opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

MONDI

Profil oficjalny - płatna współpraca

4.4/5

Na podstawie 3000 ocen
Opinie(2235)
Dodaj opinię
Oferty pracy(21)
Aktualności(22)
Wywiady(2)

Opinie(2235)

Dodaj opinię
Oferty pracy(21)
Aktualności(22)
Wywiady(2)
Logo
  • O MONDI
  • .
  • Oferty pracy
  • .
  • Facebook
  • .
  • Kontakt

O MONDI

Oferty pracy

Facebook

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Poznań
  • Konin
  • Gniezno
  • Kościan
  • Piła
  • Jarocin
  • Leszno
  • Września
  • Rawicz
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Poznań
  • Zagórze
  • Koziegłowy
  • Bogucin
  • Luboń
  • Czerwonak
  • Janikowo
  • Suchy Las
  • Czapury
  • Kicin
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Poznań
  4. /
  5. Opinie o MONDI sp. z o.o.

Opinie

Opinie o MONDI Poznań

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 13
    • 14
    • 15
    • …
    • 29

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o MONDI sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Dojazd własny do pracy

    20.10.2019 07:34

    Inne

    Dojazd własny do pracy
    ReviewUserIcon
    Mikolaj

    17.10.2019 13:10

    Inne

    Najlepsza agencja pracy oferująca pracę na terenie Niemiec. Ludzie z biura bardzo pomocni i sympatyczni. Wypłaty zawsze na czas a nawet kilka dni szybciej. Z czystym sumieniem zdecydowanie polecam, szczególnie ludziom którzy dopiero zaczynają pracę w Niemczech.
    ReviewUserIcon
    Gucio

    14.10.2019 10:35

    Inne

    Witam. Jakie zakwaterowanie oferuje agencja? są to domki czy hotele pracownicze?
    Company logo
    MONDI sp. z o.o.

    14.10.2019 11:01

    Pracodawca

    Dzień dobry, wszystko zależy od dostępności kwater w lokalizacji, w której oferujemy pracę. Szukając zakwaterowania dla naszych Pracowników dbamy o to, aby znajdowało się ono jak najbliżej zakładu pracy, było umeblowane i posiadało internet WiFi, a także by możliwe było natychmiastowe zameldowanie w Niemczech po przyjeździe. Pomaga to w uniknięciu komplikacji związanych z nadaniem klasy podatkowej, która w innym wypadku może być mniej korzystna. Pozdrawiamy Zespół Mondi Polska
    ReviewUserIcon
    Ghu

    03.10.2019 18:08

    Inne

    Stawka 1500 euro brutto? To na rękę ile? 700 euro przecież za te pieniądze nie opłaca się jechać, stawki w de poszły w górę tylko mondi jest z tyłu
    Company logo
    MONDI sp. z o.o.

    04.10.2019 10:05

    Pracodawca

    Szanowny Panie, oceniając atrakcyjność finansową oferty należy uwzględnić kilka czynników, m.in. oczekiwania względem kandydatów, w tym także językowe. Oferta, o której Pan pisze, nie wymaga żadnych kwalifikacji, ani nawet minimalnej znajomości języka. Zakres zadań nie jest też skomplikowany. Zachęcamy do dokładnego rozeznania się na rynku oraz brania pod uwagę szerszego kontekstu proponowanych przez nas stanowisk. Pozdrawiamy Zespół Mondi Polska
    ReviewUserIcon
    Meczyk

    12.10.2019 00:28

    Inne

    Ghu czytac ze zrozumieniem nie umiesz i liczyc tez nie. Dla przykladu: Srednio brutto to 9.70. 9.70 - 28%= 6.98 netto. 6.98×8= 56 dniowka + dieta ( najczęściej) 7 €. 56 + 7= 63 dniowka 63 × 21= 1319,64 netto + nadgodziny + premie= ok 1500 - 1600 netto. 1500 - 1600 minus mieszkanie ( srednio) 300€ = 1200 lub 1300 netto.
    ReviewUserIcon
    Przemek

    18.09.2019 20:29

    Inne

    Witam. Byłem zatrudniony, przez Agencję Mondi od listopada 2018 do końca sierpnia 2019. Pracowałem jako kierowca i operator dźwigów w firmie Uplifter. W sierpniu, niemiecki pracodawca zaproponował mi pracę bezpośrednio u siebie, bez pośrednictwa Mondi. Propozycję przyjąłem. Wszelkie formalności związane z moim przejściem bezpośrednio do pracodawcy niemieckiego przebiegły w nienagannej atmosferze. Jeżeli chodzi o współpracę z Agencją, nie mogę mieć żadnych zastrzeżeń. Dotyczy to warunków zakwaterowania, jak i terminowości wypłat. Z mojej strony, mogę jak najbardziej polecić Agencję Mondi.
    Company logo
    MONDI sp. z o.o.

    04.10.2019 12:21

    Pracodawca

    Dzień dobry, serdecznie dziękujemy za pozytywną opinię. Pozdrawiamy Zespół Mondi Polska
    ReviewUserIcon
    Damian

    02.10.2019 15:03

    Inne

    Pracuje kilka miesięcy w MONDI i jest wszystko ok. Kontakt z agencją jest bardzo dobry , tak jak z kordynatorką mojego projektu. Były problemy zostały rozwiązane. Ta agencja została mi polecona przez inne osoby które pracują albo pracowali i powiedzieli, że nie będę żałował. Wypłaty na czas.Kwota jaka była ustalona taka była na kwitku wypłaty. Wcześniej pracowałem przez trzy inne agencje i takiego kontaktu nie miałem i co było ustalone przed wyjazdem nie pokrywało się w rzeczywistości, a chodziło o wypłatę. To była jedyna agencja która mi znalazła pracę w Niemczech bez doświadczenia wszystkie inne wymagania miały albo w ogóle nie podejmowały tematu. Warto było czekać te kilka miesięcy na pracę. TAK TRZYMAĆ. pozdrawiam Damian.
    ReviewUserIcon
    Martyna J.

    30.09.2019 19:23

    Inne

    Witam, czy ktoś mógłby się podzielić opinią na temat pracy w Schaeflein Logistics w Grettstadt
    ReviewUserIcon
    Xxxk

    30.09.2019 18:12

    Inne

    Wybiera się ktoś teraz na myjke? Polecacie tą pracę?
    ReviewUserIcon
    Justyna

    17.09.2019 22:34

    Inne

    Witam, Z całego serca mogę polecić Agencje Pracy Mondi. Już sama rekrutacja przebiegała bardzo pozytywnie, odpowiedziano na każde pytanie i wszystko było dokładnie objaśnione. Przed samym wyjazdem koordynatorka projektu skontaktowała się i również krok po kroku wszystko wyjaśniła, a także mimo iż do kwatery dojezdzalismy w niedziele, czyli w dzień w którym nie pracowała mieliśmy z nią kontakt i dzięki temu czuliśmy się dużo pewniej. Na miejscu kontakt z koordynatorem również był bardzo dobry. Wraz z chłopakiem pracowaliśmy w firmie Holzapfel w Westerburgu, w lakiernii. W zależności na jakie stanowisko pracy się trafi praca może być mniej lub bardziej wymagająca. Jednak sama atmosfera na zakładzie i podejście kierowników bardzo pozytywne. Jeśli chodzi o zarobki, tu też nie ma żadnych zastrzeżeń, wszystko szczegółowo opisane na pasku, a także wypłaty na czas. ????
    Company logo
    MONDI sp. z o.o.

    22.09.2019 11:39

    Pracodawca

    Dzień dobry, bardzo nam miło i serdecznie dziękujemy za pozytywną opinię. Pozdrawiamy Zespół Mondi Polska
    ReviewUserIcon
    Pytanie

    21.09.2019 12:02

    Inne

    Jak wygląda ścieżka awansu w Mondi Polska Agencja Pracy sp. z o.o.?
    Company logo
    MONDI sp. z o.o.

    22.09.2019 11:36

    Pracodawca

    Dzień dobry, wszystko zależy od tego, jaki dział oraz stanowisko konkretnie Pana/Panią interesuje. Pozdrawiamy Zespół Mondi Polska
    ReviewUserIcon
    Ja

    08.09.2019 06:08

    Inne

    Opinie o pracy w Grettstad... ?
    ReviewUserIcon
    Nick

    20.09.2019 23:53

    Inne

    Nie polecam. Zarobki tam to jakis zart... + platna kwatera. Nie.
    ReviewUserIcon
    Roman

    20.09.2019 23:51

    Inne

    Nie polecam.
    ReviewUserIcon
    Pytanie

    20.09.2019 13:41

    Inne

    Na jakich zasadach zawierana jest umowa o pracę w firmie Mondi Polska Agencja Pracy sp. z o.o.? Pojawiło się ogłoszenie na EmploySystem.com 18 września i zastanawiam się nad złożeniem CV.
    Company logo
    MONDI sp. z o.o.

    20.09.2019 14:39

    Pracodawca

    Dzień dobry, w przypadku ofert dotyczących pracy w Niemczech, zawsze podpisujemy umowę o pracę na warunkach niemieckich. Szczegóły jej zawarcia są dokładnie omawiane podczas procesu rekrutacji. Pozdrawiamy Zespół Mondi Polska
    ReviewUserIcon
    Piotr

    18.09.2019 21:32

    Inne

    Witam. Pracowałem 2 miesiące przez firmę Mondi, sam kontakt od momentu rekrutacji do zakończenia współpracy przebiegał bardzo przyzwoicie. Co najważniejsze wypłata zawsze zgodna, a sami koordynatorzy pomocni. Moja ocena 4.5* /5*
    ReviewUserIcon
    kamil28

    19.02.2019 16:22

    Inne

    Witam serdecznie .Nazywam się Kamil , pracowałem przez Agencję Mondi w Bad Mergentheim w firmie Wurth od 08.2018 do 12.2018 , co mogę powiedzieć o tej firmie to to , że dużym atutem tej firmy jest rzetelnosc wypłat,wszystko sie zgadzało a nawet ponad z tego co sobie wyliczałem nie raz , szybka i fachowa pomoc w jakiekolwiek sprawie , nie miałem nigdy problemów z Paniami i kontaktem w jakiejkolwiek sprawie wiec naprawde na wysokim poziomie jest współpraca oraz pomoc w załatwieniu spraw (szczególne pozdrowienia dla Pani Doroty ,mojej koordynatorki ;) ) .Jedyne zastrzeżenie miałem do pracy jaką wykonywałem w tej firmie , fakt był taki że po czesci wiedziałem na co sie pisze i ze nie miałem wykonywywac tylko cieżkiej pracy , wina też była po czesci zakładu w którym pracowałem bo moze nie doinformował biura co tam sie dzieje,ze juz maja ludzi na niektórych stanowiskach dlatego nie zrzucam całkowicie winy na biuro Mondi za to jaka prace wykonywałem , no w firmie Wurth od razu mówie trzeba miec tężyzne i sprawnosc fizyczna bo praca jest bardzo dynamiczna ale a dobre pieniadze . Takze sa plusy i minusy , ogólnie może tylko w tym zakładzie tk mi sie trafiło , a inne roboty mają lepsze , bo nawet po moim wypowiedzeniu Panie rozumiały moja sytuacje i proponowały inna prace ,dlatego tez dziekuje za pamiec i pomoc , bo tez w róznej sytuacji bywałem , ogólnie współprace z biurem mondi jako z Mondi oceniam na 5/5 , prace na 3/5 , wiec srednia moja ocena to 4/5 .Polecam i pozdrawiam ;) Moje sugestie dla Mondi Polska Agencja Pracy sp. z o.o.: Moją sugestią jest to ,aby Państwo tylko lepiej byli informowani o wykonywanej pracy i słuchac opinii ludzi którzy tam juz pracuja , i to sie zmienia z czego jestem bardzo zadowolony, bo to sa zwykli ludzie tacy jak ja którzy chca godnie zarobic pieniadze wg swoich kwalifikacji i czasem warto się posłuchac szumu ludzi i sie tym zainteresowac aby Państwo mieli jeszcze lepsza organizacje i zdobywali jeszcze lepsza symaptie i zaufanie, jakim ja obdarzyłem Państwa firmę .Pozdrawiam serdecznie . Kamil Krajewski ;) Lubię atmosferę w Mondi Polska Agencja Pracy sp. z o.o. za: Kontakt z biurem , załatwienie formalnosci
    ReviewUserIcon
    Domel

    09.04.2019 10:18

    Inne

    Możesz powiedzieć więcej na temat pracy w tej firmie
    ReviewUserIcon
    brak

    04.09.2019 15:13

    Inne

    Szanowny Panie Kamilu, To bardzo interesujące, że dopiero po kilku miesiącach od zakończenia współpracy wszedł Pan specialnie na GoWork wystawić opinie pracodawcy, z którym Pan już nie współpracuje...
    ReviewUserIcon
    Dm

    03.09.2019 13:46

    Inne

    Czy w razie współpracy jest możliwość zakwaterowania w pojedynczym pokoju?
    Company logo
    MONDI sp. z o.o.

    03.09.2019 14:41

    Pracodawca

    Dzień dobry, naszym standardem, o którym informujemy również podczas procesu rekrutacji, są pokoje dwuosobowe. Jeśli jednak Kandydat zgłosi nam potrzebę zakwaterowania w pokoju jednoosobowym, staramy się ją uwzględnić podczas poszukiwań. Często jest to jednak zależne od lokalizacji, w której dana osoba ma rozpocząć pracę. Pozdrawiamy Zespół Mondi Polska
    ReviewUserIcon
    Jarek

    16.10.2018 09:12

    Inne

    Pracuje z Mondi dwa lata i jest spox. Pomoc koordynatorek jest . Byly u nas na hali. Kiedys miałem problem z zakwaterowaniem to szybko zmieniły i tera jest dorbze. No i warunki niemieckie mega bo biore kindergelda. kazdy ma jakies minusy, ale plusow jest wiecej. a pracowac trzeba, wiec wole tutaj, bo stabilnie i zawsze kaska jest na czas.
    Company logo
    MONDI sp. z o.o.

    03.09.2019 14:12

    Pracodawca

    Dzień dobry, bardzo dziękujemy za pozytywną opinię. Pozdrawiamy Zespół Mondi Polska
    ReviewUserIcon
    Angela

    22.08.2019 00:45

    Inne

    Witam, czy macie może jakieś oferty pracy dla par? Komisjonowanie ew produkcja :) Z góry dziękuję i pozdrawiam :)
    ReviewUserIcon
    Angela

    27.08.2019 18:49

    Inne

    Dziękuję za informacje :) Czy w najbliższym czasie będziecie mieli może coś na komisjonowaniu? :)
    Company logo
    MONDI sp. z o.o.

    28.08.2019 11:42

    Pracodawca

    Szanowna Pani, oferty dotyczące komisjonowania pojawiają się u nas dość często, zachęcamy aby dołączyć do naszej grupy na Facebooku, gdzie zawsze publikowane są najnowsze oferty pracy: https://www.facebook.com/groups/pracawniemczechzmondipolska/ Pozdrawiamy :) Zespół Mondi Polska
    ReviewUserIcon
    Odpowiedź do mondi

    26.08.2019 12:42

    Inne

    Ja nie piszę o niewykwalifikowanych pracownikach, nie znających niemieckiego. To jest "target" takich firm jak "mondi".
    Company logo
    MONDI sp. z o.o.

    26.08.2019 13:00

    Pracodawca

    Szanowny Panie, większość naszych ofert wymaga znajomości języka niemieckiego w stopniu podstawowym, komunikatywnym lub dobrym. Oferty bez znajomości języka zdarzają się rzadziej. Ponadto bardzo często poszukujemy specjalistów w swojej dziedzinie, takich jak np. Operatorzy wózka widłowego, Elektrycy, Spawacze czy Ślusarze. Staramy się zachować różnorodność ofert, aby także osoby bez doświadczenia lub wykształcenia w kierunku tego typu zawodów mogły podjąć pracę w Niemczech. Pozdrawiamy Zespół Mondi Polska
    ReviewUserIcon
    Dobrze poinformowany

    25.08.2019 10:37

    Inne

    W porównaniu z niemieckimi agencjami pracy, firma mondi pobiera sobie jedne z największych prowizji od godziny pracy za pracownika. Stąd te niskie stawki w porównaniu z innymi ofertami pracy w Niemczech dostępnych na rynku.
    Company logo
    MONDI sp. z o.o.

    26.08.2019 10:51

    Pracodawca

    Szanowny Panie, regularnie pytamy naszych Kandydatów o wysokość stawek, które oceniają jako atrakcyjne. Na tej podstawie prowadzimy negocjacje stawek z naszymi Klientami. W formularzu aplikacyjnym zadajemy Kandydatom pytanie, jakie są ich oczekiwania względem wynagrodzenia. Prowizja firmy jest zupełnie oddzielnym tematem. Wynagrodzenia są u nasz przejrzyste i komunikowane w ogłoszeniach. Każdy Kandydat, a potem Pracownik ma w tym temacie od samego początku jasność i może na tej podstawie ocenić swoje zainteresowanie ofertą. Pozdrawiamy Zespół Mondi Polska
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w MONDI?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.
    ReviewUserIcon
    piotr g.

    21.08.2019 11:53

    Inne

    Pracowałem przez tę agencję dwa razy, po kilka miesięcy. Obsługa bardzo profesjonalna, rozliczenia rzetelne i zgodne z umową. Wielu pracowników nie rozumie zapisów w umowie albo nie są w stanie zrozumieć i póżniej plotą różne bzdury. Panie w biurze niezwykle miłe i sympatyczne. Polecam gorąco!
    Company logo
    MONDI sp. z o.o.

    21.08.2019 15:57

    Pracodawca

    Dzień dobry, cieszymy się, że ma Pan tak pozytywne odczucia w związku ze współpracą z nami, dziękujemy za pozytywną opinię i pozdrawiamy! Zespół Mondi Polska
    ReviewUserIcon
    Dola81

    12.08.2019 18:28

    Inne

    Witam. pracuje ktoś w Langenau jako operator wózków widłowych? Jakie opinie, jaka atmosfera i ogólnie jakieś info odnośnie warunków pracy i zakwaterowania?
    Company logo
    MONDI sp. z o.o.

    21.08.2019 12:38

    Pracodawca

    Szanowny Panie, nie otrzymywaliśmy jak dotąd sygnałów dotyczących tego typu niedopuszczalnych zachowań, mających rzekomo miejsce w firmie niemieckiej. W miarę możliwości postaramy się przyjrzeć sprawie. Pozdrawiamy Zespół Mondi Polska
    Company logo
    MONDI sp. z o.o.

    21.08.2019 12:40

    Pracodawca

    Dzień dobry, bardzo dziękujemy za pozytywną opinię. Pozdrawiamy Zespół Mondi Polska
    ReviewUserIcon
    Uliam

    20.08.2019 18:21

    Inne

    Nie polecam.agencji. darmowe zakwaterowanie to tylko chwyt. Dietę odejmuja. Wiem bo jeden pracownik przez.nich miał płatne zakwaterowanie a dietę 25. A drugi miał 8 i darmowe zakwaterowanie w tym samym miejscu.
    ReviewUserIcon
    Justyna

    05.08.2019 18:36

    Inne

    Witam, Pracowałam z narzeczonym w wielu agencjach w Niemcach i Holandii oraz dwa razy przez firmę Pagus. Najlepsza agencja. Byliśmy bardzo zadowoleni jednak sprawy osobiste zmusiły nas żeby wrócić do Polski. Wypłaty były na czas, zakwaterowanie w dobrych warunkach, pomoc koordynatora była zawsze. Jeżeli nie odbierali to zaraz oddzwaniali. Pomoc w meldunku i w innych kwestiach. Bardzo polecam pracę przez tą firme
    Company logo
    MONDI sp. z o.o.

    07.08.2019 21:03

    Pracodawca

    Dzień dobry, dziękujemy za pozytywną opinię, jest nam niezwykle miło. Pozdrawiamy Zespół Mondi Polska
    ReviewUserIcon
    Kolik

    07.08.2019 11:57

    Inne

    Uszukują na przepracowanych godzinach. Uwzględniając przerwy i tak zawsze wypłacali mniej. Pracowałem kilkanaście lat temu w Niemczech i jeszcze z takim procederem się nie spotkałem.
    Company logo
    MONDI sp. z o.o.

    07.08.2019 14:19

    Pracodawca

    Szanowny Panie, bardzo prosimy o kontakt w celu weryfikacji sprawy, ponieważ takie przypadki się u nas nie zdarzają. Zawsze wywiązujemy się z umowy, a pełna kwota wynagrodzenia za każdym razem wypłacana jest na czas. Pozdrawiamy Zespół Mondi Polska
    ReviewUserIcon
    P.

    07.08.2019 18:26

    Inne

    Zgadza się...... (usunięte przez administratora) Poza tym koordynatorzy nie da pomocni ......
    ReviewUserIcon
    Nick

    25.07.2019 16:58

    Inne

    Brałem kiedyś udział w procesie rekrutacji do struktur wewnętrznych. Nie dostałem się, ale przyznam szczerze , że byłem pod wrażeniem profesjonalizmu rekruterek. Umiejętnie poprowadzona rozmowa i rozbudowana informacja zwrotna.
    Company logo
    MONDI sp. z o.o.

    02.08.2019 15:39

    Pracodawca

    Dzień dobry, bardzo nam miło, dziękujemy za pozytywną opinię. Pozdrawiamy Zespół Mondi Polska

    Kontakt - MONDI sp. z o.o.

    Plac Andersa 3 61-894 Poznań

    NIP:7010272689

    KRS:0000372581

    https://mondi.pl/
    Branża główna: Oprogramowanie - Systemy IT

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    Nick

    22.07.2019 13:56

    Inne

    Firma-katastrofa. Ale spróbójcie jak nie wierzycie sami.
    ReviewUserIcon
    Pola

    01.08.2019 17:57

    Inne

    Po to jest strona żeby wyrażać i złe i dobre opinie.W innym przypadku strona by nie istniała.Trzeba umieć przyjąć krytykę
    Company logo
    MONDI sp. z o.o.

    02.08.2019 09:48

    Pracodawca

    Szanowna Pani, jesteśmy otwarci na opinie Pracowników – zarówno pozytywne, jak i negatywne, jeśli są one konstruktywną krytyką opartą na solidnych argumentach. W innym wypadku nie decydowalibyśmy się na posiadanie profilu na GoWork.pl. Uważamy jednak, że zamieszczanie przez tego samego Użytkownika kilku opinii dotyczących tej samej sprawy z różnych kont, jest działaniem zakłócającym funkcjonowanie serwisu i naruszającym dobre obyczaje, o czym mowa także w regulaminie korzystania z serwisu GoWork. Pozdrawiamy Zespół Mondi Polska
    ReviewUserIcon
    Angela

    01.08.2019 17:14

    Inne

    Dzień dobry, czy można dowiedzieć się czegoś więcej na temat pracy w Ulm-komisjonowanie? Chciałabym się przede wszystkim dowiedzieć czego komisjonowanie to jest? Jakich artykułów? Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Roni

    24.07.2019 21:27

    Inne

    Totalna porazka. Zrezygnowałem z oferty prac. poinformowałem o tym rekrutera, ktory ponoc uszanowal moje zdanie a mimo to inny rekruter, kierownik wydzwania i pyta o powód i nie daje spokoju. chyba nie maja ludzi do pracy................................
    Company logo
    MONDI sp. z o.o.

    25.07.2019 10:40

    Pracodawca

    Szanowny Panie, powodem ponownego kontaktu była chęć przedstawienia innej oferty, a pytanie o przyczyny rezygnacji z innej rekrutacji było związane z potrzebą dopasowania oferty, która będzie dla Pana atrakcyjniejsza. Pozdrawiamy Zespół Mondi Polska
    ReviewUserIcon
    Tosiek

    20.12.2017 12:19

    Inne

    Nie mam jakichkolwiek zastrzeżeń do współpracy z Mondi Polska, a zdarzyła mi się ona nie jeden raz. Świetna opcja przekierowania i koordynacji jak ktoś pierwszy raz chce wyjechać do pracy i chce mieć wszytko pewne, bezpieczne. Polecam!
    Company logo
    MONDI sp. z o.o.

    23.07.2019 11:07

    Pracodawca

    Dzień dobry, dziękujemy za pozytywną opinię. Pozdrawiamy Zespół Mondi Polska
    ReviewUserIcon
    anonim

    22.07.2019 13:44

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    Company logo
    MONDI sp. z o.o.

    22.07.2019 15:00

    Pracodawca

    Szanowny Panie, jak już informowaliśmy poniżej, Pana wpisy nie są kasowane - ze względu na konieczność przejścia weryfikacji przez administratorów serwisu GoWork, pojawiają się one na stronie z opóźnieniem. Prosiliśmy też poniżej, aby nie zamieszczał Pan opinii dotyczących tej samej sprawy z różnych kont. Pozdrawiamy Zespół Mondi Polska
    ReviewUserIcon
    anonim

    22.07.2019 12:55

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    Company logo
    MONDI sp. z o.o.

    22.07.2019 14:58

    Pracodawca

    Szanowny Panie, ponownie prosimy, aby nie zamieszczać wpisów z różnych kont. Nikt nie kasuje Pana wypowiedzi - zanim pojawią się one na stronie, przechodzą weryfikację przez zewnętrznych administratorów serwisu GoWork, co wydłuża czas ich publikacji. Obecnie wyświetlają się one poniżej, ale opublikował je Pan z innych kont. Ponadto usunięcie przez nas opinii nie jest możliwe bez podania konkretnych powodów, gdyby taka sytuacja miała miejsce, administracja GoWork przywróciłaby wpis ponownie. Pozdrawiamy Zespół Mondi Polska
    ReviewUserIcon
    Odpowiedź

    22.07.2019 10:03

    Inne

    No to mamy słowo, przeciwko słowu. Mądry wyciągnie wnioski. Natomiast mniej mądry, niech przekona się na swojej skórze.
    Company logo
    MONDI sp. z o.o.

    22.07.2019 14:57

    Pracodawca

    Szanowny Panie, odpowiedzieliśmy na Pana poprzednią opinię, zwracając się z prośbą o bezpośredni kontakt w celu wyjaśnienia sytuacji. Poprosimy również, aby zamieszczać wpisy z tego samego konta i w konkretnym wątku dotyczącym danego problemu. Pozdrawiamy Zespół Mondi Polska
    ReviewUserIcon
    Qmaty

    22.07.2019 09:54

    Inne

    Ciekawe rzeczy piszecie państwo. Jak miałem sytuacje że na koniec roku było mniej pracy, to powiedzieliście że musicie zakończyć umowę. Ja powiedziałem ok, rozumiem jednocześnie pytając czy może nie dać mi bezpłatnego urlopu i wrócę w styczniu. Odpowiedzieli że nie ma opcji. Po czym okazało się że przyjmowali nowych po dziesiątym stycznia. (Zaznaczam iż normalnie pracowałem i nie bumelowałem). Masakra jakaś, zdecydowanie odradzam. Nie wiecie kto? Sprawdzcie w swoich papierach, chyba że tam też macie bałagan. Pozdrawiam normalnych pracowników, którym chce się pracować.
    Company logo
    MONDI sp. z o.o.

    22.07.2019 14:57

    Pracodawca

    Szanowny Panie, bardzo prosimy o kontakt prywatny. Jeżeli faktycznie spotkał się Pan pół roku temu z taką sytuacją, to chcielibyśmy zweryfikować, jakie były tego powody, jednak potrzebujemy w tym celu szczegółowych informacji. Pozdrawiamy Zespół Mondi Polska
    ReviewUserIcon
    Nick

    19.10.2018 19:27

    Inne

    Spoko firma Lubię atmosferę w Mondi Polska Agencja Pracy sp. z o.o. za: Traktują ludzi bardzo dobrze jak na agencje pracy. Kasa na czas, paski pzejzyste i wszystko się zgadza. Pomagają w załatwianiu meldunków w DE i w innych sprawach, polecam
    Company logo
    MONDI sp. z o.o.

    22.07.2019 09:49

    Pracodawca

    Dzień dobry, dziękujemy za pozytywną opinię. Pozdrawiamy Zespół Mondi Polska
    ReviewUserIcon
    Qmaty

    21.07.2019 21:16

    Inne

    Zdecydowanie odradzam firme Mondi. Bezpłatne przymusowe urlopy. Załatwiają byle jakie kwatery w opłakanych warunkach. Słaba komunikacja (czesto nie odbierają). Przedmiotowe traktowanie pracownikow. Z firmą klientem też nie za bardzo są skuteczni w załatwieniu czegokolwiek.
    Company logo
    MONDI sp. z o.o.

    22.07.2019 09:43

    Pracodawca

    Szanowny Panie, chcielibyśmy odnieść się do Pana opinii. Każdy Pracownik jest pod opieką jednego z niemieckojęzycznych koordynatorów, którzy dokładają wszelkich starań, by pomagać Pracownikom w Niemczech rozwiązywać pojawiające się problemy. Dlatego nie rozumiemy skąd zarzut dotyczący słabej komunikacji, telefony odbierane są na bieżąco, a w sprawach pilnych koordynatorzy pomagają pracownikom także w weekendy. Przymusowe urlopy nie wynikają z naszego zaniedbania, a z faktu, że niekiedy firma niemiecka niezależnie od nas wstrzymuje zamówienia, ponieważ sytuacja na rynku bywa dynamiczna. Niestety nie mamy na takie decyzje wpływu, jednak występują one rzadko. Jeśli chodzi o kwatery, dbamy o to, aby były one umeblowane i posiadały internet WiFi, a także by możliwe było natychmiastowe zameldowanie po przyjeździe. Pomaga to w uniknięciu komplikacji związanych z nadaniem klasy podatkowej, która w innym wypadku może być mniej korzystna. Przypominamy także, że kwatery, które proponujemy są opcjonalne – każdy Pracownik może samodzielnie zorganizować sobie zakwaterowanie wedle własnych potrzeb. Pozdrawiamy Zespół Mondi Polska
    ReviewUserIcon
    Agnes

    16.05.2019 21:09

    Inne

    Witam, generalnie zaczne od tego iż wspólpracuję z firmą Mondi ponad rok . Wypłaty na czas, kontakt z koordynatorami jak najbardziej ok. Dużo ciekawych ofert pracy to też plus, że jest w czym wybierać. Druga sprawa jest taka, że niestety w tym roku przeszłam pod firmę Pagus i rozpoczęłam pracę w Schäflein w Langenau... I naprawdę odradzam tym którzy mają szacunek do siebie samego i nie pozwolą sobą pomiatać! Dosłownie tam jest na tyle patologiczna sytuacja, że tylko szybciej i szybciej ... a wspomnę tylko jeszcze że ten magazyn jest z ciężkimi częściami metalowymi;/ gdzie czy to panowie czy panie muszą przerzucać skrzynki z tym towarem. Problem tam jest nawet o wc, że ktoś musi skorzystać więcej niż np 2razy w ciagu dnia :O (usunięte przez administratora) z SCHICHTLEITEREM na jednej ze zmian (usunięte przez administratora) na czele. To nie jest normalne gdzie osoba na takim stanowisku mająca pod sobą liczną grupę pracowników tak ich wykorzystuję... Swoim ludzią z którymi "trzyma" albo swoim rodakom (Słoweńcom) daje zawsze lżejszą pracę i tak jest cały czas albo oni się mogą obijać i to nic a inni jak chwile z kimś porozmawiają to jest problem... tam się licza tylko pixy i nic więcej... ludzie jak maszyny są traktowani. Gdzię jest odrobina człowieczeństwa ? O narodzie tureckim w tej firmie juz nie chcę wspominać rządzą jak mało kto a są na tych samych stanowiskach co inni krzyczą tylko na papieroska co chwilę a Polacy muszą za nich pracować. Kpina i nic więcej... Także podsumowując pracujcie z Mondi albo z Pagusem ale w każdym innym miejscu niż Schäflein Langenau. Polecam Rotlein (Bawaria) Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Tom

    18.07.2019 19:25

    Inne

    Mondi jest ok, Pagus nie polecam nie liczą sie w ogóle z pracownikami , nie słuchają co ludzie mają do powiedzenia liczą się tylko ze zdaniem osoby która niby jest tam "kierownikiem".
    Company logo
    MONDI sp. z o.o.

    19.07.2019 10:37

    Pracodawca

    Dzień dobry, Pana wypowiedź jest dla nas bardzo ważna, jednak dbamy o to, aby nasz zespół składał się ze świetnie wykwalifikowanych osób - także w przypadku Pagusa. Bylibyśmy wdzięczni za kontakt w celu wyjaśnienia tej konkretnej, zaistniałej sytuacji. Dziękujemy także za pozytywną opinię na temat Mondi. Pozdrawiamy, Zespół Mondi Polska
    ReviewUserIcon
    Adziu

    18.07.2019 20:07

    Inne

    No cóż,własnie dziś dostałem propozycję pracy w Langenau,ale po tym co przeczytałem,muszę się głeboko zastanowić.MONDI pisze 15.07.2019,że rozmawiają z pracodawcą Niemieckim,dlatego chyba poczekam na rozwój wypadkòw,chyba że już cos się zmieniło?....pytanie do tych co pracują od tego roku w Langenau,jak warunki mieszkaniowe?
    ReviewUserIcon
    Cytrus

    11.11.2018 23:53

    Inne

    Jest to Firma konkretna,dobrze zorganizowana,i wie co robi.
    Company logo
    MONDI sp. z o.o.

    15.07.2019 21:59

    Pracodawca

    Dzień dobry, dziękujemy za pozytywną opinię. Pozdrawiamy Zespół Mondi Polska
    ReviewUserIcon
    Tomek

    23.02.2019 18:49

    Inne

    Czy ktoś pracował w langenau w firmie Schäflein AG chciałbym się dowiedzieć jak tam praca wygląda, jacy ludzie pracują.
    ReviewUserIcon
    Kmaz

    15.07.2019 19:41

    Inne

    Słuchaj Mondi dobrze płaci i jest ok ale tam w langenau to jest bardzo źle znajomi pracowali to opowiadali że są tam 3 hale na 1 hali to niby komisjonowanie ale trzeba się pilnować co tydzień ktoś nowy bo ludzie odchodzą lub ich wyrzucają bo niby błędy robią itd na hali 2 sami Polacy mówią że tam najgorsza robota norma itd sortuja elementy brudno w oleju szok A wszyscy Polacy
    Company logo
    MONDI sp. z o.o.

    15.07.2019 21:46

    Pracodawca

    Szanowny Panie, rozmowy ze wspomnianą firmą niemiecką trwają, ponieważ otrzymaliśmy już sygnały w tej sprawie. Z naszej strony staramy się zapewnić Pracownikom jak najlepsze warunki oraz zarobki i dokładamy starań aby sytuacja uległa poprawie. Dziękujemy także za pozytywną opinię na temat Mondi. Pozdrawiamy, Zespół Mondi Polska

    Zostaw merytoryczną opinię o MONDI sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Oferty pracy - MONDI sp. z o.o.

    Recruitment Specialist

    MONDI sp. z o.o.

    LocationIcon

    Poznań

    Sprawdź ofertę
    Operator(ka) wózka widłowego bez niemieckiego – projekt na 4 tygodnie

    MONDI sp. z o.o.

    LocationIcon

    Bielefeld

    WalletIcon

    2830 - 3100 EUR / m

    Sprawdź ofertę
    Recruitment Assistant with German

    MONDI sp. z o.o.

    LocationIcon

    Poznań

    Sprawdź ofertę
    Operator(ka) wózka widłowego

    MONDI sp. z o.o.

    LocationIcon

    Bielefeld

    WalletIcon

    2830 - 3100 EUR / m

    Sprawdź ofertę
    Młodszy(a) Specjalista(ka) ds. Kadr i Płac z j. niemieckim

    MONDI sp. z o.o.

    LocationIcon

    Poznań

    Sprawdź ofertę
    Asystent(ka) ds. Rekrutacji

    MONDI sp. z o.o.

    LocationIcon

    Poznań

    Sprawdź ofertę
    JobOffersIcon