Opinie o Ewa Niemiec Olimp w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Ewa Niemiec Olimp. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Ewa Niemiec Olimp o rekrutacji.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja lodów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ewa Niemiec Olimp w Kraków

Jak wygląda praca w firmie Ewa Niemiec Olimp w mieście Kraków, mieliście z nią doświadczenie? Zachęcamy nowych pracowników do podzielenia się informacjami na temat pracy w firmie!

xyz Nowy wpis

Ciągłe zastraszanie, wymagania kierownictwa przekraczają możliwości pracowników. Obcinają etaty, przez co osoba zatrudniona na jedno stanowisko musi wykonywać pracę za trzech za najniższą krajową i podczas 12 godzinnej zmiany często nie ma mowy o przerwie, jeżeli usiądziesz i zobaczą to na kamerze w najlepszym scenariuszu dostaniesz telefon od menagera z reprymendą, w najgorszym dyscyplinarkę. Podczas rozmowy o pracę obiecują śliwki na sośnie, a w rzeczywistości zamiast premii dostaniesz kopa (usunięte przez administratora) bo nawet przy dobrych wynikach sprzedaży znajdą powód żeby się przyczepić. Kucharze się starają, ale wyobrażenia "góry" na temat działania restauracji bemarowej wskazują na to, że nie mają pojęcia jak taką prowadzić. Jedzenie często leży od rana do wieczora, kiedy przyjdzie klient ze skargą w pierwszej linii dostaje się obsłudze, podczas gdy kierownik nie pozwala na wyrzucenie zelżałych od kilku godzin frytek dopóki nie zejdą :) atmosfera pracy zależy od punktu, ale osobiście trafiłem na miłych współpracowników, jednak ciągłe straszenie regionalnymi siada w końcu na psychę. Plusem jest to że przyjmują każdego, nawet bez doświadczenia, więc można przemęczyć się te kilka miesięcy i zdobyć wpis do CV zanim znajdziesz miejsce w którym szanują swoich pracowników.

:) Nowy wpis

serdecznie odradzam pracę w olimpie. doproszenie się o uop to wyczyn. brak przepływu informacji odnośnie bieżących spraw. marne zarobki. pracowników nie traktują jak ludzi. zwalniają dla kaprysu i czekają na drobne potknięcia. nikt się nie może czuć tam bezpiecznie i w każdej chwili każdy może wylecieć nieważne czy się stara czy jest dobrym pracownikiem czy nie. brak jakichkolwiek benefitów dla pracowników. niewarto.

@szara myszka 9 Nowy wpis

Zostałam zwolniona, będąc na L4 do dziś nie mam świadectwa pracy, ani podpisanego wypowiedzenia więc jak to jest możliwe

Zostaw merytoryczną opinię o Ewa Niemiec Olimp - Kraków

• Jak się pracuje w Ewa Niemiec Olimp?

Zobacz opinie na temat firmy Ewa Niemiec Olimp tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Ewa Niemiec Olimp
  • Gen. Józefa Kustronia 60