UNISTEEL SP. ZO.O.

Szczecin

Opinie o UNISTEEL SP. ZO.O.

Tymon

Zastanawiająca jest ta długa cisza na forum. Co aktualnie słychać? Jaka atmosfera w pracy? Chciałbym tu dostać się do pracy.

Miran

Wiesz co, no to jest tak że co się lubi, ja nie wiem, mi to się wydaje rozsądne dość na pierwszy rzut oka, ale ja Unisteel znam od innej strony po prostu, wiadomo jak czasami jest, to nie powinno być szokujące zbyt mocno firma ma swoje plusy i minusy

ja

był ktoś od nich w norwegii jako monter rusztowań?

martin

Firma- poraszka, bardzo duze cwaniactwo w biurze, a za kase to zrobia wszytsko, Ogolnie niepolecam

40%

NIECH STALI PRACOWNICY SIĘ WYPOWIEDZĄ JA NIE PRACUJE OKOŁO 2 LATA ,WCZEŚNIEJ BYŁO OK,TERAZ NIE MAM ZIELONEGO POJĘCIA.

timlider

Chyba nie chciało Ci się zasuwać. Unistel to firma dla chwatów i junaków, słabiaki nie mają szans.

maksracz
@timlider 10.03.2016 15:02

Chyba chwaty i junaki nie dały rady. Unisteel popłynęło w siną dal..

Gosc

JA TAM BYŁEM

obas
@40% 24.09.2014 21:54
JA TAM BYŁEM

Witam .Mógłbyś skrobnąć pare słów na temat unisteel? Czy tylko spawaczy potrzebuja

OKI

grek

czy ktoś pracował już w tej firmie , jak tam jest

mmm

a co to nic o unisteel niema,czyzby ktos tu grzebal

Zostaw opinię o UNISTEEL SP. ZO.O. - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie UNISTEEL SP. ZO.O.