Opinie o TRANS-JAN Sp. z o.o. w Katowice

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy TRANS-JAN Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie TRANS-JAN Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Opał - wydobywanie węgla kamiennego

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TRANS-JAN Sp. z o.o. w Katowice

artek

najlepiej radzi sobie trabkowy z silesi - dej zasznupac tej dobrej hehehe

Gonzo

@up Raczej jakoś sobie jeszcze radzi - bo do czasów świetności już raczej nie wróci - podobnie zresztą jak cała branża.

Rambo

Widać, że pracujesz w trans janie! Tam pracują same gamonie wyłączając PRAWIE wszystkich fizycznych. Umiesz b.aranie czytać ze zrozumieniem? Nie sądzę. Gdzie ja napisałem o kierownictwie? Ty czasem nie pojękuj jak cię gruba w d.u.pe będzie jechała strap onem

Rambo

A co PIP zrobi? Przyjdzie i da karę w wysokości 2000 tysięcy, gruba zapłaci śmiejąc się w mordę i tyle będzie z tego. Tutaj jest poważniejszy problem, tutaj rząd trzeba zmienić! Rząd na to pozwala bo zadaniem rządu jest likwidacja kopalń ażeby szwaby mogły je wykupić i wtedy będą się opłacały :) Z Bożymi Darami to jeden wielki wał, piszę tutaj o jej likwidacji, gdyż w złożach jest 200 milionów ton węgla czyli gdzieś 100 lat fedrowania... Kiedyś obiło mi się o uszy że miała firma bądź dwie firmy wykupić tą kopalnie w naszym kraju przy obecnym "rządzie" wszystko możliwe.

Górnik

Rozmowa kwalifikacyjna to kpina. Facet, który drze się po ludziach (bodajże Głowacki nazwisko jego) bo niedowidzi pisma na formularzu i wielkie pretensje, że ktoś nie pisze drukowanymi literami. Tak szybko jak weszłem - tak szybko podziękowałem za pracę i opuściłem biuro.

Dlaczego ku*** nie piszecie drukowanymi literami?

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
logo firmy Elektronik / Mechatronik
Ludwigsfelde
BERGMAN Deutschland GmbH
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
Rafał

O co chodzi z tym konkursem???

roman dupoliz

3 tys? chyba rubli. lidka zmień coś, tylko ty możesz uratować jan trans heszke w meszke!!!!

transwestiten-jan...

Jakie 3 tys? Jaka premia? Wygrana w konkursie? Emerycie pier..... panowie oszukuja nas i skarb państwa!!!!!!

transwestiten-jan...

pracujacy

narzekaja zazwyczaj nieroby. Kokosow nie ma tego co bylo wczesniej ale da sie wyzyc. Pszynajmniej na wesolej. Na bokach (transport) zawsze powyzej 2,2 tys. a ze swietami prawie 3 tys. a widze ze najwiecej nazekaja ci na obsludze co jak ide z transportu to spia albo ich juz nie ma na stanowisku. pany wiecej roboty mniej gadania...

pytlo

Jest ok w innych firmach gorzej.nie pasuje to sie zwalniam a nie narzekam

BIEDAK

PRZEZ TRAN JAN TO NAWET NA CHLEB I OPŁATY BRAKUJE KTO WIDZIOŁ ZEBY CAŁY CZOS BRAC NA SZTCHTE CHLEB JES ZE SMALCEM JAK GO MOSZ BRACIA GÓRMICY CZA COS ZROBIC ZTYM ZAROBKAMI I NAJ JEST TA RUGO POŁOWA WYPŁATY CO POSZŁY DO DYREKCJI NA WCZASY

maz gornik

Niestety ja pracuje w gzugu i tez ciężko 2k wyciągnąć wniosę jest taki ze trzeba pierdolic to cale górnictwo przebranzowic sie za wczasy bo to bardzo poniżające pracować p/z za 1,6 do 1.9 kto tak ma dla mnie jest ciulem ze za tyle robi na dole sami daje ci się wyzyskiwać

Saszka
@maz gornik

Dobrze napisane. Polscy "przedsiembiorcy" pod żydo-komunistycznym sztandarem ustalili na swoich zebraniach kwoty jakie będą płacić pracownikom za bardzo ciężką a zarazem niebezpieczną pracę. W tym przypadku oscyluje ona właśnie w granicach 2 tys zł. Jest to nie do przyjęcia. Dwa tysiące złotych zarabiałem w 2006 roku jako nowo przyjęty w firmie górniczej przy budowaniu kolejki podwieszanej i budowaniu Gwarka. Z roku na rok wypłaty są niższe. Nie ma tutaj tłumaczeń, że trzeba robić, bo nie będzie co do gara włożyć, bo i TAK NIE BĘDZIE!!!!! Te świnie tylko na to liczą! Przyjdziecie do pracy za kilka lat i zamiast wypłaty będziecie dostawać dwie bułki z pasztetem i po pracy zupę pomidorową a "przedsiembiorca" dalej będzie jeździł mercedesem i narzekał jaki jest biedny. To jest dół, nie ma tam zabawy! Oni wam płacą 2000zł a z Was ciężko pracujących ludzi mają 5 razy tyle. Nie pracujcie dla takich wieśniaków. Zrozumcie w końcu, że Polak nie jest niewolnikiem!!!!!! Ma być godnie wynagradzany!

Lidka

Jak mają byc dobre, jak ktoś się musi dowartościować, bo całe życie jest mały, gruby, głupi i na dodatek sepleni hahahahah, tylko na biedzie ludzkiej... Niestety. Karma powraca :)

Byfyyyj

Jak maja byc dobre zarobki jak w tej firmie na 3 pracownikow przypada 1 osoba dozoru hahahahaha Musicie na nich wszystkich przeciez zarobic najpierw a co zostanie to dla was.

Żona Górnika

Trans-jan wstyd by wam było taka kasę płacić Górnika za ciężka pracę kasjerka w supermarkecie więcej zarobi wstyd wstyd szkoda tylko górników że ryzykuja życie za taką kasę!!!!!!!!!!!!

Żona Górnika

Święta racja mąż pracuje na wieczorku to jakaś kpina 1700zł w przodku za cały miesiąc jebaczki??? I jeszcze ten przelew wygrana w konkursie to jest śmiechu warte co oni robią aż żal mi męża puszczać do pracy za taką kasę

spprytny

koniu masz racje co sie w tej firmie dzieje jeden ino cyrk jest szok co znami robia na siniema zarobku a zaronki na silezji to tak wyglada jak by chlopy chodzili na zlom wiem ze dobrych górników się pozbydą zastana ino przydupasy bracia górbicy przenyscie to

koniu

siema pracujac w tran=jan na kop P,G Silezia zarobki sa pod psem nawet 1500 zL niemozna wyciAgnac a dozur pg silezia to wykorzystuja nas ze po dniuwcze niemamy siły sie kapac w domach niejeden mo larmo z żona o tAa wyplate

koniu

Krzychu

Panie szuiraM przestań pan pieprzyć bzdury. Umowa o prace obowiązuje nie jedną stronę ale obydwie. Pracownik ma starannie wykonywać zlecone prace a pracodawca ma zadbać takie rzeczy jak środki ochrony osobistej BHP i stworzyć w miarę dobre warunki pracy. I wiesz pan jak to na takiej Silesi wyglądało jak tam robiłem? Jedna łopata na 2 napędy a później pretensje, że słabo poczyszczone a rękawiczki to miałeś jak sobie z domu przyniosłeś. O dysproporcjach w wynagrodzeniu między pracownikami wykonującymi taką samą pracą z taką samą stawką nie wspomnę. Kto bardziej włazi w (usunięte przez administratora) ten lepiej zarobi - tam się nie liczyło kto jak pracuje.

Zostaw merytoryczną opinię o TRANS-JAN Sp. z o.o. - Katowice

• Jak się pracuje w TRANS-JAN Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy TRANS-JAN Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TRANS-JAN Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 3 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy TRANS-JAN Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w TRANS-JAN Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

TRANS-JAN Sp. z o.o.
2.2/5 Na podstawie 158 ocen.
  • Górniczego Dorobku 49
    40-494 Katowice