Opinie o TRANS-JAN Sp. z o.o. w Katowice

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy TRANS-JAN Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie TRANS-JAN Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Opał - wydobywanie węgla kamiennego

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TRANS-JAN Sp. z o.o. w Katowice

Wdowiec.

NIE WARTO I TAK USUNĄ , PRAWDA BOLI I TRUDNO PRZYZNAĆ SIĘ DO małego błędu !!!! NIE POLECAM

Podpowiedzcie jak się tu pracuje? Warto aplikować?

Wdowiec.
@Zainteresowany

Nie POLECAM !!!!

Agata

@ewa, Twoja opinia byłaby bardziej wiarygodna, gdyby posiadała uzasadnienie. Rozwiń proszę swoją wypowiedź i napisz dlaczego tak uważasz. Jaki aspekt pracy w firmie TRANS-JAN oceniasz negatywnie, a jaki pozytywnie? Czy pracujesz może na stanowisku kierowcy? Jak oceniasz flotę samochodów?

nie jestem właścicielką firmy

Polak
@Agata

Tak tu podszywa się pani prezes z bozej łaski. Ta firma i jej córki to wszystko na granicy prawa delikatnie mówiąc. To powinna być lodziarnia bo nieźle lody kręcili i kręcą. Jakby to było powazne państwo to ci w białych kolnierzykach by już byli na 25 letnim pobycie w "Szkocji"w kratę.

Agata

@Pracownik kilkanaście miesięcy, rozumiem, że nie zgadzasz się z opinią użytkownika @Feluś i pozytywnie oceniasz firmę TRANS-JAN. Napisałeś, że w ostatnim czasie firma podniosła także wynagrodzenia. Czy możesz napisać, żeby obecny poziom wynagrodzeń był dla Ciebie satysfakcjonujący? Jak pod tym względem wypada ta firma na tle innych?

Polak
@Agata

TA Agata to pani prezes albo ktoś od niej? Najlepiej jak macie wątpliwości to trzeba iść do PIPu lub sądu pracy. Tam są specjaliści.

Górnik

Rozmowa kwalifikacyjna to kpina. Facet, który drze się po ludziach (bodajże Głowacki nazwisko jego) bo niedowidzi pisma na formularzu i wielkie pretensje, że ktoś nie pisze drukowanymi literami. Tak szybko jak weszłem - tak szybko podziękowałem za pracę i opuściłem biuro.

Dlaczego ku*** nie piszecie drukowanymi literami?

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
Leszno
Agata

@Dżolo, aktualnie rozmawiamy w tym wątku o podwyżce wynagrodzeń w firmie TRANS-JAN. Czy wiadomo Ci coś na ten temat? Czy również otrzymałeś podwyżkę w ostatnim czasie?

durna agata

Przestań spamować namolna babo

Agata

@Boewolf, napisałeś, że wynagrodzenia w ostatnim czasie poprawiły się na lepsze. Czy to oznacza, że firma TRANS-JAN podniosła w ostatnim czasie zarobki? Czy ta podwyżka dotyczy wszystkich pracowników, czy tylko konkretnego działu? Terminowość wynagrodzeń to na pewno silny atut tej firmy. Przecież pracownikom zależy na stałej pracy i pewnym co miesięcznym wynagrodzeniu.

Dżolo
@Agata

Jezu... Babo wyjdz z tego tematu jak nie masz niczego sensownego do powiedzenia. Co drugi post to Twoj i oczywiscie niczego do tematu nie wnosi.

były

Zwolnij się tak jak ja

Lenon

Za te pieniądze z emerytury to zapisz się na kurs nauki pisania.

Wysocki Leszek

To nie są moje słowa tylko ktoś kto mi zazdrości podszył się pod moje nazwisko.

Formalina
@Wysocki Leszek

Być emerytem i pracować na dalej na kopalni +10% do zajebistości :)

pan Nikt
@Wysocki Leszek

(usunięte przez administratora)wszyscy zazdrościmy Ci rozumu ;) I tyle :)

Agata

@Wysocki Leszek, wspomniany post został zgłoszony do administratora forum. Czy ktoś z was w ostatnim czasie zatrudnił się w firmie TRANS-JAN? Może w ostatnim czasie zmieniło się coś w tej firmie? Czy wiecie coś na temat nowych przyjęć do pracy? Każda z Waszych opinii może przekonać niezdecydowane osoby.

Feluś
@Agata

Od dłuższego czasu płacą z dużym opóźnieniem. Łaski nie robią. Trzeba szukać innej kopalni.

Pracownik kilkanaście miesięcy
@Feluś

nie siej fermentu...opóźnień nie było nigdy, ostatnio wypłaty były 7go na koncie. ZUS płacony od całości i bez opóźnień (przychodzą co rok listy z ZUSu o składkach), czego nie można powiedzieć o innych firmach. Wypłaty ostatnio bardzo się poprawiły i nie trzeba być wybitnym, żeby zarobić niezłe pieniądze. Najważniejsze to nie kombinować (L-4, urlopy pijackie) i nie spierniczać z roboty na wcześniejszy wyjazd.

Boewolf
@Agata

Akurat o ile do wysokości wynagrodzeń często można mieć było zastrzeżenia (choć ostatnio nieco się poprawiło na lepsze) jak i również do formy umowy o pracę (większość składowych to jakieś dziwne premie) o tyle co do terminowości wypłat w ciągu ponad 6 lat, które tutaj tu pracowałem tylko raz zdarzyło się, że wynagrodzenie wpłynęło dzień później na konto. ZUS też jest płacony regularnie i od pełnej sumy wynagrodzenia.

Agata

@Pachołek, proszę Cię o zapoznanie się z regulaminem forum GoWork.pl Na forum nie komentujemy prywatnych spraw konkretnych pracowników, staramy się też ich nie oceniać. Czy możesz coś napisać o możliwościach rozwoju w firmie TRANS-JAN? W jaki sposób można zdobyć uprawnienia, na przykład na jazdę na taśmach, o której wspomniałeś? Czy planujesz podnieść swoje kompetencje zdobywając to uprawnienie?

agata atencjuszka
@Agata

@Agata a czy on wymienił kogoś z nazwiska? Uprawnienie do jeżdżenie na taśmach daje tylko dyspozytor. Jednakże takie uprawnienia posiada tylko jedna osoba na PG Silesia. Z której cała kopalnia jest dumna :)

MODY

Najlepszy jest sztygar Pacholczykkkkk ! . Pozdrawiam :) . A tak ogolnie Tranzystory czy Transformersi wielkie G.... :)

blablabla
@MODY

To ten co ma pozwolenie od dyspozytora na jeżdżenie na taśmie? xD

Pachołek
@blablabla

Miras to jest gość. Jako jedyny nie dość, że ma pozwolenie na jazdę na taśmach to jeszcze wszystkich dobrze zna i w każdej firmie i na kopalni go chcą. Gdyby nie on firma by padła.

Agata

@blablabla, proszę Cię uprzejmie o zapoznanie się z regulaminem forum GoWork.pl Na forum nie poruszamy tematów dotyczących prywatnych spraw pracowników, ani ich nie obgadujemy. Forum służy wymianie informacji przydatnych z punktu widzenia potencjalnych kandydatów, a także aktualnych pracowników firmy. Czy możesz polecić pracę w TRANS-JAN innym osobom?

Idealnie to nie jest nigdzie. Może trzeba przyłożyć się do pracy i będziecie zadowoleni i firma również?

Fragles
@Andrzej

Panie Andrzeju co pan ma na myśli z tym przykladaniem się.......wchodzenie do (usunięte przez administratora) bez mydła haha

Demian

Ludzie o co chodzi z tymi zarobkami

Miron

Podpowiedzcie jak sie tu pracuje? Warto starać się o pracę?

ewa
@Miron

beznadziejnie

Babajaga

Brrrrrrrrrr nigdy w życiu ta firma choćby płacili 5 tysięcy za czarne dni NIGDY!

Agata

@Miron, na jakie stanowisko planujesz aplikować do firmy TRANS-JAN? Czy możesz sprecyzować swoje pytanie, innym kandydatom będzie w ten sposób łatwiej odpowiedzieć. Może chciałeś zapytać o atmosferę? Oprócz Ciebie na forum na pewno jest jeszcze jakiś kandydat. Niektórzy po prostu tylko czytają, obserwują, ale nie włączają się do dyskusji!

Xxx

Firma porazka. Wypłaty żałosne. Właściciel nastawiony na maksymalny zysk jak najtanszym kosztem. Zarabia miliony a ludzie dostaja ochlapy. Bony na swieta zabrane. Podwyzek zero. Praca ciężka. Przyszłości zero w tej firmie. Zmarnowany czas. Ludzie traktowani jak zlo konieczne....

Agata

W tym momencie firma TRANS-JAN Sp. z o.o. prowadzi na swojej stronie liczne rekrutacje (http://www.trans-jan.com.pl/pl/job) na różne stanowiska. Zamierzacie aplikować? Jak dotąd opinie o firmie były niejednoznaczne i dlatego wrażenia każdego pracownika będą szczególnie cenne.

as
@Agata

Opinie są prawdziwe stawka brutto 2000 a reszta jakieś wygrane w konkursach które się nigdy nie odbyły. Powinien się tym zająć PIP ZUS i Skarbówka bo to przekręt w biały dzień

malgosia

zgadzam się ze wszystkim,co jestem właścicielką firmy i wiem co piszę, kiedyś było dużo lepiej

górnik

Firma idzie na dno nawet facet który dał ogłoszenie że szukają ludzi na olx podaje sie jako gosia śmich na sali.....

guzik
@górnik

Katastrofa....szymański, majszyk i źmuda na janinie sane kretyny swolnego nima wybicia sie zwolniłem

Zostaw merytoryczną opinię o TRANS-JAN Sp. z o.o. - Katowice

• Jak się pracuje w TRANS-JAN Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy TRANS-JAN Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TRANS-JAN Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 3 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy TRANS-JAN Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w TRANS-JAN Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

TRANS-JAN Sp. z o.o.
2.2/5 Na podstawie 158 ocen.
  • Górniczego Dorobku 49
    40-494 Katowice