DZ Bank Polska S.A.

Opinie o DZ Bank Polska S.A.

puzon

Fajnie było, ale się skończyło... Bank się zwinął, a o DZ Banku Polska wspominam miło. Ludzie byli najlepszą stroną tej instytucji.

pun
użytkownik zarejestrowany

xz, jeżlei tak to w moim odczuciu powinna być jakaś szansa na poprawę bądź zmianę stanowiska.

lesny

no właśnie

Pracowałem w DZ Banku. Niestety bank zakończył działalność w Polsce, a szkoda bo atmosfera w moim departamencie była wręcz idealna. Zdarzały się sytuacje nerwowe, ale należały do rzadkości. Szkoda bo takiego miejsca pracy ze świecą szukać.

patryk
użytkownik zarejestrowany

ciekaw jestem czy w DZ Banku Polska szukają kogoś na stanowisko doradcy klienta czy nie potrzebują tam takich ludzi? bo ja właśnie szukam pracy jako doradca, bo ma w tym doświadczenie, tylko przez urlop tacieżyński musiałem przerwać pracę, a jak już urlop mi się skończył, to okazało się że nie mam już od czego wracać niestety

Zorro

Ja pracowałem tam 3 lata temu w ryzyku kredytowym, coś strasznego, dwukrotny [usunięte przez moderatora] po którym moja psychika jest skrzywiona do dzisiaj

krzyśka

Ciekawe rzeczy tu piszecie. Mam pytanie czy to jest prawdą, że ten Wasz bank się zabiera do siebie. Czy może jest nierentowny? Za mało zarobił?

agutka

Absolutnie nie polecam Jeden wielki bałagan Sami pracownicy super, mili, fajnie we współpracy, ale "władztwo" beznadziejne Ciągle jakieś zmiany, zamieszkanie, nikt nie wie o co chodzi Zapowiadają zwolnienia, po czym milczą i nikt nie wie, czy zostanie czy nie Człowiek przypadkowo dowiaduje się, że na jego stanowisko prowadzone są już rekrurtacje, lub jak w przypadku mojej koleżanki, zatrudnili już kogoś a "starego" pracownika nie powiadomili

latko

Bank zwija się z Polski. Niby przekształcają się w oddział banku zagranicznego w Polsce, ale likwidacja jest raczej pewna. Szukaj innej pracy. pozdro.

zaden

jeśłi chodz o wpisach o IT zgadzam się. Reszta tez beznadziejna. Strasznie drogo, żadnych dobrych produktów. Decyzje jakiekolwiek to pół roku

nie pracownik

Ciekawe opinie! Jako klient mogę tylko stwierdzić, że jest to jedyny bank, w którym nie miałem żadnych problemów. A mam niezły przegląd innych ...

Nie jest źle. Dobrze płacą i mają dobry socjal. Fakt ze w niektórych departamentach jest duża rotacja - ale gdzie nie ma. Praca raczej średnio rozwijająca, ale nie dramatu.

EX PRACOWNIK

O widzę pierwszy wpis. To ja też coś skrobnę. Ciekawe czy cały czas wciskają kit o nowoczesnym środowisku pracy. Pracowałem tam 2 lata temu. Używali wtedy Oracle 8 bez supportu bo już dawno nie było na niego. Solarisy też w jakichś przedpotopowych wersjach. Jak znam życie do tej pory nic się nie zmieniło. Atmosfera była gorąca bo bez przerwy coś się sypało :) Non stop. Ludzi faktycznie mało i do tego nie byli to specjaliści najwyższej klasy. Mają problem z ściągnięciem ludzi z runku bo zarobki są naprawdę kiepściutkie. Szkolenia też krucho.

IT

Trzymać się z daleka od działu IT w tym banku. Poziom "managierów" jest poniżej jakiej kolwiek krytyki. Stosowane technologie stare jak świat - bez przerwy coś się sypie i trza to jakoś ratować co by w ogóle działało. Ludzi w IT mało. Zostawanie po godzinach to norma - oczywiście bezpłatnie. Możliwości rozwoju żadne - a nawet cofnąć się można. Atmosfera nerwowa. Fajne miejsce ale tylko dla desperatów.

Zostaw opinię o DZ Bank Polska S.A. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DZ Bank Polska S.A.