BrandQuest Media

Opinie o BrandQuest Media

kam
użytkownik zarejestrowany

ale zatrudnienie na umowe o dzielo jest najabrdziej atrakcyjne i korzystne z punktu widzenia pracodawcy bo nie musis odprowadzac jakis skladek i wiec wiele osob to wykorzystuje

ja

Umowa jest o dzieło - jak w kazdej firmie badawczej - w skali miesiąca trudno powiedzieć - zalezy od zleceń - ale żeby dobrze zarobić w badanich rynku - nejlepiej pracować w kilku firmach i wtedy zarobki są dobre - bo w sumie sam sobie je regulujesz.

Ja

Współpraca teraz elegancka .Są wypłacalni , a że wymagają - cóż - taka branża.

Raffik

Potwierdzam! Moim zdaniem syf niemiłosierny. Kolesie i gościówa z wysokim mniemaniem o sobie, przerośniętym ego, a ty, pracując za marne pieniądze (zapomnij o etacie, pokrętne umowy-zlecenia) dostajesz w [usunięte przez moderatora] za ich własne błędy np. w kontaktach z klientem. Może upadek TG ich czegoś w życiu nauczył, ale wątpię!

Jacek_i_Agatka

Uwaga! To jest dawny TargetGroup! Takiej manufaktury, jaką odwalali klientom, a jednocześnie płacąc marne pieniadze ankieterom, w innych firmach nie znajdziesz!

Zostaw opinię o BrandQuest Media - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BrandQuest Media