Opinie o Piotr Gaik Firma Handlowo Usługowa Veris w Kalina Wielka

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Piotr Gaik Firma Handlowo Usługowa Veris. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Piotr Gaik Firma Handlowo Usługowa Veris o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Piotr Gaik Firma Handlowo Usługowa Veris w Kalina Wielka

Wiecie czy Piotr Gaik Firma Handlowo Usługowa Veris udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

janek Nowy wpis

Laptop dla kogo na jakie stanowisko?

Zainteresowany Nowy wpis

Podpowiedzcie czy warto starać się o pracę w firmie. Taka cisza na forum??

sam Nowy wpis

no i jest ok????

czymajcie sie jak najdalej od tej firmy bo szef jest dobry jak nic sie nie dzieje. jak juz sie cosc stanie to ci nie da wypłaty nawet telefonu nie odbierze od was. a potem sadem straszy. poprostu kawal wielkiego ...........

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Piotr Gaik Firma Handlowo Usługowa Veris? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
aki

Hej wszystkim czy ktoś z was pomoże mi i powie gdzie szukać ofert pracy

olek

witam poal pracowałeś tam

olek

i jak tam w praca wygląda

paweł

witam jacek to dlaczego odszedłeś jak było super.

jacek

cześć walio pracowałem w verisie trzy lata i nie mogę powiedzieć złego słowa robotę mają stałą stałe kursy cała Polska zarobki super umowa o prace a nie samo zatrudnienie do chaty jak trzeba to jedziesz służbowym a nie stoisz na autostradzie jak pies. Polecam spoko firma.

ŁYSY

Czy ktoś wie czy jezdzi w verisie Gruszka z Karzimierzy

lukasz

Patryk zabrałem się z szoferem na stopa który pracuje dwa lata w Veris i bardzo sobie chwalił pracę i zarobki.Opowiadał o sprawach w sądzie które Gaik pozakładał właśnie o takie dziwne wpisy. Jedna sprawa już się odbyła i gostek ma zapłacić 8tysiaków na hospicjum.Jacek też dobrze pisze że kilka wpisów zostało usunięte czyli administrator strony musiał je usunąć bo niebyły zgodne z prawdą.Także jasno widać że byli pracownicy napierdalają na byłego szefa.

jacek

andrej jak śledziłeś wpisy to zobacz ile negatywnych wpisów usunięto czyli potwierdzało by się to co mówi rufi. Zawsze znajdą się niezadowoleni z pracy.

derty

Na lepsze poprawa'a o samochody dbają czy na sznurkach

anrej

I jak jest poprawa w verisie

tur

Ile firma ma samochodów i czy da się tym smigać

wiecie co jak nie ustaliliscie sobie warunków przed przyjeciem jasno to mozecie nazekac. i wychodze z załozenia ze jak sobie ktos pozwoli to tak jest pózniej

ala

rufi czyżbyś należał do tych co gratyfikacje jakieś za kłamstwa otrzymują? może największym leserem i frajerem jesteś Ty sam? nie wbijaj kija w mrowisko, gdyż ktoś może jeszcze parę niuansów ujawnić, bo nie wszystko jest białe i czarne są tez szarości, do tej pory tylko czytam z ciekawością informację o w/w firmie ale dziś postanowiłam coś sama dodać to co ludzie piszą o kłopotach z wypłacalnością i stawkach wedle uznania to niestety ale mają rację jeżeli ktoś poczuł się urażony moimi słowami to zapraszam na drogę prawną, kłopoty z płatnościami to najmniejszy jednak problem w tejże instytucji i właściciel zdaje sobie z tego zapewne sprawę

kura
@ala

ciastka i piwo ? to w firmie z Pińczowa

copa

Ostatnio rozmawiałem z kierowcą na radiu jak zapytałęm o kase czy płaci to mówi ze dopiero zaczoł jazde w verisie'

copa

To jak placi czy nie placi czy ktos pracowal

kun1

Rufi Piszesz ze kazda sobota w domu. Ale napisz co sie dzieje jak w piatek sie wczesniej odrobisz to co idziesz do domu NIE trzeba na garazu robic do wieczora. A na dzien dzisiejszy w posredniaku wolne miejsca do Gaika.

Zostaw merytoryczną opinię o Piotr Gaik Firma Handlowo Usługowa Veris - Kalina Wielka

Piotr Gaik Firma Handlowo Usługowa Veris