IDEA

Poznań

Opinie o IDEA

Maja

W ostatnich dniach firma wypuściła na rynek pracy bardzo dużo ofert pracy na różne stanowiska. Czy ktoś może opowiedzieć, jak wygląda aktualnie proces rekrutacyjny w IDEA?

iza

niby tak, ale jednak wykształcenie na pewno pomaga tutaj przy dostaniu się do pracy. Poznań to duże miasto, a oni szukają jedynie na stanowisko Managera ds. Finansowania Maszyn i Urządzeń

Ja też odradzam. Pracowałam tam jakiś czas i była to najgorsza praca w mojej karierze. Niskie zarobki, brak wyraźnie sprecyzowanych celów: a w zasadzie cel był jeden ZYSK - za wszelką cenę i bez względu na wszystko. Odcinać stawki tłumaczom, dodawać koszty klientom - w ten sposób pan AC chce prowadzić biznes! Odradzam! Jeśli ktokolwiek jest zainteresowany pracą w branży to nie omija CJ IDEA najszerszym łukiem.

popieram. balagan na potege, wspolpracownicy niemili, niskie stawki - potracane kiedy tylko sie da. fatalnie. nie liczy sie jakos tlumaczenia tylko ilosc \'matchow\' w systemie. takie biura nie powinny funkcjonowac!

bolo

Stanowczo odradzam!!Rotacja, nikt nie wie co ma robic,a najlepiej wszystko.Ober szef uwaza sie za prezesa wszech czasow i pokazuje to na kazdym kroku. Placa kiepska. Ludzie nieufni, ciagle gadajacy o miernocie szefa i o sobie wzajemnie. Szukaja tanich pracownikow, najchetniej stazystow za free. To jest chyba wlasnie ta ich "idea" na dobry biznesik

Zostaw opinię o IDEA - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie IDEA