Huccar

Poznań

Opinie o Huccar

topik

i bardzo dobrze, zawsze to jest wartość dodana do pracy

Marek

Odradzam naprawę tam auta. Szkoda, że tak długo ciągnął na tym rynku. Bo dawno powinni upaść ze swoimi praktykami. A ty jak chcesz pracować w Huccar to najpierw daj im do naprawy auto. Wtedy będziesz wiedział ile zarabiają to twojej niewolniczej pracy.

były klient

Widzę, że oszuści na całej linii. Mi podczas ostatniego przeglądu smutny Pan ze stacji kontroli, po tym jak poprosiłem o paragon, powiedział - \\\\\\\"a co żona Cię sprawdza?\\\\\\\". O paragon poprosiłem ponieważ usłyszałem okrągłą kwotę a z tego co się orientowałem przegląd miał być w innej cenie. Następnie nie wydał reszty mówiąc- \\\\\\\"nie wydam bo nie mam\\\\\\\". Fakt, było to może 2 zł ale pomnóżmy sobie te 2 zł razy liczbę przeglądanych samochodów i już się robi ładna sumka. Nie polecam!!!!!

BOSS

A po co brałeś auto zastępcze [usunięte przez moderatora]jeden, decyzja o zwrocie kosztów należy do ubezpieczyciela, a więc pretensje do nich, podpisałeś dokument w dniu przyjęcia pojazdu zastępczego a tam wszysto było napisane, więc naucz się czytać głupcze...

gosc

Przestrzegam i odradzam. uwaga na auta zastępcze. Nastawieni na wyciągnięcie kasy z ubezpieczani lub od klienta, więcej na: [usunięte przez moderatora]

Zostaw opinię o Huccar - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Huccar