Opinie o Cupcake Corner Bakery Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Cupcake Corner Bakery Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Cupcake Corner Bakery Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja lodów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cupcake Corner Bakery Sp. z o.o. w Kraków

Ari

Dzień dobry, mam na imię Aryna i byłam pracownikiem Cupcake Corner Bakery w roku 2018 w Warszawie, od marca do końca września. Wyszła taka sytuacją, ze pilnie potrzebuję potwierdzić, ze byłam waszym pracownikiem do urzędu, lecz mój egzemplarz umowy został zgubiony jak przeprowadzałam się. Mogę jakoś prosić o kontakt czy mail, żeby mogłabym z kimś omówić sprawę? Serdecznie proszę o odpowiedz!

Olga Nowy wpis
@Ari

Powodzenia w szukaniu, trzymam kciuki :) Ja niestety nie pomogę, ale skoro już tu jesteś mam do ciebie pytanie :) Czy polecasz prace w firmie? Warunki ci odpowiadały? Chciałabym rekrutować, ale się waham

Co XD Nowy wpis
@Olga

Chcesz rekrutować do zamkniętej od ponad dwóch lat firmy? Powodzenia ????

Olga Nowy wpis

Produkty są najwyższej jakości , właściciel jest miłą osobą , pełną pomysłów, warunki pracy są takie jak wszędzie w gastro tak naprawdę … Niestety kuleje obsada.. Brak ludzi do pracy powoduje przemęczenie stałych , dobrych pracowników , a to skutkuje rotacją. Ponieważ lokale są fajnie wyposażone , pracujemy z dobrym produktem , tak naprawdę pracownik barista nie ma się do czego przyczepić . Jeśli chodzi o warunki finansowe na wyższych stanowiskach - nie są zadowalające w porównaniu do innych firm w tej kategorii.

Krystyna Nowy wpis
@Olga

Brakuje ludzi do pracy przez niskie zarobki czy inną kwestię? Czyli nadgodziny są tam normą czy jednak udaje się bez tego?

C.

ogólnie nigdy nie pracowałam w takiej branży i stresuje się, że mogłabym temu nie podołać, szczególnie jeśli chodzi o język angielski (choć niby mam B2 ale słówek czasem braknie), ale mam wrażenie, że cupcake corner to takie super miłe miejsce do spędzania czasu i myślałam, że taka atmosfera jest również wśród pracowników. Jestem ciekawa, jaka jest stawka za godzinę? I czy obecnie szukają pracowników?

@C.

Dzień dobry, niestety w związku z sytuacją epidemiologiczną w naszym kraju nasze kawiarnie wciąż pozostają zamknięte, przez co nie poszukujemy obecnie żadnych pracowników. Pozdrawiamy

Nana

Wszystkim odradzam rozpoczęcia tam pracy .(usunięte przez administratora) Odradzam Kochani

Aplikowałeś do firmy Cupcake Corner Bakery Sp. z o.o.? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
Leszno

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Cupcake Corner Bakery Sp. z o.o.?

Prod

Cała "góra" wprowadza nerwową atmosferę. Oczekiwania z kosmosu i tylko wymagania.(usunięte przez administratora) Ekipa w pracy za to bardzo przyjemna(usunięte przez administratora)

Niezadowolona

Jest tragiczna, kierownictwo to zart, oszukuja z wyplatami, i jest mobbing nad pracownikami.

@Niezadowolona

Skierowaliśmy wniosek do odpowiednich służb o wydanie adresu IP i ustalenie tożsamości osób zamieszczających komentarze o charakterze zniesławienia, naruszające dobre imię Spółki.

@Niezadowolona

Nic się nie zmieniło od tego czasu.

Kamil

Podpowie mi ktoś czy firma aktualnie potrzebuje kogoś do pracy?

@Kamil

Tak, obecnie poszukujemy do pracy baristów. Zachęcamy do aplikacji poprzez wysłanie CV na adres: praca@cupcakecorner.pl.

ann

Świetna atmosfera, bardzo dużo można się nauczyć, zdobyć ogromne doświadczenie nie tylko z dziedziny obsługi klienta, ale przede wszystkim jako barista. Ogromnym plusem jest to, że w każdej chwili można użyć karty pracownika i zjeść każdy dowolny produkt! Trzeba się czasem uodpornić na zachowanie niektórych klientów (np. mylenie kawiarni samoobsługowej z restauracją), ale poza tym zachęcam każdego.

Zuza

Może to konkurencja inspiruje ludzi do pisania negatywnych komentarzy?

Grzybek

Praca dobra tylko na chwilę. Nie bez powodu jest tak ogromna rotacja pracowników. Polecam wybrać coś innego bo tutaj niczego się nie nauczysz a na pewno nie rozwiniesz się zawodowo jak Ci naobiecują. Szkolenia baristyczne? Śmiech na sali... Szczerze nie polecam

Iwona

Zastanawiasz się nad aplikacją do firmy? Informacje na temat pracy w Cupcake Corner Bakery znajdziesz w zakładce kariera: http://www.gowork.pl/opinie_czytaj2,682457,0,0,kariera

damian

Warto próbować, w końcu tak naprawdę nic więcej na co dzień w tej pracy Cię nie spotka, niż rozmowa z klientem po angielsku.

Joanna

Cześć :) Znowu pojawiło się ogloszenie o pracę w Krakowie. Bardzo lubię te kawiarnie i chętnie bym się zatrudniła. Jedyne co mnie martwi to angielski. Co oni rozumieją przez "znajomosc plynnego angielskiego"? Ogólnie porozmawiać po angielsku potrafię i jeśli chodzi o zamowienia to również wszystko bym zrozumiała ale czy taka znajomość wystarczy??

@Joanna

Wystarczy - zachęcamy do aplikowania.

nick

@red: 1) ogloszenie na olx i gumtree od paru miesiecy (najnowsze dzisiaj o 16:20) swiadczy o czyms przeciwnym. Kazdy, kto sledzi ogloszenia o prace stosunkowo systematycznie, moze sie o tym przekonac, to latwo sprawdzic po dacie umieszczenia ogloszenia, na gumtree jest aktywne od czerwca. Obecni i byli pracownicy rowniez sa tego siwadomi. Prosze nie klamac :-) Dodam jeszcze, ze rotacja jest duza, poniewaz pracownicy sa wpisywani na 14 godzin do grafiku, czasem pare dni z rzedu, za minimalna stawke, bez zadnych pracowniczych bonusow. Jedynym powodem, dla ktorego ccb nadal znajduje pracownikow jest fakt, ze sa rozpoznawalni wsrod klientow, ale nawet ci zauwazaja, ze pracownicy zmieniaja sie co kilka miesiecy. 2) godne warunki finansowe to wedlug Ciebie 7 zl i 8 po przeszkoleniu? Wieksza stawke maja osoby zmywajace w restauracjach w krakowie.

Cupcake Corner
@nick

nick - Dziękujemy za Twój (anonimowy) feedback. 7 i 8 to stawka początkowa - szkoleniowa w Krakowie. Większość osób, które są najbardziej zaangażowane i mają najlepsze wyniki może się zaangażować się w dodatkowe obowiązki, większości do wykonania w czasie pracy jako barista i tu pojawiają się dodatkowe premie - od 250 zł/mc w zwyż. Dochodzi do tego premia za realizację celu związanego ze średnim rachunkiem dla całego Zespołu oraz możliwości dalszego rozwoju na stanowiskach kierowniczych. Co do ilości ogłoszeń - im większa firma tym więcej ogłoszeń. Zobacz, że duże sieci gastronomiczne mają stałe ogłoszenia. Wynika to z tego, że Kraków, Warszawa są miastami możliwości dla studentów, którzy w większości przypadków są spoza tych miast. Często odchodzą z pracy ponieważ mają sesję do zaliczenia, wyjazd wakacyjny, staż, pracę w zawodzie, program Erasmus lub oczywiście chcą zmienić pracę pozostając w tej branży - co w naszym przypadku zdarza się niezwykle rzadko i z czego jestśmy bardzo dumni. Dla większości naszych baristów praca w gastronomi jest pracą tymczasową, na okres studiów. Dokadamy jednak wszelkich starań aby było to doświadczenie obfite w dobrą zabawę, nowe umiejętności takie jak : organizacji własnej pracy, dbania o stanowisko pracy, obsługi klienta, pracy w zespole, odpowiedzialności za finanse, raportowanie, etc a przy tym aby dawało adekwatne wynagrodzenie. Pozdrawiamy!

Łakomczuch

Mozę nie z najlepszych produktów :-P aleee pycha jadę jutro na ciasteczkaaa

Z napiwków też da się wyciągnąć coś fajnego :)

Pracusia

Bardzo dobra atmosfera , wiadomo Klienci czasem wkurzający ale to już siła wyższa ogólnie kasa ok warunki też i spokojnie można się dogadać

Zapraszamy w takim razie do aplikowania :)

Możemy uzupełnić, że szkolenia są prowadzone na najwyższym poziomie i na najwyższej jakości produktach.

Dokładnie tak! Zachęcamy do przesyłania CV.

Pycha ciasteczka przemiła obsługa polecam

Dziękujemy!

joker, jeśli miałbyś ochotę aplikować, to jak najbardziej zachęcamy.

Zostaw merytoryczną opinię o Cupcake Corner Bakery Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Cupcake Corner Bakery Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Cupcake Corner Bakery Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Cupcake Corner Bakery Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 46 ocen.

Cupcake Corner Bakery Sp. z o.o.