Opinie o Pichon Industries w Wołczyn

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Pichon Industries. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Pichon Industries o rekrutacji.

Branże: Produkcja zbiorników metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pichon Industries w Wołczyn

Nie jesteście jakoś specjalnie zadowoleni. Co brakuje do dobrej pracy?

Obecny
@Andrzej

Nie ma nic żadnego socjalu ,nawet głupiego ubezpieczenia ,do tego małe zarobki ,dobra firma na zdobycie doświadczenia . Drożdżownia ma socjal mają wczasy mają dofinansowania dla dzieci i większe zarobki bo są premie .

Spawacz

Co raz więcej płacą w okolicy i samym Wołczynie i jeżeli nie podniosą pensji to wszyscy polscy spwacze odejdą, jedyny plus firmy to jej wypłacalność a główny minius to małe zarobki i zła organizacja . Polecam osoba które chcą zdobyć doświadczenie i uciec do lepiej płatnej pracy

@Byly, jakim w takim razie pracodawcą powinien być Pichon Industries, żebyś nie był zmuszony do rezygnacji ze współpracy z nim? Twoje spostrzeżenia będą ważnym punktem odniesienia dla innych użytkowników forum.

Klient rozrzutnik + wóz

Osoba od serwisów nie posiada pojęcia o maszynach , potrzebujesz części zamienne a on nie wie musi sprawdzić . Ponoc 2 serwisantów na Polskę do których ciężko się dodzwonić , brak dostępnu do katalogu czesci dla klientów. może warto zmienić osobę odpowiedialna za wsparcie techniczne . Proszę o kontakt kompetentne osoby z serwisu karinamarek75@o2.pl

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Pichon Industries? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.

@Były, czy wynagrodzenie wypłacane na czas przez Pichon Industries jest jedynym plusem, który jest argumentem za rozpoczęciem współpracy z tym pracodawcą? Może jednak znajdziesz jakiś jeszcze? Jeżeli możesz coś jeszcze dodać do swojej opinii na ten temat, to proszę Cię o uzupełnienie swojego komentarza.

Byly
@Karolina

Jedyny plus to terminowe wypłaty więcej plusów z mojej strony nie stwierdzono , cieszę się z zakończonej współpracy

Były

Plusy Kasa na czas Minusy Male zarobki Zimno na hali i brud Wdychasz cały dzień pył od spawaczy bo wszytko na jednej hali Co raz więcej Ukrainy która zarabia więcej niż Polak

@Były

czemu ukraincy zarabiaja wiecej?

@Tobi, rozumiem, że nie jesteś już pracownikiem Pichon Industries. Opisałeś na tym forum warunki zatrudnienia jakie zapewniała Ci ta firma. Nie napisałeś nic o ewentualnym awansie. Trudno zdobyć go w tym miejscu pracy? Twoja wypowiedź na ten temat będzie pomocna dla osób, które rozważają ubieganie się o zatrudnienie w Pichon Industries.

Tobi

Pracowałem na umowę o pracę najpierw okres próbny, potem czas określony kilka miesięcy a następnie umowa na czas nie określony. Przy 3ciej umowie podwyżka w postaci premii motywującej - kwota netto jaka była ustalona taka była na umowie. Atmosfera fajna ( zależny z kim się trzyma) wszędzie są rożni ludzie - raczej ekipa jest zgrana - tylko kilka osób odstaje, ale nie da się wszystkich lubić. Auto służbowe owszem - ale nie do domu żeby z żonką do kościoła jeździć ale na czas 8 H pracy do załatwiania spraw. Nadgodziny ustalane z góry za poinformowaniem na tablicy ogłoszeń. Ogólnie wszystko poukładane - więcej takich firm.

@szklanka Twój komentarz jest pozytywny, ale niewystarczająco opisuje Pichon Industries jako pracodawcę. Piszesz, że super się pracowało. Mógłbyś rozwinąć swój komentarz? Co wpływało na Twój poziom zadowolenia z pracy? W oparciu o jakie warunki zatrudnienia współpracowałeś z tą firmą?

szklanka

super sie pracowało Bede milo wspominać

Zachęcam do zapoznania się z wywiadem, który będzie odpowiedzią na interesujące Was pytania związane z firmą Pichon Industries. Znajdziecie tam również kilka informacji o warunkach zatrudnienia: http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,675678,wywiad-fryderyk-darnowski

Krzych

Jak wygląda praca przedstawiciela handlowego w tej firmie? Może wypowie się ktoś kto tam pracował?

Wolczynian

Witam , jak tam sytuacja na obecną chwilę wygląda jest sens się starać o zatrudnienie?

sady

A wiecie czy jest szansa teraz, żeby znaleźć zatrudnienie u nich? Chętnie bym się załapał, bo zależy mi na doświadczeniu zdobytym u nich. Dziękuję za odpowiedź

zszokowany

Jezeli nie szkoda wam nerwów i zdrowia to zatrudnijcie się w tej firmie ,ogłoszenie leci jedno za drugim cały wołczyn nimi pooklejany , chętnych jakoś nie widać a bezrobocie ogromne -ciekawe dlaczego

Sabka

Pojawiło sie ogloszonko na ksiegowa . Jak tam w biurze atmosfers jak placa ktoś cos wie ?? Warto tracić czas na wysylanie cv i rozmowy z wlascicielem ??

z Namysłowa

Widzę że ogłoszenia ponownie się pojawiły o pracę w tej firmie. Chyba nikt nie był chętny na pracę za te pieniądze. Ew. jak się mieszka obok zakładu, ale w przypadku miejsca zamieszkania 35-50km to porażka

z Kluczborka

Firma średnia- głównie dzięki dyrektorowi. Dużo oczekuje- mało daje. Na rekrutacji kwota jaką podałem na kierownika serwisu była po środku tego co proponował pracodawca. Dyrektor obiecał że oddzwoni ale nie zadzwonił. Z firmy rekrutującej dowiedziałem się że moja oferta była zbyt duża. Dodatkowo w pakiecie miał być samochód służbowy ale na rozmowie z dyrektorem auta już nie było... Dodatkowo praca z obywatelem FR wiąże się z siedzeniem w pracy a nie pracą- taki ich styl pracy. Ciężko o reformy w postaci współpracy z dealerami oraz na oferty dla dealerów.

kabura

Jak wygląda praca na stanowisku kierownika montazu? Duża rotacja kierowników? Jakie stawia sie im wymagania itp prosze o opinie

STASIU

nie polecam tam robic klamcy oszosci itd zarobki max2000 atmosfera lepiej nic nie mowic bo sa tacy co dostaja w lape i wala z ucha itd szefostwo tylko obiecuje podwyszki od poczatku firmy wiem co mowie bo robilem tam i strata czasu a kier spawaczy na niczym sie nie zna a udaje fachowca i naj lepiej dac mu pomysl na ulepszenie pracy a on idzie do szefa i mowi ze to jego pomysl smiechu warte

Zostaw merytoryczną opinię o Pichon Industries - Wołczyn

Pichon Industries