Opinie o Unilever w Katowice

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Unilever. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Unilever o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Unilever w Katowice

Witam Mam szanse pracować w tym zakładzie i chcę zapytać jak z przerwami jest i czy palarnia? Jak z wynagrodzeniem? Czy są dodatki jakieś? Pozdrawiam

Przerwy sa jak cię ktoś zmieni a jak chodzi o palarnie to też jest w wyznaczonym miejscu

Internauta

Calkowity zakaz palenia na terenie fabryki

Pat

Powiem tak wytrwałam tam niecałe trzy miesiące gdzie jestem pracoholikiem, nie boje się pracy mało ważne... Ale jeżeli człowiek przychodzi do pracy pierwszy dzień i nikt Ci nie tłumaczy co i jak i jeszcze jak ktoś się znajdzie że chce Ci pomóc i jest przez ten fakt atakowany przez starych pracowników i wyśmiewany to o czym tutaj rozmawiać, atmosfera jest okropna każdy patrzy tylko swojej roboty i zadnej pomocy z każdej strony, pracując na pakowaniu po dwóch dniach gdzieś na własny rozum coś ogarniając nagle znajdzie się operator co Cię zj..ie Za to że nie ogarniasz roboty chociaż widzi Cię pierwszy raz na oczy ale on musi mieć swoje zrobione i koniec tematu, brygadziści myślą że rozumy pozjadali i też wymagają w pierwszym dniu pracy że Ty musisz umieć to robić a jak coś nie tak to niestety potrafią być bezczelni. Ramstad jako agencja mogę powiedzieć że jest beznadziejna mało płaci za dużo wymaga jak nie przyjdziesz do pracy albo nie odbierzesz telefonu potrafią zadzwonić do osoby która podajesz do wypadków w papierach to jest szczyt nawet nie wiem czego... Niestety naprawdę nie polecam tego miejsca do pracy bo nawet zarobić sie nie da a na psychice można podupasc

TuToSamo
@Pat

Powiem tak ze wpis dotyczy produkcji ale w unilever poland services w Katowicach panuje dokładnie tak samo beznadziejna atmosfera

Hsnyska.
@Pat

Nie rozumiem jak można nie przyjść do pracy!!!Dziecięcy umysł posiadasz.W dawnych latach miałabyś tzw.bombę i wylatujesz z pracy.Dziś wszystko zaakceptują,bo ludziom robić się nie chce.Ze wszystkim się z Tobą zgadzam,ale z tym nieprzychodzeniem do pracy to jakiś żart.Od szczeniaka wiedziałam,że praca to "świętość".

uhahany

Szukają młodych szczurków do zasuwania po 10-12h dziennie przez agencje pracy Randstad za 3500 brutto co jest śmieszną stawką dla ludzi po studiach oraz dobrą znajomością języków obcych. Ale spójrzmy prawdzie w oczy jak nie byłoby źle to i tak dostaną zawsze te 100-500 CV bo tutaj na Śląsku ofert pracy jest zwyczajnie bardzo mało.

Szef. Szeryf.

Jak na początek pracy i zdobycie doświadczenia polecam.Ale praca dla odważnych, ambitnych, i szybkich. Nie toleruje się lenistwa, braku chęci do pracy i uważających się za sprytnych ale bez umiejętności radzenia sobie na stanowisku pracy i czekających zawsze na kogoś ze stałej kadry aby pracę wykonał za niego.!. Nikt nie chce pracować za kogoś. Wypłata jest tylko jedna. ????????????

Jato
@Szef. Szeryf.

Praca na produkcji dla 'ambitnych'? ????????????

Firma Unilever poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Katowice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
Katowice

Jaką stawkę proponują? w biurze

Co łaska
@Marek

poniżej stawki rynkowej ale jak to twoja pierwsza praca to będzie pan zadowolony bo można się narobić i niewiele zarobić dodaj niepłatne nadgodziny

Jaro

Witam dzisiaj dostałem telefon z propozycją pracy w Unilever w Szopienicach, jako operator maszyn, może ktoś napisać jakie jest wynagrodzenie, atmosfera, czy warto jechać na rozmowę?.

Nowy operator
@Jaro

Powiem tak nie sluchaj opinii bo to opinie ludzi którzy juz nie pracuja przyjdz czekamy

2 nowych pracownik

Witam mam pytanie jak wygląda praca na magazynie herbaty unilever w szopienicach,czy tak samo jak na produkcji i pakowaniu nikt nic nie pomoze proszę o odpowiedź

Kornel

Znana firma niekorzystne opinie. Polecacie agitowc?

Tell

Pracowałam dwa lata przez agencje pracy Randstad. Ta agencja to oszustwo bo w umowie jest 1/4, 1/2 etatu a pracuje sie na cały. Poza tym jak jestes zatrudniony przez agencje a pracujesz w zakładzie to jestes traktowany jak (usunięte przez administratora) Rotacja ogromna, współpracownicy niezadowoleni, ciagłe pretensje o wszystko, kto gdzie ma stać, która maszyna łatwiejsza itd. Krzyki i wyzwiska na poziomie dziennym, do toalety nawet nie można wyjsc. W dodatku ciagłe obgadywanie "nowych" przez starych. Skończyłam na zwolnieniu psychiatrycznym i lecze sie u psychologa. Planuje pozwać ta firme a juz napewno nadesłać kontrole PIPu. Odradzam kazdemu!

Doswiadczona.
@Tell

Po co psycholog?Kobieto potrzebujesz rozmowy z dobrym i ciepłym człowiekiem.Potrzebujesz trochę rozrywki.Potrzeba gdzieś wyjechać i odpocząć.Słychać radosnej muzyki itp.Kto wymyślił zawód psychologa?!Trzeba otaczać się pozytywnymi ludźmi,a najlepiej działa modlitwa.

M
@Doswiadczona.

Żenująca wypowiedź.

Edi

Witam czy jest osobą która pracuje w kuhne nagel na herbatach w Chorzowie.? Bardzo proszę o opinie.? O zarobek czy jest opłacalny.? Jacy ludzie.? Czy idzie się dogadać.? Serdecznie pozdrawiam i dziekuje.

starszy specjalista -niemiecki

Aplikowalem na starszego specjalisty z jezykiem niemieckim, pod koniec rozmowy telefonicznej bylo pytanie o wysokosci wynagrodzen, powiedzialem Pani ze to za malo, to od razu Pani przes tel mowila "dziekuje dowidzenia"... takie chamskie podejscie z zadnej firmy nie uslyszalem jeszcze... Dla ludzi ktorzy sie aplikuja w tej firmie, pomysl cie 5 razy czy chce cie w takiej firmie pracowac :D

bezunilever

jak każde zachodnie korpo po kilku latach bez bezposredniego nadzoru z headoffice robi sie z tego prywatny folwark a sitwa zaczyna awansować i zatrudniać tylko swoich

?

Ktoś może napisać coś więcej o stanowisku operator maszyn?

Atmosfera nie do wytrzymania. Zero szacunku ze strony lidera, czy osob z maszyn. Ciagle tylko narzekaja ze linie zapchane, ale nie zapytaja czemu, bo przeciez Ty musisz szybko pakowac. Nie wazne ze maszyna sie Co chwile psuje, badz trzeba folie zmienic. Jak chcesz sie czegos nauczyc to musisz sie prosic innych pakujacych, ktorzy tez nie zawsze sluza pomoca, bo lider nie zadba o to zeby Ci wszystko pokazac. Biuro Ranstadt.. Brak slow... Syf w papierach, zero szacunku do pracownikow. Zwalniaja doswiadczone osoby bez podania powodu po czym zatrudniaja młodzikow badz osoby ktore zwyczajnie sie do tego nie nadaja. NIE POLECAM!!

Beata M
@Anonim

UWAGA!!!!!!!! nie polecam tego Zakładu Pracy , Pracy Chronionej

Była
@Anonim

Malo kto szanuje drugiego pracownika. Liderzy nie służa pomoca, jak chcesz sie czegos nauczyc to musisz sie prosic innych zeby pokazali, bo lider o to nie zadba, a tylko narzeka ze sam nie potrafisz zrobic. Kadra kierownicza... Brak slow,bałagan w papierach, zwalniaja stalych pracownikow bez podania powodu,a Co chwile przyjmuja nowych młodzikow badz osoby starsze ktore zwyczajnie sie do tego nie nadaja. NIE POLECAM.

Niktważny

Generalnie (usunięte przez administratora). Malo kto szanuje drugiego pracownika. Liderzy nie służa pomoca, jak chcesz sie czegos nauczyc to musisz sie prosic innych zeby pokazali, bo lider o to nie zadba, a tylko narzeka ze sam nie potrafisz zrobic. Kadra kierownicza... Brak slow, (usunięte przez administratora) w papierach, zwalniaja stalych pracownikow bez podania powodu,a Co chwile przyjmuja nowych młodzikow badz osoby starsze ktore zwyczajnie sie do tego nie nadaja. NIE POLECAM.

Madmax

Beznadziejna atmosfera i marne pieniądze!

bmw

ale ryży rządzi mistrz nad mistrzami ????

Kurpiowski

Witam, pracuje w unilever już parę lat i z tego co widzę to z roku na rok jest coraz gorzej, kadra kierownicza to jakaś kpina kordynatorka hali produkcyjnej jak nie na l4 to na wczasach, drugi koordynator już raz był wysyłany do psychiatry bo stosował mobbing na pracownikach i chyba psychiatra mu nie pomógł, liderzy nie wszyscy, ale w większości to ludzie którzy robią kariery przez lizanie d.. Kierowników, i ogólnie nie pomagają pracownikom nic nie robią,praca na hali ciężka, 8 godzin jak widzę te starsze kobiety jak pracują na pakowce na stojąco dość często to serce krwawi, ogólnie szefostwo oszczędza na wszystkim dokłada więcej pracy a podwyżki śmieszne 50gr, kto ma niższa stawkę i dobrze żyje z liderem to może 1zl dostanie.

jonas
@Kurpiowski

Jak tak źle to zmień prace

Fredi

Gdyby każdy zajął się swoją pracą to i atmosfera byłaby lepsza!!

Byly

Sex i zdrady i tyle w temacie!!!

Xy
@Byly

Norma????

z!
@Xy

sam się przekonaj - a nie konkurencji pytaj!

Xxxxxxxxxxxxxx
@z!

Ok !twoja ukochana mówi dokładnie to samo????

@Xxxxxxxxxxxxxx

zależy czego tu szukasz - opinii, pracy, dziewczyny czy dziury w calym...

skad_to_zaskoczenie
@Byly

jak to u plebsu, czyli wszystko w normie..

Były
@z!

Już wystarczy ????

Zostaw merytoryczną opinię o Unilever - Katowice

• Jak się pracuje w Unilever?

Zobacz opinie na temat firmy Unilever tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 70.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Unilever?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 25, z czego 3 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Unilever