PRzyjedz do Polkowic na pierwszą halę. Dwa to naprawde nie mów, że jestinaczej bo kariere w sitech zaczynalem jak konczyles/as studia kucharskie. Dzis mam umowe na stale a z waszych podwyzek kulają tu ze śmiechu. Nie macie nadal tyle co WORKI w Polkowicach 3 lata temu. Coś jeszcze? Aha jak tak bardzo włażisz w (usunięte przez administratora) góze to pamietaj jedno (i to nie moje są słowa) (usunięte przez administratora)

dokładnie Moni, masz racje

Pawel

Obecnie pracuje w fajnej firmie nie nazekam mam 3200 na reke jestem operatorem. Ale u nas na 1/3 maszynach sie robi na codzie ostatnio mialem 4 ale to na 1 cykl 40 minut 2 cykl 20 minut i 3 i 4 po 5 minut cykl. Ustawiac ustawiam maszyny za to mam dodatek 500zl. A moze mi ktos na reszte pytan odp jaki system maszyn macie ? Czy firma jest podzielona na tylko tokarzy tylko frezerow ? bo spotkalem sie juz z wszystkich w roznych firmach co mi opowiadali ludzie.

@Pawel

omijaj z daleka Sitech. (usunięte przez administratora) pozdro

Pawel

Siemanko mam pytanie co do stanowiska frezer-tokarz jak to wyglada jake stawki na start. Jakie normy? Jako operator tylko wrzucam czy tez mozna ustawiac maszyny? I na jakim systemie sa ? Fanuc Simens ? Czy jest podzial na tokarzy i frezerow czy robi sie na tym i na tym?

@Pawel

i znów, jako operator nie masz prawa za bardzo tykać (ustawiać) paneli. Jesteś tam tylko małpą. Oczywiście jeżeli chcesz zostać małpą frajerem (to taki wyższy poziom) to wtedy robisz za kilku a pieniadze dotajesz dalej te same. Nie polecam.

NON

CO ZA KOBIETA Z BIURA WYPISUJE TAKIE KŁAMSTWA !!!

NON

CO ZA KOBIETA Z BIURA WYPISUJE TAKIE KŁAMSTWA !!!

Zostaw merytoryczną opinię o Brose Sitech sp. z o.o. - Polkowice

• Jak się pracuje w Brose Sitech sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Brose Sitech sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 96.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Brose Sitech sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 88, z czego 4 to opinie pozytywne, 72 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Brose Sitech sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Brose Sitech sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Brose Sitech sp. z o.o.