Chyżbet Kostka Brukowa

Kraków

Opinie o Chyżbet Kostka Brukowa

Taka jedna

Najlepsza firma! Jeżeli ktoś myśli tylko o alkoholu albo o tym jak przebimbać dzień to będzie narzekać na te firmę (oczywiste). Wszyscy pomocni i mili, atmosfera rodzinna. Szefowie wymagający ale bardzo dobrzy i również pomocni. Jak ktoś pracuje to jest to doceniane a jak woli się obijać to oczywiste że prędzej czy później pożegna się z tą firmą.

niełoś

Też pracowałem i nie polecam. Amatorka w 100%. Radzę traktować to miejsce jako tymczasową pracę.

łoś

Firma Chyzbet to najwiekszy syf jaki moze byc!! Dostajesz podstawe reszte pod stołem oczywiscie od humorku starych. Zero profesjonalizmu, wszystko na warjata, sprzety w opłakanym stanie naprawiane najnizszym kosztem. PORAZKA TOTALNA. [usunięte przez moderatora] I NIC WIECEJ. Radze omijac szerokim łukiem!!

ads

witam proszę o odpowiedź: jakie narzędzia, podstawa(premia: prowizyjna czy uznaniowa) na stanowisku PH/DTH, jakie targety i teren do ogarnięcia dziękuję ads

zadowolony

CHYŻBET jest firmą dla ludzi którzy chcą pracować, jeśli pracujesz i nie boisz się wyzwań to jesteś zadowolony i pracujesz tam. Jeśli liczysz na łatwe pieniądze bez żadnego wysiłku to nie masz tam co szukać. Ludzie pracują tam po kilkanaście lat i nie narzekają. Ja uważam że w dzisiejszych czasach i tym co się słyszy i widzi Chyżbet to firma solidna i uczciwa. Pozdrawiam.

ml

zastanów się zanim zaczniesz tam pracę, omijać z daleka

Zostaw opinię o Chyżbet Kostka Brukowa - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Chyżbet Kostka Brukowa