GRUPA CHYŻBET SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

3 Dodaj merytoryczną opinię
baner wywiady

Opinie o GRUPA CHYŻBET SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Słowacy pozdrawiamy

Witamy pana Jana i informujemy że beton pierwsza klasa !!!!! 10/10 fantastic

Wiktoria
@Słowacy pozdrawiamy

A jak ceny w Chyżbet? W porządku? Ile zapłaciliście?

zadowolony

CHYŻBET jest firmą dla ludzi którzy chcą pracować, jeśli pracujesz i nie boisz się wyzwań to jesteś zadowolony i pracujesz tam. Jeśli liczysz na łatwe pieniądze bez żadnego wysiłku to nie masz tam co szukać. Ludzie pracują tam po kilkanaście lat i nie narzekają. Ja uważam że w dzisiejszych czasach i tym co się słyszy i widzi Chyżbet to firma solidna i uczciwa. Pozdrawiam.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Były pracownik
Były pracownik

Pracowałem w firmie kilka tygodni chyzbet Kraków, na produkcji linia niby co dopiero otwarta lecz bardzo awaryjna byłem na sortowaniu kostki(chociaż miałem być na całkiem innym stanowisku) pomagał mi (usunięte przez administratora)młody chłopak ,szczerz praca ciężka (jak idzie kostka to jest ok ale jak są inne elementy o wiele cięższe to masakra, masakra też jest gdy operator nie dopilnuje i idzie kiepski produkt wtedy trzeba wszystko ściągać ), podziwiam tego co mi pomagał, nie mogę sobie wyobrazić jak można zostawić jedna osobę na Lini by przebierała kostkę, pilnowała Lini by się nic nie popsuło a jak już to się stało to musiała szybko to naprawić, na pomoc kolegów nie miał co liczyć,po prostu udawali że nic nie widza,widzieli go wtedy gdy zaczęło brakować blatów na których produkowana jest kostka a i wtedy nie można było liczyć na ich pomoc.... nie wiem jaka on miał kasę, lecz stawka jaka mi zaproponowali za pracę i jak na Kraków to strasznie mała, czy polecam na przetrzymanie może i tak na dłuższą metę nie nie polecam..... (usunięte przez administratora)dzięki za pomoc... Jeśli jeszcze tam jeszcze pracujesz to uciekaj......

Pracodawca

@Były pracownik

Dziękujemy za opinię. Forumowiczów prosimy, aby zwrócili uwagę, że opisywany przez Byłego Pracownika temat dotyczy nie „niby co dopiero otwartej” linii, ale nowo uruchamianej linii produkcyjnej, w nowym zakładzie produkcyjnym. Naszym zdaniem fakt „pracowania w firmie kilka tygodni” nie upoważnia do prezentowania jednoznacznych, przejaskrawionych i niemerytorycznych opinii na temat współpracowników, zakładu i pracodawcy. Szanujemy opinie naszych pracowników, gdyż wspólnie tworzymy naszą Firmę i budujemy jej przyszłość. Pamiętajcie, że każdy z nich może osobiście zgłaszać problemy kierownictwu, ponieważ cenimy zaangażowanie, inicjatywę i kompetencje. Byłego Pracownika pozdrawiamy i życzymy sukcesów w dalszej karierze zawodowej.

Dominika Nowy wpis

A Ty możesz dać znać jak ci się tutaj pracuje? Długo już tu jesteś czy też kilka tygodni jak poprzednik? Jaka jest atmosfera? Ekipa jest zgrana?

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 59 dni.
 Pytanie

Jak wygląda rozmowa rekrutacyjna w GRUPA CHYŻBET SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ? Co poradzicie osobie poszukującej tam pracy? Na GoWork.pl pojawiło się 26 marca kilka ogłoszeń.

Olga Nowy wpis

Na stronie firmy zainteresowalo mnie ogloszenie na stanowisko kierowcy kat c+e. Mąz spelnia wszystkie wymagania ktore sa uwzglednione w ogloszeniu. Widnieje tam informacja na temat rekrutacji i na temat tego, że firma kontaktuje sie z wybranymi osobami a po rozmowie daje informacje zwrotną o wyniku rekrutacji. Mam pytanie na ten temat do osob ktore byly juz na rozmowie: Czy firma daje znac niezaleznie od decyzji jaka podjela na temat zatrudnienia? Ile czasu trzeba czekac na odpowiedz zwrotna?

M Nowy wpis
Kandydat
 Pytanie

Dzień dobry. Szukam pracy w Państwa firmie. Od niedawna zajmuje się wizualizacjami 3D, renderowaniem. Pracowałem wcześniej jako sprzedawca okien i drzwi - ale również zajmowałem się wizualizacjami 3D tychże obiektów (np. na tle domu). Głównie w programie Blender. Mam też niewielkie doświadczenie w projektowaniu CAD (program Solidworks). Bardzo ciekawym dla mnie doświadczeniem byłby rendering i wizualizacje Państwa produktów. Czy są Państwo zainteresowani?

 Rozmowa kwalifikacyjna
Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie GRUPA CHYŻBET SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
Pytanie
 Pytanie

Czy można liczyć w GRUPA CHYŻBET SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ na prywatną opiekę medyczną?

Olo
Kandydat
 Pytanie

Witam jak wygląda praca operatora ładowarki, na jaka kasę można liczyć i czy jest sens aplikować na to stanowisko?

Pracodawca

@Olo

Dziękujemy za zainteresowanie pracą w naszej firmie na stanowisku operatora ładowarki. Warunkiem podjęcia pracy jest posiadanie właściwych uprawnień operatorskich UDT, mile widziane jest doświadczenie w pracy na ładowarkach. Od pracownika oczekujemy zaangażowania w wykonywane obowiązki, otwartości na pracę zespołową i dbałości o powierzony sprzęt. Koniecznym jest też dyspozycyjność, gdyż jest to praca w systemie zmianowym. Oferujemy stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę oraz konkurencyjne wynagrodzenie. W sprawie możliwości zatrudnienia prosimy o kontakt mailowy: rekrutacja@chyzbet.pl za wskazaniem wybranej lokalizacji.

Pytanie
 Pytanie

Czy w GRUPA CHYŻBET SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ odbywają się wewnętrzne rekrutacje?

Pracodawca

 Aktualność
Szanowni Państwo!
W ubiegłym roku zarejestrowaliśmy Grupę Chyżbet Sp. z o.o. bazującą na wieloletnim dorobku i dokonaniach firmy P.P.U.H. Chyżbet Jan Łyś. Przez prawie 30 lat naszej działalności wypracowaliśmy skuteczny model podejmowania decyzji opierający się na doświadczeniu i analizie potrzeb rynku.

Odpowiadając na Państwa oczekiwania prezentujemy nową, jeszcze bogatszą ofertę zgodną z najnowocześniejszymi trendami. To kontynuacja i uzupełnienie naszych dotychczasowych produktów, ale przede wszystkim wprowadzenie atrakcyjnych innowacji zgodnych z europejskimi kierunkami w rozwoju branży.

W obecnym sezonie proponujemy następujące rozwiązania:


 • Wyjątkowe kolekcje kolorystyczne kostek premium. W ubiegłym roku do imponującej kolekcji 9 kolorów kostek płukanych z wachlarzem aż 5 szlachetnych szarości dołączyliśmy 8 kolorów kostek śrutowanych z 5 pastelowymi, w tym czerwonym i brązowym, wzorowanych na naturalnych porfirach!

 • Modne, nowoczesne formy większych kostek bezfazowych. Podążając za trendami oferujemy większe zróżnicowanie form kostek w ramach jednej kolekcji.

 • Produkty wetcast. To nieosiągalny dla wyrobów wibroprasowanych indywidualizm i zróżnicowanie. Wdrażamy je jako odrębną kolekcję, ale pasującą i w pełni uzupełniającą dotychczasową ofertę.

 • Olbrzymi wybór palisad. Oferujemy 5 grup palisad w 11 wysokościach od 25 cm do 150 cm. 

 • Stylowe murki ogrodowe. Uzupełniamy ofertę ogrodzeń o 3 rodzaje rustykalnych murków ogrodowych wraz gamą daszków płaskich dwu-, trój- i czterostronnie łupanych.

 • Krawężniki przystankowe. Dopełnienie naszej oferty dla instytucji i firm realizujących zadania z zakresu infrastruktury transportu publicznego.

 • Korytka górskie. Ciekawe produkty o wielu zastosowaniach – od funkcji inżynierskich po meble ogrodowe.

 • Systemy elewacyjne Fronterm. Innowacyjne panele betonowo-poliuretanowe do budowy elewacji.


Naszą misją jest dbanie o ciągły rozwój, wysoką jakość oferowanego produktu, innowacyjne rozwiązania łączące w sobie zarówno funkcjonalność jak i walory estetyczne. Nieustannie podejmowanie nowych wyzwań czyni naszą ofertę wysoce konkurencyjną na rynku.

Dziękując za zaufanie, jakim nas Państwo darzą od wielu lat, możemy śmiało patrzeć w przyszłość. Jesteśmy dumni z naszych osiągnięć i liczymy, iż w dalszym ciągu będziemy mogli spełniać Wasze wysokie oczekiwania.

Zapraszamy do kontaktu również poprzez nasze nowe strony internetowe: chyzbet.pl i chyzbet.sk
Dawid

Jak robicie w weekendy?

Wojsko
@Dawid

W Wojsko obrony terytorialnej pracuje sie w weekendy i czasem jak jest potrzeba to tez w tygodniu. WOT godzi prace zawodową i służbę w Wojsku.

Wojsko
Inne
 Pytanie

Witam. Pytanie kieruję do szefostwa i zarządu firmy Chyżbet w Charsznicy. Jaki ma firma stosunek do osób prazujacych w Wojsku Obront Terytorialnej(wot pracuje w weekendy i czasem są powolania w tygodniu).Czy taka osoba ma szanse na zatrudnienie w firmie?

Słowacy pozdrawiamy

Witamy pana Jana i informujemy że beton pierwsza klasa !!!!! 10/10 fantastic

Wiktoria
@Słowacy pozdrawiamy

A jak ceny w Chyżbet? W porządku? Ile zapłaciliście?

Zainteresowany 4

A jakie macie zdanie odnośnie obsługi klienta?

Andzelka banas
@Zainteresowany 4

Super!!! Uwielbiam ta spolke !!!0

Benek

Niestety z wydajnością w pracy jest u nas kiepsko a to bardzo wpływa na finanse. Generalnie dobra firma , polecam

Andrzej

@Obserwator, można zrozumieć, że jesteś rozgoryczony niektórymi wspomnieniami związanymi z pracą w firmie Chyżbet Kostka Brukowa, jednak proszę, abyś na przyszłość nie obrażał nikogo w swoich wypowiedziach i stosował się do regulaminu, który panuje na forum https://www.gowork.pl/regulamin Czy rzeczywiście w ciągu całego dnia pracownik zatrudniony w tej firmie nie ma możliwości przerwy? Co w przypadku, kiedy jest nagła potrzeba wyjścia do WC? @Klient, czy wiesz może jeszcze coś na temat pracy w firmie Chyżbet Kostka Brukowa? Często dochodzi do zmian wśród pracowników w tym miejscu pracy?

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Andrzej

@ja, widzę, że masz kompletnie inne zdanie na temat pracy w firmie Chyżbet Kostka Brukowa, dlatego, proszę, abyś podzielił się informacjami, które posiadasz na ten temat. Czy jest to dobre miejsce pracy, dla osób, które aktualnie studiują i poszukują zatrudnienia w tym kierunku? Studenci zaoczni mają szansę na zatrudnienie w tej firmie? Przedstaw, co wiesz na ten temat.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Administrator

Atmosfera w miejscu zatrudnienia odgrywa bardzo ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Chyżbet Kostka Brukowa? Podzielcie się informacjami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Andrzej

@Życzliwy:), możesz powiedzieć, na jakim stanowisku pracowałeś? Rozumiem, że nie byłeś zadowolony z zarobków oraz rodzaju umowy, a czy w Chyżbet mogłeś liczyć na premie uznaniowe i dostęp do benefitów? Jak wyglądała kwestia szkoleń?

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Andrzej

Czy firma Chyżbet Kostka Brukowa poszukuje teraz do pracy nowych osób? Jakie są wasze opinie dotyczące tego miejsca pracy? Czy o zatrudnienie mogą się starać młode osoby bez doświadczenia zawodowego? Napiszcie, czy jesteście zadowoleni z tego pracodawcy.

ads

witam proszę o odpowiedź: jakie narzędzia, podstawa(premia: prowizyjna czy uznaniowa) na stanowisku PH/DTH, jakie targety i teren do ogarnięcia dziękuję ads

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
zadowolony

CHYŻBET jest firmą dla ludzi którzy chcą pracować, jeśli pracujesz i nie boisz się wyzwań to jesteś zadowolony i pracujesz tam. Jeśli liczysz na łatwe pieniądze bez żadnego wysiłku to nie masz tam co szukać. Ludzie pracują tam po kilkanaście lat i nie narzekają. Ja uważam że w dzisiejszych czasach i tym co się słyszy i widzi Chyżbet to firma solidna i uczciwa. Pozdrawiam.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Etap 1
Etap 2

Zostaw merytoryczną opinię o GRUPA CHYŻBET SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Chyżne

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w GRUPA CHYŻBET SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

  Zobacz opinie na temat firmy GRUPA CHYŻBET SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

GRUPA CHYŻBET SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Przejdź do nowych opinii