BALKAN EXPRESS Beata Jastrzębska

Również nie polecam

3Cargo
@Bogusław 08.02.2017 11:46
Również nie polecam

Bardzo prosimy o więcej informacji :) chętnie poznamy powody pańskiego rozczarowania.

ktoś

nie polecam :(

3Cargo
@ktoś 12.10.2013 00:46
nie polecam :(

Sabcio

Bardzo fajna Firma - otwarta na ludzi - trudno się tam dostać ale jak już Cię zatrudnią i uda Ci się przetrwać okres próbny - na bank będziesz chciał tam zostać na zawsze - mi się nie udało ale znam ludzi z 3Cargo (bo to ta sama firma) i są bardzo zadowoleni - trochę im chyba nawet zazdroszczę.

anonymous

To prawdziwa oszustka. Zmienia decyzje i warunki oferty diametralnie.Łamie prawo. Stosuje niedozwolone praktyki.Ma bardzo złą opinię w środowisku. Lekceważy ludzi, partnerów biznesowych.Potrafi pisemnie zaprzeczać faktom.Związanie się z nią prowadzi do bardzo poważnych turbulencji.

Jola

Czy Pani wystawia ocenę jako pracownik? Do wystawiania ocen przez klientów służą inne strony...

gfgf

Ostrzegam przed tą firmą(usunięte przez administratora)

Zostaw opinię o BALKAN EXPRESS Beata Jastrzębska - Czechowice-Dziedzice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BALKAN EXPRESS Beata Jastrzębska