GRUPA CHYŻBET SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Opinie o GRUPA CHYŻBET SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Słowacy pozdrawiamy

Witamy pana Jana i informujemy że beton pierwsza klasa !!!!! 10/10 fantastic

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 36 dni.

Jakie są warunki zatrudnienia w GRUPA CHYŻBET SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Olo Nowy wpis
Kandydat

Witam jak wygląda praca operatora ładowarki, na jaka kasę można liczyć i czy jest sens aplikować na to stanowisko?

Nowy wpis

@Olo

Dziękujemy za zainteresowanie pracą w naszej firmie na stanowisku operatora ładowarki. Warunkiem podjęcia pracy jest posiadanie właściwych uprawnień operatorskich UDT, mile widziane jest doświadczenie w pracy na ładowarkach. Od pracownika oczekujemy zaangażowania w wykonywane obowiązki, otwartości na pracę zespołową i dbałości o powierzony sprzęt. Koniecznym jest też dyspozycyjność, gdyż jest to praca w systemie zmianowym. Oferujemy stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę oraz konkurencyjne wynagrodzenie. W sprawie możliwości zatrudnienia prosimy o kontakt mailowy: rekrutacja@chyzbet.pl za wskazaniem wybranej lokalizacji.

Pytanie Nowy wpis

Czy w GRUPA CHYŻBET SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ odbywają się wewnętrzne rekrutacje?

Aktualność
Szanowni Państwo!
W ubiegłym roku zarejestrowaliśmy Grupę Chyżbet Sp. z o.o. bazującą na wieloletnim dorobku i dokonaniach firmy P.P.U.H. Chyżbet Jan Łyś. Przez prawie 30 lat naszej działalności wypracowaliśmy skuteczny model podejmowania decyzji opierający się na doświadczeniu i analizie potrzeb rynku.

Odpowiadając na Państwa oczekiwania prezentujemy nową, jeszcze bogatszą ofertę zgodną z najnowocześniejszymi trendami. To kontynuacja i uzupełnienie naszych dotychczasowych produktów, ale przede wszystkim wprowadzenie atrakcyjnych innowacji zgodnych z europejskimi kierunkami w rozwoju branży.

W obecnym sezonie proponujemy następujące rozwiązania:

• Wyjątkowe kolekcje kolorystyczne kostek premium. W ubiegłym roku do imponującej kolekcji 9 kolorów kostek płukanych z wachlarzem aż 5 szlachetnych szarości dołączyliśmy 8 kolorów kostek śrutowanych z 5 pastelowymi, w tym czerwonym i brązowym, wzorowanych na naturalnych porfirach!

• Modne, nowoczesne formy większych kostek bezfazowych. Podążając za trendami oferujemy większe zróżnicowanie form kostek w ramach jednej kolekcji.

• Produkty wetcast. To nieosiągalny dla wyrobów wibroprasowanych indywidualizm i zróżnicowanie. Wdrażamy je jako odrębną kolekcję, ale pasującą i w pełni uzupełniającą dotychczasową ofertę.

• Olbrzymi wybór palisad. Oferujemy 5 grup palisad w 11 wysokościach od 25 cm do 150 cm.

• Stylowe murki ogrodowe. Uzupełniamy ofertę ogrodzeń o 3 rodzaje rustykalnych murków ogrodowych wraz gamą daszków płaskich dwu-, trój- i czterostronnie łupanych.

• Krawężniki przystankowe. Dopełnienie naszej oferty dla instytucji i firm realizujących zadania z zakresu infrastruktury transportu publicznego.

• Korytka górskie. Ciekawe produkty o wielu zastosowaniach – od funkcji inżynierskich po meble ogrodowe.

• Systemy elewacyjne Fronterm. Innowacyjne panele betonowo-poliuretanowe do budowy elewacji.

Naszą misją jest dbanie o ciągły rozwój, wysoką jakość oferowanego produktu, innowacyjne rozwiązania łączące w sobie zarówno funkcjonalność jak i walory estetyczne. Nieustannie podejmowanie nowych wyzwań czyni naszą ofertę wysoce konkurencyjną na rynku.

Dziękując za zaufanie, jakim nas Państwo darzą od wielu lat, możemy śmiało patrzeć w przyszłość. Jesteśmy dumni z naszych osiągnięć i liczymy, iż w dalszym ciągu będziemy mogli spełniać Wasze wysokie oczekiwania.

Zapraszamy do kontaktu również poprzez nasze nowe strony internetowe: chyzbet.pl i chyzbet.sk
 Rozmowa kwalifikacyjna
Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie GRUPA CHYŻBET SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?

Pracowałem w firmie kilka tygodni chyzbet Kraków, na produkcji linia niby co dopiero otwarta lecz bardzo awaryjna byłem na sortowaniu kostki(chociaż miałem być na całkiem innym stanowisku) pomagał mi (usunięte przez administratora)młody chłopak ,szczerz praca ciężka (jak idzie kostka to jest ok ale jak są inne elementy o wiele cięższe to masakra, masakra też jest gdy operator nie dopilnuje i idzie kiepski produkt wtedy trzeba wszystko ściągać ), podziwiam tego co mi pomagał, nie mogę sobie wyobrazić jak można zostawić jedna osobę na Lini by przebierała kostkę, pilnowała Lini by się nic nie popsuło a jak już to się stało to musiała szybko to naprawić, na pomoc kolegów nie miał co liczyć,po prostu udawali że nic nie widza,widzieli go wtedy gdy zaczęło brakować blatów na których produkowana jest kostka a i wtedy nie można było liczyć na ich pomoc.... nie wiem jaka on miał kasę, lecz stawka jaka mi zaproponowali za pracę i jak na Kraków to strasznie mała, czy polecam na przetrzymanie może i tak na dłuższą metę nie nie polecam..... (usunięte przez administratora)dzięki za pomoc... Jeśli jeszcze tam jeszcze pracujesz to uciekaj......

@Były pracownik

Dziękujemy za opinię. Forumowiczów prosimy, aby zwrócili uwagę, że opisywany przez Byłego Pracownika temat dotyczy nie „niby co dopiero otwartej” linii, ale nowo uruchamianej linii produkcyjnej, w nowym zakładzie produkcyjnym. Naszym zdaniem fakt „pracowania w firmie kilka tygodni” nie upoważnia do prezentowania jednoznacznych, przejaskrawionych i niemerytorycznych opinii na temat współpracowników, zakładu i pracodawcy. Szanujemy opinie naszych pracowników, gdyż wspólnie tworzymy naszą Firmę i budujemy jej przyszłość. Pamiętajcie, że każdy z nich może osobiście zgłaszać problemy kierownictwu, ponieważ cenimy zaangażowanie, inicjatywę i kompetencje. Byłego Pracownika pozdrawiamy i życzymy sukcesów w dalszej karierze zawodowej.

Dawid

Jak robicie w weekendy?

Wojsko
@Dawid

W Wojsko obrony terytorialnej pracuje sie w weekendy i czasem jak jest potrzeba to tez w tygodniu. WOT godzi prace zawodową i służbę w Wojsku.

Wojsko
Klient

Witam. Pytanie kieruję do szefostwa i zarządu firmy Chyżbet w Charsznicy. Jaki ma firma stosunek do osób prazujacych w Wojsku Obront Terytorialnej(wot pracuje w weekendy i czasem są powolania w tygodniu).Czy taka osoba ma szanse na zatrudnienie w firmie?

Słowacy pozdrawiamy

Witamy pana Jana i informujemy że beton pierwsza klasa !!!!! 10/10 fantastic

Wiktoria
@Słowacy pozdrawiamy

A jak ceny w Chyżbet? W porządku? Ile zapłaciliście?

Zainteresowany 4

A jakie macie zdanie odnośnie obsługi klienta?

Andzelka banas
@Zainteresowany 4

Super!!! Uwielbiam ta spolke !!!0

Benek

Niestety z wydajnością w pracy jest u nas kiepsko a to bardzo wpływa na finanse. Generalnie dobra firma , polecam

~były pracownik

Piszecie, że to firma dla ludzi którzy chcą pracować, ja powiem , że raczej (usunięte przez administratora) za marne grosze, bo wymagania są olbrzymie ale pozostaje po wykonanej pracy tylko satysfakcja. Najniższa krajowa - to wynagrodzenie stałe, ewentualnie coś pod stołem jak szefostwo ma dobry humor, ale też "grosiki", zimą urlopy bezpłatne przymusowo, latem można zapomnieć o urlopie. Jak ktoś upomni się o podwyżkę to z reguły leci z pracy albo już na niego krzywo patrzą i nie przedłużają umowy. Są tam pracownicy który pracują tam wiele lat, lepiej zarabiają od tych "świeżych" ale w innej pracy od razu mam stawkę taką jaką oni mają np.po 10 latach a po ostatniej podwyżce zarabiam więcej od nich. Między pracownikami są raczej dobre relacje. Sprzęty i auta w fatalnym stanie. Naprawy robią kierowcy ale też mechanicy jak już jest mus. Szefowa w Charsznicy strasznie nie sympatyczna, pańcia, ma się za drugą po Bogu. Szefowa w Krakowie fajna choć mało "bystra", jej mąż- szef gburowaty, w Chyżnem pan Jan i jego żona to starsi ludzie i chyba najlepsi szefostwo z tej całej rodzinnej kliki.

Andrzej

@Obserwator, można zrozumieć, że jesteś rozgoryczony niektórymi wspomnieniami związanymi z pracą w firmie Chyżbet Kostka Brukowa, jednak proszę, abyś na przyszłość nie obrażał nikogo w swoich wypowiedziach i stosował się do regulaminu, który panuje na forum https://www.gowork.pl/regulamin Czy rzeczywiście w ciągu całego dnia pracownik zatrudniony w tej firmie nie ma możliwości przerwy? Co w przypadku, kiedy jest nagła potrzeba wyjścia do WC? @Klient, czy wiesz może jeszcze coś na temat pracy w firmie Chyżbet Kostka Brukowa? Często dochodzi do zmian wśród pracowników w tym miejscu pracy?

Klient

Pracownicy zarabiaja tylko w sezonie.W zime bezplatny urlop

Klient

Witam nie jestem pracownikiem tej firmy lecz osoba zamawiajaca beton.Pracownicy pracuja tam przede wszystkim sezonowo natomiast zima ida do domu...bez umowy...lub na bezplatny urlop...to slowa pracownikow...ktorzy byli I sami opowiadali

Andrzej

@ja, widzę, że masz kompletnie inne zdanie na temat pracy w firmie Chyżbet Kostka Brukowa, dlatego, proszę, abyś podzielił się informacjami, które posiadasz na ten temat. Czy jest to dobre miejsce pracy, dla osób, które aktualnie studiują i poszukują zatrudnienia w tym kierunku? Studenci zaoczni mają szansę na zatrudnienie w tej firmie? Przedstaw, co wiesz na ten temat.

Moze Arek zarabia 6000 tys., ale Dorota daje mu raz w miesiacu pod stolem na lewo i czasami przy klijentach :( Ciezko zrozumiec , ale jest to mozliwe w tej firmie. Nie ma czego zazdroscic ,raczej wspolczuc , szczegolnie pracownikom z produkcji pracujacym 12gdz. Uwaga na ciezarowki z Czyzbetu, kierowcy reperuja je sami, bo nie nie moga znalezdz mechanika od prawie roku.( Stawka to minimum krajowe plus "premia".)W kazdej chwili moze dojsc do powaznej awarji na drodze.

ja
@--

Bzdura ten ktoś nie pracował nigdy w Chyżbecie. A co do samochodów to mechanicy naprawiają auta

Atmosfera w miejscu zatrudnienia odgrywa bardzo ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Chyżbet Kostka Brukowa? Podzielcie się informacjami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

Proponuje wezwać inspekcje pracy tylko takich których nie opłacają i niech sprawdza zgodność umów z czasem pracy oraz temperatury panującej w wózkach w dni upalne (ok.60stopni)porazka

Andrzej

@Życzliwy:), możesz powiedzieć, na jakim stanowisku pracowałeś? Rozumiem, że nie byłeś zadowolony z zarobków oraz rodzaju umowy, a czy w Chyżbet mogłeś liczyć na premie uznaniowe i dostęp do benefitów? Jak wyglądała kwestia szkoleń?

Andrzej

Czy firma Chyżbet Kostka Brukowa poszukuje teraz do pracy nowych osób? Jakie są wasze opinie dotyczące tego miejsca pracy? Czy o zatrudnienie mogą się starać młode osoby bez doświadczenia zawodowego? Napiszcie, czy jesteście zadowoleni z tego pracodawcy.

Zostaw merytoryczną opinię o GRUPA CHYŻBET SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Chyżne

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w GRUPA CHYŻBET SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy GRUPA CHYŻBET SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie klientów o firmie GRUPA CHYŻBET SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Liczba opinii klientów firmy GRUPA CHYŻBET SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, to 1, z czego 0 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a, 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

GRUPA CHYŻBET SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ